Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadený chlapec
23.03.
strach ze spolužáků

Chlapec se bál jít do školy. Šikanují mě, řekl strážníkům

Žena ve čtvrtek zavolala na městskou policii kvůli malému chlapci, který sám seděl v pražské restauraci. Strážníci zjistili, že měl být ve škole. Tam se však bál jít kvůli šikaně.

Pláže v Dubaji
05.03.
velká nádhera

Nejkrásnější pláže Dubaje: Tady by chtěl odpočívat každý! GALERIE

Dubaj je jedno z nejmodernějších měst na světě. Má obrovské mrakodrapy, umělé Palmové ostrovy nebo slavný hotel Burdž al-Arab, kterému se pro jeho tvar přezdívá plachetnice. Turisty také láká mimo jiné na úžasné a různorodé pláže, ze kterých si vybere snad každý.

Požár restaurace v Praze
28.02.
požár v praze

Z hořící restaurace prchali lidé! Evakuovali jich 30, škody jsou obří

Hasiči večer zasahovali u požáru v centru Prahy. Kvůli ohni v suterénu místní restaurace muselo být evakuováno 30 lidí.

Prásk.tv píše:

Okna - 1
čtěte o tématu restaurace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Záhadné letadlo na Bali
22.02.
Tajemný letoun

Na Bali se objevilo záhadné letadlo! Nikdo neví, kde se vzalo

Uprostřed pralesu na Bali se objevilo záhadné letadlo. A ani místní netuší, jak se tam dostalo! I když se nedá dojít až k letounu, stává se z tajemného místa turistická destinace.

Opilá žena. Ilustrační foto
20.02.
nečekaný výsledek

Šokující kontrola! V podniku našli policisté 51 opilých mladistvých

Brněnští policisté v pátek kontrolovali, zda se v barech, restauracích a na diskotékách neprodává alkohol mladistvým. Pár ojedinělých případů trumfnul jediný podnik, kde bylo neuvěřitelných 51 mladistvých pod vlivem alkoholu, dva z nich musela převést záchranka do nemocnice, jeden skončil na záchytce s 2,17 promile.

Zatčení Saakasviliho
13.02.
promluvil o vyhoštění

Zatčení exprezidenta Saakašviliho na videu! Byl násilně deportován

Bývalý gruzínský prezident Michail Saakašvili, který byl násilně deportován z ukrajinského Kyjeva do Polska, promluvil o svém vyhoštění. Saakašvili je ve své rodné zemi stíhaný i pravomocně odsouzený. Polský azyl ale odmítá. Záběry z jeho zatčení v kyjevské restauraci se teď dostaly na veřejnost.

Zákaz kouření
aktualizováno 13.02.
Návrh 86 zákonodárců

Poslanci chtějí kuřárny i možnost volby. Navrhli zmírnit zákon

Část poslanců se pokusí zmírnit protikuřácký zákon. Zákonodárce ODS Marek Benda předložil novelu, která by umožnila vznik kuřáren i to, aby si hospodští z malých výčepů rozhodli sami, jestli bude hospoda kuřácká, nebo ne.

Žena z Jihlavy napadla městské strážníky
12.02.
Byla i opilá

VIDEO: Zdrogovaná žena se vrhla na hosty restaurace i strážníky!

Žena napadla městské strážníky, kteří byli přivoláni kvůli jejím výtržnostem do jihlavské restaurace. Její útoky natočili někteří hosté. Nakonec skončila na záchytné stanici, podle policie byla opilá a pod vlivem drog.

čepování piva
aktualizováno 11.02.
Všude dobře, doma nejlíp?

Češi chodí na točené pivo stále méně, pijí raději doma!

To, co všichni očekávali, je tady. V Česku klesá spotřeba točeného piva a pokud to tak půjde dál, mohou mít hlavně menší pivovary problémy s přežitím.

Šéfkuchař vaří bláznivou kombinaci
aktualizováno 02.02.

VÍKEND: Šéfkuchař vaří bláznivou kombinaci

Nejoblíbenější reportáže z magazínu Víkend se točí kolem vaření. Proto jsme pro vás připravili jednu hodně speciální. Šéfkuchař Paul Dave, který už léta žije v Praze, uvařil pro nás netypickou kombinaci hovězí achilovku s mušlemi. Že to nejde dohromady? Budete se divit. Dále pak Paul prozradí, proč nechává maso uležet klidně i dva měsíce.