Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nejvíc sexy filmové mužské postavy
19.01.
VIDEO

TOP 5: Jsou tak sexy! Tyto filmové postavy fanynky šíleně milují

Představujeme vám 5 nejvíc sexy filmových mužských postav podle TN.cz.

Spermie
17.12.
problém s plodností

Neplodnost se stává stále větším problémem! Týká se to žen i mužů

Situace ohledně plodnosti se za poslední roky změnila. Dříve se problém s otěhotněním vyskytoval jen zřídka a ve společnosti se o něm nemluvilo. Dnes je situace jiná - počít potomka se nedaří stále většímu počtu párů. A za neplodností nemusí být vždy jen žena.

Muž mluví s malými dívkami - ilustrační foto
aktualizováno 10.11.
Muže hledá policie

U dětí zastavilo auto se třemi muži. Nabízeli jim léky a natáčeli je!

Tři neznámí muži nabízeli podle policie dětem z prvního a druhého stupně základní školy v Hřebči na Kladensku léky, a následně si je natáčeli na mobilní telefon. Po mužích teď pátrá policie.

Prásk.tv píše:

Žena tvrdí že měla sex s duchy
čtěte o tématu muži na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Kelly Glover
25.10.
jak to je?

Zhubla ze 152 kilo na 67 a muži ji přestali chtít. Důvod ji ranil

Kelly Glover, americká redaktorka blogu Mamamia se svěřila s tím, že poté co razantně zhubla, muži o ni přestali jevit zájem. Když se pak zeptala svého kamaráda, proč to tak je, jeho odpověď ji šokovala. Baculky jsou podle něj snadnější oběti.

Znásilnění - ilustrační foto - 9
aktualizováno 20.10.
sexuální obtěžování

"Vím, co bych ti strčil do pusy!" Silvie popsala sexuální útoky

Světem hýbe kampaň MeToo. Ženy po celém světě na sociálních sítích sdílí své příběhy o sexuálním obtěžování a znásilnění. Jednou z nich je i Silvie Lauder, redaktorka týdeníku Respekt, která se této problematice věnuje dlouhodobě. Ta se s obtěžováním a sexuálními narážkami potýká od dětství a tak se rozhodla zapojit do kampaně a na svém Facebooku sdílet své zážitky.

Velikost penisu
19.10.
Velikost napříč světem

Unikátní MAPA: Kde na světě mají muži největší a nejmenší penisy?

Ať už na velikosti záleží, nebo ne, statistici dělají svoji práci poctivě. A tak existuje i mapa, ve které jsou zakresleny údaje o délce penisu v jednotlivých zemích světa. Nejlépe jsou na tom muži v jihozápadní Africe, nejhůře v Indii.

Úklid
13.10.
anketa kdo uklízí u vás?

Největší bordeláři v Evropě? Čeští muži patří na špici! SROVNÁNÍ

Ačkoli mnoho žen touží po kariéře a uvítalo by proto pomoc partnerů při úklidu a hlídání dětí, muži se doma příliš nepředřou. Dokazuje to studie Evropské komise, podle které pomáhá v domácnosti jen asi každý třetí muž. A Češi - ti patří mezi experty ve vyhýbání se úklidu.

Spermie
26.07.
Úbytek spermií

Konec lidstva? Muži přichází o spermie, dokazuje studie

V Evropě mužům výrazně klesá počet spermií, jedná se především o západní země, kde počet spermií u mužů, v jednom mililitru spermatu, klesl o 52,4 procent, uvedlo dnešní Právo. Úbytek spermií je problémem i Čechů.

Lékařské vyšetření
30.03.
pomoc je snadná

Tohle je noční můra všech mužů! Milenka a drahé auto to nevyřeší

Ženy mají menopauzu, muži zase andropauzu. Jenže zatímco něžnější pohlaví většinou ví, co dělat, muži tápou. A tak si místo léků často naordinují mladou milenku, novou vizáž či motorku. Existuje přitom mnohem lacinější pomoc.

Práce - muži vs. ženy
aktualizováno 09.02.
rozdíly mezi pohlavími

Vyšší vzdělání, ale menší platy: Ženy muže předčí jen v armádě!

Ženy v České republice mají vyšší vzdělání než muži, ale stále berou výrazně méně peněz. Rozdíl mezi příjmy žen a mužů je druhý nejvyšší v Evropské unii. Vyplývá to z dat Českého statistického úřadu.