Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Márnice
14.08.
Horor v Opavě

Muž žil s mrtvou manželkou, vše prozradil silný zápach!

Nesnesitelný puch zburcoval minulý týden obyvatele domu v Mostní ulici v Opavě. Když nakonec ve středu přijeli na místo policisté, v bytě objevili mrtvolu starší ženy. Navíc ve značném stádiu rozkladu.

Žralok tygří
aktualizováno 08.08.
Děsivé detaily

Smrti Čecha, kterého zabil žralok, přihlížela i jeho dcera (7)!

Skočil z mola a jen kousek odplaval. Pak se náhle otočil a zoufale se snažil dostat zpátky. Pak jsem za manželem zahlédla velký stín a muž zmizel pod hladinou. Pak se vyvallila krev. Tak popisuje Andrea D. osudné okamžiky, kdy na dovolené v Egyptě přišla o manžela.

Čeští vojáci v Afghánistánu
06.08.
Novela zákona

Rodiny padlých vojáků dostanou miliony. Stát zaplatí i za pohřeb

Pozůstalí po padlých vojácích mají teď alespoň jednu jistotu - stát se o ně dokáže finančně postarat. Loni vešla v platnost novela, která zvyšuje odškodnění pro manželku, děti i rodiče. Stát uhradí také náklady spojené s pohřbem.

Prásk.tv píše:

Ordinace: Hejtman Švarc
čtěte o tématu manželka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Finalisté SuperStar
aktualizováno 05.08.
gratulujeme tajnosti nevyšly

Bývalý SuperStarista se oženil! Jeho sestra všechno prozradila

Zpěvák a bývalý finalista první série oblíbené pěvecké show Československá SuperStar Denis Lacho se v sobotu oženil. Za manželku si vzal svou dlouholetou přítelkyni Nelu. Sladké tajemství prozradila zpěvákova sestra.

Pátrání - Jan Č.
aktualizováno 02.07.
Pomozte

Policie pátrá po nebezpečném muži. Údajně brutálně napadl ženu

Středočeští kriminalisté prosí o pomoc při pátrání po jednačtyřicetiletém Janu Čížkovi. Ten podle nich v noci z neděle na pondělí v Chýni u Prahy napadl svoji manželku a zmizel.

Záchrana v lomu BArbora
29.06.
tragédie v lomu barbora

Po hasiči zůstala doma manželka a malé dcerky. Utopil se v lomu

Tragicky skončilo pátrání po dvojici hasičů na jezeře Barbora u Teplic. Ve středu našli jejich těla na dně lomu. Jednou z obětí byl velitel jednotky, po kterém doma zůstala žena a dvě dcerky.

Trezor
aktualizováno 26.06.
unikát na prostějovsku

Žena zdědila po manželovi trezor. Co našla uvnitř, jí vyrazilo dech!

Policisté na Prostějovsku získali trezor plný nelegálně držených zbraní. Ty zdědila žena po svém zesnulém manželovi. Trezor ukrýval samopal, revolver a několik pistolí, které teď propadnou státu.

Manželka napadla milenku svého manžela
16.06.
drsná pomsta

Podvedená žena připravila pálivou odplatu. Odnesla to milenka

Ve Vietnamu se nevěra neodpouští. O tom ví své kosmetička Giang (30), kterou si našla manželka muže, se kterým se mladá dívka scházela, a po svém si to s milenkou vyřídila.

Muž s krumpáčem
aktualizováno 15.06.
útok na zlínsku

Žena spala u souseda, ráno našel za dveřmi žárlivce s krumpáčem!

Až tři roky za mřížemi hrozí muži ze Zlína, kterého policisté viní z napadení souseda. Na toho se měl vrhnout na konci dubna poté, co u něj přespala jeho manželka. Žárlivec dvojici vzbudil hlasitým boucháním, s sebou měl i krumpáč.

Policejní zásah - Ilustrační
aktualizováno 14.06.
Smrt v Prostějově

Seniora trápilo zdraví manželky, tak ji nejspíš zabil. Hrozí mu 20 let!

Policisté z Olomoucka od středy prošetřují velmi neobvyklou vraždu v Prostějově. Podle všeho to zatím vypadá, že manžel neunesl špatný zdravotní stav své ženy a zabil ji - nejspíš udusil.