Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Poděkování tajemným zachráncům, kteří oživili řidiče po infarktu
14.09.
infarkt za volantem

Po infarktu zemřel za volantem. Teď děkuje tajemným zachráncům

Když se pan Petr Šípek vracel minulý čtvrtek autem domů, zastihla ho za volantem zástava srdce. Nebilo mu téměř 20 minut, prakticky byl v tu chvíli mrtvý. Naštěstí mu život zachránili svědci. Rád by jim poděkoval, i když vůbec netuší, kdo to byl.

Burt Reynolds
aktualizováno 06.09.
Smutná zpráva

Hollywoodská legenda je po smrti. Burta Reynoldse (82) zradilo srdce

Ve čtvrtek ráno zemřel americký herec Burt Reynolds (82). Podle informací médií měl infarkt. Mezi hercův nejúspěšnější film patří Hříšné noci nebo seriál Městečko Evening Shade.

Letadlo UTair v Soči sjelo z dráhy a začalo hořet
aktualizováno 02.09.
18 zraněných v Soči

Letadlo sjelo z dráhy a začalo hořet! Záchranář zemřel na infarkt

Letadlo směřující z Moskvy při přistávání v Soči sjel z dráhy do řeky a začal hořet. Na ploše za sebou nechával ohnivou stopu. Všech 164 cestujících a šest členů posádky se podařilo evakuovat. Na palubě nikdo nezemřel, 18 lidí utrpělo zranění.

Prásk.tv píše:

František Janeček a Tereza Mátlová - 1
čtěte o tématu infarkt na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Policisté mají ve výbavě mobilní defibrilátor
aktualizováno 22.08.
Šlo o vteřiny

Mladičká Eva (17) měla ve spánku infarkt! Oživili ji pohotoví policisté

Teprve sedmnáctiletá Eva utrpěla ve spánku infarkt. Jen díky rychlé akci rodičů, kteří si všimli podivného chrčení z pokoje, a ohromné dávce štěstí ale přežila - v sousední vesnici totiž zrovna projížděla policejní hlídka s defibrilátorem.

Mikrospánek
18.08.
plzeń

Ženě se v autě udělalo nevolno. Stačila zastavit. Pak zemřela

Smutná událost se stala v pátek večer v Plzni na Slovanech. Starší žena tady projížděla svým autem rušnou ulicí. Když ucítila nevolnost, stačila auto bezpečně zastavit, vystoupila a sedla si vedle vozu. I přes pomoc kolemjdoucích zemřela na rozsáhlý infarkt.

2169453
03.08.
Zachránila ho až policie

Muž hodiny kolaboval s infarktem v centru Prahy. Nikdo nepomohl

Pražští policisté zachránili muže, kterému se udělalo špatně na lavičce v parku před hlavním nádražím. Podle policistů muž na lavičce kolaboval několik hodin a prodělával infarkt. Kolemjdoucí si ho vůbec nevšímali.

Výstraha před nebezpečnými léky
11.07.
SÚKL varuje

Úřad stahuje z trhu vadné léky na vysoký tlak! Nemáte je doma?

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) dnes oznámil, že z trhu stahuje některé léky obsahující účinnou látkou valsartan. Ty se používají na úpravu vysokého krevního tlaku, proto je doma mohou mít tisíce Čechů!

Zlobivé děti
02.07.
Znepokojivá studie

Třetí dítě v rodině je pro matky náročné. Odnáší to zdraví žen

Studie věhlasné univerzity v Cambridge nepotěší rodiče, především matky. Vědci totiž zjistili, že pokud se matka stará o více než dvě děti, raketově roste riziko vážných zdravotních problémů - mimo jiné infarktu nebo mrtvice.

Odklízení sněhu
16.01.
Královéhradecký kraj

Kalamita má nejméně dvě oběti. Lidé umírali při odklízení sněhu

Sněhová kalamita si vyžádala už minimálně dva lidské životy. Záchranáři z Karlovarského kraje uvedli, že v úterý vyjížděli během tří hodin ke třem infarktům, které pacienti dostali při odklízení sněhu. Dvěma lidem už záchranáři nedokázali pomoct.

Miloš Svoboda
18.12.
Odchod hudebníka

Zemřel kytarista Blue Effectu, ve spánku ho zradilo srdce!

V neděli náhle zemřel kytarista a zpěvák kapely Blue Effect Miloš Svoboda. Hudebníkovi bylo sedmdesát, v posledních měsících a letech trpěl tím, jak mu postupně umírali kamarádi.