Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chodec. Ilustrační foto
aktualizováno 11.11.
Nehod přibývá

Nebezpečná sluchátka! Vyřadí lidem jeden smysl, říká odborník

Sluchátka na uších chodců, ale i řidičů či cyklistů jsou často důvodem vážných dopravních nehod. O posledních případech jsme vám říkali v úterý. Jejich uživatelé totiž omezují svou schopnost vnímat okolí. V některých zemích je ale používání sluchátek při řízení zakázáno.

Motorkář - ilustrační foto
14.09.
Pršely peníze

Z motorkáře na Děčínsku létaly za jízdy bankovky. Chybí 85 tisíc

Netradiční případ vyšetřují policisté v Benešově nad Ploučnicí na Děčínsku. Obrátil se na ně motorkář, který si schoval peníze do bundy, sedl na svůj stroj, rozjel se a bankovky začal trousit. I když se podařilo velkou část získat zpět, muž stále pohřešuje 85 tisíc korun.

Starší lidé v mhd
20.02.
jsou lhostejní?

Čechům chybí dobré vychování. V MHD nepouštějí starší sednout!

Pouštíte v hromadné dopravě starší lidi nebo těhotné ženy sednout? Pokud ano, možná budete jedni z mála. Paní Věře z Prahy je přes 70 let, při chůzi si pomáhá hůlkou a cestování hromadnou dopravou je pro ni poměrně náročná disciplína. Obzvlášť, pokud ji místo k sezení v tramvaji nebo autobuse nikdo neuvolní. Setkává se s tím stále častěji.

Prásk.tv píše:

Holčička umřela při autonehodě
čtěte o tématu nepozornost na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Hromadná nehoda v Žilině
aktualizováno 25.01.
Odstrašující případ

VIDEO hrůzy: Řidiči čekali na zelenou, napálil do nich kamion!

Obrovskou tragédií mohla skončit nepozornost řidiče kamionu v Žilině na Slovensku. Řidič projížděl křižovatkou, nezvládl ale zatočit a narazil do několika aut čekajících na zelenou. Vše zachytila kamera na palubní desce.