Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prezidentské volby_BN
aktualizováno 14.01.
prezidentské volby 2018

O prezidentovi rozhodne 2. kolo, utkají se Zeman a Drahoš

Vítězem prvního kola prezidentské volby je Miloš Zeman. O post prezidenta se ve 2. kole utká s Jiřím Drahošem. Poražení kandidáti většinou podpořili Drahoše. Oba úspěšní kandidáti z 1. kola poděkovali voličům a vyzvali je, aby je podpořili i v 2. kole.

Miloš Zeman napadený u voleb
aktualizováno 12.01.
Video Vážný incident

Nahá žena a vyděšený prezident. Pusťte si video útoku na Zemana

Prezidenta Miloše Zemana přímo ve volební místnosti napadla neznámá žena. K hlavě státu se rozběhla ve chvíli, kdy se Zeman chystal odvolit. Útočnici zneškodnila ochranka.

Lidé upravují volební lístky za plentou
aktualizováno 21.10.
volby 2017

Mámu s kočárkem nepustili volit, politiky zadržela policie za agitaci

Volby v Česku tradičně doprovázejí lehké problémy. Policie zadržela dva politiky kvůli agitaci, maminku v Praze nechtěli pustit do volební místnosti s kočárkem. V Opavě se kvůli technickým problémům otevřela jedna volební místost s třičtvrtěhodinovým zpožděním.

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.