Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Utonulý muž v Butovicích - 4
aktualizováno 20.04.
zásah policie

Tragický nález v Praze: Na hladině nádrže plavalo lidské tělo

V pátek brzy ráno našli kolemjdoucí v pražské nádrži Asuán mrtvého muže, zavolali proto okamžitě policii. Muž byl oblečen v plavkách, důkazy tak nenapovídaly, že by mělo jít o násilnou smrt. To následně na místě potvrdil i koroner.

Rowdy Burton - 2
20.04.
Silný příběh

Přišel o půl těla, děti se mu smály. Teď žije naplno a hraje i tenis!

Kvůli vrozené poruše mu ve třech letech lékaři amputovali obě nohy, už tak těžký život navíc Rowdymu Burtonovi ještě ztrpčovaly děti, které si z něj dělaly legraci. Nyní je mu třicet let a život si užívá naplno. Přesto přiznal, že má jeden velký nesplněný sen.

Nález mrtvého těla
16.04.
Prosí o pomoc

Záhadná vražda! V Labi našli mrtvolu, i po letech policie tápe

Už tři roky vyšetřují středočeští kriminalisté vraždu 41letého muže. Jeho tělo našli v Labi na Mělnicku, v prostoru zdymadel. Mohl navíc zemřít několik týdnů před nálezem, k řece zřejmě přijel na kole. Ani to se ale nenašlo. I přesto policisté prosí o pomoc veřejnost.

Prásk.tv píše:

Co o vás řekne tvar nohou - 1
čtěte o tématu tělo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Pátrání po Honzovi
30.03.
smutný konec pátrání

Honza zmizel u hřbitova. Po pěti dnech ho našli mrtvého v lese!

Honzu (24) z Náchodska, po kterém policisté pátrali od úterý, našli mrtvého. Jeho tělo objevili dobrovolní hasiči v lese u Slavoňova, vše nasvědčuje tomu, že si mladík sáhl na život.

Těhotenské bříško vévodkyně Kate
18.03.
Třetí těhotenství

Britové řeší bříško vévodkyně Kate. Záhadu objasnila expertka

Těhotenství vévodkyně Kate je pro Brity velké téma. A tak nemohlo jejich pozornosti ujít ani to, že má manželka prince Williama větší bříško, než když čekala George a Charlotte. Expertka teď vysvětlila, proč to tak je.

Nález těla myslivce na Kutnohorsku
15.03.
Ženská mrtvola

Lesník našel v porostu lidskou kostru! Příčinu smrti lékař netuší

Správce našel ve čtvrtek dopoledne v lese na Jičínsku lidskou kostru! Případ si převzali kriminalisté, zatím ale neznají ani příčinu a čas smrti. Podle přivolaného lékaře šlo ale nejspíš o ženu.

Matka zavražděné Martiny Kušnírové
aktualizováno 02.03.
poslední rozloučení

Matka viděla zavražděnou Martinu: Její krev nesmyji! Smutné detaily

Matka zavražděné Martiny Kušnírové viděla mrtvé tělo milované dcery. O bolestivém posledním setkání promluvila. V pátek se pozůstalí se snoubenkou novináře Jána Kuciaka rozloučí.

Nález těla v parku u Jindřišské
aktualizováno 21.02.
policejní vyšetřování

V pražském parku našli mrtvého muže, policie pátrá po totožnosti

Ve středu našli kolemjdoucí na lavičce v pražském parku u tramvajové zastávky Jindřišská bezvládného muže, zavolali proto okamžitě na tísňovou linku. Přivolaný lékař už mu nemohl pomoci. Policisté nyní vyšetřují další okolnosti případu a zjišťují totožnost neznámého muže.

Zavražděná devítiletá dívka
15.02.
ukázal tělo

Dívka (9) zmizela v létě ze svatby ve Francii. Zabil ji jeden z hostů

Po pěti měsících zapírání se přiznal k zabití devítileté Maëlys de Auraujo 34letý Nordahl Lelandais, kterého policie držela ve vazbě. Muž zavedl policisty k místu, kde ji zakopal. Bývalý vojenský psovod ale tvrdí, že šlo o nehodu a zapírá vraždu.

Nález mrtvého těla
30.01.
Příčinu určí pitva

Záhadná smrt v Jablonci: Mrtvolu muže našly v garáži děti!

Kriminalisté v Jablonci nad Nisou vyšetřují záhadné úmrtí muže v jedné z garáží v centru města. Mrtvolu objevily děti, které se do garáže ze zvědavosti podívaly. Co jeho smrti předcházelo, by měla objasnit nařízená soudní pitva.