Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena přemýšlí
11.01.
Optický klam

Zjistěte, jaké zvíře se skrývá na obrázku! Poradíme, jak na to

Obrázek, který na první pohled může připomínat látku na vězeňské mundúry nebo nejnudnější čárkový kód na světě, skrývá tajemství! Dokážete odhalit zvíře, které je na něm zobrazené?

Adventní věnce prezidenta Miloše Zemana od Pavla Kočiše - 6
27.12.
vánoce prezidenta

Tajemství adventního věnce Miloše Zemana: Tradice trvá už roky

Prezident Miloš Zeman jako každý rok pronesl své vánoční poselství na obrazovkách TV Nova. Jeho stůl jako vždy zdobil krásný adventní věnec? Víte, jaké je jeho tajemství?

Kate a její kabelky
aktualizováno 25.11.
Samé nezbytnosti

Tajemství kabelky vévodkyně Kate odhaleno. Má tam tyto čtyři věci

Vévodkyně Kate svůj outfit téměř vždy doplní malou kabelkou. V psaníčku podle odborníků na královskou rodinu nosí jen ty nejpotřebnější věci. Podle nejnovější biografie jsou pouze čtyři.

Prásk.tv píše:

Vévodkyně Kate
čtěte o tématu tajemství na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Oprátka
aktualizováno 09.11.
Poslední tajemstí

Totožnost odhalena! Policie už ví, kdo byl tajemný oběšenec

Kriminalistům se podařilo po více než třech letech zjistit identitu oběšeného muže. Tělo lidé objevili u Pohořelic na Zlínsku. K sestavení jeho podobizny použili metodu detailního zkoumání lebky.

Novorozenec - 3
aktualizováno 08.11.
Dítě zemřelo

Maminka ukrývala novorozence. Aby nekřičel, dala mu alkohol

Šokující případ rozplétá Krajský soud v Praze. Stanula před ním jednadvacetiletá žena ze středních Čech. Ta před necelými třemi lety porodila malou holčičku. Před svým partnerem zatajila, že změnila původní rozhodnutí dát dítě k adopci a propašovala dceru domů. Když potřebovala, aby dítě nebrečelo a neprozradilo se, tak měla dát novorozenci napít alkohol. Holčička zemřela.

Lékař hledá mrtvé na Facebooku
28.10.
Náročná práce

Tajemství lékařů: Řekli, co dělají, než oznámí rodině smrt blízkého

Jak se lékaři vyrovnávají s psychicky velmi náročným úkolem, kdy musí pozůstalým oznámit, že jejich blízký zemřel, prozradil dlouholetý chirurg z pohotovosti v nemocnici v Indianapolisu. Než rodině tuto zprávu oznámí, podívá se na facebookový profil zesnulého. V emotivní zpovědi vysvětlil, proč to dělá právě takto.

J. K. Rowlingová a Harry Potter
26.09.
kouzelný svět

Rowlingová odhalila 20 let staré tajemství! Otřáslo světem Pottera

Dvacet let - tak dlouho autorka příběhu o Harrym Potterovi skrývala velké tajemství. Nyní se však J. K. Rowlingová rozhodla tajemství odhalit a šokovala jím nejednoho fanouška slavné ságy. Pozor, v článku se vyskytují části zápletky z nového filmu Fantastická zvířata.

Princ Harry a Meghan jsou svoji
23.09.
Svatební překvapení

Meghan odhalila tajemství svých šatů. Ukryla v nich vzkaz

Vévodkyně Meghan prozradila tajemství, které bylo ukryté v jejích svatebních šatech. Šlo o připomínku prvního rande s princem Harrym, který se stal v květnu jejím manželem. Zároveň to bylo její "něco modrého".

Jiří Ovčáček - 7
aktualizováno 10.09.
Proč to tají?

Mluvčí prezidenta vstoupil do katolické církve. Husité si oddechli

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček se rozhodl ukázat husitské církvi záda a přestoupil k církvi katolické. K tomu, proč se rozhodl stát katolíkem, se vyjádřil stroze: "Je to moje věc."

Princ Harry s náramky
03.09.
Nosí ho neustále

Odhalili tajemství náramku prince Harryho! Skrývá dojemný příběh

Náramky už k princi Harrymu tak nějak patří. Měl je na své svatbě i u závěrečných zkoušek ve škole. Právě tento doplněk také prozradil jeho vztah s tehdy ještě herečkou Meghan Markle. Jen málokdo ale ví, jaký se za ním skrývá příběh.