Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kandidáti na prezidenta ČR
13.01.
prezidentské volby

PŘÍMÉ PŘENOSY ze štábů: Kandidáti sledují sčítání výsledků

Ve 14 hodin se uzavřely volební místnosti a začalo sčítání hlasů prezidentských kandidátů po 1. kole. Sledujte na portálu TN.cz přímý přenos z volebního štábu Miloše Zemana, Michala Horáčka, Jiřího Drahoše, nebo Mirka Topolánka.

Volby - 2
19.12.
Spor o podpisy

Volba prezidenta v ohrožení? Podle expertů ji soud může zrušit

Podle odborníků může soud zrušit výsledky nadcházející prezidentské volby! Na vině má být rozhodnutí ministerstva vnitra, které umožnilo, aby jeden poslanec či senátor podpořili svým podpisem více kandidátů. Upozorňuje na to v úterním vydání deník MF Dnes.

Kandidát realistů Jiří Hynek
17.10.
prezidentský kandidát

Jiřího Hynka podpořili poslanci a získal nominaci na post prezidenta

Šéf Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu Jiří Hynek oznámil, že má podpisy 22 poslanců napříč politickým spektrem a získal tak nominaci k prezidentské kandidatuře.

Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Kandidát realistů Jiří Hynek
aktualizováno 21.08.
Prezidentská volba

Další uchazeč o Hrad: Realisté vysílají do boje zbrojaře Hynka

O prezidentské křeslo má zájem další muž. Šéf zbrojařské asociace Jiří Hynek. Na Hradě by ho rádi viděli Realisté - tedy strana kolem ekonoma a politologa Petra Robejška. Nový kandidát by podle něj mohl uspět právě proto, že rozumí armádě a bezpečnosti.