Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Malé lásky - 5. díl - 13
dnes 14:31
Premiérový díl

Malé lásky: Andrea potratila a ztrácela naději. Pak se stal zázrak!

Už ve středu se mohou diváci těšit na pátý díl dokureality Malé lásky. Znovu se představí tři rozdílné rodiny a nastávající maminky. Jednou z nich bude i Andrea, která několikrát potratila a také v tomto těhotenství měla zdravotní komplikace.

Slovenská policie
aktualizováno dnes 10:48
Policista má pykat

Žena prosila o pomoc, policista to nebral vážně. Našli ji zastřelenou!

Zoufalá žena se obrátila na policii s tím, že manžel hrozí jejím zabitím. Dokonce upozornila, že muž legálně drží střelnou zbraň. Policista ale oznámení nebral vážně a manžel ženu opravdu zastřelil. Pak obrátil zbraň proti sobě.

JIŘÍ PAROUBEK A PETRA PAROUBKOVÁ
aktualizováno 13.09.
stání u soudu

Paroubkovi řeší rozvod a péči o dceru. K soudu přišla i Zuzana!

U obvodního soudu Prahy 5 proti sobě právě stanuli manželé Paroubkovi. Probíhá první stání k péči o dceru Margaritu. Na místo dorazili oba manželé Petra i Jíří. Svého bývalého manžela přišla podpořit i Zuzana Paroubková.

Prásk.tv píše:

Iva z výměny
čtěte o tématu manželé na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Sběratel u Lázní Bělohrad
aktualizováno 07.09.
Objasněná vražda

Muže u Lázní Bělohrad zavraždili mladí manželé. Šli po penězích!

Policistům se podařilo objasnit druhou z vražd v Lázních Bělohrad na Jičínsku. Po trojnásobné rodinné tragédii už mají jasno i o těle pohozeném v kukuřičném poli. Vraždu mají podle kriminalistů na svědomí manželé, kteří prahli po penězích.

Manželé podlehli stejné nemoci - 1
04.09.
Smutný konec

Rodiče podlehli stejné nemoci jen měsíc po sobě! Zanechali 5 sirotků

Pět dětí se stalo sirotky poté, co jejich rodiče zemřeli na stejný druh rakoviny. Příběh je o to smutnější, že otec naposledy vydechl jen den před manželčiným pohřbem.

Sebevražda
04.09.
Oběšení v garáži

Záhadná smrt manželů u Prahy: Policie řekla, co ukázala pitva!

Kriminalisté už mají jasněji o smrti manželského páru ve Velkých Přílepech u Prahy. K dispozici už totiž jsou předběžné výsledky pitvy. Vyšetřování ovšem ještě potrvá.

Sebevražda
03.09.
podivné sebevraždy

U Prahy našli oběšený manželský pár! Další žena visela na Kolínsku

Kriminalisté prověřují smrt manželského páru, jejichž mrtvá těla našli oběšená v garáži domu ve Velkých Přílepech. Vše nasvědčuje tomu, že pár spáchal sebevraždu. Ve stejný den našli na Kolínsku oběšenou ženu - a to na zahradě pečovatelského domu.

Manžel napadené ženy znetvořená vroucí vodou
aktualizováno 28.08.
foto uvnitř hrozí mu 10 let

'Manžel mě opařil vodou': Ukázala tvář, teď byste Markétu nepoznali!

Až deset let za mřížemi hrozí muži (47) z Hrobu na Teplicku, kterého policie obvinila z brutální útoku na manželku. Svou ženu měl opařit vroucí vodou a způsobit jí tak vážná poranění. Markétu útok velmi poznamenal, snaží se ale vrátit zpět ke svému životu.

Nevěra
aktualizováno 07.08.
anketa manželská nevěra

Drsné odhalení: Tak dlouho trvá, než jeden z manželů podvede!

Ačkoli si partneři před vstupem do manželství slibují věrnost, ne všichni opravdu tento slib dodrží. Většina nevěrníků přiznala, že poprvé zhřešila do čtyř let.

Bydlení v kanále
27.07.
garsonka

Manželé si zařídili byt v kanále! Žijí tam už přes 20 let i se psem

Když se řekne kanál, málokoho by si asi napadlo, že by se daly podzemní prostory pod ulicí využít k bydlení. V Kolumbii žije manželský pár, který už přes 20 let tuto teorii vyvrací. V kanále si zařídili malý "byt", který sdílí společně s pejskem.