Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Teror v Londýně
Aktualizováno Předevčírem 17:24
obavy z teroru

V centru Londýna chytili muže s noži. Chystal útok u parlamentu

Policie dnes poblíž vládních a parlamentních budov v centru Londýna zadržela muže podezřelého z přípravy teroristického útoku. Muž, kterému je necelých 30 let, měl u sebe nože, potvrdila policie. Podle agentury Reuters v souvislosti se zatčením ujistila, že neví o bezprostředně hrozícím dalším ohrožení.

partner jí fandil

Nastoupila do autobusu s mrtvým dítětem. Pak sehrála šílenou scénu

Otřesný případ z loňského září řeší v těchto dnech britské soudy. Viní 25letou Rosalin Bakerovou a jejího 52letého partnera Jeffreyho Wiltshira ze smrti jejich malé dcerky. Snažili se přitom předstírat, že dítě zemřelo úplnou náhodou.

Keith Palmer
Aktualizováno 10.4. 2017 15:45
Přišlo 50 tisíc lidí!

Anglie se loučí s policistou zabitým teroristou

Anglie se v pondělí loučí s policistou Keithem Palmerem, jednou z obětí březnového teroristického útoku na Westminsterském mostě a u budovy parlamentu. Právě tam útočník Khalid Masood Palmera ubodal. Na pohřeb londýnského policisty se chystá přes 50 tisíc lidí. Přímý přenos ze smutečního průvodu vysíláme živě.

Prásk.tv píše:

Owen Carey - 1
čtěte o tématu Londýn na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Oběť útoku v Londýně - 2
Aktualizováno 7.4. 2017 11:29
Teror v Londýně

Další oběť z Londýna: Andrea před útočníkem skočila do řeky

Teroristický útok v Londýně má další oběť. V nemocnici zemřela Rumunka, která skočila z Westminsterského mostu do řeky, aby se zachránila. Přítel se ji v osudný den chystal požádat o ruku a celý svět doufal v happyend.

Zavražděný čech v Londýně - 5
Aktualizováno 5.4. 2017 14:47
omilostněný vrah

Kvůli vraždě Čecha posílá Praha Londýnu diplomatickou nótu

Česká republika posílá do Londýna diplomatickou nótu v souvislosti s osvobozujícím rozsudkem v kauze zabitého českého občana. Novinářům to dnes v Bruselu řekl ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, který se kvůli tomu sešel k dvoustrannému jednání se svým britským kolegou Borisem Johnsonem.

tragický osud

Filip (7), jehož smutné poslední přání obletělo svět, zemřel

Malý chlapec, který rok bojoval s leukémií, zákeřné nemoci podlehl. Před smrtí vyslovil poslední přání - chtěl pohřbít vedle své matky, která zemřela, když byl ještě malý. Jeho příběh vyvolal vlnu solidarity po celém světě.

1979787
Aktualizováno 27.3. 2017 15:39

Střepiny: Teror v Londýně

Poslední zprávy z Londýna hlásí, že i v těchto dnech tam policie řeší nájezd auta do davu lidí, událo se to v noci na severu metropole.

Teror v Londýně
Aktualizováno 24.3. 2017 20:44
Po útoku

Londýn: 6 lidí zůstává v kritickém stavu, policie provádí další razie

Šest lidí zůstává po středečním teroristickém útoku u britského parlamentu v Londýně v kritickém stavu. Britská policie provedla další razie, celkem je zadržených už deset. Policisté rovněž upřesnili původní totožnost britského občana Khalida Masooda, který ve středu vraždil a jehož policie na místě zastřelila, a zveřejnila i identitu jeho čtvrté oběti.

klima extrémů

Počasí se zbláznilo: Madrid drtí sněžná bouře, Londýn se peče

Dnes vládnou v Evropě velké teplotní extrémy. Zatímco v Madridu varují před sněhem, v tradičně deštivém Londýně je naopak jasno a 12 stupňů. Jaký extrém čeká Česko?

Útok v Londýně - 11
Aktualizováno 24.3. 2017 13:07
Pátý mrtvý je útočník

Teror v Londýně má čtvrtou oběť: V nemocnici zemřel 75letý muž

Policie potvrdila čtvrtou oběť středečního teroristického útoku v Londýně. Jde o 75letého muže, kterého ve čtvrtek odpojili od dýchacích přístojů. Pátým mrtvým je sám útočník, který byl identifikován jako Khalid Masood.