Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Domácí násilí

Manžel mlátil ženu hodiny, měla skoro sto modřin! Sedí ve vazbě

Soud poslal do vazby čtyřiapadesátiletého násilníka z Hradce Králové, který podle policistů minulý týden několik hodin krutě mlátil svoji manželku. Navíc to nebylo poprvé.

podvádět se nemá

Drsná pomsta za nevěru! Milence nacpala do vaginy chilli papričky

Podvádět se nevyplácí. Přesvědčila se o tom i mladá žena z Vietnamu, která si začala se ženatým mužem. Zhrzená manželka se jí hodně bolestivě pomstila.

půjde sedět?

Za vraždu manželky seniorovi hrozí 18 let, chtěl se raději zabít!

Až 18 let vězení hrozí seniorovi z Prostějova, který je podezřelý z brutální vraždy své partnerky. Policisté ho zadrželi krátce po činu, obvinit a vyslechnout ho ale kvůli jeho zdravotnímu stavu mohli až teď.

Prásk.tv píše:

Podvádění - 3
čtěte o tématu manželka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

166 milionů korun uspořených za elektřinu

Tolik ročně ušetří Bohemia Energy svým zákazníkům díky milionu rozdaných LED žárovek.

Rozchod Sobotkových

Tajemná Olga: Sobotkovu ex skoro nikdo nezná! Co o ní víme?

Manželé Sobotkovi se rozcházejí. Premiér to oznámil ve čtvrtek večer v nezvykle osobním prohlášení. Dříve si své soukromí, manželku i děti pečlivě střežil, a tak toho o Olze Sobotkové voliči ví jen málo. Přečtěte si, jak se s premiérem seznámila nebo čím se živí.

Útočník z Londýna

Zpověď teroristovy ženy: "Po svatbě nastalo peklo! Zničil mě!"

Žena, která se vdala za teroristu z Londýna, promluvila. Tvrdí, že se z něj po svatbě stal maniak, který ji bil, zamykal a chtěl, aby nosila hidžáb. Také zakazoval dceři dívat se na televizi a tancovat. Manželku zřejmě využil, aby mohl zůstat v Británii poté, co mu úřady zamítly azyl.

strach o život

Děsila se, že manžel zabije syna i ji. Zavolala policii, ta ji zachránila!

Až tři roky za mřížemi hrozí muži z Prachaticka, který měl své manželce a synovi vyhrožovat smrtí. Když na něj žena zavolala policisty, zabitím hrozil i jim. Skončil v poutech, teď ho za nebezpečné jednání čeká soud.

Emmanuel Macron a Brigitte Trogneux - 1
Aktualizováno 24.4. 2017 12:22
Volby ve Francii

To bude prezident! Macron si vzal o 25 let starší učitelku, svedl ji v 17

Francie bude mít nejspíš opravdu zajímavou první dámu. Emmanuel Macron, kterého odborníci ve volbách favorizují, si totiž vzal svou bývalou učitelku. Svedl ji už na střední škole a Brigitte kvůli němu opustila manžela i tři děti.

soudní proces

Muž týral rodinu, ženě hrozil vypíchnutím očí, tvrdí žaloba

Olomoucký krajský soud v pondělí projednával případ brutálního týrání ženy a jejích dvou dětí ze Vsetínska. Obžalovaným je bývalý přítel ženy, který jí prý vyhrožoval likvidací, vypíchnutím očí nebo podpálením domu. Za to mu teď hrozí až 12 let vězení. Obhajoba ale vše odmítá.

Výměna manželek - Jirka a Jana
Aktualizováno 6.4. 2017 15:15
život po Výměně co se změnilo?

Vyhledal Jirka pomoc? Manželku kvůli vzhledu posílá na zákrok!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát se hodně skloňovala otázka úklidu, Jirka totiž pořádek dost nekompromisně vyžadoval. Náhradní manželka Lucie ale jeho pedantství dost špatně snášela. Jak žijí rodiny dnes?

Strom zabil ženu
Aktualizováno 30.3. 2017 20:54
osudové rozhodnutí

Tragická smrt: Muž kácel stromy, poslední mu zabil manželku!

Vzít svou manželku na kácení stromů bylo pro muže (69) z Mezihoří u Švihova velmi tragickým a osudovým rozhodnutím. Poslední kácený kus spadl přímo na jeho partnerku a ženu zabil.