Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Modelka porodila těsně po přehlídce - 1
včera 18:07
Chlapeček je v pořádku

To bylo o fous! Těhotná modelka začala rodit přímo na molu

Modelka Slick Woods porodila jen pár hodin poté, co na molu předvedla odvážné spodní prádlo z kolekce zpěvačky Rihanny. Už při předvádění modelu zažívala kontrakce a poté zamířila sanitkou rovnou do nemocnice. Vše dobře dopadlo.

Nezdravá svačina - ilustrační foto
aktualizováno včera 10:00
Měli by se zamyslet

Staré jídlo z fastfoodu, energeťák: I to dávají rodiče dětem ke svačině

Učitelé z britských škol bijí na poplach. Rodiče jsou stále nezodpovědnější, pokud jde o to, co dávají svým dětem do školy ke svačině. Učitelé kontrolují co, a jestli vůbec něco, děti jedí, pokud ne, tak dostávají svačinu připravenou ve školní jídelně.

Matka s dítětem
16.09.
babybox

V Mostě našli holčičku zabalenou v ručníku. Dostala exotické jméno

Novorozenou holčičku někdo odložil do babyboxu u nemocnice v Mostě. Signál se rozezněl v sobotu v deset hodin večer. Podle lékařů je děťátko, které bylo zabalené do ručníku, v pořádku. Dostalo jméno Jolana.

Prásk.tv píše:

Bitva muslimek
čtěte o tématu dítě na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Letecká záchranná služba
12.09.
šťastný konec

Holčička (1,5) se topila v rybníku, selhaly jí základní životní funkce

Strašlivý horor prožila v úterý rodina ze Štramberku na Novojičínsku. Malou holčičku objevili v rybníku za domem, dívce selhaly životní funkce. Díky spolupráci svědků a operátorky a následném oživování záchranáři se jí naštěstí podařilo oživit.

Opilý řidič několikrát boural.
aktualizováno 12.09.
Podnapilý řidič

Opilec dvakrát boural, spolujezdec jej zbil a přivolal policii

O víkendu překvapil jablonecké policisty opravdu neobvyklý telefonát. Spolujezdec nahlásil svého opilého kamaráda za volantem. Po několika vybočeních z vozovky a nabourání do dopravní značky mu definitivně došla trpělivost. Za vinu mu dával především to, že jízdou ohrožoval jeho dvouletého syna.

Malé lásky - František a Monika - 1
11.09.
Malé lásky

František a Monika si sáhli na život. Teď čekají osmé dítě

Ve středu se mohou diváci těšit na další díl pořadu Malé lásky. Jedním z párů, jehož příběh budou diváci sledovat, je i František s Monikou. Oba si sáhli na dno a pokusili se o sebevraždu. Partnera potkali tam, kde by to nikdo nečekal, v psychiatrické léčebně! Doma už mají dohromady sedm dětí.

Policie ČR - ilustrační - 2
aktualizováno 11.09.
Dítě v ohrožení

Za chvíli dorazím, napsala dívka. Policie ji našla až další den

Plzeňští policisté pátrali po mladé dívce, která odešla v pondělí do školy, od té doby se po ní ale slehla zem. Dívenku naposledy viděla její babička. Po zveřejnění pátrání v médiích si jí naštěstí všiml všímavý občan, který přivolal policii.

Psycholog Michal Kolář o šikaně
aktualizováno 13.09.
vše o šikaně

Nejhorší je, když se k šikaně přidá i učitel, varuje odborník!

Malé dítě sedí v koutku třídy, má roztrhanou košili a pláče. Nikdo ze spolužáků si ho nevšímá, a když vejde učitelka, situaci přejde. Dá se proti šikaně vůbec bránit? O tom se rozpovídal psychoterapeut a etoped Michal Kolář.

Dětský tábor
08.09.
Silná slova

Tábor hrůzy: Pád dítěte ze skály, plíseň ve sprše a hra na nacisty!

Vedoucí si s dětmi hráli na nacistické pohlaváry, jeden z nich ve sprchách běhal s plynovou maskou a chtěl, aby mu děti z oddílu říkali Mengele. Táborníci museli ve sprchách také dělat kliky. Tak popisuje Marta T. tábor u Náměsti nad Oslavou, kterého se letos v srpnu zúčastnil její syn.

Jaroslava Jermanová, Jakub Pokorný - 3
aktualizováno 04.09.
skvělá zpráva

Hejtmanka Jermanová Pokorná šokovala: Ve 48 letech čeká dítě

Středočeská hejtmanka Jaroslava Jermanová Pokorná hlásí přírůstek do rodiny. Se svým o patnáct let mladším manželem Jakubem Pokorným čeká dítě. Z prvního manželství má 18letého syna.