Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Strašlivé následky po výbuchu sopky Fuego
aktualizováno 06.06.
další evakuace

Sopka Fuego vybuchla podruhé, pohřešuje se téměř 200 lidí!

Téměř 200 lidí se stále pohřešuje po strašlivých erupcích sopky Fuego v Guatemale. Narůstá také počet obětí, podle úřadů zemřelo nejméně 75 lidí, zatím se podařilo identifikovat jen 23 z nich. Kvůli narůstající aktivitě se musí evakuovat další lidé.

Tragická nehoda u Vnorov
aktualizováno 05.06.
Tragická srážka

Vyšetřování nehody se 4 oběťmi je u konce. Viník je mezi mrtvými

Policisté po jedenácti měsících uzavřeli vyšetřování nesmírně tragické dopravní nehody, při které na Hodonínsku loni v červenci zahynuli čtyři lidé. Její viník seděl za volantem jednoho z nabouraných aut a je mezi mrtvými.

Výbuch sopky Fuego v Guatemale
aktualizováno 04.06.
Přírodní katastrofa

Výbuch sopky v Guatemale zabil nejméně 25 lidí, stovky zraněných

Pětadvacet lidí včetně několika dětí zemřelo a na 300 bylo zraněno při erupci sopky v Guatemale. Nad vulkán, který leží 40 kilometrů od hlavního města, vystoupala oblaka černého dýmu a popele. Letiště La Aurora muselo být zavřeno.

Prásk.tv píše:

Alyona Zajcevová
čtěte o tématu mrtví na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Útok v Santa Fe a podezřelý
20.05.
zabíjení na škole

Oběť masakru měla podezřelého mladíka odmítnout a zostudit

Jednou z deseti obětí je Shana Fisherová (†16), která měla údajného útočníka Dimitriose Pagourtzise dlouhé měsíce odmítat, když nepřestal dorážet, měla ho podle tvrzení její matky zostudit před spolužáky. Motiv činu ale policie zatím nezveřejnila.

Útok v Santa Fe a podezřelý
aktualizováno 19.05.
Krvavý útok

Střelec (17) z texaské střední si oběti vybíral. Některé lidi ušetřil

Spojené státy se vzpamatovávají z děsivého útoku na střední škole v Texasu, kde mladík zastřelil 10 lidí a dalších 10 lidí zranil. Pachatelem má být 17letý student Dimitrios Pagourtzis. Ten měl uvést, že lidi, které měl rád, ušetřil a chtěl zabíjet pouze ty, které si vybral.

Australská policie - Ilustrační
aktualizováno 11.05.
strašlivý případ

Krveprolití v Osmingtonu! Policie našla těla tří dospělých a čtyř dětí

Australská policie od pátečního rána vyšetřuje krveprolití ve městě Osmington, při kterém zemřelo celkem sedm lidí. Podle všeho se pravděpodobně jedná o vraždu s následnou sebevraždou, policie po pachateli nevyhlásila pátrání.

Zemětřesení v Íránu
01.04.
neštěstí v indii

Do hotelu narazilo auto, ten se zřítil. Zemřelo nejméně deset lidí

Nejméně deset lidí zemřelo v sobotu v noci v indickém městě Indaur. Zřítil se tady čtyřpatrový hotel. Další lidé zůstali uvězněni v troskách.

Příbuzní obětí se sešli k protestu
aktualizováno 29.03.
pokus o útěk

Nepokoje v policejních celách ve Venezuele si vyžádaly 68 životů

Nejméně 68 lidí zemřelo při středečním požáru na policejním komisařství ve venezuelském městě Valencia, kde podle místních médií založili někteří zadržení oheň ve snaze dostat se na svobodu. Při jednom z nejhorších podobných neštěstí v zemi přišlo podle generálního prokurátora o život 66 mužů a dvě ženy, které byly v budově na návštěvě. Zoufalí příbuzní zadržených si stěžují, že jim úřady po tragédii dosud nepodaly informace o jejich blízkých.

Ničivý požár obchodního centra na Sibiři zabil desítky lidí
aktualizováno 29.03.
Ohnivé inferno

Obchodní dům v Rusku opět začal hořet! Zemřelo nejméně 64 lidí

Počet obětí požáru v obchodním centru na Sibiři vzrostl na 64, zemřelo nejméně 11 dětí. Dalších 43 lidí utrpělo zranění. Jedenáct osob se podle agentury TASS s odkazem na úřady stále pohřešuje.

Nemocná žena
19.03.
trvá už dva měsíce

Zhorší epidemii chřipky současné mrazy? Zabila už víc lidí než loni!

Letošní chřipková epidemie, která trápí Českou republiku už dva měsíce, pozvolna ustupuje. V některých krajích ale nemocných stále přibývá. Současné mrazivé počasí by ale počet nemocných zvýšit neměl.