Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Incident v Tim Horton
18.05.
vyhrocená hádka

Žena házela vlastní výkaly na obsluhu, která ji nepustila na WC

Na základě videa, které se začalo šířit na sociálních sítích, již začala policie jednat a zadržela ženu, která po hádce se zaměstnanci restaurace Tim Horton's vykonala potřebu přímo před pokladnou a hodila vlastní výkaly na obsluhu.

Utajený šéf - Martin Šampalík
16.05.
Utajený šéf

Martin se málem prozradil! Popsal změny i to, jak se cítil po kritice

Ve středu mohli diváci sledovat další díl reality show Utajený šéf. Tentokrát si práci svých zaměstnanců vyzkoušel spolumajitel restauračního řetězce Martin Šampalík. Práce mu moc nešla, prý se ale hodně poučil. Co se ve firmě po natáčení změnilo?

Seniora zbilo několik mužů
16.05.
Brutální bitka

Kvůli pivu dostali muži u stánku s kebabem nakládačku. VIDEO

Belgická policie vyšetřuje rvačku před restaurací v centru Antverp. Podle prvotních zpráv měl konflikt vzniknout mezi opilými muži a majitelem restaurace, který je upozornil, že v jeho podniku se alkohol nepodává. Jeden ze zmlácených mužů se ale brání, že byl střízlivý a pracovníci jej a jeho syna napadli kvůli obyčejné plechovce piva.

Prásk.tv píše:

Utajený šéf: Další Utajený šéf neuspěl u svých podřízených! Dělá chyby a nemá o práci zájem - 7
čtěte o tématu restaurace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

Utajený šéf - Martin Šampalík - 2
aktualizováno 16.05.
utajený šéf

Tak nešikovný šéf v pořadu nebyl! Udělám z tebe vola, hrozí kolegyně

Už dnes večer se můžete těšit na další díl reality show Utajený šéf. Tentokráte se podíváme do restauračního řetězce s jeho spolumajitelem Martinem Šampalíkem.

Číšník napadený v pražské restauraci skupinou cizinců - 2
aktualizováno 15.05.
Velká zpověď

Brutálně zmlácený číšník Mirek: Už jsem tu nemusel být, říká

Číšník Miroslav, kterého před třemi týdny v centru Prahy brutálně zmlátila skupina nizozemských turistů, poprvé vystoupil na veřejnosti a promluvil o hrůzném zážitku. Mimo jiné řekl, že by se v podobné situaci znovu zachoval stejně.

Cigareta
09.05.
výsledky kontrol

Zákaz kouření? Hygienici rozdali restauracím pokuty za statisíce!

Krajské hygienické stanice se zaměřily na dodržování protikuřáckého zákona ve stravovacích zařízeních. Po celé republice provedly od poloviny loňského roku bezmála 11 tisíc kontrol. Výsledkem byly pokuty za více než 300 tisíc korun, zmapoval tým senátora Jaroslava Malého.

Prasklé schodiště
aktualizováno 07.05.
hromadná fotografie

Pod turisty se zřítilo schodiště, několik jich skončilo v nemocnici

Skupinka turistů si chtěla pořídit fotografii na schodiště terasy jedné z restaurací na Českobudějovicku, to se jim ale krutě vymstilo. Schodiště pod jejich náporem nevydrželo a zřítilo se, při tom se zranilo několik turistek, které záchranáři převezli do nemocnice.

Na letišti zadrželi cizince podezřelé z útoku na číšníka
aktualizováno 24.04.
Řada poznatků

Spadla klec! Po útoku na číšníka zadržela policie skupinu na letišti

Pražští kriminalisté v neděli zveřejnili záběry brutálního napadení ze zahrádky restaurace v centru Prahy. Skupina sedmi cizinců si tu vzala "do parády" číšníka. O den později se policii podařilo zadržet skupinku podezřelých na letišti.

Uzavřené provozovny v dubnu
23.04.
galerie uzavřené provozovny

Foto pro silné žaludky! Tyto hnusy našli v restauracích a obchodech

Inspektoři, kteří chodí po restauracích či obchodech a dohlížejí na správné dodržování hygieny, musejí být připraveni opravdu na všechno. Pohled do některých provozoven je tak odporný, že nechají podnik okamžitě uzavřít. Pro představu stačí fotografie z dubna.

Kouření v hospodě
aktualizováno 20.04.
překvapivé výsledky

Hospody bez cigaret Češi vítají. Zákaz nevadí ani části kuřáků!

Ve všech českých restauracích platí zákaz kouření už od loňského května. Na přísný zákon si od té doby stěžují někteří kuřáci, ale i majitelé hospod. Provozovatelé tvrdí, že díky zákazu přišli o část zákazníků a klesly jim tak tržby. Z nového průzkumu však vyplívá, že většině občanů restaurace bez cigaret nevadí.