Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Trump Tower v plamenech
aktualizováno 08.01.
Požár mrakodrapu

V Trumpově mrakodrapu v New Yorku hořelo, dva zranění

V pondělí krátce před 7. hodinou místního času (13:00 SEČ) začalo hořet v mrakodrapu Trump Tower v centru amerického New Yorku. V budově, ve které vlastní apartmán i americký prezident Donald Trump, zasahovaly desítky hasičů.

Při požáru zasahovalo na 160 hasičů
aktualizováno 29.12.
Hra s ohněm

Při tragickém požáru v Bronxu zahynulo 12 lidí, způsobilo ho dítě

Tragický požár činžovního domu v newyorském Bronxu si ve čtvrtek večer místního času vyžádal 12 mrtvých včetně ročního dítěte. Další obyvatelé jsou zranění, někteří v kritickém stavu. Požár podle hasičů způsobilo malé dítě

Hádka o nejdelší penis
aktualizováno 22.12.
POROVNEJTE GALERIE souboj na meče

Hádka o penis. Muž s druhým největším tvrdí, že první podvádí

Roberto Esquivel Cabrera tvrdí, že má nejdelší penis na světě. Jeho tvrzení však nyní vyvrací muž jménem Jonah Falcon (47) z New Yorku, který tvrdí, že Cabrera si pomáhal závažím. Navíc se svěřil, že jeho vlastní chlouba je dlouhá 33 centimetrů, a proto si myslí, že držitelem rekordu je on sám.

Prásk.tv píše:

Jasson Melo - 1
čtěte o tématu New York na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Psí garáž - 2
17.12.
originální nápad

Psi před obchodem se kradou všude! Američané mají řešení

Krádeže psů trápí majitele po celém světě. Před několika dny pátrali policisté z Plzně po labradorovi, který byl přivázaný před obchodem. Právě tam se často psi kradou. Američané tak přišli s novinkou, která psí mazlíčky ochrání před zloději, když si jejich majitelé potřebují nakoupit.

Útočník z Manhattanu Akayed Ullah
13.12.
Pondělní atentát

"Trumpe, selhal jsi!" varoval před útokem na Manhattanu terorista

Akajíd Ullah, který se v pondělí pokusil o teroristický útok na Manhattanu, poslal před činem vzkaz americkému prezidentovi. Krvavý atentát, který plánoval, se mu ale nevydařil. Nálož částečně selhala a Ullah zranil sám sebe těžce, tři kolemjdoucí lehce.

Exploze v metru na Manhattanu
12.12.
VIDEO Pokus o útok

Dým a bezvládné tělo: Výbuch v New Yorku zachytila kamera!

Pondělní výbuch ve stanici metra na Manhattanu zachytila bezpečnostní kamera. Záznam ukazuje davy lidí, které podchodem v ranní špičce proudí. Pak se vše najednou zavalí dýmem a na zemi zůstane ležet jeden člověk.

Útočník z Manhattanu Akayed Ullah
12.12.
Ispiroval se ISIS

Útočník z Manhattanu chtěl zabíjet kvůli Vánocům. Nálož selhala

Newyorští policisté vyšetřují pondělní pokus o teroristický útok ve stanici metra na Manhattanu. Podle amerických médií už vyslechli podezřelého Bangladéšana, který byl údajně pod vlivem radikálního islámu. Místo si prý nevybral náhodně.

Exploze v metru na Manhattanu
aktualizováno 11.12.
Exploze na terminálu

Teroristu z Manhattanu bomba na těle nezabila, výbuch ale zranil lidi!

Ve stanici metra na Manhattanu v pondělí explodovala nálož. O výbuchu informovala policie, která také evakuovala některé linky metra. Podle amerických médií částečně selhalo výbušné zařízení, které na sobě měl sebevražedný atentátník. Zranil sebe a další tři lidi, ničí život není ohrožen. Starosta Bill de Blasio označil incident za terorismus.

Americká policie - ilustrační foto
aktualizováno 07.12.
Válka taxikářů?

V New Yorku srazilo auto chodce, 6 zraněných. Řidiče policie zatkla

Šest lidí srazil ve čtvrtek odpoledne místního času černý luxusní vůz v centru New Yorku. Čtyři zranění skončili v nemocnici, neměli by ale být v ohrožení života. Spekuluje se, že nehoda byla vyústěním sporu taxikářů.

Diamant míru
aktualizováno 05.12.
kámen míru

Tento diamant zachrání život celé vesnici! Prodal se za obří sumu

V New Yorku se v pondělí vydražil jeden z největších neopracovaných diamantů světa - a to za úctyhodných 6,5 milionu dolarů (140 milionů korun). Takzvaný "Diamant míru" má spasit vesnici v Sierra Leone, kde se našel.