Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Letecká nehoda v Mexiku
aktualizováno 01.08.
nouzové přistání

Pád letadla v Mexiku: Nejméně 85 zraněných, dva bojují o život!

Nejméně 85 lidí se zranilo při nehodě letadla na severu Mexika. Stroj se 101 lidmi na palubě se zřítil krátce po startu a dopadl těsně za ranvej ve městě Durango.

Výbuch sopky
aktualizováno 17.07.
erupce na havaji

Kusy sopečné lávy zasáhly loď! Popálily výletníky, 23 zraněných

Nejméně 23 lidí se v pondělí zranilo po erupci havajského vulkánu Kilauea poté, co na ně dopadlo kamení a další sopečný materiál. Většina raněných byla s popáleninami převezena do nemocnice.

Letiště v Pardubicích
aktualizováno 06.07.
Galerie + video Šílená dovolená

Konečně doletěli! Klienti Travel Service popsali otřesné zážitky

Stovky lidí, kterých se dotkly večerejší problémy se zpožděnými lety společnosti Travel Service, už jsou konečně ve svých dovolenkových destinacích nebo doma. Cestující se pro TN.cz podělili se svými zážitky s několikahodinovými zpožděními a otřesným chováním personálu letišť i samotné společnosti.

Prásk.tv píše:

Letuška vydává občerstvení - Ilustrační
čtěte o tématu cestující na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Andrej Suchilin
28.06.
zabila ho nemoc

Páchl, až lidé omdlévali a letadlo muselo přistát. Teď je muž mrtvý!

Ruský muzikant, kvůli kterému muselo v květnu nouzově přistát letadlo v portugalském Faru, je po smrti. V pondělí ho zabila zatím neznámá nemoc z Kanárských ostrovů, kde trávil dovolenou. Muži odumíraly tkáně a právě to bylo příčinou "smradu", kvůli kterému cestující začali zvracet a omdlévat.

Žena na kolejích
17.05.
Dráhy se brání

ČD po omylu nezajistily dopravu! "Děti šly podél trati," tvrdí svědek

Cestující z vlaku, který se málem srazil s jiným, tvrdí, že České dráhy situaci vůbec nezvládly. Nezajistily náhradní dopravu, proto někteří pasažéři včetně dětí šli do jiné zastávky pěšky podél tratě. Dráhy se brání, že lépe se to vyřešit nedalo.

2139835
14.05.
cestující si stěžují

Nebezpečí ve stanici: Vlak v Praze jel s otevřenými dveřmi! VIDEO

Nebezpečná situace vyděsila cestující na nádraží v Praze - Libni. Vlak společnosti RegioJet opouštěl stanici s přiotevřenými dveřmi, které se za jednou z pasažérek automaticky nezavřely. Uvnitř vlaku je přitom prostor u dveří snadno přístupný i dětem.

Hořící autobus - 4
aktualizováno 04.05.
foto uvnitř požár na silnici

Autobus s 20 cestujícími začal za jízdy hořet! Řidič hasil a odnesl to

Hasiči zveřejnili děsivé fotografie z incidentu, u kterého museli zasahovat ve čtvrtek večer. Na staré dálnici u brněnské městské části Žebětín začal hořet autobus s dvaceti cestujícími. Nikomu se naštěstí nic nestalo, řidič se ale nadýchal jedovatých zlodin.

Zbraň
28.03.
blansko kuriózní incident

Po zuby ozbrojenému důchodci ve vlaku vadilo kašlání, vytáhl zbraň!

Pořádné překvapení čekalo tento týden policisty, kteří naběhli do vlaku jedoucího z Brna do Prahy, aby zpacifikovali osmdesátiletého seniora. Muže rozzuřilo zakašlání cestujícího, a tak na něj vytáhl pistoli. Jak policisté následně zjistili, důchodce měl u sebe celý arzenál zbraní!

Autobusy - ilustrační foto - 8
27.03.
incident na Plzeňsku

Lidé s hrůzou volali policii, usedli do rozpadajícího se autobusu!

Jízdu v hororovém autobusu má za sebou několik lidí, kteří v úterý odpoledne cestovali v úseku Plzeň - Vejprnice. Dopravu náhradním prostředkem museli využít kvůli výluce na trati, netrvalo ale dlouho a přivolali na pomoc policii.

Letiště Changi
aktualizováno 23.03.
letečtí oscaři

Kino a bazén? Lidé vybrali nejlepší letiště na světě, Praha si polepšila!

Bezplatné kino, bazén na střeše a zahrada plná slunečnic? Tohle všechno mohou využít cestující na letišti Changi v Singapuru. To letos ovládlo žebříček stovky nejlepších letišť, který každoročně vyhlašuje společnost Skytrax. Praha si oproti minulému roku polepšila.