Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nákupy přes internet
13.01.
manželův notebook

Žena si chtěla pustit seriál, místo toho objevila něco odporného!

Velký šok čekal na manželku pětatřicetiletého doktora z Velké Británie. Když si totiž chtěla na notebooku svého muže pustit další díl oblíbeného seriálu, našla v něm několik set fotek s dětskou pornografií. Rozhodla se, že vše oznámí na policii.

Zoufalá žena s kreditkou u počítače
29.12.
"Použitý manžel"

Netradiční inzerát: Žena chtěla na internetu prodat svého manžela!

Netradiční inzerát se objevil na německé stránce známého eshopu eBay.com. Žena z německého Hamburku nabízela "použitého" manžela. Vyvolávací cenu stanovila na 18 eurech (necelých 500 korun). Přestože na inzerát měla spoustu pozitivních ohlasů, s nabídkou nikdo nepřispěchal.

Modlení
13.12.
drama v plzni

Zamkl doma ženu a nutil ji se hlasitě modlit! Sousedy to rušilo

Cizinec na plzeňské ubytovně se zabarikádoval v pokoji se svou ženou a hlasitým křikem ji nutil, aby se modlila. To ale rušilo ostatní nájemníky, kteří kvůli rušení nočního klidu zavolali strážníky Městské policie

Prásk.tv píše:

Tanec s žárlivkou
čtěte o tématu manželka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Radovan Krejčíř
aktualizováno 23.11.
Hlasujte v anketě Návrat domů

Krejčíř by se mohl vrátit do Česka. Jeho žena o to prosí u úřadů

Český podnikatel Radovan Krejčíř, který sedí v jihoafrickém vězení za pokus o vraždu, by se mohl po několika letech vrátit zpět do České republiky. Momentálně o to snaží jeho manželka Kateřina, která zaslala několik dopisů například Českému červenému kříži nebo ministerstvu spravedlnosti. V dopisech žádá o pomoc.

Muž měl po hádce v Třebíči uškrtit manželku!
aktualizováno 22.11.
Vražda na Vysočině

Muž měl po hádce v Třebíči uškrtit manželku! V domě byly děti

Tragédie se stala v noci na středu v jednom z domů v Třebíči. Muž se měl pohádat s manželkou a poté ji uškrtit. Skončil v policejní cele, zatím ale nebyl obviněn. V domě žily i děti a rodiče zavražděné ženy.

Karel Gott - 1
aktualizováno 20.11.
Zdravotní komplikace

Karel Gott je znovu v nemocnici! Zrušil koncerty, drží ho v izolaci

Zpěvák Karel Gott (79) má další zdravotní problémy. Od čtvrtka leží ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí se zánětem dýchacích cest. Zlatý Slavík musel být okamžitě uveden do karantény, jelikož má velmi slabou imunitu a jeho stav by se mohl zhoršit. Musely být také zrušeny koncerty, které měl Gott naplánované.

Jiří Pomeje
15.11.
promluvil po 9 měsících

Pomeje má po operaci hlas jako z hororu! Drsná slova o manželce

Během posledního roku se Jiřímu Pomeje obrátil život naruby. Vážně onemocněl a přišel o práci, domov i o rodinu. Mluví jen s obtížemi, přesto televizi Nova po devíti měsících mlčení poskytl velký rozhovor.

Výměna manželek: Dominantní typy v jedné domácnosti - 12
15.10.
manžel rozhoduje o všem

Tyran ve Výměně: Žena mu dává celou výplatu a dostává kapesné

Ve středu se můžete těšit na další premiérový díl pořadu Výměna manželek. Tentokrát se představí extrémně dominantní Jirka, který ve vztahu řídí úplně všechno včetně financí. Jeho náhradní manželku Jarmilu šokuje, že mu žena odevzdává i celou svou výplatu. Jak se spolu snesou?

Mapy odhalily nevěru - 3
13.10.
Peru

Mapy Google odhalily nevěrnici! Místo cesty se plánoval rozvod

Muž se rozvedl s ženou poté, co prostřednictvím služby Street View, která si umožňuje prohlédnout místa na mapě díky nafoceným snímkům, uviděl svou drahou polovičku, jak víská vlasy jinému muži.

Šéf interpolu Meng Chung-wej rezignoval
aktualizováno 08.10.
Zatkli ho?

Žena nezvěstného šéfa Interpolu promluvila! Dostala zvláštní vzkaz

Šéf Interpolu rezignoval na svou funkci několik hodin poté, co Čína oznámila, že ho vyšetřuje kvůli blíže neurčenému porušení zákona. Meng Chung-wej, který je zároveň čínským viceministrem pro veřejnou bezpečnost, byl od konce září pohřešován.