Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž přišel na sexuální schůzku s 11letou dívkou
08.07.
slovensko

Muži si domluvili sex s 11letou. Odhalila je reportérka s kamerou

Schůzku s jedenáctiletou holčičkou za účelem sexu si přes internet domluvili dva muži ze Slovenska. Když přijeli na místo setkání, čekali na něj reportéři TV Markíza. Všechny důkazy předali policii. Podívejte se na reportáž, jak muži reagovali, když byli odhaleni.

Ztracenou Zdeňku z Teplic našli v Londýně
aktualizováno 06.07.
Neměla přístřeší ani peníze

Ztracenou Češku našli v Londýně. Poznali ji díky sociálním sítím

Polka Monika M. našla v Londýně na trávě ležet neznámou ženu. Rozhodla se jí pomoci a zjistila, že má u sebe české doklady na jméno Zdeňka P. z Teplic. Díky sociálním sítím se do několika hodin podařilo kontaktovat její rodinu. Žena ale mezitím znovu zmizela v ulicích velkoměsta.

Kvůli této fotce má učitelka z Pardubic velké problémy
21.06.
pardubice

Fotka orálního sexu učitelku místo nestála. Vrátila se mezi děti

Učitelka jazyků z Pardubic, jejíž erotické fotky se dostaly na veřejnost a pobouřily rodiče i vedení základní školy, už znovu učí a ředitel školy jí v tom, podle všeho, bránit nebude. Podle jejího právníka si z kauzy vzala poučení a prý si bude dávat pozor na to, kam soukromé snímky umisťuje.

Prásk.tv píše:

Prohlížení sociálních sítí před spaním
čtěte o tématu sociální sítě na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Auto ESA otevírá již dvanáctou pobočku

Auto ESA otevřelo svoji dvanáctou pobočku. Dalším městem, kde tento prodejce působí, se stal Chomutov.

Ivana Hunjak
aktualizováno 12.06.
galerie 18+ odvážný experiment

Novinářka Ivana dělala na balkóně nahá průzkum. Takhle to dopadlo!

K velmi odvážnému experimentu se odhodlala třiadvacetiletá chorvatská novinářka Ivana Hunjaková. Ráno si vyšla nahá na balkón a bavila se s lidmi, jako by se nic nedělo. Pak sledovala reakce na sociálních sítích a porovnávala je s těmi reálnými. A došla k zajímavému závěru.

Facebook_ po rozvodu
aktualizováno 09.06.
Souhlas rodičů?

Facebook ve 12, hry už od 10 let. Děti při registraci na sítě lžou

Děti do 15 let by podle vládního návrhu měly mít souhlas rodičů, než se zaregistrují na sociální síť. Při zakládání profilů ale většina z nich lže, aby se na ně dostala. Vyplývá to z průzkumu České rady dětí a mládeže.

Facebook
01.06.
Lidé si připlatí

Facebook, WhatsApp, Skype za poplatek! První stát je zdanil

První země prosadila zdanění sociálních sítí. Za používání Facebooku, Instagramu, ale také komunikačních aplikací WhatsApp nebo Skype, zaplatí uživatelé v africké Ugandě 200 ugandských šilinků (asi 1 koruna) za den. Prezident zdanění odůvodňuje snahou zabránit šíření drbů přes sítě, opozice za tím vidí snahu omezit svobodu slova.

Facebook - ilustrační foto
20.05.
Ochrana dat

Strach o účet na facebooku i kartičku v obchodě! Co je GDPR?

Už 25. května začne platit nové evropské nařízení o ochraně osobních údajů, tzv. GDPR. Televize Nova proto připravila sérii reportáží, ze kterých se dozvíte, co všechno s sebou přináší revoluční legislativa. Tentokrát ukážeme, jaká osobní data mají být chráněna, koho se změny týkají a jakým způsobem zavedení zpřísněné ochrany osobních dat pocítíme.

Poslouchání hudby
aktualizováno 18.05.
Další spor

Co slyšíte vy? Tahle nahrávka rozhádala internet víc než šaty!

Pamatujete na spor, jestli jsou šaty zlato-bílé, nebo modro-černé? Je to tu zas! Tentokrát jde ale o zvukovou nahrávku, na níž hlas opakuje jedno slovo. Zatímco něktří lidé ale slyší jméno Yanny, další Laurel. Proč tomu tak je?

Policie - počítač
29.04.
humor nebo fakta?

Policie si na facebooku neví rady, žádá o pomoc fandy! HLASUJTE

Policie České republiky si na sociálních sítích neví rady, jakým stylem má zveřejňovat své příspěvky. Na facebooku tak o pomoc požádala samotné uživatele. Policisté vytvořili speciální anketu, ve které lidé rozhodují, co by na oficiálním profilu policie chtěli vidět. Jsou dvě varianty - pouze úřední řeč a fakta, nebo humor s nadsázkou.

Facebook - ilustarční foto
28.04.
Nevýhodné seznámení

Žena z Domažlic poslala 334 tisíc internetovému milenci. Pak zmizel

V poslední době velmi populární seznamování přes sociální sítě nemusí mít vždy dobrý konec. Své o tom ví také 46letá žena z Domažlic. Podvodník z Velké Briánie ji totiž díky sociálním médiím připravil o 334 tisíc korun. Tímto kuriózním případem okradení ženy se zabývá domažlická policie.