Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Katarína Knechtová - 1
aktualizováno 12.01.
slavná zpěvačka

Kdo je záhadná žena v porotě SuperStar? Její hity zná každý!

Už brzy usedne do poroty pěvecké show SuperStar, mnoho lidí ale její jméno slyší poprvé v životě. Katarína Knechtová (36) je přitom jednou z nejúspěšnějších slovenských zpěvaček.

Porota SuperStar 2018
aktualizováno 12.01.
hvězdné obsazení

ODHALENO! Konečně je jasné, kdo zasedne do poroty SuperStar

Jedna z nejsledovanějších pěveckých show světa se vrací na obrazovky televize Nova a Markíza. Už za pár týdnů budou mít diváci možnost sledovat cestu nadějných zpěváků, kteří budou bojovat o titul SuperStar 2018 a pohádkovou výhru v hodnotě dva miliony korun.

Daniel Křižka bude otcem
aktualizováno 19.12.
podívejte se na fotku

Hvězda SuperStar se pochlubila skvělou novinkou. Bude otcem!

Hvězda pěvecké soutěže SuperStar 2015 a idol žen Daniel Křižka se na facebooku pochlubil skvělou novinkou. S manželkou Miou čekají první dítě. Přírůstek do rodiny se má narodit začátkem příštího roku.

Prásk.tv píše:

TV Nova
čtěte o tématu SuperStar 2018 na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Dalibor Slepčík - 2
aktualizováno 27.11.
superstar 2018

Hvězda SuperStar Dalík Slepčík řekl, co teď dělá! A tohle vzkazuje!

Castingy do nejpopulárnější pěvecké soutěže Superstar 2018 se pomalu ale jistě chýlí ke konci. Zbývají jen poslední dva, které se konají v Praze 2. a 3. prosince. Co poradila budoucím soutěžícím hvězda Superstar 2015 Dalibor Slepčík? A věnuje se ještě vůbec hudbě?