Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zavražděná devítiletá dívka
15.02.
ukázal tělo

Dívka (9) zmizela v létě ze svatby ve Francii. Zabil ji jeden z hostů

Po pěti měsících zapírání se přiznal k zabití devítileté Maëlys de Auraujo 34letý Nordahl Lelandais, kterého policie držela ve vazbě. Muž zavedl policisty k místu, kde ji zakopal. Bývalý vojenský psovod ale tvrdí, že šlo o nehodu a zapírá vraždu.

Nález mrtvého těla
30.01.
Příčinu určí pitva

Záhadná smrt v Jablonci: Mrtvolu muže našly v garáži děti!

Kriminalisté v Jablonci nad Nisou vyšetřují záhadné úmrtí muže v jedné z garáží v centru města. Mrtvolu objevily děti, které se do garáže ze zvědavosti podívaly. Co jeho smrti předcházelo, by měla objasnit nařízená soudní pitva.

Nález mrtvých těl ve Stodůlkách - 1
aktualizováno 28.01.
napadení ženy

Sexuální útok v Karlových Varech! Podezřelý muž skončil na policii

Kriminalisté prošetřují násilný trestný čin v jednom z bytů v Karlových Varech. Jak se TN.cz podařilo zjistit, hlavním motivem má být sexuální napadení ženy. V souvislosti s případem policie zadržela podezřelého muže, skončil na policejní stanici.

Prásk.tv píše:

Muž rozpůlil dítě
čtěte o tématu tělo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Ve Vltavě plave lidské tělo
26.01.
záhadná smrt

Prokletá obec? Nejprve našli mrtvou ženu, teď u jezu tělo muže!

Za jediný měsíc se policisté v Klecánkách na Praze-východ snaží objasnit už druhý nález mrtvého těla. V prvním případě šlo o ženu, jejíž tělo vylovili začátkem ledna z Vltavy, teď našli bezvládného muže nedaleko jezu.

Mrtvola
25.01.
Bitozeves

Ve vesnici na Lounsku našli mrtvolu! Muže měl někdo zavraždit

V Bitozevsi na Lounsku vyšetřují policisté násilnou smrt muže. Zřejmě ho někdo zavraždil, na místo vyrazili i kriminalisté. Policejní mluvčí potvrdila nález těla, další podrobnosti ale odmítla sdělit.

Pohřební služba odmítala pozůstalým vydat tělo
24.01.
odmítla vydat tělo

Pohřební služba chtěla odměnu za tělo, pozůstalí ho našli v bordelu!

Policisté v Lužicích u Mostu řešili ve středu neobvyklý spor o tělo zemřelé ženy. To pohřební služba totiž odmítala pozůstalým vydat a požadovala peníze za jeho převoz z léčebny pro dlouhodobě nemocné. Rodina se proto obrátila na konkurenci, podle které ale neměla pohřební služba na finanční odměnu nárok.

Tragický konec pátrání po 11leté dívce
23.01.
pátrání pokračuje

Ursula (11) zmizela. O pár hodin později vylovili z řeky tělo

Jen několik hodin poté, co nahlásili zmizení malé Ursuly Keoghové (11) z britského Halifaxu, objevili policisté tělo v řece Calder. Identifikace těla bude následovat, prozatím není jisté, jestli jde právě o Ursulu.

V Českých Budějovicích našli dvě těla! Není vyloučená sebevražda
aktualizováno 09.01.
policejní vyšetřování

V Českých Budějovicích nalezli dvě těla, není vyloučena vražda

Od pondělního odpoledne vyšetřují jihočeští kriminalisté nález dvou těl v jednom z domů v Českých Budějovicích. Zatím není jasné, co přesně se stalo, policie, která byla na místě činu až do pozdních hodin, ale nevyloučila násilný čin ani sebevraždu.

Nález mrtvoly u cesty
02.01.
srážka na Strakonicku

Tělo mrtvé ženy našli v příkopu. Policie má nové klíčové informace!

Policie zveřejnila nové informace týkající se smrti ženy (42) ze Strakonicka, jejíž tělo se na konci prosince našlo v příkopu mezi obcemi Střelské Hoštice a Katovice. Na silnici I/22 ji mělo srazit kolem 17. hodiny auto, v souvislosti s případem policisté pátrají po řidiči nákladního vozu modré barvy.

Nález těla u Českých Budějovic - 1
31.12.
Foto uvnitř Neznáte ji?

Záhadná vražda v Brně: Policisté našli mrtvou ženu. Neví, kdo to je

Jihomoravští policisté vyjížděli v sobotu krátce po poledni k tělu ženy, které se našlo v ulici Podsedky nedaleko dálnice D1. V neděli policisté uvedli, že se žena stala obětí násilného trestného činu. O koho jde, se ale policistům zatím nepodařilo zjistit, obrátili se proto s žádostí o pomoc na veřejnost.