Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Incident se odehrál před obchodním centrem ve východní části metropole
dnes 00:14
další útok v Londýně

Mladík postříkal lidi žíravinou před obchodem, šest jich zranil

Zatím neupřesněnou chemikálií zaútočil v sobotu večer mladík na skupinku lidí ve východním Londýně. Šest jich zranilí, policie ho zadržela. Čin však nepovažuje za teroristický útok, uvedla BBC.

Pád parašutisty na Letné
aktualizováno včera 21:15
Den armády

VIDEO HRŮZY: Parašutista dopadl na Letné mezi diváky, zranil i dítě

Při závěrečném seskoku osmi parašutistů na Dnu armády na Letné se jeden z nich netrefil do určeného prostoru a dopadl mezi diváky. Zranění jsou tři lidé včetně výsadkáře a dítěte.

Skluzavka může být nebezpečná
aktualizováno 21.09.
skákací hrad

Na skluzavce se vážně zranila dívka! Policie potřebuje fotky

Neobvyklý případ vyšetřují policisté z pražských Bohnic. Obrátila se na ně žena, jejíž dcera se několik týdnů předtím těžce zranila na nafukovací skluzavce v parku.

Prásk.tv píše:

Skluzavka
čtěte o tématu zranění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Pád mladého páru z vyhlídky - 4
20.09.
z osmi metrů do rokle

Milenci napodobovali scénu z Titanicu! Spadli z vyhlídky v Jičíně

Tragicky mohla skončit romantická schůzka mladého páru v Jičíně. Na vyhlídce Milohlídky si chtěli přehrát slavnou scénu z filmu Titanic. Jenže na rozdíl od herečky oni skutečně letěli - z osmimetrové výšky dolů do rokle.

Vlak se na přejezdu srazil s náklaďákem
aktualizováno 20.09.
Střet v Olomouci

Vlak se na přejezdu srazil s náklaďákem! Devět lidí se zranilo

Na železničním přejezdu v Olomouci se ve středu ráno srazil vlak s náklaďákem. Podle informací záchranářů se zranilo devět cestujících. Kamion zřejmě vjel na přejezd, přestože svítila světelná signalizace.

2046841
18.09.
musel do nemocnice

Zaorálek promluvil o nehodě: Z auta se kouřilo a všude byla krev

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek se v pondělí na jednání vlády rozpovídal před novináři o své páteční nehodě. Šéf diplomacie při ní utrpěl zranění hlavy a musel do nemocnice. Na srážku s druhým autem si ale příliš nepamatuje.

Muži uvízl penis v kotouči na činku
18.09.
Jak se to stalo?

Horor v posilovně: Hasiči museli muži vyprostit penis bruskou!

Láska k posilování může vypadat různě. Někteří lidé chodí do fitka, další raději cvičí doma. Mladý Němec ale posunul tohle slovní spojení na úplně jinou úroveň. Kotouč na činku se mu zasekl na penisu a museli mu pomoci až hasiči!

Žena zraněná slonem
17.09.
Napadení slonem

Ženu ve Zlíně zranil slon. Policie už ví, jestli za to někoho obviní

Policisté na východě Moravy uzavřeli případ z letošního května, kdy cirkusový slon poranil ve Zlíně osmašedesátiletou ženu, která ho údajně krmila i přesto, že neměla. Se zlomeninou pak skončila v nemocnici. Nakonec ale nebyl nikdo z ničeho obviněn.

Alyssa Pfannensteinová ochrnula po šílené nehodě v houpací síti
17.09.
Neuvěřitelný případ

Žena ochrnula po šílené nehodě v houpací síti! Dcerka (4) vše viděla

Pro většinu lidí je odpočinek v houpací síti příjemnou aktivitou na vyplnění volného času. Pro pětadvacetiletou Alyssu už ovšem navždy bude houpací síť spojená se šíleným úrazem, po němž mladá žena ochrnula.

Vyšetření u gynekologa, ilustrační foto
17.09.
Nemocnice je potrestala

Ženě se zasekl cizí předmět ve vagíně. Lékaři se náramně bavili

Dva lékaře suuspendovala a šéfa odvolala nemocnice v americkém Pittsburghu. Vyšlo totiž najevo, že se personál náramně bavil na účet nešťastné pacientky, které se zasekl nespecifikovaný cizí předmět ve vagíně. Vedle operujících doktorů byl sál plný zvědavců, kteří si nešťastnou ženu fotografovali a snímky pak posílali kolegům a kamarádům.