Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Incident v Heidelbergu
16.06.
Krvavý konflikt

Útočník v Berlíně pobodal dva turisty, hledá ho policie

Němečtí policisté od sobotního rána pátrají po neznámém útočníkovi, který ve vlaku nadzemky (S-Bahn) v Berlíně napadl a pobodal dvojici turistů z Mexika. Cestovatele doprovázela německá průvodkyně, která utrpěla šok.

Vlaky v Berlíně
aktualizováno 24.04.
strhla se rvačka

Dívka přerušila páru orální sex ve vlaku v Berlíně, schytala pár facek

Žena v neděli ve vlaku orálně uspokojovala svého partnera a to přímo před ostatními pasažéry, mezi kterými byly i děti. Když je mladá dívka požádala, aby toho nechali, strhla se mela. Starší žena dívku napadla, pak už se do rvačky zapojili i další lidé. Celý případ vyšetřuje policie.

Kvůli nalezené bombě z 2. světové války evakuovali část Berlína - 2
aktualizováno 20.04.
Nález bomby

V centru Berlína se zastaví provoz! Evakuují nemocnici i nádraží

Velká část Berlína musí být evakuována kvůli nálezu bomby z 2. světové války. Našli ji nedaleko hlavního vlakového nádraží, v pátek na místo zamíří pyrotechnici, kteří ji zneškodní. Policie předpokládá, že uzavírka vyvolá chaos a možná i kolaps v dopravě.

Prásk.tv píše:

Osamělý stařec - 1
čtěte o tématu Berlín na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Pochod k výročí Izraele v Berlíně
aktualizováno 19.04.
antisemitismus

Muži v Berlíně napadli Židy kvůli jarmulkám. Jeden se sám udal

Německá policie prověřuje případ, při kterém dvojice Židů musela čelit napadání a urážkám od tří mladíků údajně kvůli tomu, že měli na hlavách jarmulky. Jeden z napadených ještě útočníky pronásledoval, nechal toho ve chvíli, kdy po něm hodili skleněnou láhev. Ve čtvrtek odpoledne se jeden z útočníků přihlásil policii.

Záchranáři v Berlíně
18.04.
uzavřou i nemocnici?

Berlín čeká obří evakuace, našli bombu! Policie: "Bude to velké!"

Nedaleko hlavního nádraží v centru Berlína dělníci našli leteckou pumu z druhé světové války. Kvůli jejímu zneškodnění bude muset být v pátek evakuována velká část Berlína, která zahrnuje mimo jiné i nemocnici. Podle policie půjde o rozsáhlou akci, která se dotkne i dopravy.

Útok v německém Münsteru - 3
08.04.
Zmařený útok v Berlíně

Teroristé chtěli útočit na půlmaratonu! Policie je zadržela

Německá policie oznámila, že překazila teroristický útok, který se chystal v době půlmaratonu v Berlíně. Policisté zadrželi čtyři podezřelé z okolí atentátníka na vánoční trhy v roce 2016. Atentát měl být odplatou za jeho smrt.

Nález peněz v německém vlaku
11.02.
Dobrý skutek

Na záchodech ve vlaku leželo 180 tisíc! Nechal je tam důchodce

Když se na berlínskou policii obrátil zoufalý důchodce, že ve vlaku ztratil 7 200 euro, tedy v přepočtu přes 180 tisíc korun, už asi ani nedoufal, že peníze brzy poctiví nálezci vrátí. Obálku s pořádným balíkem nechal senior na záchodcích. Nebyl ale zdaleka rekordmanem - na záchodcích v německém vlaku se už našlo v hotovosti i 10 milionů korun!

Merkelová na místě teroru
aktualizováno 12.12.
rok od tragédie

Při útoku v Berlíně zemřela i Češka! Merkelová místo navštívila

Německá kancléřka Angela Merkelová v úterý večer zamířila na vánoční trhy v Berlíně, kde před rokem přišlo o život při teroristickém útoku 12 lidí. Jednou z obětí byla i Češka Naďa.

Nehoda autobusu v Berlíně
05.12.
Na co myslel?

Řidič zapomněl, že má patrový autobus, skalpoval ho o most

Kuriózní nehoda uzavřela v pondělí večer jednu z berlínských ulic a přilehlou železniční trať. Řidič autobusu společnosti Flixbus zkoušel podjet s dvoupatrovým autobusem pod mostem, jehož světlá výška je 3,40 metru. Střecha autobusu skončila na silnici několik metrů za místem, kde řidič zastavil.

John Lennon s manželkou
aktualizováno 20.11.
zvrat v případu

Policisté našli ukradené deníky Johna Lennona! A zatkli muže (58)

Berlínské policii se podařilo najít ukradené věci patřící slavnému frontmanovi kapely Beatles Johnu Lennonovi. Mezi odcizenými předměty byly i zpěvákovy deníky, které zmizely v roce 2006. V souvislosti s vyšetřováním zadrželi strážci zákona 58letého muže.