Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výbuch plynu v New Yorku
Aktualizováno 13.6. 2017 18:37
Poblíž památníku 11. září

Únik plynu v New Yorku: Zranilo se 32 lidí, zasahovala i FBI!

Více než 30 lidí se přiotrávilo při úniku plynu v newyorské čtvrti Tribeca. Podle prvních informací našli policisté na místě podezřelý balíček, spekulovalo se také o výbuchu. To ale později úřady vyvrátily s tím, že šlo o únik plynu. Na místě zasahovala asi stovka hasičů.

video jízdy 18+ neudržel slzy

Vjel do lidí v New Yorku, popsal, co se dělo: "Hledal jsem pomoc!"

Šílený řidič, který vjel do lidí na newyorském náměstí Times Square, poskytl novinářům rozhovor přímo z vazební věznice. Z incidentu si prý příliš nepamatuje, když se dozvěděl, že zabil 18letou dívku, rozplakal se.

KOŘENÍ: Nejlepší pastrami

Americká kuchyně - to jsou hamburgery, hranolky, cibulové kroužky nebo grilovaná žebírka. Ale nejen to.

Prásk.tv píše:

Douglas Dean Hall - 1
čtěte o tématu New York na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

video 18+ 1 mrtvá, 22 zraněných

Pro silné žaludky: Jízdu řidiče v New Yorku natočily kamery! VIDEO

Zběsilý útěk, boj o holý život - tak vypadala situace na newyorském náměstí ve chvíli, kdy auto s mladým řidičem vjelo do davu lidí. Vůz srazil každého, kdo mu stál v cestě. Divokou jízdu nepřežila 18letá dívka. Je obrovským zázrakem, že obětí nebylo víc.

Oběť nehody v New Yorku
Aktualizováno 19.5. 2017 14:24
POSLEDNÍ VIDEO Oběť nehody

"Užíváme si," psala Alyssa (†18) z New Yorku. Za chvíli byla mrtvá

Obětí šílence, který vjel autem do davu lidí na Times Square, se stala osmnáctiletá Alyssa. Do New Yorku přijela s rodinou na krátké prázdniny, mezi raněnými je i její sestra. Jen pár minut před tím, než je řidič srazil, přidala na sociální síť video z místa nehody.

Richard Rojas najel v NY autem do lidí
Aktualizováno 19.5. 2017 11:12
1 oběť, 22 zraněných

Řidič v New Yorku najel do lidí, prý slyšel hlasy! Policie: Není terorista

V centru New Yorku najelo auto do davu. Zemřela 18letá dívka, dalších 22 lidí je zraněných. Mladého řidiče policie zadržela, podle BBC "slyšel hlasy" a chtěl zemřít. Úřady zatím incident neposuzují jako teroristický čin.

Auto v New Yorku najelo do lidí
Aktualizováno 19.5. 2017 09:06
aktualizujeme mají pachatele

Auto vjelo v New Yorku do lidí! Dívka (18) zemřela, 22 zraněných

Do lidí na newyorském náměstí Times Square ve čtvrtek vjelo auto. Podle nejnovějších informací zemřela 18letá dívka, dalších asi 22 lidí je zraněných. Podle policie zatím nic nenasvědčuje tomu, že by šlo o teroristický útok. Je ale pravděpodobné, že řidič byl pod vlivem alkoholu nebo drog.

úžasné bydlení

Žena si z malého bytu udělala džungli. Má v něm stovky květin!

Jste milovníky přírody, ale musíte žít ve městě? Tento problém řešila i Summer Oaksová. O přírodu nyní nouzi nemá - ve svém malém bytě v New Yorku má asi 500 rostlin. Najdete u ní květiny z různých koutů světa. Pěstuje si i vlastní exotické ovoce.

Poplach v New Yorku

Na ranveji začalo hořet letadlo, z motoru vyšlehly plameny

Pořádně horké chvilky zažili ve čtvrtek pozdě večer místního času pasažéři letadla, které právě startovalo z ranveje letiště JFK v New Yorku. Motor stroje totiž začal hořet.

Vykolejení vlaku v New Yorku
Aktualizováno 4.1. 2017 19:23
Nehoda vlaku

V New Yorku vykolejil příměstský vlak. Až 103 zraněných

V ranní špičce vykolejil na příměstském nádraží Atlantic Terminal v newyorkské čtvrti Brooklyn regionální vlak. Podle záchranných složek utrpělo při nehodě zranění 103 lidí. Všechna zranění jsou ale naštěstí jen lehčí povahy.