Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vražda bezdomovce
Aktualizováno 29.6. 2017 10:16
Brutální vražda

Školáci surově ubili bezdomovce, tělo zapálili. Dostali jen 9 a 8 let

Za brutální vraždu bezdomovce poslal soud dva mladistvé do vězení. Za mřížemi stráví devět a osm let. Mladíci zároveň zaútočili na další dva lidi bez domova, stalo se tak loni v Ústí nad Labem.

Policie vyšetřuje záhadné úmrtí bezdomovce
Aktualizováno 28.6. 2017 14:27
Ústí nad Labem

Záhadná smrt bezdomovce: "Ubili ho," ozval se svědek po půl roce!

Ústecká kriminálka začala prošetřovat půl roku staré úmrtí místního bezdomovce. V prosinci našli 55letého muže pomláceného a ve vážném stavu v příkopu na okraji města. O měsíc později pak zemřel v nemocnici. Policii se teď přihlásil svědek, podle kterého mělo jít o vraždu.

Vyšetřování vraždy
Aktualizováno 20.6. 2017 20:35
surová vražda

Kluci rozdupali bezdomovci hlavu. Jsou ale mladí, hrozí jim jen 10 let

Brutální loňská vražda bezdomovce v Ústí, se dostala před soud. Vrahy jsou dva teenageři, kteří navíc muže bez domova umlátili mimořádně surově. A navíc jen tak pro zábavu a uvolnění, jak zaznělo u soudu. Pro nízký věk jim hrozí "jen" deset let vězení.

Prásk.tv píše:

Pes - 1
čtěte o tématu bezdomovec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sucho zabíjí moravské okurky!

Bude letošní „okurková sezona“ bez okurek? Pojďte si s námi o ně zasoutěžit

Vražda bezdomovce
Aktualizováno 15.5. 2017 20:35
spis je u soudu

Bezdomovce zmlátili a pak upálili! Obviněným školákům hrozí 10 let

Dva nezletilí chlapci podle obžaloby velmi surovým způsobem zmlátili bezdomovce. I když ještě žil, tělo zapálili a pak v klidu odešli domů. Stalo se to loni v září v Ústí nad Labem, státní zástupce teď spis poslal k soudu. Vyšetřování takové brutality otřáslo i zkušenými kriminalisty.

Pátrání po totožnosti mrtvého muže
Aktualizováno 4.5. 2017 17:50
policejní vyšetřování

Záhada na Ústecku: Policie pátrá po totožnosti mrtvého muže

Kriminalisté pátrají po totožnosti mrtvého muže, kterého našli minulý týden v lese v obci Lysá nedaleko Ústí nad Labem. Muž (kolem 50) zemřel ze zatím neznámých příčin. Podle oblečení mohlo jít o bezdomovce.

nehoda v Praze

Bezdomovec se čtyřmi promile se místo do hajan domotal pod auto

Na šrot opilý muž bez domova se v sobotu večer v pražském Karlíně tak dlouho snažil domotat do svého příbytku, až spadl na projíždějící automobil, který ho srazil. Skončil v nemocnici, policistům nadýchal skoro 4,2 promile.

Napadení strážníků v Brně
Aktualizováno 28.4. 2017 18:03
chtěli uctít kamaráda

VIDEO: Dvacítka bezdomovců se psy zaútočila v Brně na strážníky!

Hromadnému napadení čelili ve čtvrtek večer strážníci v podchodu pod brněnským hlavním nádražím. Pustila se do nich skupina asi dvaceti bezdomovců se psy. Útočníci tvrdili, že chtěli uctít památku zesnulého kamaráda.

hrozí mu vězení

Muž tvrdil, že má vojenský výcvik, a napadl policistu! Hořce litoval

Brněnského strážníka napadl jeden z bezdomovců, kteří v centru města popíjeli alkohol a u starého autobusového nádraží obtěžovali cestující. Muž hlídce tvrdil, že má vojenský výcvik a poté zaútočil na jednoho ze strážníků. Agresor skončil na zemi v poutech.

Neuvěřitelný důvod

Bezdomovec z Brna šířil infekční nemoci. Na ulici plival na ženy

Strážníci z Brna pátrají po lidech, které poplival rozzuřený bezdomovec. Muž má podle policie několik infekčních onemocnění a není vyloučené, že se mu podařilo někoho nakazit. Na lidi plival úmyslně.

Dvě vraždy a pokus o vraždu v Stourbridge
Aktualizováno 2.4. 2017 14:24
galerie brutální útok

Žena se synem nabídli pomoc bezdomovci. Muž je ubodal!

Strašlivé neštěstí se událo v anglickém městě Stoutbridge. Rodina Wilkinsonových pomáhala bezdomovci, dávali mu nejen peníze, ale také mu našli střechu nad hlavou. Ten se jim ale odvděčil skutečně strašlivě. Podle obvinění vnikl do jejich domu a brutálně ubodal matku a syna, otce vážně zranil. Dcera Lydia, která jediná v domě nebyla, se byla v neděli rozloučit se ztracenou rodinou na místě činu.