Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Matky ležely předávkované v autě!
aktualizováno 12.10.
otřesný případ

Matky ležely předávkované v autě! Na zadním sedadle měly miminka

Policisté našli dvě mladé ženy, jak leží předávkované v autě. Na zadních sedadlech byly dvě děti - jedno dvouměsíční a druhé mělo pouze jeden měsíc.

Matka s dítětem
aktualizováno 20.09.
PENÍZE OD STÁTU

Jste na dítě sami? Spočítejte si, kolik vám dá stát! KALKULAČKY

Jste matka či otec samoživitel a nejste si jistí, na jakou finanční podporu máte nárok? Podívejte se na krátký přehled příspěvků, o které můžete žádat, a vypočítejte si jejich výši s naší finanční kalkulačkou.

Muž s dítětem
20.09.
otcové samoživitelé

Otec samoživitel neměl na jídlo: Prodal majetek, pak mu vzali i dům

Nedávný článek o matkách samoživitelkách, které často nemají pořádně ani na jídlo, vzbudil ve čtenářích TN.cz velké ohlasy. Kontaktovalo nás i několik otců samoživitelů, jejichž životní situace je neméně složitá a popsali své příběhy.

Prásk.tv píše:

Lenka Zahradnická - 1
čtěte o tématu matky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Zoufalá matka bez peněz
16.09.
nemají na jídlo

Matky samoživitelky bez peněz: "Stát nás nechá umřít na ulici!"

Čtenář Bořek upozornil svým videem na sociální síti na problémy matek samoživitelek a s reakcemi se doslova roztrhnul pytel. Lidé se zlobí, že stát nepomáhá dostatečně ženám, které samy vychovávají a živí své děti. Mnoho žen totiž nedostává alimenty, na které mají ze zákona nárok. A stát jim také příliš nepomáhá.

Hana Reinders - 7
aktualizováno 14.09.
rozzlobené matky

Matky kritizují Hanku Reinders za návrat do práce. Tohle odpověděla

Moderátorka Snídaně s Novou a novopečená maminka Hanka Reinders, se nedávno stala terčem kritiky za rychlý návrat do práce, jen měsíc po porodu. Kritické komentáře však nenechala jen tak a na svých sociálních sítích se k nim vyjádřila.

Školka
12.09.
reakce ministerstva

Maminky rozzlobila povinná docházka dětí do školek. Jak to je

Se začátkem školní roku začala povinná školní docházka nejen školákům, ale i dětem předškolního věku. Pro jejich rodiče navíc vznikla nová pravidla ohledně omlouvání nepřítomnosti jejich ratolestí. A ta se naštvaným maminkám moc nelíbila. Ministerstvo školství se však brání, že způsob omlouvání nepřítomnosti dětí stále určuje školní řád nikoliv ministerstvo.

Ženy omylem poslaly nahé fotky otcům nebo dětem
15.07.
Vtipné konverzace

To je trapas! Ženy poslaly erotická selfie otcům i dětem! GALERIE

Asi každý už omylem poslal zprávu někomu jinému, než komu byla určena. Většinou se to vyřeší omluvou, někdy ale ani ta nestačí. Třeba jako v případě těchto žen, které erotické fotky poslaly místo svému milenci rodičům, případně dětem!

Unesená holčička
19.05.
Nechutný případ

Matky prodávaly vlastní děti pedofilům! Na sex i týrání

Policisté odhalily dvě sestry, které prodávaly své děti! Muži si s nimi mohli za peníze dělat, co chtěli. Někteří je mučili, další sexuálně zneužívali. Některým dětem bylo pouhých pět let. Šokující případ se stal na Filipínách.

Denis Vinček
aktualizováno 09.12.
ohromný podvod

Na podvod nalákal tisíce lidí, ukradené miliony vrátit nemusí!

Podvedl téměř 20 tisíc lidí, obral je o více než 6 milionů korun. Řeč je o Denisovi Vinčekovi z Ostravy, který prostřednictvím inzerátů sliboval lidem práci z domu, ovšem za vstupní poplatek. Zájemci práci nikdy nedostali a o peníze přišli. Soud rozhodl, že Vinček si odsedí šest let ve věznici s ostrahou. Peníze ale vrátit nemusí.

Poslanecká sněmovna
aktualizováno 06.12.
Jednání Sněmovny

Poslanci schválili důležité zákony! O důchodu, učitelích i mateřské

Poslanci podpořili v prvním čtení důležité zákony. Schválili novelu, podle níž by měla být věková hranice pro odchod do důchodu 65 let. Podpořili také zavedení kariérního řádu učitelů nebo ochranu matek po návratu z rodičovské do práce.