Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Soud s policistou
aktualizováno 07.12.
neviděl ho

Policista přejel plavce člunem a usmrtil ho. Vyvázl s podmínkou

Policista Richard Jecha, který před dvěma lety najel motorovým člunem na plavce a usmrtil ho, dostal podmínku. Chebský okresní soud mu uložil trest 14 měsíců vězení s odkladem na 1,5 roku. Proti rozsudku se Jecha na místě odvolal.

Miroslav Zapletal v souboji s Petrem Brzkem
02.12.
Napínavý souboj

Reportér změřil síly s policejním mistrem ve střelbě! Jak dopadl?

Česko má mezi policisty mistra světa ve střelbě z pistole. Miroslav Zapletal pracuje u policie v Hradci Králové jako instruktor střelby v zásahové jednotce. Po jeho návratu ze šampionátu ve Spojených arabských emirátech se náš reportér Petr Brzek rozhodl, že si s ním poměří síly. Podívejte se, jak to dopadlo.

Srážka vlaku s autem u Kolomut
aktualizováno 29.11.
Nehoda u Kolomut

U Boleslavi narazilo auto do vlaku! Řídil ho policista, byl prý opilý

U Kolomut na Mladoboleslavsku narazilo auto do jedoucího vlaku. Podle informací agentury Aktu.cz řídil vůz policista, který nebyl ve službě. Dechová zkouška potvrdila, že byl opilý.

Prásk.tv píše:

Policista vystřelil po herci
čtěte o tématu policista na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Policie - ilustrační foto
23.11.
kuriózní incident

Policista z Žamberku se zranil při zákroku, zřejmě se sám postřelil!

Vyšetřovatelé z odboru vnitřní kontroly prověřují nešťastný zásah u Vlčkovic na Orlickoústecku, při kterém se v noci na neděli zranil jeden z policistů. Vše zatím nasvědčuje tomu, že se muž ve službě sám omylem střelil do nohy.

Oprátka
aktualizováno 20.11.
šokující zvrat

Policista z Olomouce se neoběsil sám! Byla to vražda, zjistili experti

Detektivové z olomoucké expozitury v pondělí přišli s šokujícím prohlášením, že příslušník krajské policie, kterého vyšetřovatelé podezírali ze sebevraždy, nezemřel vlastní rukou. Policistu našli oběšeného, podle expertů šlo ale o vraždu.

Střelnice
02.11.
Zranění v Mělníku

Policista trénoval střelbu, dopadlo to tragicky! Střelil se do nohy

Na střelnici v Mělníku museli ve čtvrtek dopoledne dorazit záchranáři. Šestadvacetiletý policista se při nácviku střelil do nohy. Sanitka ho odvezla do vinohradské nemocnice.

Policista, který zastavil teroristu na Manhattanu
aktualizováno 01.11.
Útok na Manhattanu

Z obyčejného policisty hrdinou! Tento muž zastavil řádění teroristy

Z obyčejného policisty se během jediného okamžiku stal hrdina, kterého obdivuje celý New York. Ryan Nash neváhal a postřelil teroristu Sayfulla Saipova, který na Manhattanu autem zabil 8 lidí a 11 zranil.

Odsouzení policisté
aktualizováno 30.10.
nabádali ho

Muž při výslechu vyskočil z okna. Soud v Brně potrestal policisty

Městský soud v Brně potrestal policistu, který se podle obžaloby podílel na tom, že podezřelý, kterého vyslýchali, jim vyskočil z okna. Jeho dva kolegové si už vyslechli tresty dříve a u policie museli skončit.

Týraný chlapec Ilustrační snímek
aktualizováno 17.10.
Vleklá kauza

Soud potrestal policistu z Blanenska za znásilnění syna (5)

Na pět a půl roku do vězení poslal soud policistu, který měl loni v létě na Blanensku znásilnit svého tehdy pětiletého syna. Stejný trest přitom dostal už v květnu, ale vrchní soud rozsudek zrušil. Muž tvrdí, že je nevinný a proti verdiktu se odvolal.

Střelba na univerzitě v Texasu
aktualizováno 10.10.
krvavý incident

Smrtelná střelba na univerzitě v Texasu: Student zabil policistu

Texaskou technickou univerzitou otřásla v noci na úterý otřesná vražda. U jednoho ze studentů našel policista drogy a chtěl mladíka zatknout, ten ale vytáhl zbraň a policistu zastřelil. Potom se dal na útěk. Policistům se podařilo podezřelého dopadnout po dlouhém pronásledování.