Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pokus o vraždu
aktualizováno 12.03.
prokletí Suchdolu nad Odrou

Druhá vražda v jedné vsi během dvou týdnů. Ženu (24) našli mrtvou

Vraždou čtyřiadvacetileté ženy se od pondělního rána zabývají policisté v Suchdolu nad Odrou na Novojičínsku. Podle prvních informací měl ženu ze žárlivosti usmrtit její bývalý partner, který se následně neúspěšně pokusil o sebevraždu. Jedná se již o druhou násilnou smrt v této vesnici během dvou týdnů.

Rozkrok
26.02.
Mrzačící útok

Žárlivka muži uřízla penis i varlata, vše spláchla do záchodu!

Že chorobná žárlivost může mít někdy až vražedné obrysy, dokazuje případ rozzuřené ženy, která se za domnělou nevěru pomstila opravdu brutálním a nevybíravým způsobem a svého chotě nevratně zmrzačila.

Zásah u střední průmyslové školy - 1
aktualizováno 11.02.
Trestní stíhání

Žárlivec, který napadl ve škole těhotnou expřítelkyni, je ve vazbě

Soudce poslal v neděli do vazby jedenadvacetiletého mladíka, který napadl ve čtvrtek přímo ve škole v Plzni svou přítelkyni. Mlátil ji, ačkoliv věděl, že je dívka těhotná. Policisté ho obvinili ze tří trestných činů. Teď mu hrozí, že ve vězení stráví až pět let.

Prásk.tv píše:

Princ Harry a Meghan Markle - 2
čtěte o tématu žárlivost na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Úvěry budou dražší, banky přitvrzují

ČNB zvedá úroky a zdražují se úvěry. Pokud vám na vašich penězích záleží, není na co čekat. Vyberte půjčku hned. Dívejte se po bankách, které jsou k vám férové, mají jasné podmínky a ceny bez dalších poplatků. Že takových moc není a nevíte kde hledat?

Rvačka
05.02.
Agresivní výlev

Žárlivec se vrhl na soka v lásce: Bil ho obuškem a kousal ho!

Jako smyslů zbavený se choval třiačtyřicetiletý muž, který v neděli vniknul do domu své bývalé manželky ve Frenštátu pod Radhoštěm, kde napadl svého "nástupce". Na muže, který zrovnal maloval, se vrhnul nejprve se zbraní, pak zaútočil i vlastními zuby!

Rozkrok
01.02.
Děsivá pomsta

Muž polichotil známé, žárlivá partnerka ho strašlivě zmrzačila!

Na začátku byl nevinný kompliment, na konci zmrzačující zranění, které ani lékaři nedokáží odstranit. Za otřesným případem stojí chorobná žárlivost ženy, která nesnesla, že její partner polichotil někomu jinému.

Sekera. Ilustrační foto
13.12.
Othello se sekerou

Manžel nutil Margaritu, aby přiznala nevěru. Pak jí usekl ruce

Jako "Othella se sekerou" přezdívají ruská média Dmitryho Grachyova (26). Ten usekl své ženě a matce dvou dětí obě ruce. Myslel si totiž, že má jiného. Po hrůzném činu ji sám odvezl do nemocnice a přiznal se policii.

Střelba - ilustrační
24.11.
bránil se

Manželka sváděla makléře, manžel byl proti. Došlo na střelbu

Případ střelby v Proskovicích na Ostravsku, při kterém byl vážně zraněn muž středního věku nabírá nečekané obrátky. Očitý svědek incidentu popsal reportérům TV Nova, co přesně střelbě předcházelo.

Letadlo společnosti Qatar Airways
08.11.
Žárlivá scéna

Žena zjistila, že ji manžel podvádí. Letadlo muselo nouzově přistát

Kvůli žárlivé scéně muselo v neděli ráno neplánovaně přistát v indickém městě Čennaí letadlo společnosti Qatar Airways letící do indonéského Bali. Když se totiž jedna z cestujících za letu dozvěděla, že ji její manžel podvádí, ztropila takovou scénu, že se piloti raději rozhodli celou rodinu vysadit.

Karolina Chwiluk - 3
27.10.
přiznal se před soudem

Karolinu z Polska ubodal bývalý. Naštvalo ho, že má nového přítele

Krásná polská studentka Karolina Chwiluková byla brutálně zavražděna v Londýně letos v květnu. Dívku ubodal její bývalý přítel Grzegorz Kosiec v bytě, kde bydlela. Motivem bylo, že se dívka začala scházet s jiným chlapcem. Dívku bodl celkem pětadvacetkrát a pak ji nechal vykrvácet.

Napadení
aktualizováno 12.10.
útok v Turnově hrozí mu 10 let

Ujal se ženy v nouzi, žárlivec mu vyrazil dveře a bil ho tyčí do hlavy!

Okresní soud v Semilech poslal do vazby muže, který měl minulý víkend vyhodit z bytu svou přítelkyni a pak napadnout muže, který se jí "ujal". Žárlivec mu vyrazil dveře bytu a začal ho tlouct tyčí do hlavy. O několik dní později muži vyhrožoval zabitím dcery.