Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena na kolejích
17.05.
Dráhy se brání

ČD po omylu nezajistily dopravu! "Děti šly podél trati," tvrdí svědek

Cestující z vlaku, který se málem srazil s jiným, tvrdí, že České dráhy situaci vůbec nezvládly. Nezajistily náhradní dopravu, proto někteří pasažéři včetně dětí šli do jiné zastávky pěšky podél tratě. Dráhy se brání, že lépe se to vyřešit nedalo.

2139835
14.05.
cestující si stěžují

Nebezpečí ve stanici: Vlak v Praze jel s otevřenými dveřmi! VIDEO

Nebezpečná situace vyděsila cestující na nádraží v Praze - Libni. Vlak společnosti RegioJet opouštěl stanici s přiotevřenými dveřmi, které se za jednou z pasažérek automaticky nezavřely. Uvnitř vlaku je přitom prostor u dveří snadno přístupný i dětem.

Hořící autobus - 4
aktualizováno 04.05.
foto uvnitř požár na silnici

Autobus s 20 cestujícími začal za jízdy hořet! Řidič hasil a odnesl to

Hasiči zveřejnili děsivé fotografie z incidentu, u kterého museli zasahovat ve čtvrtek večer. Na staré dálnici u brněnské městské části Žebětín začal hořet autobus s dvaceti cestujícími. Nikomu se naštěstí nic nestalo, řidič se ale nadýchal jedovatých zlodin.

Prásk.tv píše:

Žena byla agresivní v letadle
čtěte o tématu cestující na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Zbraň
28.03.
blansko kuriózní incident

Po zuby ozbrojenému důchodci ve vlaku vadilo kašlání, vytáhl zbraň!

Pořádné překvapení čekalo tento týden policisty, kteří naběhli do vlaku jedoucího z Brna do Prahy, aby zpacifikovali osmdesátiletého seniora. Muže rozzuřilo zakašlání cestujícího, a tak na něj vytáhl pistoli. Jak policisté následně zjistili, důchodce měl u sebe celý arzenál zbraní!

Autobusy - ilustrační foto - 8
27.03.
incident na Plzeňsku

Lidé s hrůzou volali policii, usedli do rozpadajícího se autobusu!

Jízdu v hororovém autobusu má za sebou několik lidí, kteří v úterý odpoledne cestovali v úseku Plzeň - Vejprnice. Dopravu náhradním prostředkem museli využít kvůli výluce na trati, netrvalo ale dlouho a přivolali na pomoc policii.

Letiště Changi
aktualizováno 23.03.
letečtí oscaři

Kino a bazén? Lidé vybrali nejlepší letiště na světě, Praha si polepšila!

Bezplatné kino, bazén na střeše a zahrada plná slunečnic? Tohle všechno mohou využít cestující na letišti Changi v Singapuru. To letos ovládlo žebříček stovky nejlepších letišť, který každoročně vyhlašuje společnost Skytrax. Praha si oproti minulému roku polepšila.

Autobus málem na přejezdu smetl vlak
aktualizováno 27.02.
neuvěřitelný hazard

Řidič autobusu ohrozil lidi! Vjel na přejezd, přiřítil se vlak. VIDEO

Neuvěřitelného hazardu se životy se dopustil ve Frýdku-Místku řidič (57) linkového autobusu, který vjel na železniční přejezd ve chvíli, kdy se k němu řítil vlak. Ignoroval světelnou signalizaci, od tragédie ho dělila vteřina.

Co lidé zapomněli v MHD
14.02.
Ztráty a nálezy

V pražské MHD loni našli spící dítě, zubní protézu i mládě krajty

Cestující zapomínají v pražské MHD stále více věcí. V loňském roce evidoval Dopravní podnik hlavního města Prahy celkem 6 453 předmětů. Úspěšně se svým majitelům vrátilo 2 243 předmětů, což je přibližně 35 %. Pracovníci Dopravního podniku se setkali s několika kuriózními ztrátami. Našli topné těleso radiátoru, rošt od sporáku, naslouchátko nebo zubní protézu. Lidé zapomněli v MHD ale i své spolucestující.

MHD Bratislava
07.02.
kuriozita v Bratislavě

Hádka v MHD: Řidič odmítl jet, bál se, že chytí chřipku od cestující

Kuriózní případ se stal v úterý ráno v bratislavské MHD. Řidič autobusu odmítl pokračovat v jízdě, protože jedna z cestujících, která seděla vepředu, kašlala. A řidič se bál, že se nakazí.

Dechová kontrola řidiče
30.01.
Jízda na drogách

Autobusák měl v těle pervitin, z pražského letiště vezl 30 lidí

Hodně nezodpovědně se zachoval řidič autobusu, který v úterý vezl z pražského letiště asi třicet cestujících. Nejprve se dostal do křížku s jiným řidičem, následně policisté při kontrole zjistili, že si šofér dal před jízdou pervitin.