Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oprátka
05.03.
vražda v olomouci

Šílená smrt: Muž strčil hlavu do oprátky. Věřil, že ho přítel odřízne!

Po téměř třech letech se podařilo policistům objasnit vraždu jednoho ze svých kolegů, která se stala začátkem roku 2015 v Olomouci. Původně to vypadalo, že si policista sáhnul na život sám, nakonec se ale ukázalo, že nezemřel vlastní rukou.

Smrt policisty v Jelšavě
aktualizováno 04.03.
záhadná smrt

Policista ležel mrtvý před domem. Zůstalo po něm půlroční dítě

Záhadnou smrt kolegy vyšetřují policisté v Jelšavě na středním Slovensku. Bezvládné tělo objevili nad ránem sousedi

Policisté v civilu vytáhli v Plzni zbraň na řidiče
aktualizováno 15.02.
Případ z Plzně

Policista mířil pistolí na řidiče. Obvinili ho, hrozí mu 5 let vězení!

Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila jednoho z policistů, který loni v září v Plzni namířil pistolí na řidiče. Čelí obvinění ze zneužití pravomoci úřední osoby. Druhý policista se podle inspekce trestného činu nedopustil.

Prásk.tv píše:

Mirek Hotový - 1
čtěte o tématu policista na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Mototechna má novou značku, začíná prodávat veterány a investiční vozy

Zájem o historické vozy i youngtimery celosvětově roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Například německý Mercedes-Benz takové vozy prodává již delší dobu pod značkou All Time Stars. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Policista - drogy
aktualizováno 12.02.
Policejní dealer

Policista měl ve službě prodávat drogy! GIBS: Bral a dával i úplatky

Ve vazbě skončil 29letý policista z Bystřice pod Hostýnem. Vyšetřovatelé Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) zjistili, že si měl přivydělávat jako dealer drog. Teď se může dostat až na 10 let do vězení.

Žena košického policisty se zastřelila
aktualizováno 03.02.
Tragédie v Košicích

Manželka policisty se zastřelila! Svědkyně popsala hrůzné detaily

Slovenskem otřásla sebevražda ženy košického policisty. Měla se zastřelit v meziposchodí manželovou služební zbraní. Sousedé tragédii stále nedokážou pochopit, šlo podle nich o slušnou rodinu a mezi manžely nebyly žádné viditelné rozepře.

Žena košického policisty se zastřelila
aktualizováno 02.02.
Tragédie v Košicích

Manželku policisty našli mrtvou! Zabil ji výstřel ze služební zbraně

Zřejmě výstřel ze služební zbraně jejího manžela se stal osudným 40leté ženě ze slovenského Prešova. Případem už se zabývá inspekce ministerstva vnitra, s největší pravděpodobností šlo ale o sebevraždu.

Alexandra a Marek
30.01.
Případ ze Slovenska

Policista zavraždil snoubenku den před svatbou! Soud potvrdil trest

Slovenský expolicista si za vraždu snoubenky odsedí 23 let. Krajský soud potvrdil trest, který si Marek Barník vyslechl od okresního soudu. Ženu zabil jen den před plánovanou svatbou, údajně kvůli tomu, že přišla na jeho nevěřu a obřad chtěla zrušit.

Zastřelený Tomáš
26.01.
Lituje toho

Policista, který zastřelil Tomáše, promluvil: "Chybu jsem neudělal!"

Sedmnáctiletý Tomáš zemřel při policejní honičce na Slovensku. Policista chtěl ujíždějící auto zastavit výstřelem na pravé kolo, místo toho trefil mladíka. Za usmrcení mu hrozí vězení, on ale i dál tvrdí, že postupoval podle zákona.

Zastřelený Tomáš
aktualizováno 25.01.
Nešťastná náhoda

Tomáše (17) zastřelili při honičce, policistu obvinili z jeho smrti!

Slovenský policista, který při honičce omylem zastřelil 17letého Tomáše, čelí obvinění z usmrcení. Řidič ujížděl policistům i přesto, že v autě vezl další tři lidi. Muž zákona chtěl údajně auto zastavit střelbou do pneumatiky, trefil ale Tomáše na zadním sedadle.

Soud s policistou
aktualizováno 07.12.
neviděl ho

Policista přejel plavce člunem a usmrtil ho. Vyvázl s podmínkou

Policista Richard Jecha, který před dvěma lety najel motorovým člunem na plavce a usmrtil ho, dostal podmínku. Chebský okresní soud mu uložil trest 14 měsíců vězení s odkladem na 1,5 roku. Proti rozsudku se Jecha na místě odvolal.