Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Yogi, pes s lidskou tváří - 6
15.03.
Srovnávají ho s celebritami

Tenhle pes je hitem internetu! Má obličej jako člověk

Internetovou senzací se stal mladý kříženec pudla a plemena shih-tzu. Fotky pejska Yogiho zveřejnila jeho panička Chantal Desjardinsová z města Portsmouth na severovýchodě USA. Yogiho spíš než jako kříženec dvou psích ras vypadá jako kříženec psa a člověka. Lidé ho na internetu hned přirovnávají k celebritám, které jim připomíná.

Dojemné setkání
11.11.
Úspěšná transplantace

Žena opět viděla mrtvého manžela. Potkala muže, který nosí jeho tvář

V americké Minnesotě se odehrálo naprosto unikátní a mimořádně emotivní setkání. Z jedné strany přišel muž, kterému tamní lékaři transplantovali tvář. A z druhé žena, která tuto tvář léta vídala na svém, dnes už zesnulém manželovi. Přestože oba měli ze schůzky obavy, jsou teď nadšení, že s ní souhlasili.

Popálená žena ukázala tvář
24.08.
realistické foto těžký osud

Danu podpálila žárlivá žena: Měla 2,5 roku masku, teď ukázala tvář!

Dlouhé měsíce její hrozivě popálenou tvář skrývala maska a tělo pečlivě halilo oblečení. Teď se Dana Vulinová (31) z Perthu otevřela světu a odkryla nejen své emoce, ale i tvář. A vypadá skvěle!

Prásk.tv píše:

Rodrigo Alves - 1
čtěte o tématu obličej na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Marisha Dotson - z pupínku na nose byla rakovina - 1
aktualizováno 05.08.
18+ děsivé fotky

Myslela si, že má na nose pupínek. Byla to agresívní rakovina!

Osmadvacetiletá Marisha Dotsonová z Tennessee si před třemi lety objevila na špičce nosu pupínek. Myslela, že jde o obyčejnou vyrážku nebo akné. Jenže objekt začal rychle růst. Rakovina jí doslova rozežrala celý obličej. Naděje na přežití byla sotva 20 procent...

Alkohol
14.07.
je to varování

Napijete se alkoholu a zčervenají vám tváře? Hrozí vážné nebezpečí!

To, že člověku při pití většího množství alkoholu červenají tváře, vás určitě nepřekvapí. Když se ale objeví zrádný rudý flek v obličeji prakticky hned, jak se napijete, zpozorněte. Je to varování těla značící velké nebezpečí.

Vrtulník letecké záchranky startuje ke zraněnému dítěti
aktualizováno 09.07.
útok zvířete

Pes na Ostravsku pokousal malé dítě! Vzlétl vrtulník záchranářů

V neděli ráno ve Václavovicích na Ostravsku pokousal pes malé dítě, na místo okamžitě vyjela záchranná služba a také policie. Dítě muselo být letecky převezeno do ostravské fakultní nemocnice. Případ si převzali policisté.

Lalita Ben Bansiová s manželem
04.06.
velká náhoda

Znetvořená žena vytočila špatné telefonní číslo. Našla tak manžela!

Mladá Indka zcela omylem vytočila špatné telefonní číslo. Hovor přijal muž, kterého si nakonec vzala za manžela. Před svatbou se však nikdy neviděli - zamilovali se do hlasu toho druhého. Mladíkovi ani nevadilo, že má žena popálený obličej od kyseliny.

Vrásky
30.05.
obličejová jóga

Zbavte se vrásek bez krémů i botoxu! Zabere to jen deset minut

S menopauzou se dříve nebo později musí potýkat každá žena. S přechodem souvisí spousta fyziologických změn. Jak se s nimi snadno vypořádat , prozradila dermatoložka Iva Obstová. Prozradila také výhody tzv. obličejové jógy.

Gessica Notaro - 1
aktualizováno 21.04.
galerie smutný osud

Expřítel ji polil kyselinou, modelka poprvé ukázala znetvořenou tvář!

Dostala se až do finále miss, pak ale italskou krásku zohavil její bývalý přítel. Nyní se poprvé po brutálním útoku z počátku roku ukázala na veřejnosti, zároveň popsala trápení, které jí Jorge Edson Tavares kyselinou způsobil.

Hádanka - 1
25.03.
Náročný úkol

Hit internetu: Vidíte skrytý obličej? Hlavolam, který nezvládne každý!

Tuto černobílou optickou iluzi vytvořila japonská psycholožka Akiyoshi Kitaoka, která v obrázku ukryla tvář muže. Podaří se vám obličej najít?