Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž obviněný z vraždy mentálně postižené ženy v Sokolově
Aktualizováno 8.7. 2017 21:05
vražda v sokolově

Za vraždu postižené ženy padlo obvinění, muž jde přímo do vězení!

Zadržený muž (25), kterého policisté podezřívají z vraždy postižené ženy v sokolovském chráněném bydlení, byl obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. Muž putuje kvůli dřívejší trestné činnosti rovnou do vězení. V případě odsouzení mu hrozí až výjimečný trest.

Zločinec na útěku

Hledaného muže prozradil plyšový medvěd! Do vězení si ho nevezme

Útěkem se chtěl spasit hledaný muž, kterého policejní hlídka zahlédla v centru Brna. Policisty upoutal tím, že si nesl velkého plyšového medvěda. Po krátké honičce ho ale chytili a odvezli do věznice, kde by si měl odpykat trest.

pravomocný rozsudek

Bývalý elitní policista Foltýn půjde na 5 let do vězení! Za vydírání

Bývalý elitní policista Martin Foltýn půjde na pět let za mříže. Dnes o tom rozhodl krajský soud v Brně. Společně se dvěma odsouzenými vydíral veterináře z Velkého Beranova. Rozsudek je pravomocný.

Prásk.tv píše:

Taneia-Mark Ruki-Cropp - 1
čtěte o tématu vězení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sucho zabíjí moravské okurky!

Bude letošní „okurková sezona“ bez okurek? Pojďte si s námi o ně zasoutěžit

Radan Šprongl
Aktualizováno 27.6. 2017 20:56
rozhovor hrozilo mu vězení

Čecha drželi v Thajsku, hrozilo mu vězení: "Měl bych se omluvit!"

Novinář Radan Šprongl je zpátky v České republice. Před pěti týdny ho thajské úřady zadržely na letišti v Bangkoku kvůli tomu, že převážel neprůstřelnou vestu a helmu. Cestoval do Iráckého Mosulu natáčet tamní ofenzivu proti Islámskému státu.

rozhodnutí soudu

'Polský Fritzl' dostal trest! Věznil a mučil těhotnou manželku i děti

Případ "polského" Fritzla otřásl nejen zkušenými policisty, ale prakticky celým Polskem. Mariusz Sz. opakovaně bil a nechal hladovět svou těhotnou ženu, uvězněnou v tmavém sklepě ji také pravidelně mučil a znásilňoval - a neušetřil ani dvě dcery. Soudkyně muže ve středu poslal na 25 let za mříže.

Vincenzo a její syn
Aktualizováno 15.6. 2017 11:31
rozhovor holky pod zámkem

Půjde Vincenzo zpátky do vězení? Tohle si myslí její syn! VIDEO

V pořadu Holky pod zámkem se objevila jako Vincenzo. Nyní je už na svobodě, ale mnozí na ni stále nemohou zapomenout. Stejně jako její syn, který se nám o rozporuplné bývalé vězenkyni rozpovídal na kameru.

Alexander Navalnyj
Aktualizováno 13.6. 2017 14:37
velké demonstrace

Policie v Rusku zatkla stovky lidí. Navalnyj půjde do vězení

Ruský opoziční lídr a hlavní kritik Vladimira Putina, Alexej Navalnyj, stráví třicet dní ve vězení. Moskevský soud ho tam poslal za opakované porušení zákona o demonstracích. Navalnyj svolal do ruských měst protesty proti korupci, kterých se zúčastnily desítky tisíc lidí, přes 1400 z nich zadržela policie.

Měl i stejné jméno

Jeden přepadl obchod, druhý za to 17 let seděl. Který je který?

Američan Richard Jones strávil ve vězení 17 let. Celou dobu tvrdil, že zločin, za který byl odsouzen, nespáchal. Až náhoda odhalila, že jde o obrovský justiční omyl. Pachatelem byl totiž muž, který měl stejné jméno a navíc se Richardovi neskutečně podobal.

strach o život

Děsila se, že manžel zabije syna i ji. Zavolala policii, ta ji zachránila!

Až tři roky za mřížemi hrozí muži z Prachaticka, který měl své manželce a synovi vyhrožovat smrtí. Když na něj žena zavolala policisty, zabitím hrozil i jim. Skončil v poutech, teď ho za nebezpečné jednání čeká soud.

Muž obviněný z týrání syna
Aktualizováno 5.6. 2017 18:47
zdravotní následky

Synovi (4) rozbil hlavu násadou od smetáku! Dítě trpí, muže čeká trest

Za těžké ublížení na zdraví v pondělí potvrdil Vrchní soud v Olomouci téměř 10letý trest vězení pro 15krát trestaného muže z Kroměřížska. Recidivista podle obžaloby trýznil tehdy čtyřletého nevlastního syna. Ten dodnes trpí poruchou duševních i tělesných funkcí.