Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prince George/ISIS
30.10.
Vážná hrozba

ISIS se domlouvá na prince George! Uniklo, kde chce útočit

Na síti Telegram, kterou ke komunikaci používají sympatizanti Islámského státu, se objevily výhrůžky následníkovi na britský trůn princi Georgeovi. Islamisté na něj chtějí zaútočit přímo v jeho škole. Ta přitom nedávno řešila vážné narušení bezpečnosti.

Karolina Chwiluk - 3
27.10.
přiznal se před soudem

Karolinu z Polska ubodal bývalý. Naštvalo ho, že má nového přítele

Krásná polská studentka Karolina Chwiluková byla brutálně zavražděna v Londýně letos v květnu. Dívku ubodal její bývalý přítel Grzegorz Kosiec v bytě, kde bydlela. Motivem bylo, že se dívka začala scházet s jiným chlapcem. Dívku bodl celkem pětadvacetkrát a pak ji nechal vykrvácet.

Stella Ralfini - 2
23.10.
zvláštní zvyk

Vypadá o dvacet let mladší. Neuvěříte, čím si udržuje pleť

Stelle Ralfiniové z Anglie (70) lidé tipují minimálně o dvacet let méně, než je její skutečný věk. Co je ovšem ještě více šokující, je způsob, kterým se udržuje mladá. Na obličej si totiž aplikuje vlastní moč.

Prásk.tv píše:

Emma Drobná - 2
čtěte o tématu Londýn na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Ed Sheeran
16.10.
turné v ohrožení

Ed Sheeran se projížděl na kole v Londýně a srazilo ho auto!

Populárního zpěváka srazilo auto, když projížděl Londýnem na kole. Ke srážce došlo v pondělí ráno a hvězda byla převezena do nemocnice se zlomeninou pravé ruky. Ta by mohla ohrozit i jeho současné turné po Asii.

Malcolm Applegate
aktualizováno 12.10.
sekýrovala ho

Muž nesnesl svou manželku. 10 let se před ní schovával v lese!

Malcolm Applegate (62) z anglického Birminghamu přestal vycházet ze svou manželkou, protože ho „pořád sekýrovala“. Rozhodl se od ní odejít, aniž by to komukoliv řekl. Zabalil si věci a pěšky vyrazil do Londýna. Deset let schovával v lesích poblíž britské metropole.

Před londýnským muzeem vjelo auto do lidí
aktualizováno 07.10.
Jeden zadržený

U muzea v Londýně najelo auto do chodců. Jedenáct zraněných

Londýnská Metropolitní policie zasahovala v sobotu odpoledne před známým Přírodopisným muzeem ve čtvrti Kensington a Chelsea. Před muzeem, které každoročně navštíví 3 miliony turistů, najelo auto do lidí. Záchranáři ošetřili 11 zraněných. Podle policie šlo o nehodu nikoliv útok.

Incident se odehrál před obchodním centrem ve východní části metropole
24.09.
další útok v Londýně

Mladík postříkal lidi žíravinou před obchodem, šest jich zranil

Zatím neupřesněnou chemikálií zaútočil v sobotu večer mladík na skupinku lidí ve východním Londýně. Šest jich zranilí, policie ho zadržela. Čin však nepovažuje za teroristický útok, uvedla BBC.

Teroristický útok v londýnské stanici metra Parsons Green
23.09.
teror v Londýně

Atentátník z metra skončil u soudu. Bombu vyrobil u pěstounů

Osmnáctiletý Iráčan Ahmed Hassan Mohammad Ali vyrobil trhavinu, kterou použil při atentátu v londýnském metru, v domě svých pěstounů. Trhavinu vyrobil z chemikálií, které zakoupil na internetu.

Muž objednává taxi přes telefon - Ilustrační foto
22.09.
taxi a uber

Uberu v Londýně odzvonilo, město mu nedá novou licenci

Využívání společnosti Uber je diskutovaným tématem nejen u nás. V Anglii nyní společnost ztratila svou licenci pro celý Londýn. Společnost a její řidiči podle Úřadu pro dopravu v Londýně (TfL) nejsou schopni zajistit dostatečnou bezpečnost pro své zákazníky. TfL od řidičů vyžaduje zkoušky, aby mohli mít licenci.

Teroristický útok v londýnské stanici metra Parsons Green
20.09.
Zátah ve Walesu

Policie zatkla třetího podezřelého z útoku v metru! Výbuch ranil 30 lidí

Britská policie zadržela už třetího podezřelého z pátečního útoku v londýnském metru. Policisté zatkli 25letého muže ve velšském Newportu.