Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pád z desetimetrové výšky přežil muž s velkým štěstím
aktualizováno 19.01.
přežil zázrakem

Mladík spadl z mostu v centru Prahy, skončil v nemocnici

Jako zázrakem přežil v pátek v noci 18letý mladík pád z mostu v centru Prahy. Z desetimetrové výšky Jiráskova mostu doletěl na dlažbu na náplavce, záchranáři ho převezli do nemocnice.

Matka i chlapci putovali do nemocnice, jejich život by neměl být ohrožen
19.01.
otrava v Praze

Rodina se nadýchala jedovatého plynu, odvezly ji sanitky

Zhruba čtyřicetiletá žena a její dva synové školního věku se v pátek večer v pražském Břevnově nadýchali oxidu uhelnatého. Záchranáři je všechny převezli do nemocnice.

Sanitka
aktualizováno 07.01.
havířov

Zvracel krev, ale bez dokladů ho prý nemocnice odmítla přijmout

Na silvestrovský zážitek jen tak nezapomene paní Anna z Moravskoslezského kraje. Jejímu příteli praskl vřed v žaludku a zvracel velké množství krve. Snažili se najít pomoc v nemocnici, ta je však nepřijala, protože zapomněli doma doklady.

Prásk.tv píše:

Jiří Pomeje
čtěte o tématu záchranka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Nejméně šest hokejistů muselo do nemocnice
aktualizováno 07.01.
drama v Praze

Hokejisté se při zápase přiotrávili plynem, 11 z nich je v nemocnici

V nepříjemné drama se v neděli v noci proměnil amatérský hokejový zápas v hale v pražských Holešovicích. Šestnáct hráčů se nadýchalo jedovatého kysličníku uhelnatého, jedenáct z nich muselo být převezeno do nemocnice.

Horská služba
05.01.
náročná záchrana

Mladíci zabloudili v Labském dole, na pomoc vyrazila horská služba

Dva mladíci zabloudili v pátek v Labském dole , ve velmi náročných podmínkách je museli najít a zachránit záchranáři horské služby. Turisté byli nakonec jen podchlazení. K jejich nalezení pomohla aplikace Záchranka.

Vážná nehoda u Jílového u Prahy
aktualizováno 24.12.
sedm zraněných

Vážná nehoda u Jílového u Prahy, pro zraněné dítě letěl vrtulník

Při velmi vážné nehodě u Jílového u Prahy se zranilo šest lidí, na místo okamžitě vyrazili záchranáři, policisté i hasiči. Kvůli vážnosti zranění k nehodě zamířil také záchranářský vrtulník.

2222218
aktualizováno 17.12.
Drama v Praze

Mladíkovi (25) bylo zle, pak zemřel. Náhlou smrt řeší policie!

Pražští zdravotníci v pondělí odpoledne vyjeli do Hloubětínské ulice k mladíkovi, kterému se udělalo zle a přivolal si je přes linku 155. Přes veškerou snahu se ho ovšem už nepodařilo zachránit a na místě zemřel. Podivné úmrtí už vyšetřuje policie.

Modlení
13.12.
drama v plzni

Zamkl doma ženu a nutil ji se hlasitě modlit! Sousedy to rušilo

Cizinec na plzeňské ubytovně se zabarikádoval v pokoji se svou ženou a hlasitým křikem ji nutil, aby se modlila. To ale rušilo ostatní nájemníky, kteří kvůli rušení nočního klidu zavolali strážníky Městské policie

Aplikace Policie
aktualizováno 29.11.
Pomoc v telefonu

Po horské službě a záchrance má aplikaci i policie. A chystá se další

"Svoji" aplikaci mají už delší dobu zdravotníci i horští záchranáři. A nově si Češi mohou do chytrých telefonů či tabletů "pustit" i policisty. Nový program má pomoci se zabezpečením domů či bytů před zloději.

Mráz
aktualizováno 29.11.
Kdy se oteplí?

Mrazy zaměstnaly záchranáře, podchlazených lidí přibývá!

Mrazy, které v posledních dnech sevřely Českou republiku, přidělávají práci také záchranářům - museli ošetřovat několik podchlazených lidí.