Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda záchranářů
včera 20:33
vážná nehoda

Záchranka spěchala za pacientem, cestu jí zkřížilo auto! Tři zranění

Sobotní výjezd záchranářů k pacientovi s náhlými zdravotními obtížemi v obci Píšť skončil vážnou dopravní nehodou, při které se zranili tři lidé. Čelní náraz přišel poté, co sanitnímu vozu vjelo do cesty osobní auto. Na místo neštěstí letěl i záchranářský vrtulník.

Porody chlapců na Hodonínsku - 4
15.08.
galerie dojemný okamžik

Záchranářku po porodu dvou dětí pohltily emoce: Čekala jsem 22 let!

Za dlouhých 22 let, co pracuje u záchranné služby, neasistovala u jediného porodu. Ve středu odpoledne si ale Jitka J. počínala jako profesionál. Pomohla odrodit hned dva chlapce a to za ztížených podmínek. Obě události ji silně dojaly.

Agresivní řidič předjížděl sanitku
02.07.
nebezpečné hazardování

Několikrát ohrozil sanitku! Jela zachránit pacienta, přitížilo se mu

Televize Nova získala videozáznam, na kterém je zachycený řidič osobního auta, který u Pardubic hned dvakrát po sobě a ve vysoké rychlosti předjel sanitní vůz. Sanitka měla zapnuté majáky a spěchala k pacientovi, kterému se přitížilo. Řidič osobního vozidla udělal několik nepochopitelných manévrů.

Prásk.tv píše:

Simona Krainová - 5
čtěte o tématu sanitka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Autobus plný dětí se v Německu srazil se sanitkou, 46 zraněných!
aktualizováno 01.07.
Na tábor nedojeli

Autobus plný dětí se v Německu srazil se sanitkou, 46 zraněných!

Šestačtyřicet lidí, z velké části dětí, se zranilo při sobotní nehodě zájezdového autobusu a sanitky na sever od německého Hamburku. Autokar vezl děti na letní tábor.

Muže srazil na zastávce v Průmyslové autobus
aktualizováno 09.06.
vážná zranění

Na zastávce našli zakrváceného muže, měl ho srazit autobus

Hororová scéna se odehrála v Průmyslové ulici v Praze. V pátek k večeru objevili lidé silně zakrváceného muže na autobusové zastávce. Muž částečně kolaboval a musela pro něj dojet sanitka, ještě předtím uvedl, že ho srazil autobus, který následně odjel.

Převoz pacientky soukromou sanitkou skončil smrtí pacientky
aktualizováno 29.05.
trestní stíhání

Boural opilý a zemřela žena. Řidič sanity se zhroutil! Šéf se ho zastal

Řidič soukromé Dopravní zdravotní služby, kterému včera v sanitě po nečekaném manévru za jízdy na Plzeňsku zemřela pacientka, se psychicky zhroutil a je v péči lékařů. TV Nova to řekl majitel firmy. Policie zahájila stíhání řidiče, ale zatím není jasné, z jakého trestného činu bude obviněn.

Sanitka
aktualizováno 28.05.
smrtelná nehoda

Pacientka zemřela v sanitce! Může za to srna, tvrdí řidič. Nadýchal

Tragicky v pondělí skončila nehoda nedaleko Kralovic na Plzeňsku, ve které měl podle policie sehrát roli i alkohol. Havarovala sanitka soukromého dopravce, její řidič přitom nadýchal téměř promile alkoholu. Policii tvrdil, že mu do cesty vběhla srna.

Sanitka. Ilustrační foto
aktualizováno 16.05.
Vážná nehoda

Zasahující sanitku smetlo na D7 auto, celkem čtyři zranění

Na 10. kilometru dálnice D7 ve směru na Slaný narazilo ve středu ráno osobní auto do sanitky, která vyjela k jiné nehodě. Záchranáři ani nestihli vystoupit z auta. Na místě jsou celkem dva středně těžce zranění řidiči a dva lehce zranění záchranáři.

Vyšetřovatel
07.04.
vyšetřování policie

Na ulici v Praze našli ležícího muže, zemřel v sanitce! Vražda?

V pražských Bohnicích našli na ulici ležícího muže. Svědci zavolali záchrannou službu a policii. Záchranáři muže chtěli transportovat do nemocnice, ale bohužel zemřel v sanitce.

Porod v sanitce
20.03.
porod na Mělnicku

Maminka porodila v sanitce. Za osm minut bylo po všem

Zdravotníci záchranné služby to nemají jednoduché, většinou totiž vyjíždějí k nešťastným případům, které si obyčejní lidé nedovedou představit. Občas se ale situace obrátí a záchranáři jsou svědky i šťastné události. Přesně to se v pondělí povedlo záchranářům ze Středočeského kraje.