Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Českou pašeračku Terezu zadrželi v Pákistánu
12.01.
zadržená češka

Tereza promluvila o převozech! Prý neměla na výběr, vyhrožovali jí

Terezu H. zatkli na pákistánském letišti s devíti kilogramy heroinu, které byly ukryté v jejím kufru. Během vyšetřování mladá Češka odhalila, že ji do drogové sítě natlačil muž z Británie. O tom, že veze něco jako drogy, prý věděla, kvůli výhružkám ale pokračovala. To, že veze heroin, ale prý vůbec netušila.

Razie proti mafii
09.01.
Organizaci 'Ndrangheta

Obří razie proti italské mafii! Zatkli 170 lidí, zabavili 50 milionů eur

Při obrovské razii proti mafiánské organizaci 'Ndrangheta zatkla policie 170 lidí a zabavila 50 milionů eur. Na zásahu spolupracovali němečtí a italští policisté. Informovaly o tom prokuratury obou zemí.

Martin Cekota
aktualizováno 20.12.
Spravedlnosti utíkal rok

Lovci lebek chytli majitele večerky, kde prodávali jedovatý alkohol

Policie dopadla jednoho z aktérů metanolové kauzy. Muž, který je odsouzený na 8 let, se více než rok ukrýval před nástupem do vězení.

Prásk.tv píše:

Alex zabil Francesca
čtěte o tématu mafie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Radek Březina před soudem
aktualizováno 08.06.
nelegální obchody

Lihová mafie: Vrchní soud potvrdil Radku Březinovi 13 let

Olomoucký vrchní soud potvrdil Radku Březinovi za rozsáhlé nelegální obchody s nezdaněným lihem 13 let. Jeho bratru Tomášovi zvýšil trest o dva roky na šest let. Odvolací soud rozhodl také o propadnutí jejich veškerého majetku. Dalším třem obžalovaným soud tresty potvrdil, jednateli společnosti Morávia - Chem Radku Menšíkovi trest snížil o rok na 11 let. Případ správce nemovitostí Ivana Kováříka a Tomáše Pantlíka soud vrátil zpět na kraj. Vrchní soud zároveň snížil škodu na spotřební dani z 6,3 na na 5,6 miliardy korun.

Vyšetřování vraždy Antonína Běly
aktualizováno 04.05.
Smrt mafiánského bosse

20 let stará vražda u soudu: Bělu zabil příbuzný, tvrdí Šrytr

Krajský soud v Praze začal projednávat více než 20 let starou vraždu mafiánského bosse Antonína Běly. Obžalovaným Pavlu Šrytrovi a Jánu Kacovi hrozí až 15 let vězení, nebo výjimečný trest. Loni je pár dní před promlčením vraždy zadrželi policisté ze speciálního týmu Tempus.

Záhadná vražda
19.10.
Smrt Antonína Běly

Policie má svědky vraždy mafiánského bosse! Po 20 letech

Kriminalisté našli důležité svědky k 20 let staré vraždě mafiánského bosse Antonína Běly, který úzce spolupracoval i s kmotrem Mrázkem. Ze zabití viní bývalého policistu, teď se policii podařilo získat důkazy. Informoval o tom deník MF Dnes.

Podnikatel Taube
aktualizováno 15.08.
nové informace

Záhadný případ: Smrt podnikatele Taubeho vyšetřují lovci mafiánů!

Podnikatel Karel Taube, jehož tělo našla policie na jaře v lese u Vysokého Mýta, byl před smrtí surově mučen. Televizi Nova to řekl jeho syn s tím, že za smrtí tatínka stojí najatí vrazi z východní Evropy. Případem se nově zabývá Národní centrála proti organizovanému zločinu.

Zadržený Francesco Giuseppe Bonavita
21.07.
Chytli ho

Italská mafie v Česku! Nebezpečný mafián se skrýval v Praze

Asi největší úlovek za poslední roky se podařil specialistům na cílené pátrání z policejního prezídia. V Praze zadrželi jednoho z šéfů kalábrijské mafie, kterému v Itálii hrozí až šestadvacetileté vězení. V českém hlavním městě žil přitom několik měsíců jako nenápadný důchodce.

Robert Šlachta
aktualizováno 24.06.
spor o policii

Zklamání z výboru: Šlachta chce přednést důkazy před komisí

Zklamání. Tak popisuje odcházející šéf protimafiánského útvaru Robert Šlachta výsledek čtvrtečního jednání sněmovního bezpečnostního výboru, kde se poslanci ani po dvou hodinách nedomluvili na programu a policista tak nemohl promluvit. Šlachta ale stále věří, že bude šance informace, které prý dokazují údajné propojení špiček policie s podsvětím , přednést před parlamentní vyšetřovací komisí.

Požáry na Sicílii
21.06.
Žhářská technika

Sicílie nehoří náhodou! Mafie na kočky přivazuje zapálené hadry

Na Sicílii už shořely tisíce akrů lesa, požáry vypukly na různých místech v téměř shodnou chvíli. A to podle vyšetřovatelů není náhoda. Ze žhářství podezírají mafiány, kteří podle nich na kočky přivazují hadry napuštěné benzínem a posílají je do lesů.