Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Trojnásobná vražda v Lázních Bělohrad
aktualizováno 17.05.
Žalobci rozhodli

Muž, který měl v Lázních Bělohrad zabít tři lidi, do vězení nepůjde

Krajské státní zastupitelství v Hradci Králové dnes zastavilo trestní stíhání muže, který byl obviněn z vraždy dvou žen a dítěte v rodinném domě v Lázních Bělohrad v okrese Jičín.

Vražda v Lázních Bělohrad
13.05.
tři mrtví, i dítě!

Masakr v Lázních Bělohrad: Vyhne se vrah vězení? Dorazily posudky!

Muž, který loni v Lázních Bělohrad na Jičínsku podle policie zabil dvouletého syna, svou přítelkyni a její matku, je pravděpodobně duševně nemocný. Štáb televize Nova zjistil, že na krajské zastupitelství už dorazily znalecké posudky. Žalobce tak trestní stíhání s velkou pravděpodobností zastaví.

Rvačka dvou mužů v zahrádkářské kolonii ve Vysočanech - 1
aktualizováno 10.11.
Vražda v Lázních Bělohrad

Obviněný pár se pokoušel vraždit již dříve. Motivem byly peníze

Z dvojnásobného pokusu o další vraždu obvinili kriminalisté manželský pár ze Semilska, který v červenci podle policistů popravil ve svém autě padesátiletého sběratele z Prahy. Jeho tělo se našlo v kukuřičném poli u Lázní Bělohrad. Manželský pár měl navíc plánovat ještě další vraždu, ze které by měl finanční prospěch.

Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Podezřelí z vraždy Lázní Bělohrad
aktualizováno 08.09.
nová fakta

Lázně Bělohrad: Vraždící manželé chtěli zabít i dalšího sběratele

Manželé z Jilemnice, kteří se přiznali k vraždě numismatika u Lázní Bělohrad, měli zřejmě v úmyslu ten samý den zavraždit ještě dalšího sběratele. Ten tvrdí, že pravděpodobně žije jen díly shodě náhod a také díky tomu, že u sebe nenosí hotovost.

Sběratel u Lázní Bělohrad
aktualizováno 07.09.
Objasněná vražda

Muže u Lázní Bělohrad zavraždili mladí manželé. Šli po penězích!

Policistům se podařilo objasnit druhou z vražd v Lázních Bělohrad na Jičínsku. Po trojnásobné rodinné tragédii už mají jasno i o těle pohozeném v kukuřičném poli. Vraždu mají podle kriminalistů na svědomí manželé, kteří prahli po penězích.

Sběratel u Lázní Bělohrad
30.08.
smutná zpověď lázně bělohrad

Zdrcená sestra o smrti sběratele: Zavraždili ho u Jičína, byl otcem!

V kukuřičném poli nedaleko Lázní Bělohrad, kde došlo v polovině srpna k trojnásobné vraždě, našli policisté tělo mrtvého muže, podle všeho pohřešovaného sběratele mincí z Prahy. TN.cz se ozvala zoufalá žena, která tvrdí, že je sestrou tohoto muže. Policie podle ní detaily vraždy tají i rodině.

Sběratel u Lázní Bělohrad
aktualizováno 29.08.
zvrat v případu miloval mince

Lázně Bělohrad: Zavražděný muž má být zmizelý sběratel z Prahy!

Mrtvola muže u Lázní Bělohrad, kterou policisté našli v poli nedaleko místa, kde se stala trojnásobná vražda, patří podle všeho hledanému sběrateli mincí z Prahy. Vyplývá to z policejních závěrů, TN.cz smutnou zprávu navíc potvrdila rodina pohřešovaného muže.

Identikit možného svědka
aktualizováno 29.08.
smrt v poli

Nové informace o vraždě u Lázní Bělohrad! Hledá se tento muž

Policisté v úterý zveřejnili první informace o zavražděném muži, jehož tělo se našlo v polovině srpna v kukuřici nedaleko místa masakru u Lázní Bělohrad na Jičínsku. Má se jednat o zhruba padesátiletého pohřešovaného muže, kterého blízcí začali postrádat na konci července. Vrah zatím policii uniká, nyní se hledá možný svědek.

Vražda v Lázních Bělohrad
aktualizováno 29.08.
novinky z vyšetřování

Lázně Bělohrad: Šokující zjištění o mrtvole blízko místa masakru!

Policisté po dvou týdnech výrazně pokročili ve vyšetřování nálezu těla v poli u Lázní Bělohrad, kde se o několik hodin dříve stala trojnásobná vražda. Od soudního lékaře už mají výsledky pitvy.

Trojnásobná vražda v Lázních Bělohrad
aktualizováno 17.08.
zahájila výslech

Masakr v Lázních Bělohrad: Policie obvinila přítele zavražděné

Policie obvinila devětadvacetiletého muže z trojnásobné vraždy v Lázních Bělohrad. Je jím partner jedné z obětí. Právě probíhá jeho výslech.