Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Řidič, který v Praze srazil ženu složil kauci - 2
aktualizováno 03.04.
bude stíhán

Cizinec, který autem na Silvestra srazil a zabil ženu, uprchl z Česka!

Rus Oleg Gubin, který pod vlivem alkoholu na Silvestra srazil a zabil mladou turistku z Kolumbie, bude stíhán jako uprchlý. V lednu ho soud pustil na kauci, pak se ale nedostavil k probačnímu úředníkovi. Soud měl dnes rozhodovat, zda muž půjde do vazby. Gubin se však nedostavil a navíc se ukázalo, že už opustil území Česka.

Devětaosmdesátiletý Pavel se ztratil na Silvestra, teď ho našli mrtvého
08.01.
Zbytečná smrt

Pavla vyděsily rány, na Silvestra zmizel. Pátrání má smutný konec

Tragický konec má rozsáhlé pátrání po devětaosmdesátiletém Pavlovi z Rovinky u Bratislavy. Seniora při oslavách konce roku vystrašily petardy a dělobuchy a zmizel. Nyní ho pátrači objevili mrtvého.

Vražda v Bulharsku
04.01.
postříleli je

Silvestrovský masakr: Během oslav vyvraždili rodinu i se psem

Případ jako z hororu se odehrál na Silvestra na sofijském předměstí Novi Iskar v Bulharsku. Pět členů rodiny a jednoho vlčáka zde kulkou do hlavy usmrtil neznámý pachatel. Těla objevila policie v úterý odpoledne.

Prásk.tv píše:

Meghan Markle
čtěte o tématu Silvestr na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Fast Food Film zvou pod pokličku rychlého občerstvení

Rychlé občerstvení nejsou jen cheeseburgery a káva u McDrive, ale i tisíce lidských příběhů.

Dvojčata narozená v jiném roce
03.01.
obrovská náhoda

Ženě se narodila krásná dvojčata, každé ale v jiném roce! VIDEO

Dělí je od sebe pouhých 18 minut, přesto má každé z dvojčat jiný rok narození. Šance, že se něco podobného stane, je velmi mizivá, přesto se rodiče sourozenců z Kalifornie mohou pyšnit tím, že u nich se zdánlivě nemožné podařilo. Zatímco chlapeček se narodil 31. prosince 2017, holčička se na svět dostala 1. ledna 2018.

Scott Kologi
03.01.
velká tragédie

Brutální masakr na Silvestra: Autistický chlapec vystřílel rodinu!

Oslava Silvestra se pro rodinu z New Jersey proměnila v tragédii. Jen chvíli před půlnocí totiž autistický chlapec postřílel většinu svých příbuzných.

Londýnská policie vyšetřuje
aktualizováno 01.01.
tragické oslavy

Londýnem otřásla na Silvestra a Nový rok série čtyř vražd!

Během silvestrovských oslav byli v ulicích Londýna v různých případech ubodáni čtyři lidé. Pátý bojuje o život v nemocnici. Strašlivé útoky se staly v rozmezí necelých sedmi hodin. Ve většině případů šlo o velmi mladé lidi.

Polizei - Ilustrační foto
01.01.
tragická úmrtí

V Německu se mladík střelil petardou do hlavy, na místě zemřel

Silvestrovské oslavy si vyžádaly v Německu nejméně dvě oběti. Informovala o tom dnes agentura DPA s odvoláním na policii. Oba muži přišli o život v důsledku neopatrné manipulace s petardami.

Oslavy Nového roku v Sydney
aktualizováno 01.01.
Úžasná podívaná

Svět přivítal rok 2018 ve velkém, oslavy provázela přísná opatření

Po Tichomoří, Austrálii a Asii se silvestrovské a novoroční oslavy přesunuly do Evropy, kde je mnohdy provázela přísná bezpečnostní opatření, vzhledem k obavám z případných teroristických útoků. V Německu pořadatelé a policisté zase věnovali velkou pozornost i tomu tomu, aby zabránili obtěžování žen.

Novoroční oslavy
aktualizováno 01.01.
přehled událostí

Silvestr v ČR: Zemřeli nejméně tři lidé, muž v Brně si prostřelil hlavu

Letošní silvestrovské oslavy se počtem vypitých lahví alkoholu, odpálených petard, úrazů či požárů nevymykaly předchozím letům. Po půlnoci je však pokazilo několik vážných nehod aut s chodci, nejméně tři smrtelné. Hasiči museli během oslav hasit téměř 200 požárů. V brněnském baru řešili policisté velmi vážnou situaci, při které se postřelil muž.

Silvestrovské Televizní noviny
31.12.
Silvestrovské noviny

Přeřeky, zkažené záběry a smích. Uplynulý rok z té veselé stránky!

Televize Nova vám přináší zpravodajské relace celý rok. Snídaně s Novou, polední, odpolední a večerní televizní noviny, čas od času i mimořádné vstupy. Jen na Silvestra vám ovšem ukazujeme novinářskou práci z té humornější stránky.