Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Black Ginger - 7
aktualizováno 07.08.
všeho litují

"Říkal nám, co mačkat," hájí dívky řidiče metra! Prošetřuje ho policie

Televizi Nova se podařilo získat vyjádření dvou dívek, které v rámci jedné z výzev závodu LowCost Race řídily pražské metro za plného provozu. Strojvedoucího, který jim umožnil vlakovou soupravu ovládat, hájí s tím, že po celou dobu měl situaci pod kontrolou a radil jim, kdy a co mají mačkat, aby se nikomu nic nestalo. Celý případ nyní řeší pražský dopravní podnik i policie.

Dívky řídily metro
aktualizováno 07.08.
skandální zjištění šílená soutěž

Pražské metro za plného provozu řídily dvě dívky, šofér je nechal!

Pražský dopravní podnik řeší pořádný malér. Dvě účastnice závodu LowCost Race, který se dostal do povědomí lidí hlavně kvůli smrti Češky (24) v Rakousku, v rámci plnění jedné z výzev totiž řídily vlak v pražském metru - a to za plného provozu. Ovládat soupravu dívkám umožnil sám šofér, podle podniku jde o hrubé porušení pracovní kázně.

Banana Challenge - 4
23.06.
absurdní sázky

Svět pobláznila nová výzva! Dívky si zkouší zasunout banán do krku

Dámy, už jste si někdy zkoušely strčit banán co nejhlouběji do úst? Teď máte jedinečnou šanci. Pokud vás při tom někdo načape, můžete se vymluvit na sázku. Internetem po celém světě koluje nová výzva.

Prásk.tv píše:

Podivná fotografie - 1
čtěte o tématu dívky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Dovolená u moře nemusí znamenat jen slunění na pláži, ale také sportovní aktivity, soutěže, a hlavně spoustu zábavy!

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 22.06.
5. den soudu

Vražda v Doubici: Před soudem zazněla výpověď přeživší dívky

Už pátý den projednává Krajský soud v Ústí nad Labem případ muže, který podle obžaloby loni v září v Doubici na Děčínsku zavraždil 14letou dívku. Její o dva roky starší kamarádka, která byla mužova přítelkyně, přežila jen zázrakem.

2150384
aktualizováno 07.06.
Zraněné děti

Auto v Praze smetlo dvě dívenky (3 a 6 let). Jedna skončila na JIP

Dvě malé děti se zranily při dopravní nehodě na severu Prahy. Dívky ve věku tři a šest let ve Střelničné ulici srazilo přijíždějící auto. Obě skončily v nemocnici, jedna na jednotce intenzivní péče.

Policie na místě činu - ilustrační foto
aktualizováno 07.06.
Naléhavé pátrání

Z vycházky se nevrátily tři dívky, policie je další den vypátrala

Policisté ve čtvrtek ráno vyhlásili pod hlavičkou Dítě v ohrožení pátrání hned po třech dívkách z Moravskoslezského kraje. Kolem druhé hodiny odpoledne pak bylo pátrání odvoláno.

Prostitutky v Trebišově
11.05.
zvrácení zákazníci

Dětská prostituce v Trebišově: Objevují se i dívky mladší 15 let!

Měly by mít pěkné dětství a dospívání, místo toho stojí u cesty a nabízí k prodeji svá mladá těla. To je krutá realita mnoha nezletilých dívek ze slovenského Trebišova. Mezi nimi se objevily i dívky mladší patnácti let.

Karolína FUXOVÁ, Markéta FUXOVÁ
aktualizováno 09.05.
sestry zmizely

Dvojčata (16) utekla z návštevy u rodičů, pátrají po nich policisté!

Plzeňští policisté pátrají po dvojčatech Karolíně (16) a Markétě (16). Pohřešované sestry byly na návštěvě u svých rodičů, ze které se měly vrátit do výchovného zařízení. V něm pobývají na základě rozhodnutí soudu. Dvojčata se však do ústavu nevrátila a z bytu rodičů zmizela.

Brutální šikana v parku v anglickém Widnesu
04.05.
Otřesné chování

Vrstevnice dívku zbily jak žito. Dívejte se, překvapila rodina oběti

Na internetu se objevilo video, v němž parta teenagerek v anglickém Widnesu brutálně mlátí svoji třináctiletou vrstevnici. Záběry přitom šíří přímo příbuzní zmlácené školačky, aby urychlili identifikaci útočnic.

Taneční soutěž v Chrudimi
aktualizováno 28.04.
přerušení soutěže

Problémy na taneční soutěži: Divky v hale začaly kolabovat

Taneční soutěž v Chrudimi museli pořadatelé předčasně ukončit poté, co větší množství účinkujících dívek zkolabovalo. Na vině je pravděpodobně nedostatečná ventilace prostoru, hasiči nenaměřili žádné unikající látky ani kritickou úroveň oxidu uhličitého.