Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zoufalá žena s kreditkou u počítače
29.12.
"Použitý manžel"

Netradiční inzerát: Žena chtěla na internetu prodat svého manžela!

Netradiční inzerát se objevil na německé stránce známého eshopu eBay.com. Žena z německého Hamburku nabízela "použitého" manžela. Vyvolávací cenu stanovila na 18 eurech (necelých 500 korun). Přestože na inzerát měla spoustu pozitivních ohlasů, s nabídkou nikdo nepřispěchal.

Stát se letos zbavoval opravdových kuriozit
aktualizováno 26.12.
Zabavené věci

Stádo koní, tuny mědi: Stát letos v aukci nabízel opravdové kuriozity

Skoro sto psíků, stádo koní nebo tuny měděného drátu - i takové kuriozity letos prodával Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. Zvířata, domy a další věci se do majetku státu dostaly z pozůstalostí a také jako zabavené z trestné činnosti.

Předloha leporela se vydražila za skoro šest milionů korun
02.12.
Série obrazů

Předloha leporela s vláčkem se vydražila za obří sumu!

Klasické dětské leporelo se dá koupit v obchodě za pár desítek korun. Napadlo vás ale někdy, jak drahá může být jeho originální obrazová předloha? My vám teď ukážeme tu nejdražší v republice a pravděpodobně i jednu z nejdražších na světě. V aukci se prodala za téměř šest milionů korun!

Prásk.tv píše:

První britský porno magazín - 1
čtěte o tématu dražba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Dívka prodaná na facebooku
13.11.
Sedmnáctiletá nevěsta

Rodina prodala dceru přes facebook! Je panna, slibovali

Velkou odezvu vyvolal netradiční inzerát, který na facebook umístila rodina z Jižního Súdánu. Svou sedmnáctiletou dceru prodali prostřednictvím sociální sítě. Bohatý podnikatel za ni zaplatil 530 krav, tři luxusní vozy a 10 tisíc dolarů. Facebook rodičům smazal účty a bojí se, že se podobné inzeráty teď budou objevovat.

Majetek v aukci
03.11.
Nabídka ÚZSVM

Ušetřete tisíce za vánoční dárky! Od státu pořídíte šperky, psy i auta

Za vánoční dárky průměrně každý Čech utratí kolem deseti tisíc korun, někteří více. Pokud ale víte, kam jít, můžete za nákupy výrazně ušetřit. Majetku se před Vánoci zbavuje i stát a mezi draženými předměty se dají najít krásné kousky.

2195817
aktualizováno 14.10.

KOŘENÍ:Největší dražba tuňáků v Tokiu

Japonská specialita ryba fugu, která je kvůli svému prudkému jedu přirovnávána k ruské ruletě. Nebo ten nejkvalitnější tuňák modroploutvý! To vše bylo po více než osmdesát let k dostání na tokijském rybím trhu Tsukiji. Tento týden se japonská metropole se svou ikonou rozloučila. My se teď podíváme na vůbec poslední aukci tuňáků, kterou rybí trh hostil.

Aukce Midasův dotek - ferrari
13.10.
Midasův dotek

Do aukce půjdou jen zlaté skvosty! Kupte si ferrari či bustu modelky

Už jen čtyři dny zbývají do unikátní aukce světoznámé londýnské aukční síně Sotheby's. V aukci s názvem Midasův dotek budou k mání pouze skvosty ze zlata. Na výběr bude z více než 60 pozoruhodných kousků, včetně zlatého ferrari.

Obraz Dívka s balónkem
06.10.
Malíř si z nich vystřelil

Koupil si na aukci obraz za miliony. Po dražbě se sám zničil!

V pátek se na aukci v Londýně dražil obraz slavného umělce Banksyho. Obraz se vydražil za miliony, aukce však nabyla nečekaného rozměru. Drahý obraz se po prodeji totiž sám zničil!

Poldi Kladno
aktualizováno 02.10.
zmařený prodej

Ani potřetí se kladenská Poldi neprodala. Vítěz aukce nezaplatil

Také třetí pokus o prodej kladenské hutě Poldi zkrachoval. Vydražitel ve stanoveném termínu nezaplatil, srpnová dražba firem Poldi a Poldi Trade je tudíž zmařená. ČTK to dnes sdělil za insolvenčního správce Michal Žižlavský.

Prodej majetku - ilustrační foto
24.09.
Výběrové řízení

Auto jen za pár tisícovek? Hasiči nabízejí nepotřebný majetek

Jihomoravští hasiči se zbavují nepotřebného majetku. Koupit si můžete například Škodu Fabii i s příslušenstvím za 19 950 Kč nebo Škodu Superb za 75 000 Kč. Nabídky mohou lidé zasílat do 5. října 2018.