Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Týnuš Třešničková - záběry z restaurece
aktualizováno 03.10.
Neštěstí v Istanbulu

Nové VIDEO z neštěstí v Istanbulu! Popálenou Týnuš hasili jiní turisté

Na internetu se objevilo další video, které ukazuje, jak v istanbulské restauraci vzplála hořlavina při ohňové show. Zranili se čtyři turisté včetně dvou Čechů. Youtuberka Týnuš Třešňičková zůstává ve vážném stavu v nemocnici.

Ovce v hrozivých podmínkách v Praze - Jinonicích
aktualizováno 21.09.
inspekce

Ovce žily v hrozivém výběhu. V Praze z nich zřejmě dělali kebab!

Inspekce odhalila v Praze - Jinonicích neregistrovaný chov 34 ovcí, které musely žít v nevyhovujících podmínkách, například neměly k dispozici dostatek pastvy či sena, dokonce chyběl dostatečný zdroj pitné vody. Šetření ukázalo, že spřízněná restaurace v Praze má spoustu neoznačeného jehněčího a polotovarů k výrobě kebabu, u kterých také chybělo označení.

Strážníci (ilustrační foto).
aktualizováno 18.09.
Rodinná sešlost

Táta se opil, volal muž strážníkům. Chtěl, aby ho z baru odvezli domů

Osmnáctiletý syn si včera nevěděl rady s opilým otcem a zavolal na pomoc městskou policii. Hlídka tak vyrazila do restaurace na Dukle v Pardubicích. Strážníci odmítli dvojici dělat drožkaře, což syna i otce rozlítilo, začali útočit a nakonec skončili v poutech.

Prásk.tv píše:

James Lusted - 1
čtěte o tématu restaurace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Potkan v polévce
12.09.
otřesný zážitek

Žena našla v polévce potkana. Nabídli jí šokující kompenzaci

Pořádný šok zažila skupinka lidí, která si zašla na společnou večeři v čínském městě Weifang. Těhotná žena našla v polévce uvařeného potkana. To je ale nic proti tomu, jakou kompenzaci jim nabídl majitel.

Číšník
08.09.
Rande s vykukem

Svůdník utíkal ze schůzek bez placení, hrozí mu 16 let vězení!

Několik let ve vězení může strávit casanova z Kalifornie, který se na schůzkách se ženami choval jako ukázkový hulvát. Nejméně jedenáctkrát nechal své protějšky platit celý účet, zatímco se nenápadně vypařil.

Feng-šuej
30.08.
Čínské účení

Feng-šuej není jen princip bydlení! Dá se uplatnit i v restauraci

Většina lidí si pod pojmem Feng-šuej představí učení, které se uplatňuje buď v rozmístění nábytku v domě, nebo rozložení okrasných prvků na zahradě. Využití je ale mnohem širší.

Belgická policie při zásahu
22.08.
O teror nešlo

Horor v belgické restauraci. Muž začal bodat hosty, tři zemřeli

Tragédie otřásla ve středu vpodvečer belgickým městečkem Plombiéres. Útočník v restauraci ve čtvrti Moresnet-Chapelle napadl nožem hosty. Podle starosty Thierryho Wimmera zemřelo několik lidí. Místní média informují o třech mrtvých. O terorismus podle starosty nešlo.

Hospody od 18 let
aktualizováno 20.08.
Anketa

Restaurace zakazují vstup dětem! Jedli byste v takovém podniku?

Restaurace ve městě Binz na německé Rujáně přišla s kontroverzním nápadem. Po sedmnácté hodině do ní nesmí děti mladší čtrnácti let. Podobné opatření už spoustu let vyvolává otázky i v České republice. Jedná se prý o diskriminaci.

Účet turisty v Benátkách
12.08.
Šokující částka

Turista si v Itálii objednal kávu a vodu. Z účtu málem dostal infarkt!

Restaurace v turistických destinacích často ženou ceny neúnosně vysoko. To, co zažil dovolenkář v italských Benátkách, ale nečekal ani v nejhorším snu. Účet za dvě kávy a dvě vody naprosto šokoval i uživatele sociálních sítí.

Uzavřené provozovny
aktualizováno 28.07.
Uzavřené provozovny

Myší bobky, plesnivé zdi! Inspekce zavřela obchody i hospody

Ani v průběhu letních měsíců kontroloři ze Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) nezahálí. Za poslední dva měsíce provedli řadu kontrol, během kterých nechali částečně nebo zcela uzavřít desítky provozoven. Ve všech se pracovalo s jídlem a hygienické podmínky zde byly na katastrofální úrovni.