Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Volební model
13.10.
Volební model

EXKLUZIVNĚ: Týden před volbami stoupají SPD a Piráti! Vede ANO

Třetina voličů ani týden před volbami netuší, pro koho bude hlasovat. Vyplývá to z exkluzivního průzkumu, který pro TV Nova vypracovala agentura STEM. I podle tohoto volebního modelu vyhraje hnutí ANO na plné čáře.

Martin Stropnický
aktualizováno 12.10.
předvolební chat

Martin Stropnický (ANO): Mzdy jsme zvýšili a chceme pokračovat!

Hostem dalšího předvolebního online rozhovoru se čtenáři TN.cz byl poslanec hnutí ANO Martin Stropnický, který zastává pozici ministra obrany. Dříve také působil jako ministr kultury. Hnutí ANO ve volebních průzkumech dlouhodobě vede, podle agentury STEM by hnutí připadlo až 26,5 % hlasů. Jaké má plány, s kým by šlo do koalice a jak se postaví k problémům kolem svého šéfa Andreje Babiše? Jeho odpovědi najdete v on-line chatu.

Andrej Babiš a Jaroslav Faltýnek
aktualizováno 09.10.
dotační podvod?

Čapí hnízdo: Babiše i Faltýnka policie obvinila! Oba protestují

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš a jeho zástupce Jaroslav Faltýnek už převzali policejní usnesení o zahájení trestního stíhání v kauze Čapí hnízdo. Oba to potvrdili Právu a Novinkám. S rozhodnutím ani jeden nesouhlasí.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Andrej Babiš - kniha
aktualizováno 20.09.
správní řízení

Hnutí ANO hrozí pokuta až 100 tisíc! Kvůli knize Andreje Babiše

Hnutí ANO hrozí pokuta až 100 tisíc korun. Může za to kniha předsedy hnutí Andreje Babiše, která nebyla zpočátku náležitě označena informacemi o zadavateli a zpracovateli. Informoval o tom web iROZHLAS.cz

2045584
aktualizováno 14.09.
Schůzka s prezidentem

Zeman přijal na Hradě Babiše. Mluvili o politice i Čapím hnízdě

Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek odpoledne přijal na Pražském hradě předsedu hnutí ANO Andreje Babiše. O schůzku s hlavou státu požádal Babiš. Oba politici se sešli poprvé od chvíle, kdy policie požádala Sněmovnu o vydání Andreje Babiše a prvního místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka. Zeman se Babiše zastával.

Andrej Babiš - 1
aktualizováno 07.09.
Vydaný ke stíhání

Babišovi hrozí obvinění i vazba! Pět scénářů, co se může dít

Sněmovna ve středu po dlouhé debatě vydala předsedu hnutí ANO Andreje Babiše a prvního místopředsedu hnutí Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání. Co teď bude s oběma politiky dál a jak jejich stíhání ovlivní volby?

Andrej Babiš a Jaroslav Faltýnek
aktualizováno 31.08.
Kauza Čapí hnízdo

"Zatajili důkazy," tvrdí Faltýnek a Babiš. O zbavení imunity nežádali

Lídři hnutí ANO Andrej Babiš ani Jaroslav Faltýnek nepožádali o zbavení poslanecké imunity poté, co imunitní výbor sněmovny doporučil jejich vydání k trestnímu stíhání. Oba čelí podezření kvůli čerpání evropských dotací pro Farmu Čapí hnízdo. Podle nich se ale jedná o účelovou kampaň.

Andrej Babiš
aktualizováno 10.08.
reakce chtějí ho stíhat

Babiš: Chtějí mě zlikvidovat, měl jsem být původně jen svědek!

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš zásadně odmítá jakékoliv pochybení v kauze Čapí hnízdo. TV Nova řekl, že žádost o vydání jeho i přímého zástupce Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání, která byla ve čtvrtek doručena Sněmovně, je zoufalým pokusem politiků ho zlikvidovat.

Olga Sommerová, Dalibor Dědek, Jakub Janda, Milan Hnilička
02.08.
Kdo chce do Sněmovny

Režisérka, miliardář či sportovci, volby lákají slavná jména

Předvolební kampaně se pomalu rozjíždějí a velké parlamentní strany už vědí, kdo povede jejich kandidátky. Na podzim voliče čeká několik velmi ostrých soubojů o křesla poslanců.

Andrej Babiš - 3
17.07.
Volební průzkum

ANO dál drtí ČSSD! Do Sněmovny by se dostali i lidovci se Starosty

Hnutí ANO by i v červenci vyhrálo sněmovní volby, získalo by 25,3 % hlasů. Druhá by skončila ČSSD s 12 %, o 1,5 % za ní pak KSČM. Do sněmovny by se dostala i koalice KDU-ČSL a Starostů. Vyplývá to z průzkumu společnosti Phoenix Research.