Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ženy omylem poslaly nahé fotky otcům nebo dětem
15.07.
Vtipné konverzace

To je trapas! Ženy poslaly erotická selfie otcům i dětem! GALERIE

Asi každý už omylem poslal zprávu někomu jinému, než komu byla určena. Většinou se to vyřeší omluvou, někdy ale ani ta nestačí. Třeba jako v případě těchto žen, které erotické fotky poslaly místo svému milenci rodičům, případně dětem!

Unesená holčička
19.05.
Nechutný případ

Matky prodávaly vlastní děti pedofilům! Na sex i týrání

Policisté odhalily dvě sestry, které prodávaly své děti! Muži si s nimi mohli za peníze dělat, co chtěli. Někteří je mučili, další sexuálně zneužívali. Některým dětem bylo pouhých pět let. Šokující případ se stal na Filipínách.

Denis Vinček
aktualizováno 09.12.
ohromný podvod

Na podvod nalákal tisíce lidí, ukradené miliony vrátit nemusí!

Podvedl téměř 20 tisíc lidí, obral je o více než 6 milionů korun. Řeč je o Denisovi Vinčekovi z Ostravy, který prostřednictvím inzerátů sliboval lidem práci z domu, ovšem za vstupní poplatek. Zájemci práci nikdy nedostali a o peníze přišli. Soud rozhodl, že Vinček si odsedí šest let ve věznici s ostrahou. Peníze ale vrátit nemusí.

Prásk.tv píše:

Vztekající se dítě - 1
čtěte o tématu matky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Poslanecká sněmovna
aktualizováno 06.12.
Jednání Sněmovny

Poslanci schválili důležité zákony! O důchodu, učitelích i mateřské

Poslanci podpořili v prvním čtení důležité zákony. Schválili novelu, podle níž by měla být věková hranice pro odchod do důchodu 65 let. Podpořili také zavedení kariérního řádu učitelů nebo ochranu matek po návratu z rodičovské do práce.

Opilá matka
aktualizováno 06.10.
Smutný trend

Ženy na mateřské pijí čím dál víc! Častěji taky končí na záchytce

Čím dál častěji končí na záchytných stanicích ženy na mateřské dovolené. Ukazují to statistiky z posledních měsíců. Oproti jiným obdobím jsou čísla několikrát vyšší. Třeba na Vysočině je nárůst dvojnásobný.

Nejhorší matky
05.05.
Šílená galerie

Nejhorší matky světa: Selfie je pro ně důležitější než vlastní děti!

Blíží se Den matek a většina z nás si pro maminku připraví aspoň květiny. Některé matky si ale ocenit snad ani nezaslouží. Jsou totiž schopné naprostých šíleností, zatímco jejich děti smutně stojí opodál.

VÍKEND: Matkopodnikatelky
22.05.

VÍKEND: Matkopodnikatelky

Před více než deseti lety přemýšlela Američanka Tamara Monosoffová, jak zabránit svému dítěti, aby neplýtvalo toaletním papírem. V obchodech nic nenašla, a tak si sama vymyslela speciální držák, který nekonečnému odmotávání papíru zabraňuje.

Miminka v nemocnici
aktualizováno 21.11.
hrůzný zločin

Skandál v porodnici: Matkám vzali děti, pak jim řekli hroznou věc!

Novorozence po porodu prodávali na západ, matkám tvrdili, že miminka zemřela. Mělo se tak dít téměř 40 let. K otřesnému odhalení došlo v porodnici v srbském Bělehradě, vše vyplouvá na povrch až nyní.