Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž se psem
aktualizováno 10.11.
Vrátil ho?

Bezdomovec našel šek na stovky tisíc! Čtěte, co s ním udělal

Konečně si mohl koupit jídlo a pití, najít si bydlení a nějakou dobu si užívat peněz. Bezdomovec z Connecticutu, který našel šek na 10 tisíc dolarů, se ale rozhodl ho vrátit. Odměna ho naštěstí neminula ani tak.

Pod mladým mužem se propadl most a zemřel
aktualizováno 03.11.
tragická událost

Tělo mladíka (29) plavalo v řece. Propadl se zchátralým mostem

Tělo mladého muže našli ve čtvrtek lidé pod mostem v korytu řeky Dřevnice ve Zlíně. Podle policie nejspíš propadl do vody zchátralým železničním mostem, který spojoval části průmyslové a obchodní zóny. Místo je sice označené zákazem vstupu, ale lidé tam riskují poměrně často.

Nunčaky Ilustrační snímek
aktualizováno 20.10.
Perné chvilky

"Karatista" zpod mostu ohrožoval muže zákona kovovými nunčaky!

V poutech nakonec skončil ve čtvrtek v Teplicích bezdomovec, který původně volal policistům o pomoc. Nelíbilo se mu, že mu do "bytu" pod mostem vtrhla úklidová četa. A svůj příbytek byl odhodlaný bránit.

Prásk.tv píše:

Malcolm Applegate - 5
čtěte o tématu bezdomovec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

O prodlouženém víkendu vyrazte do plzeňské Techmanie

Víte, z čeho se skládá naše atmosféra? Nová zábavná science show s pokusy vám to ukáže.

Policejní páska
aktualizováno 18.10.
obvinění z vraždy

Drsná bitka skončila smrtí, soka měl mladík zuřivě kopat do hlavy

Kvůli surovému útoku, který skončil smrtí, vyšetřují olomoučtí kriminalisté muže bez domova ze Šternberka. Recidivista s bohatou trestní minulostí měl o víkendu brutálně zavraždit svého známého, se kterým toho dne popíjeli. Podezřelý skončil ve vazbě a hrozí mu až osmnáctiletý trest vězení.

Malcolm Applegate
aktualizováno 12.10.
sekýrovala ho

Muž nesnesl svou manželku. 10 let se před ní schovával v lese!

Malcolm Applegate (62) z anglického Birminghamu přestal vycházet ze svou manželkou, protože ho „pořád sekýrovala“. Rozhodl se od ní odejít, aniž by to komukoliv řekl. Zabalil si věci a pěšky vyrazil do Londýna. Deset let schovával v lesích poblíž britské metropole.

Bezdomovec zavraždil rodinu
06.10.
děsivý případ

Rodina pomohla mladíkovi z ulice. Vstřícnost jim oplatil masakrem

Děsivá tragédie se stala letos v dubnu v anglickém městě Stoutbridge. Mladík se vloupal do domu rodiny a brutálně ubodal matku (50) a jejího syna Pierce (13). Otce vážně zranil, když do něj bodl šestkrát nožem, naštěstí ale přežil. Přeživší poprvé o masakru promluvil…

Václav Šíma,
25.07.
Rozhovor

Hrdina zpod mostu: Václav už letos zachránil tři životy!

Policisté krátce po pondělní půlnoci vyjížděli k Hlávkovu mostu v Praze poté, co jim pozorný svědek oznámil, že ve Vltavě pluje nejspíš lidské tělo. Život navíc volající nezachránil zdaleka poprvé.

Vražda bezdomovce
aktualizováno 29.06.
Brutální vražda

Školáci surově ubili bezdomovce, tělo zapálili. Dostali jen 9 a 8 let

Za brutální vraždu bezdomovce poslal soud dva mladistvé do vězení. Za mřížemi stráví devět a osm let. Mladíci zároveň zaútočili na další dva lidi bez domova, stalo se tak loni v Ústí nad Labem.

Policie vyšetřuje záhadné úmrtí bezdomovce
aktualizováno 28.06.
Ústí nad Labem

Záhadná smrt bezdomovce: "Ubili ho," ozval se svědek po půl roce!

Ústecká kriminálka začala prošetřovat půl roku staré úmrtí místního bezdomovce. V prosinci našli 55letého muže pomláceného a ve vážném stavu v příkopu na okraji města. O měsíc později pak zemřel v nemocnici. Policii se teď přihlásil svědek, podle kterého mělo jít o vraždu.

Vyšetřování vraždy
aktualizováno 20.06.
surová vražda

Kluci rozdupali bezdomovci hlavu. Jsou ale mladí, hrozí jim jen 10 let

Brutální loňská vražda bezdomovce v Ústí, se dostala před soud. Vrahy jsou dva teenageři, kteří navíc muže bez domova umlátili mimořádně surově. A navíc jen tak pro zábavu a uvolnění, jak zaznělo u soudu. Pro nízký věk jim hrozí "jen" deset let vězení.