Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výbuch vatry
aktualizováno 03.05.
exploze v londýně

Výbuch vatry přerušil židovské oslavy! Zranilo se 30 lidí

Asi třicet lidí se ve středu večer zranilo během židovských oslav na severu Londýna. Explodovala zapálená vatra, podle tamních médií mohl být příčinou exploze benzin, který někdo na dřevo nalil, nebo mobil.

Londýnské metro - ilustrační foto
30.04.
Leželo tam 14 hodin

Horor v metru! Tělo muže přejelo 300 vlaků. Mysleli si, že je to liška

Neuvěřitelný případ se na konci minulého roku stal v londýnském metru. Na trati Piccadilly Line srazil vlak sedmačtyřicetiletého muže. Manažer, který byl prověřit hlášení automatického systému ale uvedl, že jde o sraženou lišku. Tělo tak přejelo dalších zhruba 300 vlaků. Že jde o člověka, zjistili až za 14 hodin.

Metropolitní policie - ilustrační fot
13.04.
Dobrá práce policie

Britská policie: Zabránili jsme útoku v Londýně! Zatkli dva lidi

Protiteroristická jednotka londýnské metropolitní policie zadržela v pátek odpoledne sedmadvacetiletého muže. Podle policistů je muž podezřelý, že připravoval teroristický útok. Ve vazbě skončila i o tři roky mladší žena, která měla o jeho plánech vědět.

Prásk.tv píše:

potrat
čtěte o tématu Londýn na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Londýn sužuje stále více násilí - 2
06.04.
Rapidní nárůst

Za jediný večer šest pobodaných! Vražd a násilí v Londýně přibývá

Londýn sužuje stále více násilí. Policie řeší desítky případů, kdy útočníci ozbrojení noži napadají své oběti na ulici. Jen za čtvrteční večer utrpělo bodná poranění šest lidí. A od začátku roku jim podlehlo už minimálně 35 lidí. Počet vražd je tam od ledna vyšší než v New Yorku.

Letadlo Aeroflot
aktualizováno 31.03.
chtějí vysvětlení

Rusy naštvalo nehorázné šacování na letišti. Rutina, tvrdí Britové

Rusko požaduje oficiální vysvětlení od britských úřadů, proč v pátek údajně prohledávaly letadlo společnosti Aeroflotu na londýnském letišti Heathrow. Pokud ho nedostane, začnou ruské úřady dělat totéž u letadel britských aerolinek.

Psí jóga
aktualizováno 04.03.

KOŘENÍ: Psí jóga

Pes je bezpochyby nejlepším přítelem člověka a díky vynalézavosti podnikatelů si se čtyřnohými kamarády můžeme užívat stále více zábavy společně.

Nejbohatší města
03.03.
Nejbohatší města světa

Kde žije nejvíce boháčů? Najdete v seznamu 15 nejbohatších měst

Přibližně 11% světového soukromého bohatství je soustředěno v 15 městech světa. Podle průzkumu společnosti New World Wealth žije nejvíce bohatých lidí v New Yorku, Londýně a Tokiu. Z evropských měst se do TOP 15 dostaly ještě Frankfurt a Paříž. Seznam skýtá překvapení.

Dražené obrazy Františka Kupky
28.02.
František Kupka

Ocenění pro českého malíře: Jeho obrazy vydražili za 75 milionů

V přepočtu za více než 75 milionů korun vydražili na londýnské aukci dva obrazy českého malíře Františka Kupky. Oba výrazně překročily svou odhadní cenu.

Královna Alžběta II. na přehlídce
21.02.
V 91 letech poprvé

Modelky zaskočil nečekaný host přehlídky. U mola seděla královna!

Britská královna Alžběta II. se v 91 letech poprvé v životě zúčastnila slavnostního závěru londýnského týdne módy. Na přehlídce seděla v první řadě, vedle šéfredaktorky slavného módního magazínu. Panovnice se ale nepřišla jen bavit - jednomu z módních návrhářů předala i zvláštní ocenění.

Simon Louis a Mary Emmanuelle - 1
aktualizováno 13.02.
Srdci neporučíš

Daroval kamarádce ledvinu, pak ji požádal o ruku. Reakce ho zdrtila

Ani dar života nezajistil muži lásku vysněné ženy. Simon daroval kamarádce Mary, do které je zamilovaný, ledvinu. Poté se rozhodl požádat ji o ruku. I přesto, že je mu do smrti zavázána, odmítla. Jejich přátelství ale trvá dál.