Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výbuch v japonské restauraci
aktualizováno včera 16:56
Exploze v Japonsku

Restaurací otřásl výbuch, začalo hořet! Nejméně 41 zraněných

Při explozi v restauraci na severu Japonska se zranilo 41 lidí, jeden z nich je v kritickém stavu. Podle zahraničních médií zřejmě vybuchl plyn. Policie zatím příčinu neštěstí nekomentovala.

2220538
13.12.

VÍKEND: Tajemství nejlepších českých restaurací roku 2018

Dokonalé jídlo, výjimečná místa nebo nekompromisní návrat ke kořenům. Vyrazili jsme zjistit, na čem staví nejlepší české restaurace.

Mafie
aktualizováno 11.12.
Pokus o vraždu

Opilec střílel na hospodského, prý málo platil. Hrozí mu až 20 let

Pokus o vraždu s hodně netradičním motivem vyšetřují zlínští kriminalisté. Útočníkem je muž, který střílel na majitele restaurace. A důvod? Prý špatně platil střelcově přítelkyni, která v podniku pracovala.

Prásk.tv píše:

Georgina Jarvis - 1
čtěte o tématu restaurace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Uzavřené provozovny
06.12.
přehled po krajích

Inspektoři zveřejnili nejhnusnější hospody roku! Které jsou u vás?

Více než 170 restaurací a obchodů zavřela během letošního roku Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI). Nesplňovaly totiž požadavky na hygienu.

Hospoda
02.12.
Podvod s penězi

Lidé čekali na koncert marně. Hospodský sbalil peníze a zmizel!

Obyvatelé Bystrovan na Olomoucku zažili velké zklamání. V tamní hospodě měl totiž vystoupit písničkář Jarek Nohavica, jenže jeho vyprodaného koncertu se místní nedočkali. Umělec totiž o ničem nevěděl a žádný koncert tam prý neslíbil. Všechno měl organizovat provozní tamní restaurace, jenže ten sbalil vybrané peníze a zmizel.

Rvačka kvůli řízku
29.11.
Kuriózní případ

Muž (60) zbil surově jiného. Bál se, že na něj nevyjde řízek

Mít hlad není legrace. O tom se přesvědčil i jednašedesátiletý muž z Karlovarska, kterého napadl o rok mladší zákazník ve frontě na jídlo v obchodním centru. Útočník muže nejdříve urážel vulgárními slovy a poté několikrát udeřil do hlavy. Karlovarská policie proti útočníkovi zahájila trestní stíhání.

Zákaz kouření v hospodách
15.11.
Kuřáci se nedočkají

Protikuřácký zákon platí dál! Senát nedovolil zmírnění

Senát už v prvním kole projednávání odmítl další pokus o zmírnění protikuřáckého zákona. Novela počítala mimo jiné s tím, že v hospodách by mohly být kuřárny bez obsluhy.

Thajská restaurace ilustrační
01.11.
krutá vražda

Vege restaurace podávala lidské maso! Majitel porcoval štamgasta

Značně zvrhlý způsob, jak vyřešit mezilidské vztahy, zvolil majitel vegetariánské restaurace v Thajsku. Po hádce zabil muže a postupně jej porcoval a přimíchával svým zákazníkům do jídla.

Týnuš Třešničková - záběry z restaurece
aktualizováno 03.10.
Neštěstí v Istanbulu

Nové VIDEO z neštěstí v Istanbulu! Popálenou Týnuš hasili jiní turisté

Na internetu se objevilo další video, které ukazuje, jak v istanbulské restauraci vzplála hořlavina při ohňové show. Zranili se čtyři turisté včetně dvou Čechů. Youtuberka Týnuš Třešňičková zůstává ve vážném stavu v nemocnici.

Ovce v hrozivých podmínkách v Praze - Jinonicích
aktualizováno 21.09.
inspekce

Ovce žily v hrozivém výběhu. V Praze z nich zřejmě dělali kebab!

Inspekce odhalila v Praze - Jinonicích neregistrovaný chov 34 ovcí, které musely žít v nevyhovujících podmínkách, například neměly k dispozici dostatek pastvy či sena, dokonce chyběl dostatečný zdroj pitné vody. Šetření ukázalo, že spřízněná restaurace v Praze má spoustu neoznačeného jehněčího a polotovarů k výrobě kebabu, u kterých také chybělo označení.