Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vražda bezdomovce
Aktualizováno 15.5. 2017 20:35
spis je u soudu

Bezdomovce zmlátili a pak upálili! Obviněným školákům hrozí 10 let

Dva nezletilí chlapci podle obžaloby velmi surovým způsobem zmlátili bezdomovce. I když ještě žil, tělo zapálili a pak v klidu odešli domů. Stalo se to loni v září v Ústí nad Labem, státní zástupce teď spis poslal k soudu. Vyšetřování takové brutality otřáslo i zkušenými kriminalisty.

Pátrání po totožnosti mrtvého muže
Aktualizováno 4.5. 2017 17:50
policejní vyšetřování

Záhada na Ústecku: Policie pátrá po totožnosti mrtvého muže

Kriminalisté pátrají po totožnosti mrtvého muže, kterého našli minulý týden v lese v obci Lysá nedaleko Ústí nad Labem. Muž (kolem 50) zemřel ze zatím neznámých příčin. Podle oblečení mohlo jít o bezdomovce.

nehoda v Praze

Bezdomovec se čtyřmi promile se místo do hajan domotal pod auto

Na šrot opilý muž bez domova se v sobotu večer v pražském Karlíně tak dlouho snažil domotat do svého příbytku, až spadl na projíždějící automobil, který ho srazil. Skončil v nemocnici, policistům nadýchal skoro 4,2 promile.

Prásk.tv píše:

Bezdomovec
čtěte o tématu bezdomovec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

Napadení strážníků v Brně
Aktualizováno 28.4. 2017 18:03
chtěli uctít kamaráda

VIDEO: Dvacítka bezdomovců se psy zaútočila v Brně na strážníky!

Hromadnému napadení čelili ve čtvrtek večer strážníci v podchodu pod brněnským hlavním nádražím. Pustila se do nich skupina asi dvaceti bezdomovců se psy. Útočníci tvrdili, že chtěli uctít památku zesnulého kamaráda.

hrozí mu vězení

Muž tvrdil, že má vojenský výcvik, a napadl policistu! Hořce litoval

Brněnského strážníka napadl jeden z bezdomovců, kteří v centru města popíjeli alkohol a u starého autobusového nádraží obtěžovali cestující. Muž hlídce tvrdil, že má vojenský výcvik a poté zaútočil na jednoho ze strážníků. Agresor skončil na zemi v poutech.

Neuvěřitelný důvod

Bezdomovec z Brna šířil infekční nemoci. Na ulici plival na ženy

Strážníci z Brna pátrají po lidech, které poplival rozzuřený bezdomovec. Muž má podle policie několik infekčních onemocnění a není vyloučené, že se mu podařilo někoho nakazit. Na lidi plival úmyslně.

Dvě vraždy a pokus o vraždu v Stourbridge
Aktualizováno 2.4. 2017 14:24
galerie brutální útok

Žena se synem nabídli pomoc bezdomovci. Muž je ubodal!

Strašlivé neštěstí se událo v anglickém městě Stoutbridge. Rodina Wilkinsonových pomáhala bezdomovci, dávali mu nejen peníze, ale také mu našli střechu nad hlavou. Ten se jim ale odvděčil skutečně strašlivě. Podle obvinění vnikl do jejich domu a brutálně ubodal matku a syna, otce vážně zranil. Dcera Lydia, která jediná v domě nebyla, se byla v neděli rozloučit se ztracenou rodinou na místě činu.

Jakub Szedela
Aktualizováno 23.3. 2017 13:14
Ubitý bezdomovec

Vypil 21 piv, litr a půl vína a vraždil. Já to nebyl, tvrdí soudu

Jakubu Szedelovi, 21tiletému mladíkovi hrozí až výjimečný trest. Podle obžaloby totiž kvůli banální zámince ubil osmapadesátiletého bezdomovce. A i když se krátce po činu policistům přiznal, u soudu tvrdí, že on vrahem není.

Muž házel po exekutorech výkaly
Aktualizováno 22.2. 2017 21:38
hrozný pohled!

Muže útočícího výkaly stěhovali! Exekutor si vzal posilu! VIDEO

Práce exekutora je někdy opravdu nezáviděníhodná. Jeden z úředníků dostal ve středu za úkol vystěhovat dva byty, kde žil Jiří Prima. Tento muž je ale známý tím, že útočí výkaly. Soudního vykonavatele proto doprovázeli strážníci i členové justiční stráže.

zajímavý nápad

Bezdomovec vymyslel nový studijní obor. Poláci ho už zavedli!

Soukromá škola ve Varšavě zavedla studijní obor, který vymyslel bezdomovec. Nábor uchazečů o vzdělání v oboru už začal. Vedení školy věří, že nápad bude mít úspěch.