Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Malé lásky Tereza Horňáková a Jindřich Kácha - 7
12.10.
Malé lásky

Pravda o Terezině těhotenství: Počali, i když brala antikoncepci!

Ve středečním dílu Malých lásek se diváci seznámili i s Terezou a Jindrou, které od dítěte všichni odrazovali. Dokonce i jejich rodiče radili, aby šla dívka raději na potrat. Mladý pár se ale rozhodl jinak. Jak je rodičovství změnilo? A jak vůbec Tereza otěhotněla?

Malé lásky: Zázrak přišel, když už to nikdo nečekal! - 10
11.10.
malé lásky

Janu kvůli miminku zavrhl vlastní syn! Řekla, jak spolu teď vychází

Ve středu večer jste mohli sledovat poslední díl oblíbeného pořadu Malé lásky. Seznámili jste se s Janou Boháčkovou a jejím partnerem Pavlem Kokešem. Jana přišla do jiného stavu ve věku, kdy se jiné ženy už stávají babičkami. Jak mateřství zvládá?

Malé lásky - Renata Bušová do porodnice přichází s porodní dulou - 7
aktualizováno 11.10.
malé lásky

Vážné komplikace u porodu: Dítě se může zaseknout, varuje doktor

Dnes večer můžete sledovat poslední díl oblíbeného pořadu Malé lásky. Budete svědky příběhů tří posledních rodin a rozhodně se bude na co dívat.

Prásk.tv píše:

Jak se vede, Malé lásky Jana Boháčková - 1
čtěte o tématu Malé lásky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Malé lásky Mirka a Lukáš Švábovi - 7
aktualizováno 05.10.
jak se vede

Mirka z Malých lásek se svěřila: Laura si fotbal nikdy nezahraje

Ve středečním díle Malých lásek jste se seznámili s Mirkou a Lukášem Švábovými. Oba jsou vášnivými fanoušky Sparty Praha a právě sympatie k pražskému klubu byly během porodu na obtíž. Tatínek totiž odmítl vstoupit do města Viktorie Plzeň. Jak žije rodina dnes?

Malé lásky - 18
04.10.
jak žijí dnes

Julii z Lásek nechala máma v děcáku! Tohle jí teď dcera vzkázala

Julie a Lukáš Cinovi z Malých lásek divákům ukázali, že i když jsou z dětského domova, mohou svým dětem zajistit láskyplné zázemí. Doma už měli dva malé synky, teď k nim přibyl třetí. Jak se dnes rodině daří?

Malé lásky - 33
aktualizováno 03.10.
malé lásky

Těsně po porodu začal boj o život: Miminko trpí vážnou nemocí

Do středečního dílu pořadu Malé lásky zasáhne dramatická událost. Rodiče si poporodního štěstí příliš dlouho neužijí, u malého Milánka se objeví vážná nemoc - epilepsie. Jen krátce po porodu si tak sáhnou na opravdové dno.

Malé lásky - 6. díl - 6
27.09.
Malé lásky

Iva z Lásek tančila v nočním baru! Prozradila, jestli se k tyči vrátí

V nejnovějším díle oblíbené dokureality Malé lásky jsme se seznámili i s Ivou a Ladislavem. Novopečená maminka překvapila personál nemocnice tím, že přijela o několik dní dříve. Mnohé diváky zase šokovalo Ivino bývalé zaměstnání.

Malé lásky - 6. díl - 3
aktualizováno 27.09.
Císařský řez

Malé lásky: "Já už na to s*ru, jdu pryč!" prohlásí Klára při porodu

Už ve středu uvidí diváci další premiérový díl dokureality Malé lásky. A bude to opravdové drama! Ne vždy totiž porod probíhá podle představ maminky. O tom se přesvědčila i Klára, která trpěla tak velkými bolestmi, že lékaři museli provést císařský řez.

Malé lásky - 5. díl - 4
21.09.
Jedna rodina

Simona z Malých lásek šokovala: "S manželem jsme příbuzní!"

Ve středu večer jste mohli sledovat další premiérový díl pořadu Malé lásky. Seznámili jste se také se Simonou a Lukášem, kterým se po třech dcerách narodil vytoužený syn. O své rodině teď prozradili šokující fakt.

Malé lásky – Eva a Jan
20.09.
jak se vede

Zoufalá Eva z Malých lásek: Na manžela vytáhla kuchyňský nůž

Ve středečních Malých láskách se představila i rodina Evy Bílé a Jana Pelikána. Oba za sebou mají hodně krušnou minulost. Jak moc jim změnilo život narození dětí?