Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sanitka. Ilustrační foto
aktualizováno 16.05.
Vážná nehoda

Zasahující sanitku smetlo na D7 auto, celkem čtyři zranění

Na 10. kilometru dálnice D7 ve směru na Slaný narazilo ve středu ráno osobní auto do sanitky, která vyjela k jiné nehodě. Záchranáři ani nestihli vystoupit z auta. Na místě jsou celkem dva středně těžce zranění řidiči a dva lehce zranění záchranáři.

Vyšetřovatel
07.04.
vyšetřování policie

Na ulici v Praze našli ležícího muže, zemřel v sanitce! Vražda?

V pražských Bohnicích našli na ulici ležícího muže. Svědci zavolali záchrannou službu a policii. Záchranáři muže chtěli transportovat do nemocnice, ale bohužel zemřel v sanitce.

Porod v sanitce
20.03.
porod na Mělnicku

Maminka porodila v sanitce. Za osm minut bylo po všem

Zdravotníci záchranné služby to nemají jednoduché, většinou totiž vyjíždějí k nešťastným případům, které si obyčejní lidé nedovedou představit. Občas se ale situace obrátí a záchranáři jsou svědky i šťastné události. Přesně to se v pondělí povedlo záchranářům ze Středočeského kraje.

Prásk.tv píše:

Simona Krainová - 5
čtěte o tématu sanitka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Chlapce kopl u Zruče kůň přímo do hlavy
18.03.
vážné zranění

Malého chlapce kopl kůň přímo do hlavy, musel pro něj letět vrtulník

Nedělní odpoledne skončilo velmi špatně pro malého chlapce, kterého kopl kůň přímo do hlavy. Do Zruče okamžitě vyrazili záchranáři, kvůli vážnosti zranění byl vyslán také záchranářský vrtulník. Ten chlapce přepravil do plzeňské nemocnice.

Sanitky
16.03.
Krůček od tragédie

Tři malé děti se v bytě přiotrávily plynem. Skončily v nemocnici

Tři malé děti a jeden dospělý se v pátek ráno otrávili oxidem uhelnatým. Záchranáře do domu ve Frýdku-Místku zavolali okolo 6. hodiny ráno. Postižená čtveřice trpěla bolestmi hlavy, někteří členové domácnosti dokonce kolabovali. Záchranáři je rozvezli do nemocnic.

Sanitka
aktualizováno 18.03.
Netradiční porod

Matka porodila nedočkavého chlapce v sanitce, oba jsou zdraví

Plzeňští záchranáři odrodili dnes ráno zdravého chlapečka v sanitce. Od porodnice je dělily jen stovky metrů a necelé dvě minuty. Naštěstí vyrazil za těhotnou ženou do Tlučné se zdravotníky i lékař, kterého na hrozící brzký porod upozornila operátorka záchranné služby. Mladá maminka porodila svého druhého syna hladce bez komplikací a oba jsou v pořádku.

Nehoda sanitky v Praze - 2
aktualizováno 12.03.
Srazili i semafor

Vážná nehoda v Praze! Auto smetlo na křižovatce sanitku

Nehoda vážně zkomplikovala dopravu na severu Prahy. Na Kobyliském náměstí se srazilo auto se sanitkou středočeských záchranářů. Ta poškodila také semafory na křižovatce u stanice metra Kobylisy.

Záchranka
04.03.
Ohleduplnost k záchranářům

Místo vděku troubení a urážky! Toto musí snášet čeští záchranáři

Snaží se bojovat o životy a pomáhat lidem, do toho ale musí poslouchat nadávky agresivních řidičů, kterým parkující sanitka vadí. Mnohdy je agrese tak vystupňovaná, že záchranářům hrozí i útok. Kvůli nadávkám záchranářům přitom nedávno ve Velké Británii skončila mladá žena v policejní cele.

Kirsty Sharman
aktualizováno 20.02.
Přísné zákony

Dívka nechala záchranářům za stěračem lístek, skončila v cele

Naprosto nulovou empatii předvedla mladá Britka ze města Stoke-on-Trent. Když uviděla, že před jejím domem parkuje sanitka, která přijela pro někoho z jiného domu, záchranářům nechala za stěračem naštvaný vzkaz. Posádce sanitky pak ještě vynadala. Za chvíli ovšem na její dveře zazvonili policisté.

Nehoda záchranářů v Nýřanech
aktualizováno 12.02.
Nehoda v Nýřanech

Řidička nedala přednost, srazila se se záchrankou! Dva zranění

V Nýřanech na Plzeňsku se v pondělí dopoledne srazilo auto záchranářů s jiným vozem. Dva lidé utrpěli středně těžká zranění. Podle prvotních informací nedala řidička osobáku přednost zdravotníkům.