Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

nečekaný dárek

Miminko se narodilo během letu, dostalo doživotně letenky zdarma!

Velmi dramatický let prožili v neděli cestující na palubě letadla indických aerolinek Jet Airways ze Saúdské Arábie do Indie. Jedna z cestujících začala rodit 11 kilometrů nad zemí. Na svět s pomocí personálu a zdravotní sestry přivedla chlapečka, který dostal od aerolinek velmi pěkný dárek.

nehoda na nymbursku

V Poděbradech srazilo auto školačku (8). Odvezl ji vrtulník

Těžké zranění utrpěla ráno při nehodě školačka v Poděbradech na Nymbursku. Dívku narozenou v roce 2009 srazilo osobní auto.

netradiční pár

Matka (31) otěhotněla s nezletilým (16)! Je z nich šťastná rodina

Kathleen Martinová otěhotněla po krátkém vztahu se svým teprve 16letým přítelem Jackem. Poté co se poznali na facebooku, postupoval jejich vztah opravdu rychlým tempem. Jejich společné dítě na sebe totiž nenechalo dlouho čekat.

Prásk.tv píše:

Muž držel dítě ve výšce 46 metrů - 1
čtěte o tématu dítě na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Chlapec, který zemřel v libereckém bazénu
Aktualizováno 16.6. 2017 13:03
Divoká řeka

Policisté obvinili plavčíka kvůli smrti Adama (14) v bazénu

Policie obvinila třiadvacetiletého zaměstnance městského bazénu v Liberci v souvislosti s úmrtím čtrnáctiletého Adama ze září minulého roku.

návrh na zrušení

Přídavky na děti jen pro zaměstnané? Diskriminace, zlobí se senátor

Senát ve čtvrtek schválil novelu zákona o státní sociální podpoře, která zavádí celou řadu změn. Jednou z nich je i to, že rodinám, kde rodiče pracují, či čerpají dávky nemocenského pojištění nebo podporu v nezaměstnanosti, se zvýší přídavky o 300 korun. To je ale podle Jiřího Dienstbiera a Elišky Wagnerové diskriminační, podle nich nelze děti diskriminovat na základě toho, v jaké rodině se narodí.

Varování pro ostatní

Matka natřela holčičku opalovacím sprejem. Utrpěla vážné popáleniny

Zoufalá maminka varuje ostatní rodiče před nebezpečným opalovacím sprejem. Rebecca udělala všechno správně, postupovala podle instrukcí na obalu a dokonce si ověřila, že může sprej používat i malé dítě. Její dcera ale skončila v nemocnici s popáleninami II. stupně.

Oddělené ložnice

Od jakého věku má dítě spát samo v pokoji? Má to dobrý důvod

Rodiče se v prvních měsících po porodu prostě nevyspí. Každých pár hodin vstávají, aby utišili své plačící miminko. Podle odborníků však existuje jednoduché řešení. Dítě přesuňte do vlastního pokoje už v šesti měsících. Tady jsou důvody.

Porodila vlastního brášku
Aktualizováno 10.6. 2017 17:04
obrovská zkušenost

Dvanáctiletá holčička porodila vlastního brášku. Fotky dojaly svět

Dvanáctiletá holčička Jacee si přála být u narození svého bratříčka a rodiče jí vyhověli. Pro mladou dívku to je zkušenost na celý život. Fotky obletěly svět a lidé se dohadují, jestli rodiče udělali správně.

nebezpečné nástrahy

Roční chlapeček se topil v bazénu v Kravařích. Letěl pro něj vrtulník

Teprve roční chlapeček se v pátek večer topil v zahradním bazénu v Kravařích u Opavy. První pomoc mu poskytla rodina, později záchranáři. Podařilo se ho vzkřísit a vrtulník ho odvezl do nemocnice v Ostravě.

neskutečné! staví děti na nohy

VIDEO: Čtyřměsíční Evička sama stojí! Tento muž dokáže zázraky

Obrovskou senzaci vyvolalo ve vědeckých kruzích video čtyřměsíční holčičky, která sama stojí na dlani instruktora plavání. Doposud se mělo za to, že děti v takto nízkém věku nemají dostatečně vyvinuté svaly na to, aby podobný "kousek" zvládly. Islandský expert všechny tyto mýty vyvrací.