Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vražda na Písecku
dnes 21:30
Násilná smrt

Manžele zavraždili v chatce. Policie stále tápe, motiv nezná

Policisté na jihu Čech už více než týden pátrají po vrahovi manželského páru ze Záhoří u Písku. Muže a ženu někdo brutálně ubodal v mobilním domku, později je tam našel jejich syn. Motiv vraždy zůstává nejasný.

Svatba pod vodou
aktualizováno 23.12.
Neobvyklé místo

Ve zdraví i mořské nemoci? Tihle snoubenci si řekli ano pod vodou!

Mnoho párů si pro svatbu vybírá místo, které sehrálo v jejich vztahu důležitou roli. Pro stejnou věc se rozhodli i britsko-američtí snoubenci, kteří se vzali na Floridě. Jenže ne na pláži, ale rovnou pod vodou!

Svatba Adely Banášové a Viktora Vinczeho - 1
11.12.
Viktor Vincze

Manžel Banášové o neplodnosti: Tohle všechno musel obětovat!

Slovenský moderátor Viktor Vincze nedávno šokoval otevřeným přiznáním, že nemůže mít děti. Teď popsal, co všechno obětoval pro to, aby dal Adele Banášové alespoň nějakou naději na miminko.

Prásk.tv píše:

John Fitzgerald Gonzalez - 1
čtěte o tématu manželé na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Únosci
aktualizováno 27.11.
Ústí nad Labem

Důchodci měli unést ženu! Pouta koupili v sexshopu, chtěli výkupné

Čtyřčlenná skupina důchodců z Ústí nad Labem unesla podle obžaloby 40letou ženu a žádala výkupné po jejím partnerovi. Stalo se to loni v lednu a teď za to gang mužů stanul před soudem. Nejstaršímu je 72 let a hrozí jim až 12leté tresty.

V jezeře našli auto s manželským párem
aktualizováno 22.11.
Tragédie na Slovensku

V jezeře našli auto s manželským párem, zůstaly po nich dvě děti

Ve vodní nádrži ve slovenských Bánovcích nad Bebravou našel místní rybář auto. Přivolaní hasiči ho v přítomnosti policistů vytáhli. Byly v něm těla manželského páru.

Nález mrtvých těl ve Stodůlkách - 1
aktualizováno 17.11.
tragická událost

V pražském bytě našli dvě mrtvá těla: Manželé spáchali sebevraždu

Kriminalisté zasahovali v pátek v pražských Stodůlkách. V bytě našli dvě těla – manželský pár. Podle policie nic nenasvědčuje cizímu zavinění.

Vražda - ilustrační
aktualizováno 13.11.
tragická událost

Hromadná sebevražda v Praze. Muže a ženu našli mrtvé v bytě

Mrtvolu čtyřiapadesátiletého muže a o pět let starší ženy našli záchranáři v bytě v pražských Holešovicích. Policie úmrtí vyšetřuje jako sebevraždu.

Porod
10.11.
Místo štěstí trapas

Žena chtěla zakrýt nevěru, rodila dřív. Na jednu věc ale nemyslela

Lékaři jsou často svědky nepříjemných překvapení. Výjimkou nejsou ani porodníci, kteří se musejí vypořádat s vystresovanými matkami i zoufalými otci. To, co zažil pár z amerického Tennessee, ale šokovalo i zkušenou gynekoložku.

JIŘÍ PAROUBEK A PETRA PAROUBKOVÁ
09.11.
Rozvodová bitva

Paroubkovi: Petra mluví o násilí, on podal 30 trestních oznámení

Mezi Jiřím a Petrou Paroubkovými zuří rozvodová bitva. Manželka už třikrát politika udala na policii za fyzické napadení. Bývalý premiér kontroval, že sám na ženu podal trestních oznámení třicet.

Obézní manželé se propadli domem
aktualizováno 03.11.
Nevydržel nápor

Obézní pár se při sexu propadl celým domem! Z 3. patra do sklepa

Že mileneckou vášeň někdy nevydrží postel nebo gauč, není nic neobvyklého. Aby se ale pod partnery zhroutil celý dům, to se nestává každý den! Přesně to ale zažil obézní pár z Liverpoolu.