Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2183373
aktualizováno 13.09.
nakonec se zabil

Krvavé běsnění v Kalifornii: Muž zastřelil pět lidí, včetně své ženy

Pět lidí zastřelil ve středu večer muž ve městě Bakersfield v jižní Kalifornii. Zbraň obrátil i proti své ženě a nakonec také proti sobě.

Hořící auto
10.09.
Hromadná autonehoda

Tragédie v Maďarsku: Čtyři lidé při nehodě zemřeli, dva z nich uhořeli

Za zatím neobjasněných okolností se na silnici 51 u maďarského města Apostag v neděli odpoledně srazila tři auta. Nehoda si vyžádala čtyři lidské životy a jedno těžké zranění.

Nebezpeční komáři
06.09.
nedá se léčit

Smrtící virus objevili i u komárů v Česku. Na lidi útočí hlavně v noci

Čeští lékaři bijí na poplach. Nedaleko našich hranic se objevila nákaza nebezpečnou západonilskou horečkou. Ta může v krajním případě končit i smrtí. Tento virus byl přitom před několika měsíci zjištěn také u komárů na jižní Moravě.

Prásk.tv píše:

Alyona Zajcevová
čtěte o tématu mrtví na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Při zemětřesení v Japonsku zahynulo více než 20 lidí
aktualizováno 10.09.
Další katastrofa

Japonsko zpustošilo zemětřesení. Počet mrtvých vzrostl na 39!

Chvíli poté, co se Japonskem prohnal ničivý tajfun Jebi, postihla ho další katastrofa. Ve čtvrtek ostrov Hokkaidó zasáhlo zemětřesení o síle 6,7 stupně Richterovy škály. V sobotu deník The Japan TImes informoval, že počet mrtvých stoupl již na 39.

Nebezpeční komáři
aktualizováno 04.09.
Západonilská horečka

Zákeřný virus má v Chorvatsku první oběť. Nakazilo se už 26 lidí

První oběť si letos v Chorvatsku vyžádala zákeřná západonilská horečka. Jen během léta se v oblíbené destinaci Čechů nakazilo celkem 26 lidí. Evropou se virus šíří nejrychleji za poslední roky, zabil už více než dvě desítky lidí.

Hasiči u ruské továrny v Dzeržinsku po výbuchu
aktualizováno 31.08.
masivní exploze

Ruskou továrnou na trhaviny otřášl výbuch! Nejméně tři mrtví

Ruskou továrnou na trhaviny ve městě Dzeržinsk otřásl masivní výbuch, při kterém zemřeli nejméně tři lidé, dva jsou zranění. Další se stále pohřešují. ihned po incidentu se v továrně rozhořel oheň, ten se podařilo dostat pod kontrolu po dlouhých hodinách.

Tragická nehoda autobusu a kamionu v USA
aktualizováno 31.08.
Smrt a destrukce

Plně obsazený autobus se v USA srazil s kamionem, 7 mrtvých!

Nejméně sedm lidí zemřelo v americkém státě Nové Mexiko u města Thoreau poté, co se plně naložený dálkový autobus čelně srazil s náklaďákem. Okolí místa nehody pokryly trosky, podle policie bilance nejspíš ještě poroste.

Zemětřesení v Íránu 2017
26.08.
Zasažen i Irák

Írán zasáhlo zemětřesení o síle 6 stupňů. 2 mrtví, stovky zraněných

Západní hranici Íránu s Irákem zasáhlo zemětřesení o síle okolo 6 stupňů Richterovy škály. Z místa jsou hlášená minimálně dvě úmrtí a stovky zraněných.

Neštěstí v Itálii
aktualizováno 21.08.
Další tragédie v Itálii

V rozvodněné řece v Itálii nalezlo smrt 11 lidí, další se pohřešují!

Minimálně jedenáct lidských životů si v pondělí vyžádaly prudký déšť a záplavy v národním parku Pollino na jihu Itálie. Skupina turistů zrovna procházela soutěskami, kterými protéká potůček Raganello. Osmnáct dalších, včetně jednoho dítěte, se zachránilo na skalních vyvýšeninách. Zbytek se pohřešuje.

žralok dlouhoploutvý
aktualizováno 14.08.
Nepříznivá bilance

Za posledních 15 let útočil žralok v Egyptě už dvacetkrát! PŘEHLED

Smrtelný útok žraloka na českého turistu Petra (†42) na dovolené v Egyptě zvedl vlnu obav o bezpečnosti koupání v Rudém moři. Oblíbená destinace potápěčů má totiž za posledních 15 let poměrně nepříznivou bilanci. Ve žraločích spárech tam skončí v průměru minimálně jeden turista ročně. Kde a kdy žraloci v poslední době zaútočili, se podívejte v našem přehledu!