Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrt v Hurghadě

Pitva Češky proběhla už v Egyptě! Tělo převezou na začátku týdne

Pitva Češky, která zemřela po útoku v egyptské Hurghadě, už proběhla. Čeští lékaři teď čekají na výsledky. Tělo zesnulé by mohlo být převezeno z Egypta začátkem příštího týdne.

Podnikatel Taube
Aktualizováno 13.7. 2017 20:39
rozhodnutí soudu

"Skřípali mu prsty kleštěmi!": Za smrt podnikatele padly tresty

Dohromady 43 let ve vězení mají strávit čtyři lidé za mučení a smrt podnikatele Karla Taubeho. Ten zmizel v roce 2015, jeho tělo našli kriminalisté po devíti měsících zakopané v lese u Vysokého Mýta. Rozsudek zatím není pravomocný.

Kněz Marek Marcel Šavel
Aktualizováno 16.6. 2017 13:59
Tragédie na Pelhřimovsku

Tělo oblíbeného kněze našli v nádrži! Policie už ví, jak zemřel

Policisté na Pelhřimovsku uzavřeli případ zmizelého humpoleckého kněze Marka Marcela Šavela, jehož tělo před více než dvěma měsíci našli ve vodní nádrži Trnávka. Farář nezemřel násilnou smrtí, pravděpodobně šlo o sebevraždu.

Prásk.tv píše:

Bodypainting festival - 1
čtěte o tématu tělo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hybridní diamant se sportovní duší Toyota C-HR

Líbí se vám auta, která si nikdo nesplete? Hybridní crossover Toyota C-HR budí emoce všude, kde se ukáže.

vyšetřování policie

Totožnost neznámá: Na břehu Berounky bylo nalezeno tělo

V Řevnici na břehu řeky Berounky bylo ve čtvrtek nalezeno lidské tělo. ČTK to dnes řekl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa. Zatím nejsou známy totožnost ani pohlaví mrtvého. Bližší okolnosti úmrtí určí až nařízená soudní pitva.

Oběť teroru v Londýně
Aktualizováno 7.6. 2017 13:14
Pohřešovaný Francouz?

Další oběť teroru v Londýně? Z Temže vytáhli mužské tělo!

Britská policie objevila v řece Temži mužské tělo. Zřejmě jde o oběť sobotního teroristického útoku. Podle zpravodajského portálu BBC je mrtvým 45letý Francouz Xavier Thomas.

Překvapivé důvody

Ani smrt je nerozdělila: Vdovec spal 6 dní vedle mrtvé ženy

Velmi svérázným způsobem se vyrovnával se smrtí manželky padesátiletý Russell Davison z anglického Derby. Když jeho žena zemřela na rakovinu, odmítl převézt její tělo do márnice. Místo toho až do pohřbu žil doma s mrtvolou.

Pátrání policie

Utonulá žena pořád nikomu nechybí! Nepoznáte ji? PORTRÉT

Pardubická policie zveřejnila přibližný portrét ženy, jejíž tělo v únoru našli v Labi v centru města. Východočeská záhada tak nadále pokračuje. Nikdo totiž stále ženu nepostrádá a není vyloučeno, že jí do vody mohl někdo strčit. Žena má neobvykle opravovaný chrup, přesto pátrání nikam nevede.

Nález ženského těla v řece Jizeře u Mladé Boleslavi - 1
Aktualizováno 4.4. 2017 15:12
hrůzný nález

V Jizeře plavalo tělo ženy, policie pátrá po její totožnosti

Středočeští policisté se od úterý zabývají nálezem ženského těla v řece Jizeře. K případu vyrazili nejen kriminalisté, ale i hasiči, koroner a lékař. Při bližším ohledání nebylo zjištěno cizí zavinění, i přes to byla nařízena soudní pitva.

Martin Říha
Aktualizováno 29.3. 2017 20:47
umučili ho

Starou vraždu bez těla řeší soud. Tuneláře kampeličky nikdy nenašli

V Liberci dnes začal za přísných bezpečnostních opatření soud v případu 13 let staré vraždy Martina Říhy, který byl v roce 2004 odsouzen za vytunelování kampeličky. V soudní síni jsou příslušníci vězeňské služby ozbrojení samopaly. Tři muži jsou obžalováni z vraždy, hrozí jim 12 až 15 let nebo výjimečný trest. V případu je ještě jeden muž obžalovaný za pokus o krádež.

Smrt Enza Ferarriho
Aktualizováno 29.3. 2017 07:40
hrozivý plán

Hyenismus! Zloději chtěli ukrást tělo Enza Ferrariho a prodat ho

Itálií otřásá obrovský skandál. Skupinka zločinců chtěla ukrást tělesné pozůstatky zakladatele automobilky Ferrari, pohřebené více než čtvrt století, a pořádně na tom vydělat. Italská policie naštěstí zločinné plány gangu včas odhalila.