Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záchranná služba - ilustrační
07.08.
Tropická vedra

Horko přidělává práci záchrance. RADY, jak pomoct při kolapsu

Úmorné vedro posledních dní může být i pořádně nebezpečné, zvlášť pro lidi se zdravotními problémy. Hic je problém i pro záchranáře - mají víc práce a navíc sami musejí při výjezdech snášet teploty, které fyzické práci venku opravdu nepřejí.

Srážka vlaku s traktorem ve Smrkovicích - 4
aktualizováno 31.07.
Zasahuje vrtulník

Nehoda vlaku u Písku! Po srážce s traktorem 11 zraněných

Ve Smrkovicích u Písku dnes vlak srazil traktor. Na místě bylo podle informací TV Nova jedenáct zraněných, z toho šest osob převezli záchranáři do nemocnice. Mezi zraněnými je řidič traktoru i strojvedoucí z vlaku. Celková škoda je v řádu desítek milionů korun.

Dopravní nehoda jižní spojka - lanový most - 4
aktualizováno 31.07.
Galerie Dopravní nehoda

Autonehoda omezila provoz na Jižní spojce! Vůz skončil na střeše

Na Jižní spojce dnes zkomplikovala dopravu nehoda tří osobních aut, z nichž jedno skončilo na střeše. Stalo se tak okolo poledne ve směru na lanový most. Při ošklivě vypadající nehodě se zranil jeden člověk.

Prásk.tv píše:

Jiří Pomeje
čtěte o tématu záchranka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Rogalo - ilustrační foto
aktualizováno 31.07.
Ošklivá nehoda

Na Vysočině spadla v úterý dvě rogala. Piloty odvezli záchranáři

Dvě nehody rogal zaměstnaly v úterý policisty a záchranáře na Vysočině. K prvnímu případu vyráželi dopoledne na Žďársko. Druhý stroj spadl v podvečerních hodinách na Jihlavsku.

Dálnici D1 uzavřely hromadné nehody
aktualizováno 30.07.
dlouhé kolony

D1 stála v obou směrech! Dálnici uzavřely hromadné nehody

Kvůli dopravní nehodě na 103. kilometru byla v pondělí ráno zcela uzavřená dálnice D1 ve směru na Prahu. Policie dopravu odkláněla na Havlíčkův Brod. Řidiči museli počítat s dlouhým zdržením, za nehodou se okamžitě vytvořila dlouhá kolona, která měla přes 12 kilometrů. Auta stála v kolonách i na objízdných trasách. Po deváté hodině se v opačném směru srazilo šest osobních aut. Na místo zamířil vrtulník záchranářů.

Skákací atrakce
aktualizováno 23.07.
Jak se to stalo?

U Kutné Hory se převrátil skákací hrad! Pět dětí se zranilo

V obci Církvice u Kutné Hory se dnes odpoledne převrátil dětský skákací hrad. Pět dětí se lehce zranilo, naštěstí ale událost neměla žádné vážnější následky.

Tragická nehoda na Třeboňsku
aktualizováno 21.07.
silnice uzavřena

Tragická nehoda na Třeboňsku! Při srážce dvou aut zemřeli tři lidé

Při nehodě dvou osobních aut v Třeboni dnes odpoledne zemřeli tři lidé a šest lidí se zranilo. Silnice z Třeboně do Lomnice nad Lužnicí je uzavřena. ČTK to řekla krajská policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová a zastupující mluvčí jihočeské zdravotnické záchranné služby Zuzana Fajtlová. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému včetně vrtulníku záchranářů. Všech šest zraněných přepravili záchranáři na ošetření do nemocnic, jde o lehká a středně těžká zranění.

Smrt motorkáře
aktualizováno 15.07.
Černá neděle

Motorkáři, jezděte opatrně! Na jihu Moravy zemřeli další dva lidé

Třetí prázdninová neděle přinesla bohužel hned dvě úmrtí motorkářů na českých silnicích. Jeden se srazil s dodávkou, druhý narazil do stromu. Ani jednomu už nebylo pomoci, osudné jim byly pravotočivé zatáčky. Při jedné z nehod se těžce zranila také 31letá žena.

Herec Bob Klepl havaroval na skútru
aktualizováno 14.07.
Galerie Odvezla ho sanitka

Bob Klepl je v nemocnici! V Praze narazil se skútrem do autobusu

Vysklené dveře a skútr na silnici - dopravní nehoda na Jižní spojce dnes odpoledne zkomplikovala dopravu. Podle prvotních informací TV Nova měl být řidičem skútru oblíbený herec Bob Klepl!

Nabouraný autobus u Šternberku
aktualizováno 13.07.
Video Dopravní nehoda

U Šternberka narazil autobus do stromu! 11 osob se zranilo

V obci Hraničné Petrovice u Šternberka dnes kolem třetí hodiny odpoledne havaroval linkový autobus. Naboural do stromu, řidiče museli vyprošťovat hasiči. Ti teď ve spolupráci s policí zajišťují havarovaný autobus. Celkem se zranilo 11 lidí.