Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Uřknutý Brett Kavanaugh
včera 14:17
Spojené státy americké

Čarodějka plánuje rituál proti  Kavanaughovi! Křesťané zuří

Už chybí jen vesničané s pochodněmi, certifikovaní lovci čarodějnic a přelety na koštěti! Majitelka obchodu s magickými pomůckami v americkém New York Melissa Madarová připravila kouzelný rituál proti nedávno zvolenému soudci Nejvyššího soudu Spojených států Amerických Brettu Kavanaughovi. Křesťané volají na poplach, lidé jí vyhrožují smrtí

Pohřeb obětí nehody limuzíny - 3
aktualizováno 13.10.
Poslední rozloučení

Rodina pohřbila osm příbuzných! Zemřeli při děsivé nehodě limuzíny

Čtyři sestry, jejich tři manžele a jednoho švagra musela pohřbít rodina z newyorského Amsterdamu. Osm příbuzných zemřelo při nehodě limuzíny, která měla dohromady 20 obětí. Na poslední rozloučení dorazily do kostela stovky lidí.

Nehoda limuzíny v Schoharie
09.10.
20 obětí nehody

Limuzína smrti neměla na silnici co dělat! Licence chyběla i řidiči

Řidič, který způsobil nehodu limuzíny, při níž zemřelo 20 lidí, neměl potřebnou licenci. Limuzína navíc neprošla kontrolou a na silnici neměla co dělat. Úřady už identifikovaly všechny oběti.

Prásk.tv píše:

Heather Clare - 1
čtěte o tématu New York na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Nehoda auta s limuzínou
08.10.
Tragédie v New Yorku

Předvídala nehodu s 20 oběťmi? Před smrtí poslala děsivou zprávu

Úřady už identifikovaly oběti nehody v americkém státě New York, při níž zemřelo 20 lidí. V limuzíně, která narazila do zaparkovaného auta a srazila dva chodce, jelo 18 hostů na oslavu narozenin. Jedna z obětí před bouračkou poslala děsivou zprávu.

V New Yorku při nehodě zemřelo dvacet lidí
07.10.
Tragédie v New Yorku

Cesta na svatbu dopadla tragicky. Při nehodě zemřelo dvacet lidí!

Měl to být jejich nejšťastnější den v životě, místo toho ale skončil katastrofou. V New Yorku se srazilo auto s limuzínou, která vezla lidi na svatbu. Při tragédii umřelo dvacet lidí.

Místo činu - Ilustrační foto
30.09.
Šílená tragédie

Mladík (20) vytáhl brášku (4) na střechu a hodil ho vstříc smrti!

Čtyřletý chlapec zemřel po pádu z velké výšky v newyorském Brooklynu v sobotu nad ránem poté, co jej ze střechy shodil starší bratr.

2187002
aktualizováno 21.09.
Hrůzný útok

Žena v New Yorku útočila nožem v jeslích. Pobodala tři novorozence

Pracovnice dětských jeslí v americkém městě New York pobodala pět lidí, z toho tři novorozence staré 3-20 dnů . Všichni zranění jsou v kritickém stavu.

Střelba v americké Syracuse
aktualizováno 21.09.
zásah policie

Další střelba v USA: Mezi zraněnými je i malá holčička (8)

Nejméně pět lidí bylo zraněno při střelbě ve městě Syracuse, všichni byli okamžitě převezeni do nemocnice. Mezi zraněnými je i malé dítě. Jedná se o druhou střelbu během jediného dne. Před několika hodinami zabila žena v Aberdeenu tři lidi, sama pak zemřela v nemocnici.

Třetí pohlaví
19.09.
Spojené státy americké

Ani muž, ani žena. Další město začne uznávat třetí pohlaví

V rodném listě v položce pohlaví jen písmeno X? Od nového roku budou mít tuto možnost lidé, kteří se narodili a žijí v americkém New Yorku. Na novou legislativu upozornil server National Review.

11. září
aktualizováno 11.09.
11. září 2001

Moment, který navždy změnil svět. Od útoků na USA uplynulo 17 let

Výročí nejhorších teroristických útoků v historii Spojených států si dnes Američané připomněli na několika vzpomínkových akcích. Do míst, kam se unesená letadla zřítila, dnes dorazili také prezident Donald Trump, viceprezident Mike Pence nebo ministr obrany James Mattis.