Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ohňostroj v Londýně
aktualizováno 01.01.
novoroční oslavy

Svět vítal nový rok: Ohňostroje rozzářily Koloseum i Big Ben

Ohňostroji vítal nový rok celý svět. Světelné show rozsvítily oblohu nad všemi velkými metropolemi. V Londýně ohňostroj doprovodilo vyzvánění Big Benu, v New Yorku zase zpěv Franka Sinatry.

Bitka policisty s bezdomovci v newyorském metru
26.12.
bránil ženu

Policista se brání pěti útočníkům v newyorském metru

Záběry policisty, který hájil čest ženy v newyorském metru, obletěly svět. Na videu sám čelí několika intoxikovaným bezdomovcům, kteří i přes opakované výzvy na policistu doráží. Při potyčce spadne jeden z útočníků přímo do kolejí metra.

Americká policie u CNN
aktualizováno 07.12.
nastražené výbušniny

Evakuovali budovu newyorské CNN! Anonym nahlásil bombu

Newyorské kanceláře zpravodajství CNN byly ve čtvrtek večer evakuovány kvůli nahlášenému bombovému útoku. Anonym oznámil přes telefon umístění pěti výbušnin v budově redakce.

Prásk.tv píše:

Heather Clare - 1
čtěte o tématu New York na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Nepovedená žádost o ruku
04.12.
Romantický příběh

Smolař roku! Žádost o ruku se zvrtla. Prstýnek zmizel v kanále

Byla to romantická událost, na kterou neměl zamilovaný pár do konce života zapomenout. A zřejmě opravdu nezapomenou. Muž požádal na Times Square svou snoubenku o ruku. Když řekla ano, upustil prsten do kanálu.

Joe Perry a Steven Tyler
12.11.
Slavný kytarista

Strach o hvězdu Aerosmith! Po koncertu musela do nemocnice

Kytarista slavné skupiny Aerosmith musel po koncertu v New Yorku do nemocnice. 68letý Joe Perry si stěžoval, že se mu těžko dýchá, a poté zkolaboval. Podle jeho mluvčího už je při vědomí a daří se mu lépe.

Halloween v New Yorku
01.11.

VIDEO: Lidé v maskách oslavují Halloween v ulicích New Yorku

Americkým městem New York procházel na halloweenský svátek početný průvod strašidelných stvoření. Lidé v maskách si přišli užít skvělou atmosféru tohoto oblíbeného svátku. A že bylo na co koukat!

Nahlášená bomba v New Yorku - Robert De Niro
aktualizováno 25.10.
MAGA Bomber

Další bomby v USA: Dostal ji i Trumpův kritik, herec De Niro!

Policie zasahovala nad ránem amerického času v domě, kde sídlí dvě firmy spojené se známým hercem Robertem De Nirem. Na adresu jeho restaurace ve čtvrti Tribeca totiž přišel podezřelý balíček. Policie se domnívá, že herec je dalším adresátem bomb, které neznámý pachatel zasílá odpůrcům Donalda Trumpa. V pořadí už devátá a desátá zásilka pak mířila bývalému viceprezidentovi Joei Bidenovi, objevili je na poštách ve státě Delaware.

Bomby v USA
aktualizováno 25.10.
Masivní evakuace

Bomby přišly prezidentům USA a dalším politikům, evakuovali CNN!

Přímo v domě bývalého amerického prezidenta Billa Clintona a jeho manželky, bývalé ministryně zahraničí a neúspěšné kandidátky na prezidentku Hillary Clintonové, našli bombu. Podobnou pak dnes objevili i v kanceláři dalšího bývalého prezidenta - Baracka Obamy. Zároveň balíček obdrželi i další opoziční politici - Demokraté. Kvůli podezřelému balíčku evakuovali i newyorskou redakci televize CNN.

Uřknutý Brett Kavanaugh
21.10.
Spojené státy americké

Čarodějka plánuje rituál proti  Kavanaughovi! Křesťané zuří

Už chybí jen vesničané s pochodněmi, certifikovaní lovci čarodějnic a přelety na koštěti! Majitelka obchodu s magickými pomůckami v americkém New York Melissa Madarová připravila kouzelný rituál proti nedávno zvolenému soudci Nejvyššího soudu Spojených států Amerických Brettu Kavanaughovi. Křesťané volají na poplach, lidé jí vyhrožují smrtí

Pohřeb obětí nehody limuzíny - 3
aktualizováno 13.10.
Poslední rozloučení

Rodina pohřbila osm příbuzných! Zemřeli při děsivé nehodě limuzíny

Čtyři sestry, jejich tři manžele a jednoho švagra musela pohřbít rodina z newyorského Amsterdamu. Osm příbuzných zemřelo při nehodě limuzíny, která měla dohromady 20 obětí. Na poslední rozloučení dorazily do kostela stovky lidí.