Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tomio Okamura na konferenci SPD
aktualizováno 14.09.
volební kampaň

SPD v kampani sází hlavně na péči o seniory a více obecních bytů

Další stranou, jejíž kampaň před říjnovými volbami je už v plném proudu, je hnutí Svoboda a přímá demokracie. SPD se chce zaměřit především na sociální témata. Kandidátky podalo ve více než dvou stech obcích a městech.

Volby - BN - Babiš, Okamura, Zaorálek
09.12.
Podpora menšinové vládě?

Okamura naznačil, zda podpoří Babiše. Vyjmenoval své podmínky

O víkendu probíhá konference čtvrté nejsilnější parlamentní strany, Svobody a přímé demokracie (SPD). Na sjezd přijel i prezident Miloš Zeman. Hnutí mu ale přímo podporu nevyslovilo, byť jej za jeho výkon funkce pochválilo. Předseda hnutí Tomio Okmaura naznačil, jestli podpoří menšinový kabinet Andreje Babiše.

Zeman na sněmu SPD
aktualizováno 09.12.
Stranický sjezd

Zeman kritizoval program SPD. I tak sklidil na sněmu strany potlesk

V Praze dnes po poledni odstartovala celostátní konference hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Sjezd po úvodních krocích odstartoval projevem předsedy strany Tomia Okamury, po něm promluvil prezident Miloš Zeman.

Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Tomio Okamura
aktualizováno 11.10.
on-line rozhovor Chat s Okamurou

Okamura (SPD): Nechceme vládu s Babišem a nelegální migraci

Dalším hostem předvolebních rozhovorů na webu TN.cz byl předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura. S protiimigračním a protiunijním postojem se stal nejpopulárnějším lídrem v průzkumu agentury STEM. Jaké má jeho hnutí plány a na co chce nalákat voliče?