Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Uber
aktualizováno 26.06.
alternativní taxislužba

Uber se vrací do Londýna, uspěl s odvoláním proti ztrátě licence

Americká alternativní taxislužba Uber uspěla s odvoláním proti ztrátě licence pro provoz svých aktivit v Londýně. Britský soud dnes udělil Uberu novou licenci na zkušební dobu 15 měsíců. Dospěl totiž k závěru, že firma potřebným způsobem upravila svou činnost.

Uzavřené nádraží Charring Cross po úniku plynu
aktualizováno 22.06.
poplach v Londýně

Evakuace londýnského nádraží! Podezřelý muž hrozil bombou

V pátek ráno bylo na londýnském nádraží Charring Cross pořádně rušno. Kvůli velmi podezřelému chování jednoho muže byla přivolána policie, podezřelý následně tvrdil, že má u sebe bombu. Nádraží bylo kvůli hrozbě evakuováno. Policie podezřelého zadržela a prohledala, žádnou výbušninu u sebe naštěstí neměl.

Kapsář - ilustrační foto
21.06.
nebezpečí na dovolené

Nová zákeřná taktika zlodějů: Než se nadějete, jste bez peněz!

Před novou a zákeřnější taktikou zlodějů varuje ministerstvo zahraničí. Stále častěji totiž pro svůj záměr využívají motocykly – a kradou dokonce i na chodnících.

Prásk.tv píše:

potrat
čtěte o tématu Londýn na Prásk.tv
Sražení muži na trati v Londýně
18.06.
Horor na železnici

Vlak v Londýně přejel tři muže. Těla ležela na trati hodiny

Dopravu na jihu Londýna zastavila v pondělí ráno tragická nehoda. Krátce po půl osmé si strojvedoucí všiml, že na trati leží lidská těla. Některý z vlaků, který úsekem předtím projížděl, srazil a zabil hned tři muže! Policisté se domnívají, že mohlo jít o sprejery.

Angelina Jolie a Brad Pitt v Cannes
14.06.
spory hvězd

Angelina a Brad spolu bojují o děti! Soud zavedl přísná opatření

Angelina Jolie (43) a Brad Pitt (54) momentálně vedou soukromou válku. Hlavním důvodem je výchova jejich šesti dětí. Celý spor vygradoval, když herečka oznámila, že odjede s celou rodinou na šest měsíců do Anglie. To si herec nenechal líbit. O děti bojuje!

Damilya Jossipalenya
12.06.
Tragická událost a vydírání

Přítel jí vyhrožoval, že zveřejní její erotická videa a fotky. Zabila se

Mladá studentka Damilya Jossipalenyová (24) skočila ze svého apartmánu v Londýně poté, co jí přítel Alessio Bianchi (26) vydíral, že jejich společná erotická videa a fotky rozešle rodině.

Stack Rock Fort - 1
08.06.
Napoleonův ostrov je k mání

Napoleonův ostrov je k mání! Je levnější než malý byt v Londýně!

Milovníci tajemných míst a soukromí! Máme pro vás skvělý tip! Co si pořídit vlastní ostrov v Anglii, který pro vás postavil Napoleon a vyjde vás na méně než jednopokojový byt v centru Londýna?

Požár výškového bytového domu v londýnské čtvrti White City
07.06.
ohavný podvod

Devět lidí se přiživilo na požáru Grenfell Tower, skončili v poutech

Metropolitní policie zadržela ve čtvrtek odpoledne celkem devět lidí napříč celým Londýnem. Všichni jsou podezřelý z toho, že se vydávali za oběti strašlivého požáru v obytné věži Grenfell Tower. Jedná se přitom i o milionové částky.

Luxusní hotel v Londýně pohltily plameny
aktualizováno 06.06.
běsnící živel

Luxusní hotel v Londýně pohltily plameny! Vyjelo 120 hasičů

K masivnímu požáru v pětihvězdičkovém hotelu v Londýně vyjelo přes sto hasičů, kteří bojovali s běsnícími plameny. Do okolí stoupal černý dým, tísňové linky nepřestávaly dlouhou dobu vyzvánět, protože byl dým vidět ze širokého okolí.

Požár výškového bytového domu v londýnské čtvrti White City
aktualizováno 04.06.
VIDEO časová osa

Vyšetřování požáru Grenfell Tower odhaluje děsivé detaily! VIDEO

Začalo veřejné vyšetřování strašlivého požáru 24patrové bytové věže Grenfell Tower v Londýně, které odhaluje detaily toho, jak se mohl oheň rozšířit děsivou rychlostí po celém domě a jak přesně se začaly plameny šířit. Při ohromné tragédii zemřelo celkem 72 lidí, kolem 200 lidí se zranilo.