Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hrob dívky, která zemřela u Mlékojed
25.12.
Vánoční vzpomínka

Smrt dívek u Mlékojed: Kamarádi nezapomněli! Hroby zasypali květy

Policie už vyšetřování smrti dvou dívek na trati u Mlékojed uzavřela, jejich přátelé a rodiny ale stále nemohou uvěřit. Hroby i pomníčky děvčat zasypaly květiny a svíčky. Proč se rozhodly spáchat sebevraždu, se ale kamarádi možná nikdy nedozví.

Únos v Česku
aktualizováno 08.12.
sexuální násilí zvrhlík z náchoda

Od 14 let vydíral dívky! Zadrželi ho za znásilnění i dětskou pornografii

Až 12 let vězení hrozí muži (24) z Náchodska, který měl podle policie mámit z dívek intimní fotografie a pak je vydírat a nutit mimo jiné i k pohlavnímu styku. Případ je o to závažnější, že jeho obětí bylo i dítě mladší 15 let.

Podezřelý z obtěžování
aktualizováno 07.12.
Zneužívání

Taneční mistr stojí před soudem kvůli obtěžování dívek

Mnohaleté vězení hrozí jedenačtyřicetiletému trenérovi taneční školy z Kroměříže. Po vyšetřování, které trvalo rok a půl, skončil kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování před soudem.

Prásk.tv píše:

Dívky napálily bezdomovce - 1
čtěte o tématu dívky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Policista
aktualizováno 20.11.
Policejní pátrání

Kamarádky nasedly do vlaku a zmizely! Policie je našla v Liberci

Děčínští policisté pátrali po dvou dívkách, které se v neděli večer nevrátily domů. Naposledy byly viděny na nádraží, jak nastupují do vlaku směr Liberec. Mobilní telefony měly nedostupné. Policisté je nakonec našli opravdu v Liberci, jsou v pořádku.

Napadení a tahání za vlasy
aktualizováno 20.10.
napadení v praze

Kopance na zemi, tahání za vlasy: Dívky brutálně zbily spolužačku

Ve čtvrtek odpoledne vyjížděli strážníci k případu brutálního napadení na Praze 9. Dvě sedmnáctileté dívky zde zaútočily na svou spolužačku. Srazily ji na zem, kopaly do břicha a tahaly za vlasy. Napadená dívka skončila v nemocnici a útočnice odvezla policie.

KOŘENÍ: Škola volá
15.10.

KOŘENÍ: Škola volá

Možná jste si nevšimli, ale holčičky celého světa oslavily svůj svátek. Den dívky vyhlášený Organizací spojených národů se letos zaměřil na školní škamna.

Dvojice kuplířů vydělávala na nezletilých dívkách
27.09.
Vrchní soud

Kuplíři vydělávali na nezletilých dívkách! Soud je poslal do vězení

Za kupčení s lidmi dnes olomoucký Vrchní soud potrestal 8letým vězením dvojici z jihu Moravy. Muž a žena podle rozsudku vydělávali na mladých dívkách, přitom dobře věděli, že jim ještě nebylo 18 let a utekly z výchovných ústavů.

Šikana na Slovensku
aktualizováno 10.09.
smutná zpráva

Miriam (14) šikanovaly dvě dívky. Její rodinu postihla další rána

Slovensko vyděsilo video, na kterém dvě dívky mlátí svoji spolužačku Miriam (14). Ta křičela bolestí, když ji kopaly a tahaly za vlasy. Pro rodinu napadené je tohle období velmi těžké, protože se musí vyrovnat s další smutnou událostí - ochrnul jim syn.

Šikana na Slovensku
aktualizováno 03.09.
slovensko brutální šikana

Miriam bily i kopaly a sedm dětí se jen dívalo! "Má bolesti," říká otec

Slovenskem otřásá video brutální šikany, jejímž terčem se stala 14letá školačka. Zatímco Miriam řvala bolestí, dvě dívky ji kopaly a bily, sedm dětí pak incidentu jen tak přihlíželo. Otec napadené dívky je celou událostí zdrcený, jeho dcera stále trpí.

Pohřešovaná seniorka byla nalezena mrtvá v lese
aktualizováno 29.08.
dobrá zpráva konec pátrání

Ztracené holčičky (9 a 13) se našly po dvou dnech. Jsou v pořádku!

Dva dny strachu a nejistoty skončily. Dvě dívky (9 a 13 let), po kterých pátrali českobudějovičtí kriminalisté, se v pořádku vrátily domů. Dívky odešly z domu příbuzné a nedaly o sobě vědět. Kde celou dobu byly, bude policie zjišťovat.