Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Obtěžování nezletilých - ilustrační foto
aktualizováno 11.10.
Strach v Žamberku

Muž lákal školáky na peníze a sladkosti. Chtěl, aby se svlékali!

Orlickoústeckým policistům se podařilo v těchto dnech zadržet muže, který podle nich několik dní v ulicích Žamberka "lovil" školáky a nabízel jim, že když mu ukážou své intimní partie, odmění je penězi či sladkostmi.

Smrtelná nehoda u Žamberka - 1
aktualizováno 14.06.
Smrtelná nehoda

Řidič otáčel auto, smetla ho přijíždějící tatrovka. Nepřežil!

Smrtí osmačtyřicetiletého řidiče osobního auta skončila ve čtvrtek odpoledne u Žamberka na Orlickoústecku nehoda subaru s nákladní tatrou. Spolujezdkyně z osobáku skončila s vážnými zraněními v nemocnici.

Policie - ilustrační foto
23.11.
kuriózní incident

Policista z Žamberku se zranil při zákroku, zřejmě se sám postřelil!

Vyšetřovatelé z odboru vnitřní kontroly prověřují nešťastný zásah u Vlčkovic na Orlickoústecku, při kterém se v noci na neděli zranil jeden z policistů. Vše zatím nasvědčuje tomu, že se muž ve službě sám omylem střelil do nohy.

Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Nehoda u Žamberka
aktualizováno 15.09.
smrtelná utonehoda

Nehoda u Žamberku: Mladá řidička (21) nepřežila náraz do stromu

Smrtelná nehoda se stala kolem půl osmé ráno v pátek mezi Rybnou nad Zdobnicí a Žamberkem. Bílá octavia se po sjezdu do příkopu otočila na střechu. Jednadvacetiletá řidička nehodu nepřežila.