Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nalezená holčička
01.02.
Nezodpovědné chování

Holčičku nechala matka v parku v mrazech! Ležela jen v ručníku

Nepochopitelný případ řeší londýnská policie. V mrazech, které Británii sužují, nechala matka novorozenou holčičku v tašce v parku. Naštěstí ji našla žena, která při procházce uslyšela dětský pláč. Holčička byla převezena do nemocnice, kde jí zatím dali jméno Roman.

Těhotná vévodkyně Meghan
01.02.
královský porod

Kde se narodí potomek Harryho a Meghan? Unikly detaily o porodu!

Vévodkyně Meghan, manželka prince Harryho, bude zřejmě rodit ve stejné porodnici, kde na svět přivedla všechny tři potomky její švagrová Kate, a kde se narodili Harry a William. Zaměstnanci porodnice totiž dostali příkaz, aby si nevybírali dovolenou. Z něj je také patrné, kdy by měla Meghan rodin – zákaz dovolených platí na duben.

Londýnské letiště Heathrow Ilustrační snímek
aktualizováno 08.01.
Poprask na letišti

Další poplach kvůli dronům: Heathrow na hodinu stoplo odlety!

Londýnské letiště Heathrow zastavilo v útery vpodvečer z preventivních důvodů všechny odlety letadel. Reagovalo tak na zprávy, že v jeho okolí byl spatřen bezpilotní letoun. Už před Vánocemi svědectví o dronech nad letištěm zastavilo na více než 36 hodin provoz na letišti Gatwick jižně od Londýna.

Prásk.tv píše:

Domácí úkol
čtěte o tématu Londýn na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Modelce v Londýně na přehlídkovém mole vykouklo ňadro
08.01.
Trapas na přehlídce

Jejda! Modelka toho na mole ukázala víc, než chtěla. FOTO

Nečekaně pikantní bonus dostali o tomto víkendu návštěvníci jedné z akcí londýnského týdne pánské módy. Jednu z vystupujících modelek totiž v tu nejhorší možnou chvíli zradila podprsenka a obecenstvu tak nechtíc předvedla své vnady.

Ohňostroj v Londýně
aktualizováno 01.01.
novoroční oslavy

Svět vítal nový rok: Ohňostroje rozzářily Koloseum i Big Ben

Ohňostroji vítal nový rok celý svět. Světelné show rozsvítily oblohu nad všemi velkými metropolemi. V Londýně ohňostroj doprovodilo vyzvánění Big Benu, v New Yorku zase zpěv Franka Sinatry.

Odbavovací hala letiště Gatwick
aktualizováno 22.12.
Chaos na Gatwicku

Policie zatkla kvůli dronům dva lidi! Letiště muselo zrušit 760 letů

Britská policie zatkla dvě osoby v souvislosti s vyšetřováním letů nepovolených dronů, které v minulých dnech zastavily provoz na londýnském letišti Gatwick. Informovalo o tom vedení policie v hrabství Sussex na svém twitterovém účtu. Správa letiště dnes oznámila, že se snaží obnovit režim normálního provozu.

Plná odletová hala letiště Gatwick
aktualizováno 22.12.
Letiště Gatwick

Chaos na letišti Gatwick trval tři dny. Přelety dronů zbrzdily letadla

Letiště Gatwick jižně od Londýna v pátek vpodvečer asi na hodinu opět zastavilo provoz v reakci na nový výskyt dronu. Letiště přítomnost bezpilotního aparátu potvrdilo, provoz je ale údajně bezpečný díky zapojení vojenské techniky, která by měla letadla před dálkově ovládanými stroji ochránit.

Situace na letišti Gatwick
aktualizováno 20.12.
Letiště Gatwick

Kvůli dronům uzavřeli londýnské letiště. 110 tisíc lidí čeká na odlet

Dva drony poletující nad letištěm způsobily dvě uzavírky londýnského letiště Gatwick, osmého nejrušnějšího vzdušného přístavu v Evropě. Letiště bylo uzavřeno v noci na čtvrtek, krátce po otevření jej ale kvůli dalšímu přeletu dronů museli opět uzavřít.

Gloria Trevisan - 6
06.12.
Požár Grenfell Tower

"Zavěsím, abys mě neslyšela umřít," řekla Gloria matce. Uhořela

Matka ženy, která uhořela při požáru Grenfell Tower v Londýně, promluvila o hrůzách, které zažívala při posledních telefonátech s dcerou. Nakonec 26letá Gloria raději zavěsila, aby její matka neslyšela, jak umírá.

Přepadený válečný veterán
aktualizováno 09.11.
Násilné vloupání

Válečného veterána (98) přepadli kvůli pár stovkám! Bojuje o život

Kvůli pár šupům bojuje britský válečný veterán (98) v nemocnici o život. Lupiči se vloupali k němu domů a ukradli mu starou televizi a pár dalších předmětů, jejichž hodnota byla okolo několika stovek korun.