Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Klinická smrt
aktualizováno 20.10.
lidské podvědomí

Vědci řekli, jak se cítíme po smrti: Jsme uvězněni ve vlastním těle!

Nové průzkumy z newyorské univerzity Langone potvrdily, že si člověk může uvědomovat vlastní smrt. Mozek totiž nadále vykonává některé funkce i potom, co srdce přestane bít, a podvědomí nadále pracuje.

Policie v Baton Rouge
07.10.
Zatkli tři muže

"Bude to další 11. září," plánovali teroristé z ISIS útoky v New Yorku!

Americká policie po více než roce informovala, že zmařila několik teroristických útoků. Džihádisté z Islámského státu chtěli zaútočit v New Yorku na koncertech, ve stanicích metra i slavném náměstí Times Square.

Zpěvák Marilyn Manson
aktualizováno 01.10.
Je zraněný

Na Marilyna Mansona při koncertu spadla kovová konstrukce! VIDEO

Na zpěváka Marilyna Mansona spadla při koncertu v New Yorku kovová dekorace, kterou měl na pódiu. Na pomoc se mu seběhli fanoušci i členové jeho týmu, vyprostit se ho podařilo až po několika minutách. Je zraněný.

Prásk.tv píše:

Katy Perry
čtěte o tématu New York na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Deky a polštáře vyčistíte nejlépe bez praní! Jak?

Jak čistíte své péřové lůžkoviny? V pračce, v čistírně oděvů nebo v čistírně peří? Čtěte rozdíly…

Těhotná nevěsta - ilustrační foto
29.09.
Děsivý příběh

Těhotnou nevěstu napadli cestou na svatbu. Dítě jí vyřízli z břicha

Otřesný případ začal v těchto dnech rozplétat newyorkský soud. Před dvěma lety napadla obviněná Ashleigh Wadeová svou kamarádku z dětství Angelikque Suttonovou, která byla v pokročilém stádiu těhotenství. Angelikqua mířila na svatbu, u Wadeové se zastavila cestou na radnici. Obviněná ji vylákala pod záminkou, že pro ní má dárek.

Prezident Zeman převzal cenu na galavečeru, který uspořádal časopis The Algemeiner
aktualizováno 19.09.
návštěva USA

Bojovník za pravdu. Zeman dostal v New Yorku cenu za podporu Židů

Americký židovský fond udělil v New Yorku prezidentu Miloši Zemanovi cenu Bojovník za pravdu (Warrior for Truth). Ocenil ho za dlouhodobou podporu Izraele a Židů.

Miloš Zeman s Ivanou Trumpovou
18.09.
Návštěva Spojených států

Zeman v USA poobědvá s Ivanou Trumpovou. Vezme ji do Plazy

Prezident Miloš Zeman odletěl na pracovní cestu do USA. V pondělí má na programu oběd s Ivanou Trumpovou, setká se také s představiteli OSN. Večer dostane ocenění americké židovské organizace. V úterý by se pak měl na recepci setkat s americkým prezidentem.

Miloš Zeman, Donad Trump
17.09.
Pracovní cesta

Zeman letí do USA: Promluví v OSN, setká se s Trumpem

Prezident Miloš Zeman v neděli v poledne odlétá do New Yorku na několikadenní pracovní návštěvu Spojených států. Zpět do vlasti by se měl vrátit v noci ze středy na čtvrtek.

Kim Čong-un a raketa
12.09.
sankce proti KLDR

Diktátor Kim Čong-un přijde o ropu a zisky z vývozu textilu

Rada bezpečnosti OSN jednomyslně schválila nové sankce proti Severní Koreji kvůli šestému a doposud nejsilnějšímu jadernému testu, který země uskutečnila 3. září. Sankce zakazují vývoz textilu ze země a omezují dovoz ropy, napsala agentura Reuters.

Hurikán Irma
07.09.
troufalý let

Tváří v tvář hurikánu: Piloti těsně zachránili desítky lidí z Portorika

Tváří v tvář hurikánu Irma stanula posádka letadla společnosti Delta Air Lines. Díky dokonalé práci všech lidí se povedla záchrana několika set lidí ze San Juanu, kam v poslední chvíli letadlo dorazilo a vzlétlo jen chvíli před tím, než je zasáhl silný vítr v hurikánu.

Kouř nad ruským konzulátem v San Franciscu
aktualizováno 03.09.
spor o mise

USA převzaly ruský konzulát. Rusko to označilo za okupaci

Rusko označilo za "zábor" postup amerických úřadů na třech ruských misích v USA. Americké bezpečnostní složky převzaly v noci na dnešek kontrolu nad úřadovnami, které ruští diplomaté na předchozí výzvu USA do 48 hodin opustili. V příslušných prostorách v San Francisku, New Yorku a Washingtonu provedli Američané ihned po odchodu Rusů inspekci, což vyvolalo protesty Moskvy.