Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lidé z Havlova týmu o Zemanovi
aktualizováno 19.05.
Názory na prezidenta

Lidé z Havlova týmu o Zemanovi v Číně: Vozík nevadí, chování ano!

Prezident Zeman na své návštěvě Číny často poutal pozornost světových médií. Nevysloužil si ji však skvělým projevem nebo reprezentací, ale drobnými skandály. Jaká je to pro Česko vizitka? Ptali jsme se odborníka na etiketu i spolupracovníků bývalého prezidenta Václava Havla.

Invalidní muž
aktualizováno 30.09.
nečekaná pomoc

Muž strávil 43 let na vozíku! Nový lékař ho rozchodil za pár hodin

Když mu lékaři diagnostikovali nevyléčitelnou svalovou dystrofii, při které člověk pomalu přichází o svalstvo, obrátil se mu život vzhůru nohama. Nyní se život Rufina Borrega opět přetočil o 180 stupňů. Nový lékař ho po více než 40 letech znovu postavil na nohy! A to jen za několik málo hodin.

Ve skotském zábavním parku vykolejil vozík
aktualizováno 26.06.
tragická nehoda

Tragédie v zábavním parku: Vozík plný lidí vykolejil! 7 zraněných

Vozík horské dráhy Tsunami ve skotském zábavním parku vykolejil a spadl z výšky přibližně 9 metrů přímo na dětskou atrakci s auty, vše se stalo před zraky přihlížejících návštěvníků. Vozík byl podle zpráv očitých svědků plný lidí.

Prásk.tv píše:

Martin Pistorius - 1
čtěte o tématu vozík na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak si vybrat "zdravou" sušenku?

Mlsání do života většiny z nás patří a není třeba si sladkosti úplně zakazovat, jen je nutné dobře vybírat.

Jiří Werner
aktualizováno 11.11.
brutální pokus o vraždu

Přežila vlastní smrt a skončila na vozíku! Může za to její ex?

Krajský soud v Praze dnes vyslýchal Jiřího Wernera (47), muže který se podle všeho pokusil zabít svou bývalou manželku. Podle státního zástupce ji nejprve pobodal nožem a pak ji několikrát postřelil. Muži za ohavný čin hrozí výjimečný trest.

Harmonie - meningitida - 2
27.10.
GALERIE statečná harmonie

Meningitida ji připravila o ruce a nohy. Holčička (1) se ale nevzdává!

Chodila sotva deset dní, když meningitida zaútočila na její křehké tělíčko. Ačkoli holčičce dávají lékaři minimální šanci na přežití, roční Harmonie se nevzdává. Doslova se vydala vpřed!

stavebnice Infento
24.09.
Sen všech rodičů

VIDEO: Geniální! Všechna dětská vozítka v jedné stavebnici

Jízda na čemkoliv, tak by se velice jednoduše dala popsat stavebnice, kterou přivedlo na svět duo nizozemských tvůrců. Infento, jak se vynikající hračka jmenuje, vydrží vaší ratolesti celé dětství.

Tříkolka
aktualizováno 29.05.
Teplice

Odporný hyenismus: Okradli handicapovanou stařenku

Policisté v Teplicích pátrají po muži, který ve čtvrtek odpoledne ukradl elektrický tříkolový vozík seniorce. Starší žena se kvůli horšímu zdravotnímu stavu špatně pohybuje a bez vozíku je odkázaná na pomoc druhých.

1634944
01.04.
Autoškoly varují

Přívěsný vozík za autem! Nezkušení řidiči s ním mohou ohrožovat životy

Přívěsný vozík za autem nezkušeného řidiče může být i životu nebezpečný. Po Televizi Nova se o tento problém začal zajímat i ústřední automotoklub.

Traktor
20.03.

Traktorista nešika málem přišel o život

Farmářovi se při průjezdu křižovatkou odpojí přívěs a ten se nezadržitelně řítí na zaparkovaná auta. Zemědělec se ho pokoušel zastavit, ale nestačil zabrzdit traktor, který ho málem přejel. Při této kuriózní nehodě se nikomu nic nestalo, jen traktor s vozíkem poničil zaparkovaná auta a motocykly.