Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Cyklista má nehodu - ilustrační foto
aktualizováno 10.07.
Nebezpečná zábava

Cyklisté, pozor! Na pardubickém mostě někdo natahuje fólii

Policie v Pardubicích vyšetřuje velmi zvláštní případ. Na mostě přes Labe někdo natáhnul potravinářskou fólii. Do té pak najel cyklista, který se vážně poranil. Policisté hledají svědky.

Nehoda vlaku v Turecku
aktualizováno 09.07.
smrtelná nehoda

Pod vlakem v Turecku se zřítil most. Zemřelo nejméně 24 lidí

Nejméně deset mrtvých a 73 zraněných si vyžádala nehoda příměstského vlaku, který v neděli vykolejil v severozápadním Turecku na trati mezi městy Edirne a Istanbul. Informovalo o tom turecké ministerstvo zdravotnictví.

Hasiči vytahovali koně z bahna
aktualizováno 18.06.
Dramatická záchrana

Kůň spadl do potoka, hasiči ho museli vytáhnout jeřábem! VIDEO

Koně, který v Hrušovanech u Brna spadl z mostku do potoka plného bahna, museli zachraňovat hasiči pomocí vyprošťovacího jeřábu. Zvíře totiž nebylo schopné se samo dostat ven. Hasiči mu uvázali popruhy a po fyzicky náročném zásahu koně z potoka vytáhli.

Prásk.tv píše:

Řidiči kamionů zachránili sebevraha
čtěte o tématu most na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Muž si ustlal na vrcholku úzkého oblouku dvacet metrů nad hladinou
aktualizováno 17.06.
kuriózní záchrana

Muž usnul na mostním oblouku 20 metrů nad řekou, sundali ho hasiči

Kuriózní záchrannou akci museli v neděli ve Štěchovicích na Praze-západ provést hasiči. Pomocí výškové techniky sundávali muže, který usnul na mostním oblouku ve výšce dvacet metrů nad hladinou Vltavy.

Zřícený most ve Velkém Meziříčí
12.06.
Havarijní stav

Most ve Velkém Meziříčí spadl ještě před plánovanou demolicí!

O den dřív, než byl původní plán, padl bouraný silniční most ve Velkém Meziříčí a může za to jeho havarijní stav. Více než 90 let starý most se měl bourat až v úterý, ale o den dřív se ukázalo, že by mohl spadnout samovolně, a tak ho stavebníci raději strhli.

Nehoda dodávky na silnici I/6 mezi Žalmanovem a Bochovem - 4
aktualizováno 06.06.
Vážný karambol

Dodávka při nehodě skoro spadla z mostu, devět lidí se zranilo!

Devět lidí se krátce po úterní půlnoci zranilo při vážné nehodě dodávky mezi Žalmanovem a Bochovem na Karlovarsku. Auto se při havárii převrátilo a jen těsně se vyhnulo pádu z mostu.

Kerčský most
aktualizováno 15.05.
slavnostní ceremoniál

Putin otevřel most mezi Ruskem a Krymem, který Rusové anektovali

Rusové slavnostně otevřeli v úterý most spojující Rusko s anektovaným Krymem. Ceremoniálu se účastnil i prezident Vladimir Putin. Přesný program ceremoniálu byl až do poslední chvíle utajovaný. Na 19 kilometrů dlouhý úsek vjedou automobily už ve středu.

Oprava dálnice - 2
aktualizováno 13.05.
dopravní komplikace

Dálnici D1 uzavřeli kvůli bourání mostů! Tudy projedete. OBJÍŽĎKY

Na úplnou noční uzavírku úseku mezi Loktem a Humpolcem se musejí připravit řidiči na dálnici D1. Důvodem je bourání mostů u Jiřic a Hněvkovic. Uzavírka by měla trvat do devíti hodin ráno, doprava je vedena přes objízdné trasy.

Záchranka Praha
25.04.
pokus o sebevraždu

Školák (15) chtěl skočit z mostu, spolužákům rozeslal děsivou SMS!

Rychlá reakce spolužáků a učitelky ve středu zachránila život mladému školákovi. Chlapec se ve středu chtěl na Čechově mostě v Praze pokusit o sebevraždu. O svém úmyslu informoval spolužáky, kteří to řekli třídní učitelce a ta zalarmovala policii. Muži zákona tak okamžitě vyrazili k mostu, kde chlapce zastavili.

Libeňský most - 2
aktualizováno 24.04.
Postaví nový

Libeňský most v Praze se má zbourat! Návrh už podpořili radní

Pražští radní dnes podpořili zbourání Libeňského mostu. Na jeho místě má vzniknout nový. Zbourání musí ještě potvrdit pražští zastupitelé. S návrhem na demolici souhlasilo sedm z 11 radních z řad ANO a ČSSD, bourání nepodpořili zástupci Trojkoalice (SZ, KDU-ČSL a STAN).