Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

je to varování

Napijete se alkoholu a zčervenají vám tváře? Hrozí vážné nebezpečí!

To, že člověku při pití většího množství alkoholu červenají tváře, vás určitě nepřekvapí. Když se ale objeví zrádný rudý flek v obličeji prakticky hned, jak se napijete, zpozorněte. Je to varování těla značící velké nebezpečí.

Vrtulník letecké záchranky startuje ke zraněnému dítěti
Aktualizováno 9.7. 2017 17:16
útok zvířete

Pes na Ostravsku pokousal malé dítě! Vzlétl vrtulník záchranářů

V neděli ráno ve Václavovicích na Ostravsku pokousal pes malé dítě, na místo okamžitě vyjela záchranná služba a také policie. Dítě muselo být letecky převezeno do ostravské fakultní nemocnice. Případ si převzali policisté.

velká náhoda

Znetvořená žena vytočila špatné telefonní číslo. Našla tak manžela!

Mladá Indka zcela omylem vytočila špatné telefonní číslo. Hovor přijal muž, kterého si nakonec vzala za manžela. Před svatbou se však nikdy neviděli - zamilovali se do hlasu toho druhého. Mladíkovi ani nevadilo, že má žena popálený obličej od kyseliny.

Prásk.tv píše:

miminko
čtěte o tématu obličej na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plánujete rekonstrukci a sháníte řemeslníka? Připravte se na něj

Co všechno byste měli u řemeslníků pohlídat

obličejová jóga

Zbavte se vrásek bez krémů i botoxu! Zabere to jen deset minut

S menopauzou se dříve nebo později musí potýkat každá žena. S přechodem souvisí spousta fyziologických změn. Jak se s nimi snadno vypořádat , prozradila dermatoložka Iva Obstová. Prozradila také výhody tzv. obličejové jógy.

Gessica Notaro - 1
Aktualizováno 21.4. 2017 17:03
galerie smutný osud

Expřítel ji polil kyselinou, modelka poprvé ukázala znetvořenou tvář!

Dostala se až do finále miss, pak ale italskou krásku zohavil její bývalý přítel. Nyní se poprvé po brutálním útoku z počátku roku ukázala na veřejnosti, zároveň popsala trápení, které jí Jorge Edson Tavares kyselinou způsobil.

Náročný úkol

Hit internetu: Vidíte skrytý obličej? Hlavolam, který nezvládne každý!

Tuto černobílou optickou iluzi vytvořila japonská psycholožka Akiyoshi Kitaoka, která v obrázku ukryla tvář muže. Podaří se vám obličej najít?

Rachel Crawley
Aktualizováno 15.3. 2017 12:00
Velká proměna

Dívku trápilo šílené akné. Jediná věc ji dostala do finále Miss

Dvaadvacetiletá Angličanka trpěla potížemi s akné, které jí na obličeji způsobilo velké jizvy. Dívka přestala jíst cukr, a to jí pomohlo až do finále Miss 2017.

Sám sobě lékařem

Napuchlé oči, popraskané rty: Co vše tvář prozradí o vašem zdraví?

Napuchlé oči, popraskané rty, bledá pokožka. To jsou jen některé z příznaků, které mohou značit vážný zdravotní problém. Ve kterých případech je lepší vyhledat lékaře a co všechno můžete vyčíst z jednoho pohledu do zrcadla?

Inspirativní příběh

Oheň znetvořil hasiči obličej, děti se ho bály. Dnes vypadá dobře!

Odvážný hasič zachránil ženu z hořícího domu, přišel u toho ale o uši, víčka, rty i kus nosu. Jeho děti se ho bály, lidé na ulici zase nemohli odtrhnout oči. Před rokem podstoupil rozsáhlou operaci a teď popsal, jak se mu s novou tváří žije.

tajila nemoc

Modelka se 12 let skrývala za kily makeupu. Teď ukázala pravou tvář

Každé ráno strávila modelka Breanna Rice před zrcadlem skoro hodinu. Její povolání vyžaduje, aby byla vžýdy perfektně upravená a reprezentovala ženskou krásu. Po 12 letech se odhodlala ukázat svou pravou tvář.