Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

JIŘÍ PAROUBEK A PETRA PAROUBKOVÁ
aktualizováno 18.04.
Péče o dítě

Paroubek prohrál soud, dcera zůstane u Petry. Má platit výživné

Manželé Paroubkovi, kteří se rozvádí, se znovu sešli u soudu. Řešili péči o osmiletou dcerku Margitu. Soudkyně ji svěřila do péče matky, na niž je prý dívka fixovaná. Expremiérovi uložila platit výživné deset tisíc měsíčně. Rozhodnutí není pravomocné.

Otcovská
aktualizováno 21.03.
Péče o dítě

Otcovská zatím příliš netáhne. 480 tatínkům vyplatil stát 2,3 milionu

Novopečení tatínci využívají dávku nemocenského pojištění a zůstávají s dětmi doma. Během února obdržela Okresní správa sociálního zabezpečení (OSSZ) již 2 130 žádostí. Následně Česká správa sociálního zabezpečení uskutečnila 480 výplat, a to ve výši 2,3 milionu Kč. Otcovská dovolená platí jeden týden a odstartovala 1. února.

Striptérka Elle Stanger - 2
02.02.
Zvláštní péče

Zpověď striptérky: Díky práci jsem lepší máma! Vychovávám i klienty

Elle Stangerová se živí jako striptérka, k tomu vychovává pětiletou dceru. I přes opovržlivé pohledy ostatních rodičů je přesvědčená, že právě práce z ní dělá dobrou matku. Striptýz vidí jako formu terapie a mateřsky prý působí i na klienty.

Prásk.tv píše:

Jiří Pomeje
čtěte o tématu péče o dítě na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Otcovská
aktualizováno 31.01.
Nová dávka

Otcovská startuje. Vypočítejte si, kolik dostanete! KALKULAČKA

Od února se mohou novopečení tatínci těšit na otcovskou dovolenou. Dávka se bude vztahovat i na otce, kterým se dítě narodilo v posledních šesti týdnech. Otcovská bude dlouhá týden, její výši si můžete vypočítat v naší kalkulačce.

JIŘÍ PAROUBEK A PETRA PAROUBKOVÁ
aktualizováno 13.09.
stání u soudu

Paroubkovi řeší rozvod a péči o dceru. K soudu přišla i Zuzana!

U obvodního soudu Prahy 5 proti sobě právě stanuli manželé Paroubkovi. Probíhá první stání k péči o dceru Margaritu. Na místo dorazili oba manželé Petra i Jíří. Svého bývalého manžela přišla podpořit i Zuzana Paroubková.

Výměna manželek: Sedmnáctiletá Iva se jako náhradní manželka neosvědčila! - 1
05.09.
Výměna manželek

Iva (17) s dítětem šokuje! Může být dobrou matkou? Tohle říká expert

Premiérový díl Výměny manželek bude znovu šokující. Objeví se v ní sedmnáctiletá Iva, které má roční dítě s téměř trojnásobně starým mužem. Může být tak mladá dívka dobrou matkou a manželkou? A jak věkový rozdíl poznamená dítě? Ptali jsme se psychologa.

Erika Hurtová zfetovaná
27.10.
Feťačka v autě

Erika (25) se zfetovala před svým dítětem! Chlapeček brečel v autě

Policie v americkém městečku Hope ve státě Indiana našla v sobotu pětadvacetiletou matku teprve desetiměsíčního chlapečka, jak sedí v bezvědomí za volantem svého vozu. V ruce měla injekční stříkačku, kterou si jen o pár minut dříve píchla dávku heroinu.

Lilian D. White
aktualizováno 07.10.
VIDEO Chůva z pekla

Zrůda! Místo hlídání postiženého chlapečka týrala a nadávala mu!

Matka čtyřletého chlapce, který trpí Downovým syndromem a epilepsií, natočila chůvu skrytou kamerou. Opatrovnice dítě týrala, seděla na něm, smýkala s ním po podlaze a nadávala mu. Případ už se dostal k soudu.

Zanedbaný chlapec v Pardubicích
20.07.
Otřesný případ

Chlapec volal z okna mámu, hlídka ho našla ve špíně a výkalech

Otřesný případ zanedbávání dítěte řešila hlídka městské policie v Pardubicích. Kolemjdoucí žena si všimla malého chlapce, který plakal v okně a volal maminku. Když strážníci vstoupili do bytu, nestačili se divit, v jakých podmínkách dítě žilo.

Opilá žena
aktualizováno 21.10.
to je péče?!

Namol opilí prarodiče se hádali, dvouletá vnučka plakala v kočárku

Strážníci v Třebíči museli zasahovat u opilých prarodičů, kteří měli na starost teprve dvouleté dítě. Batoleti se naštěstí nic nestalo, a muži zákona ho předali střízlivému příbuznému.