Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V Indii se narodilo miminko, které vypadá jako mimozemšťan - 1
21.09.
Smutný osud

Matka nevěřila vlastním očím: Její dítě vypadá jako mimozemšťan!

V Indii se narodilo dítě, které připomíná spíš mimozemšťana než miminko. Chlapec naprosto šokoval své rodiče i okolí. Uši a nos mu úplně chybí, místo úst má jen otvor. Jeho matka ale prohlásila, že se děťátka nevzdá a chce ho vychovávat.

Nález těla ve Voticích - 7
aktualizováno 07.09.
Záhadná smrt

Hrůzný nález: Na Benešovsku našli na pile lidské ostatky

Policisté vyšetřují nález lidského těla, které ve čtvrtek po poledni našli v neudržovaném areálu bývalé pily ve Voticích na Benešovsku. Ostatky policisté celé odpoledne ohledávali. Více ale napoví až nařízená soudní pitva.

Sběratel u Lázní Bělohrad
aktualizováno 07.09.
Objasněná vražda

Muže u Lázní Bělohrad zavraždili mladí manželé. Šli po penězích!

Policistům se podařilo objasnit druhou z vražd v Lázních Bělohrad na Jičínsku. Po trojnásobné rodinné tragédii už mají jasno i o těle pohozeném v kukuřičném poli. Vraždu mají podle kriminalistů na svědomí manželé, kteří prahli po penězích.

Prásk.tv píše:

Agáta Parchařová - 1
čtěte o tématu tělo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Dánský vynálezce Peter Madsen
aktualizováno 06.09.
Bezhlavé torzo

"Zabil ji poklop ponorky!" odmítl vynálezce vraždu novinářky

Dánský inženýr a vynálezce Peter Madsen, který je obviněn z vraždy švédské novinářky Kim Wallové, vypovídal před soudem v Kodani. Tvrdil, že na reportérku, s níž natáčel na své amatérsky postavené ponorce rozhovor, spadl nešťastnou náhodou těžký poklop a on ji pak v šoku pohřbil do moře. Proč z hlubin nakonec vyplavalo jen torzo lidského těla bez hlavy a končetin, vysvětlit nedokázal.

Novinářka se jela projet ponorkou a beze stopy zmizela
aktualizováno 23.08.
Podivný případ

"Ponorková" vražda nekončí, pátrači objevili znetvořený trup

Případ záhadného zmizení novinářky při projížďce soukromou ponorkou má děsivé pokračování. Dánští policisté totiž v moři u Kodaně objevili v pondělí ženské tělo. Jenže je neuvěřitelně znetvořené.

Mlha
17.08.
Co to je?

Biologický podzim je tady! Co to znamená a jak bojovat s únavou?

Astronomický podzim je ještě daleko, ten biologický už ale začal. Od půlky srpna se naše tělo připravuje na náročnější období podzimu a zimy, proto více jíme a hůře se nám ráno vstává. Jak se s přechodem vyrovnat a co na podzim jíst?

Pád muže v lomu Velká Amerika - 5
aktualizováno 17.08.
galerie neví, kdo to je

Tragédie v lomu Velká Amerika: Našli tady zkrvavené tělo muže

Tělo muže objevil náhodný kolemjdoucí v lomu Velká Amerika na Berounsku. Jestli muž spadl dolů náhodou, nebo se jednalo o úmysl, kriminalisté zatím vyšetřují.

Policisté vyšetřují záhadný nález dvou těl
aktualizováno 15.08.
Záhadné úmrtí

U Lázní Bělohrad našli na poli mrtvolu, kousek od místa masakru

V pondělí odpoledne našel náhodný kolemjdoucí v poli u města Lázně Bělohrad mrtvolu ve značném stádiu rozkladu. Tělo se mělo najít jen přibližně půl kilometru od místa, kde policisté od neděle vyšetřují trojnásobnou vraždu.

Češka pobodaná v Egyptě
aktualizováno 28.07.
převoz ostatků

Speciální rakev, umrlčí pas: Tělo pobodané Češky převezou domů

Tragická zpráva o smrti pobodané Češky v egyptské Hurghadě otřásla celou společností. Čeští diplomaté už začali podnikat kroky k převozu jejích ostatků zpátky do České republiky, to ale provází mnoho předpisů, které je třeba splnit.

Pobodaná Češka
27.07.
Smrt v Hurghadě

Pitva Češky proběhla už v Egyptě! Tělo převezou na začátku týdne

Pitva Češky, která zemřela po útoku v egyptské Hurghadě, už proběhla. Čeští lékaři teď čekají na výsledky. Tělo zesnulé by mohlo být převezeno z Egypta začátkem příštího týdne.