Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rodina malého chlapce, který spadl do studny ve Španělsku
včera 11:03
Šestý den

Takhle chtějí zachránit chlapce ze studny. V oblasti má začít pršet!

Už šestým dnem pokračují záchranná operace s cílem dostat z úzké studny dvouletého Julena. Práci záchranářům ztěžuje terén a příznivá není ani předpověď počasí. V oblasti má o víkendu začít pršet.

Márnice
17.01.
Nepříjemný zážitek

Lékaři prohlásili muže za mrtvého. Na pitevním stole začal chrápat!

Omyl, který udělali španělští lékaři, mohl pro devětadvacetiletého muže skončit fatálně. Tři lékaři ho prohlásili za mrtvého a předali ho do rukou patologa. Těsně před pitvou začal "mrtvý" muž chrápat!

Záchrana malého chlapce ve Španělsku
17.01.
VIDEO Pátý den záchrany

Děsivé záběry ze studny, kde uvízl chlapec! Rodiče ztrácí naději

Na internetu se objevilo video z průzkumu úzké studny ve Španělsku, do které v neděli spadl dvouletý chlapec. Záchranné práce trvají už pátý den, každou hodinou přitom klesá šance na to, že je Julen stále naživu.

Prásk.tv píše:

Ewa Farna - 1
čtěte o tématu Španělsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Rodina malého chlapce, který spadl do studny ve Španělsku
aktualizováno 16.01.
Čtvrtý den záchrany

Otec popsal, jak chlapec spadl do studny. "Kéž bych v ní byl já," říká

Otec dvouletého Yulena, kterého se už čtvrtým dnem snaží zachránit ze studny ve Španělsku, se rozhodl promluvit. Na vlastní oči viděl, jak jeho syn mizí v úzkém vrtu, který nebyl uzavřen.

Záchrana malého chlapce ve Španělsku - 3
aktualizováno 15.01.
Rodinná tragédie

Chlapec (2) je ve studni dva dny. Rodiče přišli už o jednoho syna!

Stovka lidí pracuje na záchraně dvouletého Yulena ze studny ve španělském městě Totalan. Chlapec strávil v úzké trubce už téměř dva dny, není ale jisté, zda je vůbec naživu. Jeho rodiče přitom před necelými dvěma lety přišli už o jednoho syna.

Záchrana malého chlapce ve Španělsku
aktualizováno 14.01.
Složitá záchrana

Chlapec (2) spadl do úzké studny. Záchranáři se k němu nedostanou

Záchranáři se ve španělském městě Totalan pokoušejí vyprostit dvouletého chlapce, který spadl do studny. Ta je hluboká asi 100 metrů a široká jen 25 centimetrů, což záchranářům komplikuje práci.

Uprchlíci - ilustrační foto
03.01.
Migrace

Rekordní počet migrantů připlul do Španělska! Stovky cestou zemřely

Rok 2018 byl pro Španělsko rekordní co se týče počtu imigrantů. Zhruba polovina těch, co se vydají přes Středozemní moře za lepším životem a nemá žádné doklady, přistane na pobřeží pyrenejského poloostrova. Rekordní byl i počet úmrtí při cestě.

Migranti v matracích
aktualizováno 02.01.
Nová metoda

Migranti překvapili španělskou policii! Cestovali v matracích

Překvapení čekalo španělskou policie, která objevila dva migranty ukryté v matracích. Migranti cestovali na stropě dodávky a za převoz do Evropy každý z nich měl zaplatit 4 500 eur (přes 116 tisíc korun). Řidič dodávky policii unikl.

Loď Aquarius
28.12.
Migrační krize

Loď s 300 uprchlíky dorazila do Evropy: Přijala je španělská vláda

Do španělského přístavu Crinavis de San Roque v pátek ráno dorazila loď nevládní organizace Proactiva Open Arms s více než třemi stovkami migrantů. Španělská vláda loď přijala poté, co jí odmítla přijmout Itálie a Malta. Informaci přinesl španělský deník El Periódico.

Shakira se synem Milanem na letišti v Los Angeles
15.12.
Daňové úniky

Obviněná Shakira musí k soudu, na daních ulila přes čtvrt miliardy

Španělská prokuratura obvinila zpěvačku Shakiru z daňových úniků. Podle žalobce kolumbijská zpěvačka předstírala, že žije na Bahamách, aby se vyhnula placení daní ve Španělsku, kde má rovněž dům.