Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dítě zemřelo hlady. Jeho matka na týden odešla!
aktualizováno 18.09.
Kvůli mejdanu

Dítě zemřelo hlady, když matka (17) na týden odešla z domu!

Viktorii Kuznetsove z Ruska hrozí deset let za mřížemi. Sedmnáctiletá matka totiž odešla na týden z domu a nechala své dítě zemřít hlady. Celou dobu chodila po večírcích se svými přáteli.

Žena útočí nožem na muže - 2
16.09.
Záchvat vzteku

Matka nachytala partnera s dcerou (12), vrhla se na něj s nožem!

S půltuctem ran od nože skončil tento týden muž, kterého partnerka nachytala, jak se nahý plazí po její dvanáctileté dceři. Mužova obhajoba je vskutku originální - žena na něj prý zaútočila ze žárlivosti, protože neunesla, že k němu jeho dcera chová vřelé city.

Thylane Blondeau
aktualizováno 14.09.
proměna v krásku

Nejkrásnější holčička světa pěkně vyrostla. Teď je ještě krásnější

Thylane Blondeau (16), je modelkou už od čtyř let a vysloužila si titul nejkrásnější holčičky na světě. Nyní je konečně dost stará na to, aby mohla být považována za opravdovou modelku. A vyrostla opravdu do krásy.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka
čtěte o tématu dítě na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Dítě (2) stálo v otevřeném okně ve 3. patře
aktualizováno 12.09.
záchrana v děčíně

Dítě (2) stálo v otevřeném okně ve třetím patře! Matka v klidu spala

Malého dítěte (2) vrávorajícího v otevřeném okně si všimli lidé dnes dopoledne v Děčíně. Záchrana přišla právě včas. Strážníci mrňouse stáhli z parapetu. Matka (18) zatím v klidu spala ve vedlejší místnosti!

Porod Jindry v Ulici - 6
12.09.
zvrat v Ulici

Skončí Bedřich s Jindrou, nebo s Ančou? Herečka řekla, jak to bude

V seriálu Ulice se schyluje k velkým věcem. Už dnes večer porodí Jindra své první miminko. Z narození malé holčičky ale nebudou mít zdaleka všichni radost. Jak to bude dál?

Mladá maminka zemřela kvůli útoku na sociální síti - 3
11.09.
týrání online

Matka (23) spáchala sebevraždu v den narozenin. Nezvládla šikanu!

Mladá maminka Leanne Morrisonová z Cambusbarronu ve Skotsku spáchala sebevraždu v den svých 23. narozenin. Vše nasvědčuje tomu, že nezvládla šikanu na sociálních sítích. Dokonce jí byl vytvořen fiktivní účet na Tinderu, z něhož měli jeho autoři kontaktovat online různé muže.

Muž si pozval rodinu, aby mu pomohli zbít manželku
10.09.
domácí násilí

Rodiče mu přiletěli na pomoc zbít manželku. Neposlouchala ho

Devbir Kalsi (33) žijící na Floridě, povolal své rodiče, aby mu přijeli na pomoc nastolit pořádek v domácnosti. Rodiče Jasbir (67) a Bhupinder (61) neváhali a přiletěli až z daleké Indie. Jeho ženu Silky Gaind (33) surově zbili a drželi pod zámkem proti její vůli.

Zbité dítě kočárkem
10.09.
násilí na dětech

ŠOKUJÍCÍ ZÁBĚRY: Muž najel do batolete kočárkem na veřejnosti

Muž v Saudské Arábii týral batole na veřejnosti, přímo v obchodním domě. Muže obklopovalo mnoho nakupujících, když najížděl do bezbraného batolete kočárkem, ze kterého vypadlo. Surové jednání zachytili na kameru svědci, kteří poté muže pomohli zadržet.

Novorozenec - 1
08.09.
Šlechetná Slovenka

Marie zemřela, aby dcerka mohla žít! Odmítla léčbu před porodem

Šlechetný čin mladé Slovenky vhání slzy do očí. Manželka řeckokatolického kněze Mária Sabolová obětovala svůj život za život nenarozeného dítěte. Před pár dny podlehla zákeřné chorobě.

Obří dítě z Košic
aktualizováno 08.09.
malý cvalík

Mamince v Košicích se narodilo obří miminko! Ven muselo císařem

V Košicích se narodil malý cvalík. Dítě vážilo při narození víc než pět kilogramů a měřilo 55 centimetrů. Lékaři z nemocnice tvrdí, že takto velký novorozenec je opravdu výjimečný. Informuje o tom televize Markíza.