Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

JIŘÍ PAROUBEK A PETRA PAROUBKOVÁ
aktualizováno 13.09.
stání u soudu

Paroubkovi řeší rozvod a péči o dceru. K soudu přišla i Zuzana!

U obvodního soudu Prahy 5 proti sobě právě stanuli manželé Paroubkovi. Probíhá první stání k péči o dceru Margaritu. Na místo dorazili oba manželé Petra i Jíří. Svého bývalého manžela přišla podpořit i Zuzana Paroubková.

Výměna manželek: Sedmnáctiletá Iva se jako náhradní manželka neosvědčila! - 1
05.09.
Výměna manželek

Iva (17) s dítětem šokuje! Může být dobrou matkou? Tohle říká expert

Premiérový díl Výměny manželek bude znovu šokující. Objeví se v ní sedmnáctiletá Iva, které má roční dítě s téměř trojnásobně starým mužem. Může být tak mladá dívka dobrou matkou a manželkou? A jak věkový rozdíl poznamená dítě? Ptali jsme se psychologa.

Erika Hurtová zfetovaná
27.10.
Feťačka v autě

Erika (25) se zfetovala před svým dítětem! Chlapeček brečel v autě

Policie v americkém městečku Hope ve státě Indiana našla v sobotu pětadvacetiletou matku teprve desetiměsíčního chlapečka, jak sedí v bezvědomí za volantem svého vozu. V ruce měla injekční stříkačku, kterou si jen o pár minut dříve píchla dávku heroinu.

Prásk.tv píše:

Žena zakázala manželovi koupat dceru
čtěte o tématu péče o dítě na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Lilian D. White
aktualizováno 07.10.
VIDEO Chůva z pekla

Zrůda! Místo hlídání postiženého chlapečka týrala a nadávala mu!

Matka čtyřletého chlapce, který trpí Downovým syndromem a epilepsií, natočila chůvu skrytou kamerou. Opatrovnice dítě týrala, seděla na něm, smýkala s ním po podlaze a nadávala mu. Případ už se dostal k soudu.

Zanedbaný chlapec v Pardubicích
20.07.
Otřesný případ

Chlapec volal z okna mámu, hlídka ho našla ve špíně a výkalech

Otřesný případ zanedbávání dítěte řešila hlídka městské policie v Pardubicích. Kolemjdoucí žena si všimla malého chlapce, který plakal v okně a volal maminku. Když strážníci vstoupili do bytu, nestačili se divit, v jakých podmínkách dítě žilo.

Opilá žena
aktualizováno 21.10.
to je péče?!

Namol opilí prarodiče se hádali, dvouletá vnučka plakala v kočárku

Strážníci v Třebíči museli zasahovat u opilých prarodičů, kteří měli na starost teprve dvouleté dítě. Batoleti se naštěstí nic nestalo, a muži zákona ho předali střízlivému příbuznému.

Marta J. s rodinou
aktualizováno 28.01.
rodinná tragédie

Obvinili otce ze zneužívání, oběsil se. Lidé se teď bouří proti sociálce

Otřesný případ se odehrál v Nýrsku na Klatovsku. Minulý čtvrtek se tam oběsil zdrcený otec dvou dětí poté, co byl místní sociálkou obviněn z možného zneužívání jeho dítěte. To rezolutně odmítá jak jeho partnerka, tak lidé z okolí.