Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sexuální deviant
14.11.
byl souzen již dříve

Za dvě znásilnění půjde mladík do vězení. Nemá úctu, řekl soudce

Městský soud v Praze v úterý odsoudil osmnáctiletého mladíka za dvě znásilnění. Dostal trest 14 měsíců vězení, verdikt ještě není pravomocný. Mladý muž měl znásilnit spolubydlícího z výchovného ústavu. V druhém případě se pokusil znásilnit čtrnáctiletou dívku, kterou nejprve opil, aby byla "povolnější".

Vražda bezdomovce
aktualizováno 15.05.
spis je u soudu

Bezdomovce zmlátili a pak upálili! Obviněným školákům hrozí 10 let

Dva nezletilí chlapci podle obžaloby velmi surovým způsobem zmlátili bezdomovce. I když ještě žil, tělo zapálili a pak v klidu odešli domů. Stalo se to loni v září v Ústí nad Labem, státní zástupce teď spis poslal k soudu. Vyšetřování takové brutality otřáslo i zkušenými kriminalisty.

Školák. Ilustrační foto
05.02.
Králíky na Orlickoústecku

Mladík obtěžoval školáky, lákal je k sexu! Policie ho pustila z vazby

Muže, který podle kriminalistů v Králíkách na Orlickoústecku sváděl žáky základní školy k pohlavnímu styku, policie po výslechu propustila. Kriminalisté tvrdí, že neexistují důvody k vazebními stíhání. Vyšetřování ale zdaleka nekončí.

Prásk.tv píše:

Erin McAuliffe - 1
čtěte o tématu nezletilí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Rvačka
aktualizováno 10.11.
okradli spolužáky

Nezletilí násilníci: Dvojice žáků 1. a 5. třídy přepadla kamarády!

Dvojice školáků z 1. a 5. třídy přepadla v Ostravě své spolužáky, kteří čekali na zastávce na autobus. Děti jim vyhrožovaly násilím, pak je okradly. Policisté budou muset kvůli nízkému věku pachatelů případ odložit.

Eliška a Daniel
aktualizováno 26.09.
pustí ho?

Dan (14) surově zavraždil Elišku (13). Soud odložil jeho propuštění

Soud odročil jednání o osudu jednoho z nejbrutálnějších dětských vrahů v republice. 14letý Daniel, který v únoru v Teplicích ubodal kamarádku Elišku, je momentálně v ústavu pro nezvladatelnou mládež v Boleticích u Děčína.

Zneužívání dívek v ústavu v Galantě
aktualizováno 14.09.
Výpověď terapeutky

Skandál na Slovensku: S dětmi v ústavu měli sex všichni terapeuti!

Slovensko zasáhl obrovský skandál. Přihlásila se nezletilá dívka, kterou měl sexuálně zneužít terapeut v zařízení pro léčbu drogově závislých. Po ní se ozvaly i další dívky. Nakonec vyšlo najevo, že své klienty zneužívali téměř všichni terapeuti!

Napadená dívka
aktualizováno 01.09.
mladé bestie

Šestiletá holčička si zažila peklo! Dvanáctiletí chlapci ji znásilnili

Trauma na celý život si s největší pravděpodobností odnese šestiletá holčička. Dvanáctiletí školáci ji společně znásilnili.

Opilé děti v parku
aktualizováno 21.06.
Případů přibývá

VIDEO z Prahy: Opilé děti nemohly ani chodit, další utíkaly před policií

Pražští strážníci v posledních dnech několikrát vyjížděli k opilým dětem. V pátek jich asi dvacet popíjelo v parku na Černém Mostě a zachytily je při tom kamery. V pondělí zase nadýchala skupinka na Palackého náměstí.

Nejvyšší soud v Hobartu
14.05.
dva roky utrum

Učitelka si nedala říct. Nachytali ji při sexu se studenty už potřetí

Středoškolskou učitelku Casey Lee Sullivan, která měla pohlavní styk se svými žáky, potrestali dvěma lety odnětí svobody za pohlavní styk s osobou mladší než 17 let. Vdaná Casey Lee Sullivan byla odsouzena za sex s nezletilými studenty střední školy v Tasmánii, kde sama vyučovala. Aféra se odehrávala během let 2012 až 2015.

Orální sex
aktualizováno 29.04.
anketa Souhlasíte?

Šokující verdikt soudu! Je-li žena opilá, není orální sex znásilnění

Orální sex nemůže být klasifikován jako znásilnění, pokud oběť před napadením byla pod tak silným vlivem alkoholu, že o sobě téměř nevěděla, rozhodl soud v Oklahomě poté, co 16letá dívka podala trestní oznámení na o rok staršího chlapce, který ji měl sexuálně zneužít. Důkazy přitom hovořily v její prospěch.