Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie na místě činu - ilustrační foto
14.06.
Sebevražda

U Kutné Hory se zabil policista, jeho smrt vyšetřuje GIBS!

Kolem čtvrtečního poledne se u křižovatky Skalka u Kutné Hory objevilo velké množství policejních aut. Později odpoledne policisté přestali případ komentovat s tím, že už ho má na starosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Policisté v civilu vytáhli v Plzni zbraň na řidiče
aktualizováno 06.06.
Zástupce ho obžaloval

Policista bez důvodu vytáhl na řidiče pistoli. Půjde k soudu

Policistu, který loni v září mířil pistolí na řidiče v Plzni, obžalovalo státní zastupitelství ze zneužití pravomoci. Má jít o zástupce velitele plzeňské zásahové jednotky. V krajním případě mu hrozí až pět let vězení.

Krásnou Míšu srazila autem policie v Praze!
aktualizováno 04.06.
Hrozí mu vězení

Policista, který srazil a zranil Míšu (21), si vyslechl obvinění!

Vyšetřovatel Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinil z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti policistu, který loni na podzim u Masarykova nádraží v Praze srazil a vážně zranil jednadvacetiletou Míšu. Hrozí mu několikaleté vězení.

Prásk.tv píše:

Kluk a policista
čtěte o tématu policista na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Zadržený podezřelý z vraždy
aktualizováno 01.06.
zásah GIBS

Razie na Karlovarsku: 10 let starou vraždu měl spáchat policista!

Od brzkého rána zasahuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) v Karlovarském kraji. Posvíceno má na skupinu osob, která je podezřelá z deset let staré vraždy na Chebsku.

Strážník kopl do psa
28.05.
anketa kontroverzní záznam

Sebeobrana, nebo surový útok? Strážník kopal do psa! VIDEO

Nejméně týden stráví v nemocnici strážník, který se při obchůzce dostal do křížku s majitelem dvou menších psů. Jeden z nich ho na sídlišti ve Vel'kém Krtíši pokousal. Přesto se lidé nyní nemohou shodnout, jestli je městský policista obětí, nebo spíš útočníkem. Rozhádal je kamerový záznam.

Lukáš Kočer (vlevo) a Petr Michálek (vpravo)
aktualizováno 22.05.
Zanedbali povinnosti?

Případ vražedkyně z Anděla znovu u soudu: Trest hrozí policistům!

Před Obvodním soudem pro Prahu 1 stanuli dva policisté, kteří měli zanedbat své povinnosti při zásahu proti útočnici, která v kavárně škrtila ženu. O jejím jednání totiž neřekli lékařům v psychiatrické léčebně v Bohnicích, kam ji nechali převézt. Žena po propuštění ubodala zákaznici v nákupním centru.

Policisté - ilustrační foto
17.05.
Hledají další oběti

Policista balil ženy na uniformu, lákal z nich peníze na sázení

Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) stíhá pětatřicetiletého policistu z Prahy, který měl podle obvinění lákat pod různými záminkami z mladých žen peníze, které pak používal na hazardní hry. Podle inspekce takto přilepšoval své peněžence od roku 2013. GIBS teď hledá další oběti.

Policista vezl na motorce dítě
13.05.
porušení předpisů

Kolegové odhalili policistu, který vezl na motorce dítě! Čeká ho trest

Policistům z Plzeňska se podařilo z videa odhalit svého kolegu, který na služební motorce vezl malé dítě. Podle dopravních expertů tím porušil všechny možné předpisy. Jeho jízdu natočil jeden z diváků televize Nova. Policistu podle dostupných informací čeká kázeňský trest.

Policista vezl na motorce dítě
aktualizováno 30.04.
To jde příkladem?

Policista na motorce porušil, co mohl. Na služebním stroji vezl dítě!

Divák televize Nova poslal redakci videozáznam, na kterém veze policista, zřejmě z Plzeňska, na služební motorce dítě. A podle dopravních expertů, které redakce zpravodajství oslovila, tím porušil všechny možné předpisy. Případem se teď budou zabývat jeho kolegové.

Cizinci - napadení v Praze
aktualizováno 25.04.
Nové informace

Mezi gaunery, kteří v centru Prahy napadli číšníka, je i policista!

Nizozemská média identifikovala muže, kteří v sobotu v centru Prahy brutálně zmlátili číšníka. Někteří z nich měli zkušenosti z boxu, chodili často posilovat. Jeden z nich je dokonce policista z Amsterdamu.