Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Na hřišti se utrhla prolézačka, chlapci amputovala prsty
aktualizováno včera 21:18
Nehoda v Benešově

Prolézačka na školním hřišti se utrhla, chlapec přišel o prsty

Na školním hřišti v Benešově u Prahy se zranil malý školák, se kterým se zřítila jedna z prolézaček a vážně mu poranila levou ruku. Chlapec skončil v nemocnici. Hřiště přitom nestojí dlouho a mělo by vyhovovat nejnovějším bezpečnostním normám.

Muž vybrzdil auto
aktualizováno 15.11.
Zbytečná smrt

Za vybrždění, nehodu a smrt kojence dostal řidič tvrdý trest!

Krajský soud v Praze poslal na devět let do vězení řidiče, který loni v prosinci na dálnici D10 vybrzdil jiné auto. Při následné nehodě zahynul teprve osmiměsíční kojenec. Soud také šoférovi uložil devítiletý zákaz řízení a má platit 1,4 milionu korun.

Rodiče
14.11.
nepovolená jména

Vybíráte jméno pro dítě? Tahle jsou tak šílená, že je raději zakázali

Vybrat jméno pro dítě je jednou z nejodpovědnějších povinností každého rodiče. Člověka totiž jeho křestní jméno ve většině případů provází celý život. Někteří rodiče ale nemají soudnost a potom musejí zasáhnout úřady.

Prásk.tv píše:

ztracený syn
čtěte o tématu dítě na Prásk.tv
Obchodní sdělení

O prodlouženém víkendu vyrazte do plzeňské Techmanie

Víte, z čeho se skládá naše atmosféra? Nová zábavná science show s pokusy vám to ukáže.

Vyděšené dítě
14.11.
Strach o život

Útok v pražském metru! Žena chtěla matce vyrvat dítě z náručí

Útočnice (38) se matce pokusila vytrhnout dítě ve stanici Ládví. Pomoc jí i dítěti poskytli pracovníci metra, kteří je ukryli v místnosti dozorčího stanice. Strážníci ženu předali policistům.

Řidič kamionu zastavil před dítětem na poslední chvíli
aktualizováno 13.11.
rychlé reflexy

Brzdi! Rozjetému kamionu vběhlo dítě přímo do cesty. VIDEO

Při sledování děsivých záběrů, na kterých díky okamžité reakci řidiče kamionu jen těsně jedno z dětí unikne smrti, vstávají vlasy na hlavě. Dítě mělo štěstí, že ohromný kolos zvládl včas zastavit. Řidič v protijedoucím voze zveřejnil video, aby varoval další lidi před nebezpečím číhajícím u frekventovaných silnic.

Sanitka
aktualizováno 10.11.
Podobné nehody

V Hodoníně srazilo auto chlapce (5) na přechodu, v Praze dívku (14)

Pětiletého chlapce, který šel v Hodoníně a matkou přes přechod, srazilo auto. Se zraněními ho převezli do nemocnice. Auto srazilo také čtrnáctiletou dívku v pražských Kobylisích. Záchranáři ji převezli do nemocnice s vážným zraněním hlavy.

Hasiči zachraňují miminko z auta
aktualizováno 08.11.
Pomohli hasiči

Drama v Plzni! Žena zabouchla v autě miminko i klíče, zamklo se!

Miminko uvězněné v zamčeném autě museli zachraňovat plzeňští hasiči. Na parkovišti před fakultní nemocnicí zabouchla žena auto a klíčky nechala uvnitř. Zásah trval hasičům několik minut a dítěti se naštěstí nic nestalo.

Záchranáři zasahují v Rakovníku u opařeného dítěte
aktualizováno 06.11.
vážná zranění

Ohromná tragédie: Pro opařené batole musel letět vrtulník!

Ohromná tragédie zasáhla v pondělí dopoledne Rakovník, kam musel pro malé batole letět vrtulník. Malé dítě po opaření utrpělo zranění na dvaceti procentech těla, po intenzivním ošetření ho vrtulník transportoval do vinohradské nemocnice.

Pád z okna
aktualizováno 06.11.
vážná zranění

V Chrudimi vypadlo z okna dítě. V Teplicích podnapilá žena

Hned dva nešťastné pády z okna se odehrály během uplynulého víkendu. V pátek zasahovali záchranáři v Chrudimi, kde vypadlo dítě z okna. V neděli pak vyjížděli záchranáři z Teplic k případu pádu mladé ženy z okna, která byla v podnapilém stavu.

Emmy a Jake
05.11.
velká láska

Vdovec se rozhodl splnit přání své ženy. Toužila stát se matkou

Jake Coates musel říct poslední sbohem své milované ženě pouze osmnáct měsíců po svatbě. Emmy zemřela na rakovinu štítné žlázy. Jejím největším přáním vždy bylo prožít mateřství, což už si ale nestihla splnit...