Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záchranáři nakládají zraněného do sanitky
07.12.
trestní stíhání

Řidiči sanitky hrozí vězení! Vezl pacienty opilý, prokázala zkouška

Mělo jít o rutinní silniční kontrolu, teď ale řidiči sanitky ze Znojemska hrozí vězení. Na konci listopadu totiž nadýchal 1,32 promile, celá věc je o to horší, že v tu chvíli vezl do nemocnice dva pacienty.

Škola smyku
aktualizováno 27.11.
Zodpovědná práce

Na okruhu trénovali řidiči sanitek! Zkoušeli jízdu na sněhu a náledí

Asi 50 řidičů sanitek z celého Libereckého kraje si mohlo vyzkoušet své schopnosti na sněhu a náledí na okruhu v Sosnové v okrese Česká Lípa. A přestože se jedná o skutečné profesionály, přiznali, že je instruktoři dost zaskočili.

Nehoda sanitky - 2
aktualizováno 24.11.
dopravní omezení

Vážná nehoda na dálnici! Srazila se sanitka s autem, 6 zraněných

Zraněním šesti lidí skončila v pátek odpoledne vážná nehoda na dálnici D3. Nedaleko Ševětína na Českobudějovicku se srazila sanitka s osobním autem. Doprava je v kritickém úseku řízena kyvadlově.

Prásk.tv píše:

Záchranka - 1
čtěte o tématu sanitka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyzrajte na vánoční pečení

Vánoce už jsou skoro za dveřmi, příprava na ně je ale už v plném proudu. O to víc se vyplatí znát nějaký ten trik, který vám usnadní práci anebo dokonce vylepší výsledek vašeho úsilí.

Nehoda sanitky a osobního vozu v Praze
aktualizováno 20.11.
vážná nehoda

Sanitka skončila po nehodě na boku, auta zablokovala křižovatku

Pondělní ráno skončilo špatně pro pražské záchranáře. Po nehodě na frekventované křižovatce skončila sanitka na boku, obě auta blokovala provoz. Na místo vyrazili hasiči, záchranáři i policisté.

Na sanitce čekal nevybíravý vzkaz
aktualizováno 12.11.
záchraná života

Záchranáři bojovali o pacienta, na sanitce čekal nevybíravý vzkaz

Záchranáři bojovali o život pacienta, který měl vnitřní krvácení a zvracel krev. Když spěchali s mužem v kritickém stavu k sanitce, čekal je šok. Naštvaný soused jim za stěračem nechal nevybíravý vzkaz, protože mu sanitka blokovala příjezdovou cestu. Pacient i přes jejich snahu v nemocnici zemřel.

Po policii zkouší elektromobil i záchranka
aktualizováno 07.11.
testovací vůz

Záchranáři dostali k testování nový vůz, nehody se nebojí

Jihomoravská záchranná služba dostala na půl roku elektromobil v hodnotě přes jeden milion korun. Je tak už druhou složkou integrovaného systému, která testuje drahé vozidlo soukromé firmy. Policie na půjčený super sport nevzpomíná úplně ráda, skončil totiž nabouraný s hradním protokolářem na palubě.

Muž zaútočil na sanitku
aktualizováno 22.10.
napadená sanitka

Záchranáři zastavili zakrvácenému muži, ten jim rozmlátil přední sklo!

Lubští záchranáři si v sobotu prožili chvíle strachu. Když jeli se zraněným pacientem, zastavil je zakrvácený muž. Chtěli mu pomoci, ale zraněný se vrhl proti autu, začal řvát a rozmlátil rukama přední sklo. Agresora musela zpacifikovat policie.

Neznámý střelec pálil na sanitku
20.10.
záchranáři v ohrožení

Rána a prasklé sklo: Po sanitce v Ústí nad Orlicí někdo střílel

Policie v Ústí nad Orlicí vyšetřuje pravděpodobnou střelbu na sanitní vůz rychlé záchranné služby. K incidentu mělo dojít u Dolní Dobrouče a posádka skončila se zničeným předním sklem. Kriminalisté posbírali stopy a čekají na výsledky expertíz.

Motorkář překážel pospíchající sanitce
aktualizováno 19.10.
Hrozí mu trest

Motorkář blokoval sanitku jedoucí k pacientovi v bezvědomí! VIDEO

Bezohledně se zachoval řidič motorky, který na silnici mezi Ústím nad Orlicí a Lanškrounem blokoval sanitku jedoucí se zapnutými majáky k pacientovi v bezvědomí. Motorkáři teď hrozí vysoká pokuta u přestupkové komise.

Koupil starou sanitku, kterou předělal na svůj nový domov
05.10.
krásná přestavba

Po rozchodu přišel o byt. Koupil sanitku a proměnil ji v bydlení

Ian Dow (33) z Kalifornie po rozchodu se snoubenkou a po nehodě na motorce zcela překopal svůj život. Na eBay si koupil starou sanitku, kterou kompletně předělal a dnes mu slouží jako nový domov, se kterým se vydal na dobrodružnou cestu po Americe.