Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chlapeček dostal svůj pokoj
13.01.
dojemné video

Chlapci bez domova vybavili pokoj. Jeho reakce vás dostane

Osmiletý Daeyrs z Detroitu nikdy neměl vlastní domov. Se svou matkou pendloval mezi azylovými domy a jediné co si přál, byla vlastní postel. Charitativní organizace Humble Design mu jeho sen splnila a dokonce vybavila nábytkem celý dům. Dayersova reakce na nový pokoj vás chytne za srdce.

Příbytek bezdomovců - napadení pejskaře
09.01.
Útočil bezdomovec

Muž venčil na poli psa bez vodítka, skončil s proraženou lebkou!

Brutální reakci vyvolal slovenský pejskař, který svého miláčka venčil na okraji Topoľčan bez vodítka. Právě to se zřejmě nelíbilo útočníkovi, který muže udeřil polenem do hlavy a nechal ležet v kaluži krve. Věrný pes zůstal po jeho boku, dokud nepřijeli záchranáři.

Vyhořelá chatka se stala neobyvatelnou i pro člověka v nouzi
aktualizováno 09.01.
požár v Praze

Bezdomovec si odskočil pro doutníky, zatím mu shořela chatka

O příbytek přišel v noci na úterý bezdomovec v pražských Hlubočepích. Stačila čtvrthodinka, kdy si odskočil pro doutníky a shořela mu chatka. Požár likvidovali hasiči s pěti zásahovými vozy.

Prásk.tv píše:

Dívky napálily bezdomovce - 2
čtěte o tématu bezdomovec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

James John McGeown
15.12.
dobrý skutek

Bezdomovec našel otevřené auto s penězi. Jeho čin všechny dostal

Bezdomovec James John McGeown z Glasgow bloumal v dešti ulicemi, když si všiml auta se staženým okénkem. Uvnitř na sedačce leželo 450 liber v hotovosti. Stačilo jen natáhnout ruku a peníze si přisvojit. Místo toho James udělal něco nevídaného.

Bezdomovec Johnny Bobbitt
08.12.
pomoc za pomoc

Na pomoc bezdomovci vybrali 400 tisíc dolarů. Takhle je utratí

Příběh bezdomovce Johnnyho Bobbitta mladšího, který na dálnici pomohl Kate, které došel benzin, vzal za srdce nespočet lidí. A právě díky lidské dobrosrdečnosti je nyní bývalý veterán na cestě za normálním životem. Díky sbírce, kterou Kate založila, se totiž vybralo téměř 400 tisíc dolarů a právě Kate nyní sdílela, co všechno si za ně chystá Johnny pořídit.

Pietní místo v lese u České Lípy
aktualizováno 06.12.
Dvojnásobná vražda?

Dvě podivné smrti: Hlava rozbitá cihlou a žena shozená do studny!

Liberečtí kriminalisté už skoro týden rozplétají brutální smrt bezdomovce, kterému ve vybydleném domku na okraji České Lípy útočník rozmlátil hlavu cihlou. Nyní to navíc vypadá, že se asi o dva kilometry dál odehrála druhá vražda. Kriminalisté z obou činů obvinili dvaadvacetiletého recidivistu.

Požár chatky v Brně-Bohunicích - 3
aktualizováno 29.11.
Smrt v ohni

V Brně shořela chatka, hasiči uvnitř našli dvě ohořelé mrtvoly!

Hrůzný nález čekal po úterní půlnoci na hasiče, kteří v Brně-Bohunicích hasili malou chatku pohlcenou plameny. Když oheň zlikvidovali, našli uvnitř trosek dvě ohořelá těla.

Vražda bezdomovce u soudu
aktualizováno 28.11.
rozsudek

Mladík měl ubodat bezdomovce, tělo schoval v hromadě odpadků

Městský soud v Praze vynesl rozsudek za květnovou vraždu bezdomovce v pražských Stodůlkách. 23letý muž půjde na 14 let do vězení. Rozsudek je ale zatím nepravomocný.

Napadení nožem - 1
aktualizováno 27.11.
Vláčel ji po zemi

Žena po dialýze nabídla muži kuřivo, uloupil jí kabelku!

Když žena v pátek večer v areálu českolipské nemocnice čekala po dialýze na to, až ji odveze sanitka, ještě netušila, co zažije. O chvíli později se k ní přitočila trojice mužů, kterým žena nabídla cigarety. Místo vděku se ovšem dočkala napadení.

Bezdomovec Johnny Bobbitt
aktualizováno 24.11.
změnila mu život

Bezdomovec jí dal poslední peníze na benzin. Takhle mu to oplatila

Válečný veterán Johnny Bobbitt, který žil na ulici, pomohl Kate McClureové v nouzi. Když jí uprostřed noci došel na dálnici benzin, bála se jít několik kilometrů ve tmě na nejbližší pumpu. Johnny jí benzin beze slova přinesl. Koupil ho za posledních 20 dolarů, které měl. Kate se mu odvděčila neuvěřitelným způsobem.