Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Novorozenec - 2
aktualizováno 17.07.
Obchod s dětmi

Na Ukrajině odhalili kliniku, která prodávala děti do zahraničí!

Ukrajinské úřady v pondělí informovaly o odhalení kyjevské kliniky, která roky prodávala děti do zahraničí. Ty na klinice porodily ukrajinské nájemné matky. Ženy, které prodávaly své děti, si přišly asi na 6 000 eur (přibližně 155 400 Kč).

Zlobivé děti
02.07.
Znepokojivá studie

Třetí dítě v rodině je pro matky náročné. Odnáší to zdraví žen

Studie věhlasné univerzity v Cambridge nepotěší rodiče, především matky. Vědci totiž zjistili, že pokud se matka stará o více než dvě děti, raketově roste riziko vážných zdravotních problémů - mimo jiné infarktu nebo mrtvice.

Zdražování
11.04.
zálohované výživné

Samoživitelům svítá nová naděje! Mohou brát alimenty od státu

Maminkám, kterým bývalý partner neplatí alimenty na děti, svítá nová naděje. Do Sněmovny jde totiž návrh na tzv. zálohované výživné. Díky němu by matky peníze dostaly od státu, ten by je pak vymáhal od dlužníka.

Prásk.tv píše:

InStars - Kreativní mámy na síti
čtěte o tématu matky na Prásk.tv
Matky ležely předávkované v autě!
aktualizováno 12.10.
otřesný případ

Matky ležely předávkované v autě! Na zadním sedadle měly miminka

Policisté našli dvě mladé ženy, jak leží předávkované v autě. Na zadních sedadlech byly dvě děti - jedno dvouměsíční a druhé mělo pouze jeden měsíc.

Matka s dítětem
aktualizováno 20.09.
PENÍZE OD STÁTU

Jste na dítě sami? Spočítejte si, kolik vám dá stát! KALKULAČKY

Jste matka či otec samoživitel a nejste si jistí, na jakou finanční podporu máte nárok? Podívejte se na krátký přehled příspěvků, o které můžete žádat, a vypočítejte si jejich výši s naší finanční kalkulačkou.

Muž s dítětem
20.09.
otcové samoživitelé

Otec samoživitel neměl na jídlo: Prodal majetek, pak mu vzali i dům

Nedávný článek o matkách samoživitelkách, které často nemají pořádně ani na jídlo, vzbudil ve čtenářích TN.cz velké ohlasy. Kontaktovalo nás i několik otců samoživitelů, jejichž životní situace je neméně složitá a popsali své příběhy.

Zoufalá matka bez peněz
16.09.
nemají na jídlo

Matky samoživitelky bez peněz: "Stát nás nechá umřít na ulici!"

Čtenář Bořek upozornil svým videem na sociální síti na problémy matek samoživitelek a s reakcemi se doslova roztrhnul pytel. Lidé se zlobí, že stát nepomáhá dostatečně ženám, které samy vychovávají a živí své děti. Mnoho žen totiž nedostává alimenty, na které mají ze zákona nárok. A stát jim také příliš nepomáhá.

Hana Reinders - 7
aktualizováno 14.09.
rozzlobené matky

Matky kritizují Hanku Reinders za návrat do práce. Tohle odpověděla

Moderátorka Snídaně s Novou a novopečená maminka Hanka Reinders, se nedávno stala terčem kritiky za rychlý návrat do práce, jen měsíc po porodu. Kritické komentáře však nenechala jen tak a na svých sociálních sítích se k nim vyjádřila.

Školka
12.09.
reakce ministerstva

Maminky rozzlobila povinná docházka dětí do školek. Jak to je

Se začátkem školní roku začala povinná školní docházka nejen školákům, ale i dětem předškolního věku. Pro jejich rodiče navíc vznikla nová pravidla ohledně omlouvání nepřítomnosti jejich ratolestí. A ta se naštvaným maminkám moc nelíbila. Ministerstvo školství se však brání, že způsob omlouvání nepřítomnosti dětí stále určuje školní řád nikoliv ministerstvo.

Ženy omylem poslaly nahé fotky otcům nebo dětem
15.07.
Vtipné konverzace

To je trapas! Ženy poslaly erotická selfie otcům i dětem! GALERIE

Asi každý už omylem poslal zprávu někomu jinému, než komu byla určena. Většinou se to vyřeší omluvou, někdy ale ani ta nestačí. Třeba jako v případě těchto žen, které erotické fotky poslaly místo svému milenci rodičům, případně dětem!