Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Čínská znamení
14.02.
proroctví na rok 2018

Víte, jaké je vaše čínské znamení? Přečtěte si horoskop pro rok Psa!

Uplynulý čínský rok Kohouta nabádal ke změnám. V nadcházejícím roce Psa je nutné tyto pozitivní změny dál rozvíjet, abyste získali od života to, co chcete. Přečtěte si, co vás letos podle čínského horoskopu čeká.

Čínský Nový rok psa
13.02.
čínský horoskop

Přichází čínský rok Psa! Bude plný změn, ke štěstí postačí jediná věc

Už v pátek startuje nový čínský rok. Tentokrát vstupuje do nejsympatičtějšího ze všech znamení – čeká nás totiž rok Psa. Převládajícím živlem bude v nadcházejících 12 měsících země. Podle čínského horoskopu půjde o velmi rušný rok poznamenaný bezpečnostními obavami a posunem k větší solidaritě.

Rodina
aktualizováno 01.01.
velký přehled novinek

Změny v roce 2018 se dotknou nás všech. Desítky věcí budou jinak

Růst minimální mzdy, vyšší daňové slevy na dítě nebo třeba nižší doplatky na léky. Od nového roku nás čekají desítky změn. Vybrali jsme pro vás přehled těch nejdůležitějších v jednotlivých odvětvích.

Prásk.tv píše:

Test osobnosti - 1
čtěte o tématu rok 2018 na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Kim Čong-un, Donald Trump
31.12.
Co nás čeká?

Rok 2018: Světu hrozí problémy a konflikty, varuje odbornice

Konec roku je ideální k bilancování předchozích měsíců, ale také dobou, kdy se díváme dopředu. A některé předpovědi pro rok 2018 nejsou zrovna povzbudivé. Figurují v nich války i jaderné zbraně.

Oprava D1
30.12.
Práce pokračují

Z tankodromu znovu dálnice. Opravy D1 jedou dál i v roce 2018

Další rok má za sebou generální modernizace dálnice D1. Ta je téměř ve své polovině. 9 úseků už je hotových - dalších 12 se buď staví nebo se stavět začne. V roce 2018 budou muset řidiči projíždět celkem osmi omezeními.

Baba Vanga - Donald Trump
aktualizováno 26.12.
Proroctví ze záhrobí

Co nás čeká příští rok? Baba Vanga předpověděla velké věci!

Vědma a věštkyně Baba Vanga sice zahynula už před 21 lety, přesto stále zásobuje svět svými vizemi. A nadcházející rok 2018 rozhodně není žádnou výjimkou. Žena, které se přezdívá Nostradamus z Balkánu, totiž předpověděla nejméně dvě zásadní události.

Princ Harry, sopka, zemětřesení, Kim Čong-Un
aktualizováno 14.11.
věštby na příští rok

Předpověděl brexit i Trumpa. Teď věštec řekl, co bude v roce 2018!

Předpověděl teroristické útoky v Nice, brexit nebo třeba to, že se Donald Trump stane prezidentem Spojených států. Teď se věštec Craig Hamilton-Parker zaměřil na rok 2018. A jen hezké věci nás podle něj nečekají.

Rok 2018
01.01.
co nás čeká

Co říkají čísla? Velká předpověď numeroložky na celý rok 2018

Když něco končí, něco nového začíná. Start nového roku s sebou přináší spoustu příležitostí pro nový začátek. Podle numeroložky budeme plynule rozvíjet to, co jsme v loňském roce započali. Co nás v příštím roce čeká?