Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ohňostroj v Londýně
aktualizováno 01.01.
novoroční oslavy

Svět vítal nový rok: Ohňostroje rozzářily Koloseum i Big Ben

Ohňostroji vítal nový rok celý svět. Světelné show rozsvítily oblohu nad všemi velkými metropolemi. V Londýně ohňostroj doprovodilo vyzvánění Big Benu, v New Yorku zase zpěv Franka Sinatry.

Dubaj
10.05.

VÍKEND: České stopy v Dubaji

Život bez českých knedlíků, ale taky bez daní. Na to, se nechává v poslední době nalákat čím dál více Čechů. Na život v pohádkové Dubaji.

Frame v Dubaji
22.04.
VÍKEND

Navštívili jsme obří pozlacený rám v Dubaji

Zlatá brána rámující pohled na město budoucnosti.To je Frame! Jedna z nejkontroverznějších staveb planety.

Prásk.tv píše:

Ellie Holman - 1
čtěte o tématu Dubaj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Cestování po Dubaji
30.03.
velké možnosti

Jak cestovat po Dubaji: Projeďte úžasnou dovolenkovou destinaci

Dubaj je nádhernou metropolí, která nabízí skvělou podívanou. Projet ji můžete autem, nebo taky moderní hromadnou dopravou. Možností je opravdu hodně - v oblibě ji i loď a kolo.

Móda v Dubaji
aktualizováno 28.03.
GALERIE rozhovor s odbornicí

Móda v Dubaji: Tohle nosí místní ženy! Jak je to se zahalováním

Plánujete dovolenou v Dubaji? Především ženy často zajímá, jak se v cizí zemi vhodně oblékat. O místní módě promluvila Marcela Danielová, která dlouhodobě žije a pracuje v Dubaji jako Designer Relations Director pro Fashion Forward, společnost sdružující módní návrháře z celého Středního východu.

Emirates zavádí druhou denní linku z Prahy do Dubaje
aktualizováno 27.03.
pohodlné cestování

Výborná zpráva: Emirates zavádí druhou linku z Prahy do Dubaje!

Společnost Emirates v úterý oznámila přidání další denní linky z Prahy do Dubaje. K zavedení linky se rozhodla na základě stále rostoucího počtu pasažérů cestujících na této trase od roku 2010, kdy byla spuštěna první linka.

Dubaj v oblacích - 9
aktualizováno 26.03.
GALERIE

Krásy Dubaje: Když se jedno z nejmodernějších měst utopí v mlze

Prohlédněte si úchvatné snímky nejmodernější metropole světa zahalené do mlhy. Vždy, když se v Dubaji mlha objeví, fotografie se okamžitě stanou hitem internetu. Pokud ho na dovolené zažijí i turisté, rádi si snímek s mlhou a mrakodrapy pořídí.

Ubytování v Dubaji
23.03.
Rady a tipy

Dubaje se rozhodně nebojte. Pomůže vám užitečný web!

Chystáte se na vysněnou dovolenou do Dubaje a máte obavy, jak to v cizojazyčné zemi zvládnete? Na cestu do jednoho z nejmodernějších měst na světě se můžete snadno připravit. Slouží k tomu internetový portál, který je v češtině.

Dubai
22.03.
jak se chovat

Užijte si Dubaj bez problémů! Krásné město má svá pravidla

Turisté z celého světa cestují do Dubaje. Je nádherná, navíc je jedním z nejbezpečnějších měst na světě. Hraje zde ale velký význam náboženství a tak je na místě respektovat alespoň základní pravidla islámu.

Ekaterina Stetsyuk
20.03.
vážná zranění

Modelka utíkala před násilníkem. Vyskočila z 6. patra hotelu!

Ekaterina Stetsyuková přežila pád ze šestého patra. Vyskočila z okna, když se snažila utéct před podnikatelem, který chtěl mladou modelku znásilnit. Muž se však brání a tvrdí něco zcela jiného.