Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Donald Trump
aktualizováno 12.02.
bílý prášek

Trumpova snacha je v nemocnici! Otevřela zásilku pro manžela

Vanessa Trumpová, manželka Donalda Trumpa mladšího, který je synem prezidenta Spojených států, byla převezena do nemocnice s žaludeční nevolností poté, co přišla do kontaktu s neznámým bílým práškem. Policie podle agentury Reuters uvedla, že prášek přišel v poště, kterou Trumpová otevřela.

Ubodal manželku přímo v policejním autě
aktualizováno 03.02.
nečekaný útok

Svou ženu ubodal přímo v autě policistů, před soud jdou i oni

Když paní Ľubica nastupovala do policejního auta, myslela si, že už se jí nemůže nic stát, ani tam ji ale policisté nedokázali uchránit před jejím agresivním manželem. Ten se na ni vrhl a přímo v autě ji ubodal. Dva policisté teď budou muset vysvětlovat, proč útoku nezabránili, oběma hrozí až dva roky ve vězení.

Žena košického policisty se zastřelila
aktualizováno 03.02.
Tragédie v Košicích

Manželka policisty se zastřelila! Svědkyně popsala hrůzné detaily

Slovenskem otřásla sebevražda ženy košického policisty. Měla se zastřelit v meziposchodí manželovou služební zbraní. Sousedé tragédii stále nedokážou pochopit, šlo podle nich o slušnou rodinu a mezi manžely nebyly žádné viditelné rozepře.

Prásk.tv píše:

Jiří Menzel - 2
čtěte o tématu manželka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Pobodání - 2
aktualizováno 02.02.
Nezvyklý případ

Staříka (86) v Aši popadl amok, pobodal manželku, dceru i zetě!

Bezmála šestaosmdesátiletý senior v Aši podle policie pobodal nožem své tři příbuzné - manželku, dceru a zetě. Policie útočníka zadržela. Na místě zasahoval i vrtulník záchranné služby, který do nemocnice transportoval muže jeho dcery s těžkým zraněním.

Manžel napadené ženy znetvořená vroucí vodou
29.01.
galerie rozhodnutí soudu

Za opaření manželky si vyslechl verdikt. Markéta: "To není trest!"

Roman M. (47) dostal za opaření své nyní už bývalé manželky Markéty (40) podmínečný trest. K činu se přiznal a tvrdil, že všeho lituje, což vzal soud v potaz jako polehčující okolnost. Markéta byla rozhodnutím zaskočená, doufala, že agresor půjde za mříže.

Olga Menzelová a Jiří Menzel
aktualizováno 26.01.
zánět mozku

Nové zprávy o Jiřím Menzelovi! Manželka Olga řekla, jak je na tom

Zdravotní stav režiséra Jiřího Menzela se zlepšil! Potvrdila to jeho manželka Olga, která zároveň poděkovala fanouškům za jejich přání. Menzel je od konce listopadu v pražské nemocnici, kde se kvůli zánětu mozku podrobil náročné operaci a několik týdnů byl v umělém spánku.

Jiří Menzel v nemocnici
14.01.
Režisér v nemocnici

Exkluzivní rozhovor s manželkou Jiřího Menzela: Jak je na tom?

Televizi Nova poskytla exkluzivní rozhovor manželka Jiřího Menzela Olga. Oscarový režisér je od konce listopadu v pražské nemocnici, kde se kvůli zánětu mozku podrobil náročné operaci a několik týdnů byl v umělém spánku. Olga Menzelová poslala také vzkaz fanouškům svého muže.

Zdeněk Izer s manželkou a dcerou
10.01.
jsou na nože

Rozvod Zdeňka Izera: Kamarádka manželky popsala peprné detaily

V Česku patří mezi nejpopulárnější komiky. V jeho soukromém životě už to však tak veselé není. Zdeněk Izer se po 15 letech manželství rozvádí s ženou Olgou a podle detailní výpovědi její kamarádky rozvod neprobíhá zrovna hladce.

Americká policie - ilustrační foto
31.12.
Pokus o vraždu

Americký "Kramný" se prozradil sám. Těhotná manželka přežila

Muž z Floridy se pokusil zavraždit těhotnou manželku tak, že kliku vstupních dveří připojil na elektřinu. Jeho nicnetušící choť přežila jen díky tomu, že udělal opravdu hloupou chybu, která ho prozradila.

Voják se vrátil z mise na vánoce
aktualizováno 21.12.
vánoční zázrak

Ženě se na fotce zjevil duch jejího muže. Bylo z toho dojemné setkání

Asi to nejkrásnější a zároveň největší vánoční překvapení čekalo na Mariah Clark, pro níž byl předvánoční čas velmi smutný. Postrádala totiž svého muže Terrance, který je pěchotním specialistou v armádě.