Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záplavy na Mallorce
19.10.
Drsné počasí

Další katastrofa ve Španělsku! Srazily se nad ním dvě bouře!

Po tropické bouři Leslie, která se přehnala Středozemím a na Mallorce zanechala 13 mrtvých, zásáhla Španělsko další ničivá bouře. Jedná se o spojení dvou bouří - jedné z Atlantiku, druhé ze Středomoří - které se ve čtvrtek srazily nad východním pobřežím Španělska.

Hurikán Leslie devastoval Portugalsko
aktualizováno 14.10.
ničivá bouře

Hurikán Leslie zdevastoval Portugalsko, teď míří na sever

V noci na neděli zasáhla Portugalsko bouře Leslie. Polámala stovky stromů a několik tisíc domácností odřízla od elektřiny. Vítr dosáhl rychlosti až 176 kilometrů za hodinu a je tak nejsilnější bouří, která se kdy přes zemi přehnala. Zranilo se nejméně 27 lidí.

Inés Madrigalová
08.10.
Promlčený zločin

Lékař kradl matkám po porodu miminka! Potrestán nebude

Španělský soud propustil na svobodu lékaře Eduarda Velu, který měl desítky let krást novorozence a dávat je neplodným párům. Žalovala ho jedna z žen, která se takto dostala do adoptivní rodiny. Soud shledal, že Vela činy spáchal, už jsou ale promlčené.

Prásk.tv píše:

Ewa Farna - 1
čtěte o tématu Španělsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Důchodci si dělali dobře u bazénu
aktualizováno 04.10.
Sex na veřejnosti

Důchodci si dělali dobře u bazénu na dovolené! Natočili je u toho

Pár důchodců ve Španělsku si pobyt na sluníčku užil po svém. Před zraky všech přítomných lidí tam žena začala sexuálně uspokojovat svého partnera. Video, které natočil všetečný mladík, obletělo svět.

Budoucnost cestování
03.10.
Revoluce v cestování

Z Prahy do Madridu za hodinu! Odhalili kapsli pro hyperloop

Cesta například z Prahy do Madridu by v budoucnu mohla trvat jen hodinu. Tak takovou rychlostí bychom mohli cestovat hyperloopem. Ve Španělsku teď představili kapsli pro cestování tímto vysokorychlostním dopravním prostředkem. A už letos chce americká společnost v Evropě vybudovat i zkušební trať.

Uprchlíci se vylodili v luxusním španělském resortu
aktualizováno 27.08.
video Podívaná ve Španělsku

Turisté v šoku! Uprchlíci vyskákali z člunu na pláž u luxusního hotelu

Dovolenkáře ve Španělsku šokovali migranti, kteří v člunu připluli na pláž a vylodili se přímo u luxusního hotelu. Poté vyšplhali na útes a zmizeli, policisté některé dopadli, po dalších pátrají. Příchod uprchlíků natočili někteří turisté na mobilní telefony.

Do španělské Ceuty proniklo asi 200 migrantů
aktualizováno 22.08.
zranění policisté

Do španělské Ceuty proniklo asi 200 migrantů, útočili kyselinou!

Kolem dvou set migrantů mělo z Maroka proniknout do španělské enklávy Ceuta. Při svém násilném vstupu měli po policistech házet vápno a kyselinu, několik jich tak zranili. Podobný případ se přitom odehrál už přibližně před měsícem.

Slovák si zlomil vaz
21.08.
Zlomil si vaz

Richard (26) se konečně vrátil k rodině! Jeho boj o život pokračuje

Hororová dovolená 26letého Richarda ze Slovenska má už snad definitivní konec. Mladý Slovák si na Mallorce zlomil krční páteř a protože neměl cestovní pojištění, neměl se ani jak dostat do Velké Británie, kde trvale žije. Richardova přítelkyně Simona nyní po uzavření veřejné sbírky na Richardův transport domů oznámila, že se Ríšu povedlo převézt domů.

Zásah ve Španělsku
aktualizováno 20.08.
Nehoda

Ve Španělsku najel muž s autem do lidí! Na místě jsou 3 zranění

Tři lidé byli zranění ve španělském městě Zaragoza poté, co muž s automobilem vjel na chodník. Podle policejního mluvčí pachatel z místa nehody utekl.

Turistka si stěžovala, že bylo ve Španělsko moc španělů (pláž - ilustrační)
aktualizováno 14.08.
Kuriózní stížnost

"Bylo tam moc Španělů!" stěžuje si žena na pobyt ve Španělsku

Až neuvěřitelná se zdá stížnost 81leté britské důchodkyně Fredy Jacksonové. Ta požaduje zpátky peníze za dovolenou ve Španělsku, protože se tam prý pohybovalo až moc Španělů. Z toho se prý žena po dvou týdnech pobytu dokonce rozplakala.