Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Náročný úkol

Hit internetu: Vidíte skrytý obličej? Hlavolam, který nezvládne každý!

Tuto černobílou optickou iluzi vytvořila japonská psycholožka Akiyoshi Kitaoka, která v obrázku ukryla tvář muže. Podaří se vám obličej najít?

Rachel Crawley
Aktualizováno 15.3. 2017 12:00
Velká proměna

Dívku trápilo šílené akné. Jediná věc ji dostala do finále Miss

Dvaadvacetiletá Angličanka trpěla potížemi s akné, které jí na obličeji způsobilo velké jizvy. Dívka přestala jíst cukr, a to jí pomohlo až do finále Miss 2017.

Sám sobě lékařem

Napuchlé oči, popraskané rty: Co vše tvář prozradí o vašem zdraví?

Napuchlé oči, popraskané rty, bledá pokožka. To jsou jen některé z příznaků, které mohou značit vážný zdravotní problém. Ve kterých případech je lepší vyhledat lékaře a co všechno můžete vyčíst z jednoho pohledu do zrcadla?

Prásk.tv píše:

Sophia Ridlington - 1
čtěte o tématu obličej na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořádná velikonoční nadílka čeká v Albertu na 35 šťastlivců

Velikonoce už klepou na dveře. A v obchodním řetězci Albert vědí, jak vám je pořádně zpříjemnit.

Inspirativní příběh

Oheň znetvořil hasiči obličej, děti se ho bály. Dnes vypadá dobře!

Odvážný hasič zachránil ženu z hořícího domu, přišel u toho ale o uši, víčka, rty i kus nosu. Jeho děti se ho bály, lidé na ulici zase nemohli odtrhnout oči. Před rokem podstoupil rozsáhlou operaci a teď popsal, jak se mu s novou tváří žije.

tajila nemoc

Modelka se 12 let skrývala za kily makeupu. Teď ukázala pravou tvář

Každé ráno strávila modelka Breanna Rice před zrcadlem skoro hodinu. Její povolání vyžaduje, aby byla vžýdy perfektně upravená a reprezentovala ženskou krásu. Po 12 letech se odhodlala ukázat svou pravou tvář.

neuvěřitelná proměna

Dívka se po nehodě bála podívat do zrcadla. Takhle dnes vypadá

Dívka ze Skotska si prošla doslova peklem. Před osmi lety při autonehodě utrpěla strašlivá zranění. Téměř nepřežila. Podařilo se ji zachránit, ale zůstala zohavená v obličeji. Chloe (19) se léta se svým vzhledem trápila. Přitom je z ní krásná mladá žena. Posuďte sami.

galerie jako dvojčata

Jako vejce vejci! Děti jsou přesné kopie svých rodičů! GALERIE

Když se narodí miminko, většinou se začnou všechny tetičky a babičky hádat, komu z rodičů je dítě podobné víc. Jak ale dokazuje následující galerie, v některých případech jsou tyto dohady naprosto zbytečné. Viděli jste někdy tak neskutečnou podobu? Zasílejte důkazy!

Zdravé jídlo

Už žádná chemie: 6 podzimních plodin, které prospívají vaší pleti

Na podzim jsou naše zahrádky, obchody a farmářské trhy doslova plné čerstvého ovoce a zeleniny. Některé druhy mají zvlášť příznivé účinky na naší pleť. Zabraňují vzniku akné, případně ho pomáhají léčit nebo oddalují tvorbu vrásek. Těchto skvělých výsledků můžeme dosáhnout zcela přírodní metodou bez jakékoliv chemie.

Týraná fenka pitbula - 7
Aktualizováno 15.8. 2015 12:57
I přesto je úžasná

Týraná fenka si prožila si peklo! Našli ji s půlkou obličeje. FOTO

Dvouletou fenku Khalessi našli opuštěnou a týranou v Orlandu na Floridě. Nejenže si musela během svého života prožít peklo, ale narodila se navíc s výraznou tělesnou vadou.

v Ostravě

Kdo měl přednost v jízdě? Řidička trolejbusu dostala pěstí do tváře

Spor o přednost v jízdě v Ostravě skončil ranou pěstí do tváře řidičky trolejbusu. Ženu napadl agresivní řidič, když mu trolejbus, který vyjížděl ze zastávky, zkřížil cestu.