Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Následky hurikánu Irma na Floridě - 2
15.09.
galerie hurikán Irma

Týden po Irmě se lidé vracejí domů. Takhle to tam vypadá

Týden po řádění hurikánu Irma na Floridě se její obyvatelé začínají vracet do svých domovů. Miliony domácností jsou stále bez proudu. Své domovy navíc často nacházejí v naprosto dezolátním stavu.

Hurikán Irma zdevastoval Miami - 1
aktualizováno 13.09.
našli je pozdě

Irma vyřadila klimatizaci v domově důchodců. Stařečky našli mrtvé

Policie evakuovoala 115 seniorů z pečovatelského domu v Broward County na Floridě, který byl ponechán bez proudu. Tři lidé byli nalezeni mrtví, další dva zemřeli po převozu do nemocnice.

Hurikán Irma - české celebrity
aktualizováno 12.09.
řádění hurikánu

Irma řádila na Floridě: České celebrity bez střechy nad hlavou?

Celý svět trnul hrůzou, když pozoroval řádění hurikánu Irma v Karibiku a na Floridě. Vyžádal si více než čtyři desítky obětí a způsobil škody za miliony dolarů. O majetek se strachují i české celebrity. Řada z nich má na prosluněné Floridě totiž dům nebo byt.

Prásk.tv píše:

Policista udělal pro smutnou babičku krásnou věc
čtěte o tématu hurikán Irma na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Hurikán Irma zdevastoval Miami - 2
12.09.
hurikán irma

Lidé v bouři volali záchranáře. Ti mohli jen bezmocně čekat

Když mocný hurikán Irma dopadl na západní pobřeží Floridy a vyděšení lidé volali o pomoc číslo 911, záchranáři vypadali bezmocně. Nemohli nic dělat. Nemohli přijímat telefonní hovory. Vítr byl tak silný, že nemohli dělat to, co si vybrali - zachraňovat lidské životy.

Hurikán Irma na Floridě
11.09.
Hurikán Irma

Účet za řádění hurikánu: Už 42 mrtvých, škody jdou do bilionů

Hurikán Irma děsil celý minulý týden Karibik a jih Spojených států. Jedna z nejničivějších bouří vyhnala z domovů miliony lidí. Už nyní je jasné, že si řádění bouře vyžádalo nejméně 42 lidských životů. Mnohá místa se ovšem ještě nepodařilo prohlédnout. Škody půjdou do bilionů korun!

Záchrana kapustňáků kvůli hurikánu Irma
aktualizováno 11.09.
přírodní katastrofa

Hurikán vysál vodu z pobřeží. Lidé bojují o životy mořských živočichů

Nejen lidé jsou v ohrožení kvůli ničivé síle hurikánu Irma, který sužuje Karibik a Floridu. Tisíce vodních živočichů například zůstaly na suchém mořském dně, poté co hurikán vodu vytlačil od pobřeží pryč.

Porodila při řádění hurikánu Irma
aktualizováno 11.09.
dramatické chvíle

Porod na útěku před hurikánem. Dcera dostala jméno Bouře!

Manželský pár se snažil dostat do bezpečí z floridského Key West, na který mířil hurikán Irma. Oblast už sužovaly silné bouře. Na cestě do bezpečí začala těhotná žena rodit.

2043702
11.09.

Střepiny 10. 9. 2017

Případ toxických vajec, která zamořila celou Evropu, budí spoustu otázek. Ptáme se spolu s vámi... může se něco takového opakovat? Jak jsou v Česku hlídané potraviny a jaká je šance odhalit ty nebezpečné dřív, než se nám dostanou na stůl?

Hurikán Irma zdevastoval Miami - 4
aktualizováno 12.09.
NIČIVÝ HURIKÁN

Den po hurikánu Irma: Guvernéra zděsil pohled na zničené ostrovy

Hurikán Irma dnes udeřil na oblast zálivu Tampa na Floridě. Po cestě zabil pět lidí. Jeho intenzita poklesla na první stupeň z pětistupňové škály s větry 135 kilometrů v hodině. Pozdějí se změnil na tropickou bouři. O víkendu se s ničivou silou přehnal přes Karibik, kde napáchal obrovské škody a zanechal i lidské oběti.

Schéma hurikánu Irma v Karibiku
aktualizováno 10.09.
přírodní úkaz

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Hurikán Irma vysál vodu z oceánu na Bahamách

Hurikán Irma má opravdu nebývalou sílu. Důkazem jsou záběry z Baham, kde klesla hladina oceánu tak moc, že místo vody se dá jít do moře pěšky suchou nohou.