Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tohle jsou podle Britů muži, kteří útočili novičokem
aktualizováno 14.09.
sporné body

Svět se směje ruské verzi o otravě Skripalových. Lži a výmysly

Výpověď dvou Rusů, které britské úřady obviňují z útoku novičokem na dvojitého agenta Skripala a jeho dceru, vyvolala v Anglii velké pozdvižení. Theresa Mayová označila rozhovor v ruské televizi RT za lži a okázalé výmysly. Média označují tvrzení, že se Rusové přijeli jen podívat na slavnou katedrálu, za zcela absurdní a detailně celý rozhovor rozebírají.

Práce
05.09.
Pracovní trh

Češi práci mění častěji než dřív, nejvíc odcházejí v září a lednu

Nízké finanční ohodnocení, stereotyp, nezajímavá práce nebo nulový kariérní postup – to jsou nejčastější důvody, proč Češi mění zaměstnání. Přesto stále patří k věrným zaměstnancům, práci mění průměrně jednou za pět let.

Pole dance
04.09.
Koho tohle napadlo?

Žáčky uvítal ve školce tanec u tyče, ředitelka teď dostala padáka!

Opravdu originální uvítání do nového školního roku čekalo na žáky jedné z mateřských škol v jihočínském městě Šen-čen. Na vyjevené děti i jejich rodiče totiž čekala místo učitelky spoře oděná tanečnice u tyče. Ředitelka školky obratem přišla o práci.

Prásk.tv píše:

Kimberleigh Barker - 1
čtěte o tématu výpověď na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Montessori metodou proti Alzheimerově chorobě!

Jako první v ČR zavádí Montessori metodu do svého systému péče o klienty skupina Alzheimercentrum.

Letadlo flydubai
30.08.
Dostal vyhazov

Pilot známé nízkonákladovky chtěl letět opilý! Udal ho kolega

Nízkonákladové aerolinky FlyDubai ukončily spolupráci s pilotem, který do práce dorazil opilý. Měl letět z nepálského Káthmandú do Dubaje, neprošel ale zkouškou na alkohol.

Vyhozená učitelka
aktualizováno 27.08.
Kontroverzní kauza

Učitelka veganka odradila děti ve školce od masa. Musí odejít

Poměrně kontroverzní kauza hýbe českými sociálními sítěmi. Michaela Vincourová sdílela na svém instagramovém profilu příspěvek, ve kterém zveřejnila, že skončila s prací ve školce, protože je veganka. Celá událost následně pobouřila společnost, která se rozdělila na dva tábory.

Kay a Craig
aktualizováno 22.08.
přežila v Jadranu

Mohl za 'pád' z lodi přítel turistky? Taky bych skočila, tvrdí jeho ex

Žena, která přežila deset hodin v Jaderském moři, už se v Benátkách setkala s rodinou. Zatímco se celý svět dohaduje, zda skočila, nebo mohla z výletní lodi vypadnout, ona už prý chce na všechno zapomenout. A dostalo se jí také nezvyklé podpory.

Muž, kterému při požáru uhořela žena a dvě vnoučata
01.08.
Zdrcující zpověď

"Dědo, přijeď, oheň už je tu!" Muž popsal poslední hovor s rodinou

Během několika minut přišel 76letý Ed Bledsoe o tři nejbližší. Jeho manželka a dvě pravnoučata, o která se starali, přišly o život při požáru, který sužuje americkou Kalifornii. Až do poslední chvíle s ním telefonovali.

Princ Charles a princezna Diana - 2
aktualizováno 19.07.
Zapeklitý případ

Princ Charles musí na policii kvůli sexuálnímu zneužívání dětí

Princ Charles musel poslat na policii svoji písemnou výpověď. Figuruje jako svědek v případu sexuálního zneužívání 18 chlapců, kterého se po tři desetiletí měl dopouštět bývalý biskup Peter Ball. Právě s ním měl Charles kdysi poměrně úzký vztah.

Kuba z Utajeného šéfa
31.05.
Utajený šéf

Splatil Kuba všechny dluhy? V Dalimilově firmě už nepracuje!

I v posledním díle reality show Utajený šéf se diváci seznámili s obtížnými osudy některých pracovníků. Všem z nich se rozhodl Dalimil Čech pomoci nebo je alespoň nějak potěšit. Několik měsíců po natáčení prozradil, jak se čtveřici vede.

Rostislav Tokoš
aktualizováno 24.05.
utajený šéf

Rosťa se naštval a z firmy odešel. Nastaly změny, které neskousnul

Jednou z výrazných postav středečního dílu reality show Utajený šéf byl i pracovník zásahové služby Rosťa Tokoš. S ním ředitel Miroslav Staško strávil náročnou noční směnu. Jak se mu daří dnes?