Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Věci mafiánů
aktualizováno 03.07.
zabavený majetek

Stát prodává věci mafiánů! Je o ně obrovský zájem, jsou za hubičku

Stát průběžně prodává různé věci a objekty pocházející z trestné činnosti a tyto předměty mají často velmi zajímavé příběhy. Například teď si lidé mohou přes internet kupovat věci zabavené šéfům lihové mafie, a přestože se často jedná jen o drobnosti, je o ně velký zájem.

Napadená novinářka
aktualizováno 27.03.
vražda kuciaka

Útok na novináře: Reportérku napadli při pátrání po italské mafii

Po asistentce dnes už bývalého slovenského premiéra Roberta Fica Márii Troškové se slehla zem. Podle místních médií měla mít vazby na lidi z italské mafie. Když se ji štáb televize Markíza pokusil vypátrat, zaútočili na něj.

Palo Habera
aktualizováno 16.03.
Umělci reagují

Žbirka, Habera i další nevydrželi: "Stydím se za Slovensko!"

Ke krizi na Slovensku se začali vyjadřovat i zpěváci. Kromě rapperů Majka Spirita a Branči Kováče, který si říká Vec, nazpíval nový song také Miro Žbirka. Všichni tři umělci reagují na situaci po vraždě novináře a jeho přítelkyně, kdy vyšlo najevo spojení mafie s politikou.

Prásk.tv píše:

Alex zabil Francesca
čtěte o tématu mafie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Italský podnikatel Antonino Vadala
aktualizováno 13.03.
vyšetřování pokračuje

Slovenská policie zatkla italského podnikatele, o kterém psal Kuciak

Slovenská policie na základě evropského zatykače zadržela italského podnikatele Antonina Vadalu, o kterém psal zavražděný slovenský novinář Ján Kuciak.

Dům podnikatele Antonina Vadaly
aktualizováno 08.03.
vražda kuciaka

Mafie, o které psal Kuciak, působí i v Česku, tvrdí experti. Vědí kde!

Odnož italské mafie, o které před smrtí psal zavražděný novinář Ján Kuciak, nejspíš působí i v Česku. Podle deníku Právo například muž, který je na ni údajně napojený, u nás vlastnil cestovní kancelář. Podle odborníků na bezpečnost není vyloučeno, že tady mafie vlastní třeba hotely nebo restaurace.

Andrej Kiska a Róbert Fico
aktualizováno 07.03.
prezident o mafii

Kiska chce jinou vládu! Ignorovala varování tajné služby, prohlásil

Slovenská tajná služba SIS dlouhodobě upozorňovala členy vlády na působení mafiánské skupiny na východě země, řekl ve středu slovenský prezident Andrej Kiska. O aktivitách italských podnikatelů, kteří jsou spojováni s mafií, a také o vazbách jednoho z nich na blízké spolupracovníky slovenského premiéra Roberta Fica psal ve svém nedokončeném článku zavražděný novinář Ján Kuciak.

Antonino Vadala, Mária Trošková
aktualizováno 06.03.
vražda Kuciaka

Expřítel Ficovy asistentky: Měl jsem ji rád, je to pořádná kočka

Jméno slovenského podnikatele italského původu plní média od vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Antonino Vadala má být exmilencem Troškové, dnes už bývalé asistentky premiéra Roberta Fica. Oba jsou spojováni s italskou mafií ’NDrangheta, kterou se Kuciak zabýval. Poprvé od vraždy novináře promluvil Vadala s médii – nejen o svém podnikání, ale i o údajném vztahu s Márií Troškovou.

Robert Kaliňák
aktualizováno 06.03.
boj proti mafii

Vyšetřování vraždy přineslo zvrat v případu! Ministr lhal, tvrdí portál

Vyšetřování vraždy slovenského novináře a jeho partnerky přineslo dramatický zvrat. Po smrti Jána Kuciaka se totiž tamní policie zaměřila na italskou mafii a její chapadla sahající až do politiky. Do centra všeho dění se kvůli tomu dostal i ministr vnitra Robert Kaliňák, který tvrdil, že Italové příliš nespolupracovali, co se 'Ndranghety týče. Teď se ale ukázalo, že vše bylo zřejmě úplně jinak.

Mafie
aktualizováno 06.03.
mocná 'Ndrangheta

Italská mafie má základnu i v ČR, šokuje expert! Zná její plány

Mocná mafiánská organizace 'Ndrangheta, o které před smrtí psal zavražděný novinář Ján Kuciak, má fungující síť i v Česku. Tvrdí to expert na italskou mafii Antonio Nicaso, který zároveň prozradil, jak 'Ndrangheta funguje.

2112828
05.03.

Střepiny 4. 3. 2018

Vražda slovenského novináře Jána Kuciaka přerostla do vážné politické krize. Ozývají se hlasy požadující odstoupení vlády Roberta Fica, ten však odmítá spojovat vraždu s politikou. Kuciak psal o napojení vládních politiků na italskou mafii a podle policie je pravděpodobné, že byl zavražděn kvůli své práci.