Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smutný pes
aktualizováno dnes 13:41
těžké zranění

Pes skočil pod kolo cyklistovi. Majitelce hrozí dva roky vězení

Až dvouletý trest vězení hrozí devětatřicetileté ženě z Rokytnice nad Jizerou. Její pes totiž v červenci volně pobíhal bez vodítka, vběhl pod kolo cyklistovi a ten se při pádu z kola těžce zranil. Policie ženu obvinila z těžkého ublížení na zdraví.

Nehoda na přechodu pro chodce - ilustrační - 3
aktualizováno 18.11.
Vážné zranění

Autobus srazil na přechodu chlapce (8), hoch skončil na ARO!

Velmi vážná zranění utrpěl v sobotu navečer teprve osmiletý chlapec, kterého v pražských Vokovicích srazil autobus. Záchranáři hocha po nezbytném ošetření převezli na dětské ARO do motolské nemocnice.

Myslivec
18.11.
Nehoda na Frýdecko-Místecku

Na honu střílel, kam neměl, zranil dvě ženy. Muži hrozí vězení!

Hodně dlouho budou na hon na Frýdecko-Místecku vzpomínat dvě ženy. V sobotu dopoledne je totiž omylem postřelil muž, který svou zbraň namířil tam, kam neměl. Nyní mu hrozí vězení.

Prásk.tv píše:

slon
čtěte o tématu zranění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Záchranářský vrtulník v Alpách
18.11.
Odvezl ho vrtulník

Malý český lyžař (6) narazil v Alpách hlavou do sněžného děla

Teprve šestiletý český lyžař se v pátek zranil v rakouských Alpách na ledovci Hintertux. Malý hoch vyjel ze sjezdovky a hlavou narazil do sněžného děla. Do nemocnice v Innsbrucku ho přepravil vrtulník. Bližší informace o jeho zranění a stavu zatím nejsou dostupné.

Na hřišti se utrhla prolézačka, chlapci amputovala prsty
aktualizováno 17.11.
Nehoda v Benešově

Prolézačka na školním hřišti se utrhla, chlapec přišel o prsty

Na školním hřišti v Benešově u Prahy se zranil malý školák, se kterým se zřítila jedna z prolézaček a vážně mu poranila levou ruku. Chlapec skončil v nemocnici. Hřiště přitom nestojí dlouho a mělo by vyhovovat nejnovějším bezpečnostním normám.

Záplavy v Řecku
16.11.
bleskové povodně

Řecko hlásí 16 obětí povodní. Silné lijáky budou trvat nadále

Počet obětí bleskových povodní, které zasáhly Řecko, stoupl na 16. Dalších 40 lidí je v nemocnici a několik se jich stále pohřešuje. Záplavy způsobily prudké lijáky. Meteorologové navíc varují, že špatné počasí bude v Řecku i nadále.

Nehoda osobního automobilu v ulici K Lesíku - 1
aktualizováno 15.11.
nehoda v praze

Řidiče z plamenů vytáhli svědci, jinak by v autě uhořel! VIDEO

Vážná dopravní nehoda se stala ve středu kolem poledne v pražských Štěrbolích. Osobní auto tady narazilo do stromu a začalo hořet. Jen díky pohotovým svědkům se řidiče podařilo zachránit.

Srážka chodců v Ostravě
aktualizováno 15.11.
dopravní nehoda

Řidič v Ostravě předjížděl a srazil dva chodce. Jsou těžce zranění

Osmadvacetiletý řidič srazil v úterý večer v Ostravě dva chodce, když předjížděl jiný vůz. Nehoda se stala v ulici Nádražní. Oba chodci byli s těžkými poraněními převezeni do nemocnice.

Zemětřesení v Mexiku
14.11.
tragédie v Íránu

Dům za námi se hroutil, popsali svědci zemětřesení. Obětí je 550

Počet obětí ničivého zemětřesení, které zasáhlo hraniční oblast mezi Íránem a Irákem, dramaticky stoupá. Úřady už hlásí přes 530 mrtvých a více než 8 tisíc zraněných. Zdevastovanou oblast dnes navštíví íránský prezident Hasan Rúhání. Dnešek byl vyhlášen národním dnem smutku.

Chlapec přežil klinickou smrt
14.11.
zázračné uzdravení

Mladík popsal klinickou smrt: Viděl jsem Ježíše, mluvil se mnou!

Zack Clements (17) z Texasu spadl v tělocvičně a vážně se zranil. Lékaři se ho snažili oživit, ale po 20 minutách byli nuceni prohlásit ho za mrtvého. Jeho srdeční impuls ale nečekaně naskočil. Mladík tvrdí, že ho zachránil sám Ježíš Kristus, který k němu promluvil.