Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Překvapivé důvody

Ani smrt je nerozdělila: Vdovec spal 6 dní vedle mrtvé ženy

Velmi svérázným způsobem se vyrovnával se smrtí manželky padesátiletý Russell Davison z anglického Derby. Když jeho žena zemřela na rakovinu, odmítl převézt její tělo do márnice. Místo toho až do pohřbu žil doma s mrtvolou.

Pátrání policie

Utonulá žena pořád nikomu nechybí! Nepoznáte ji? PORTRÉT

Pardubická policie zveřejnila přibližný portrét ženy, jejíž tělo v únoru našli v Labi v centru města. Východočeská záhada tak nadále pokračuje. Nikdo totiž stále ženu nepostrádá a není vyloučeno, že jí do vody mohl někdo strčit. Žena má neobvykle opravovaný chrup, přesto pátrání nikam nevede.

Nález ženského těla v řece Jizeře u Mladé Boleslavi - 1
Aktualizováno 4.4. 2017 15:12
hrůzný nález

V Jizeře plavalo tělo ženy, policie pátrá po její totožnosti

Středočeští policisté se od úterý zabývají nálezem ženského těla v řece Jizeře. K případu vyrazili nejen kriminalisté, ale i hasiči, koroner a lékař. Při bližším ohledání nebylo zjištěno cizí zavinění, i přes to byla nařízena soudní pitva.

Prásk.tv píše:

Matyáš Hložek - 1
čtěte o tématu tělo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Martin Říha
Aktualizováno 29.3. 2017 20:47
umučili ho

Starou vraždu bez těla řeší soud. Tuneláře kampeličky nikdy nenašli

V Liberci dnes začal za přísných bezpečnostních opatření soud v případu 13 let staré vraždy Martina Říhy, který byl v roce 2004 odsouzen za vytunelování kampeličky. V soudní síni jsou příslušníci vězeňské služby ozbrojení samopaly. Tři muži jsou obžalováni z vraždy, hrozí jim 12 až 15 let nebo výjimečný trest. V případu je ještě jeden muž obžalovaný za pokus o krádež.

Smrt Enza Ferarriho
Aktualizováno 29.3. 2017 07:40
hrozivý plán

Hyenismus! Zloději chtěli ukrást tělo Enza Ferrariho a prodat ho

Itálií otřásá obrovský skandál. Skupinka zločinců chtěla ukrást tělesné pozůstatky zakladatele automobilky Ferrari, pohřebené více než čtvrt století, a pořádně na tom vydělat. Italská policie naštěstí zločinné plány gangu včas odhalila.

Nález mrtvoly. Ilustrační foto.
Aktualizováno 26.3. 2017 20:37
Poplach v Praze

Děsivý nález na poli: Z ženy zbyla jen kostra, zemřela před týdny!

Pražští policisté vyšetřují záhadné úmrtí zatím neznámé ženy, jejíž ostatky byly nalezeny na poli v Ďáblicích. Zda se žena stala obětí násilného trestného činu, zatím nikdo neví.

Požár domu na Jesenicku
Aktualizováno 25.3. 2017 11:53
Tragédie u Jeseníka

Noční požár domu má tragickou dohru, v troskách ležela mrtvola

V obci Lipová - lázně u Jeseníka v noci na sobotu shořel rodinný dům. Zasahující hasiči v troskách zničeného stavení našli ohořelé tělo. Zatím není jasné, o koho se jedná.

nastartujte se

Co se v našem těle děje při jarní únavě a jak s ní zatočíte? TIPY

Jarní probuzení ze zimního spánku vyžaduje víc než jen pár slunečních paprsků. Obzvlášť, když se zpod mraků objeví jen občas a na chvíli. Vyhrát boj s jarní únavou ale není nic nemožného. Naopak! Stačí pár jednoduchých návyků, které dodají spoustu energie. Podle odborníků se člověk musí zamyslet zejména nad životosprávou.

proč tloustneme

Co se s naším tělem stane, když sníme těstoviny nebo chleba?

Napadlo vás někdy, co se s vaším tělem stane, když sníte třeba těstoviny nebo chleba? A proč se po takových potravinách přibírá? Odpověď najdeme, pokud se zaměříme na příjem sacharidů, které tyto potraviny obsahují.

Hasiči u Strančic objevili po uhašení požáru stanu ohořelé tělo
Aktualizováno 20.3. 2017 17:55
Vražda u Strančic

Ohořelou ženu našli ve stanu! Zadrželi jejího přítele

Hasiči přivolaní před pondělním polednem k požáru stanu u železniční trati mezi Strančicemi a Svojšovicemi zažili pořádný šok. Ve spáleništi totiž objevili ohořelé lidské tělo.