Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda záchranářů v Nýřanech
aktualizováno 12.02.
Nehoda v Nýřanech

Řidička nedala přednost, srazila se se záchrankou! Dva zranění

V Nýřanech na Plzeňsku se v pondělí dopoledne srazilo auto záchranářů s jiným vozem. Dva lidé utrpěli středně těžká zranění. Podle prvotních informací nedala řidička osobáku přednost zdravotníkům.

Boris Záhumenská blokoval cestu sanitce
31.01.
rozhodnutí soudu

Řidič blokoval sanitku na cestě do nemocnice, teď si vyslechl trest

Řidič ze slovenského města Partizánské měl svou jízdou několik kilometrů blokovat cestu sanitce směřující s pacientkou do nemocnice. Sám tvrdí, že chtěl pomoci záchranářům s průjezdem. Soud ho nyní poslal do vězení a zakázal mu na devět let řídit.

Řidiče osobáku museli vyprostit, v sanitce všichni vyvázli bez úhony
aktualizováno 05.01.
šok cestou do porodnice

Auto vjelo v Praze do cesty sanitce, vezla ženu do porodnice

Citroen vjel v noci na pátek na křižovatce v pražských Malešicích do cesty sanitce jedoucí do porodnice. Po tvrdém střetu museli hasiči řidiče osobáku vyprostit, sanitka skončila ve sloupu, ale rodička naštěstí vyvázla bez úhony.

Prásk.tv píše:

Záchranka - 1
čtěte o tématu sanitka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Sanitka bourala v křižovatce
aktualizováno 28.12.
nehoda v praze

Sanitka se v křižovatce srazila s autem, zrovna převážela pacientku

Na pražském Pankráci ve středu večer bourala sanitka, která vezla do nemocnice pacientku. V křižovatce se srazila s osobním autem, nikomu se naštěstí nic nestalo. Provoz v místě nehody ale musel být obousměrně omezen.

Speciální vozidlo Moravskoslezské záchranky
21.12.
Vážná nehoda

V Karviné srazila sanitka na cestě za pacientem malou dívku!

Ve středu kolem 13. hodiny odpoledne v Karviné srazila sanitka spěchající za pacientem dívku. Přestože se řidič sanitky pokusil střetu zabránit, došlo ke kolizi vozidla s dítětem, které přebíhalo silnici.

Záchranáři nakládají zraněného do sanitky
07.12.
trestní stíhání

Řidiči sanitky hrozí vězení! Vezl pacienty opilý, prokázala zkouška

Mělo jít o rutinní silniční kontrolu, teď ale řidiči sanitky ze Znojemska hrozí vězení. Na konci listopadu totiž nadýchal 1,32 promile, celá věc je o to horší, že v tu chvíli vezl do nemocnice dva pacienty.

Škola smyku
aktualizováno 27.11.
Zodpovědná práce

Na okruhu trénovali řidiči sanitek! Zkoušeli jízdu na sněhu a náledí

Asi 50 řidičů sanitek z celého Libereckého kraje si mohlo vyzkoušet své schopnosti na sněhu a náledí na okruhu v Sosnové v okrese Česká Lípa. A přestože se jedná o skutečné profesionály, přiznali, že je instruktoři dost zaskočili.

Nehoda sanitky - 2
aktualizováno 24.11.
dopravní omezení

Vážná nehoda na dálnici! Srazila se sanitka s autem, 6 zraněných

Zraněním šesti lidí skončila v pátek odpoledne vážná nehoda na dálnici D3. Nedaleko Ševětína na Českobudějovicku se srazila sanitka s osobním autem. Doprava je v kritickém úseku řízena kyvadlově.

Nehoda sanitky a osobního vozu v Praze
aktualizováno 20.11.
vážná nehoda

Sanitka skončila po nehodě na boku, auta zablokovala křižovatku

Pondělní ráno skončilo špatně pro pražské záchranáře. Po nehodě na frekventované křižovatce skončila sanitka na boku, obě auta blokovala provoz. Na místo vyrazili hasiči, záchranáři i policisté.

Na sanitce čekal nevybíravý vzkaz
aktualizováno 12.11.
záchraná života

Záchranáři bojovali o pacienta, na sanitce čekal nevybíravý vzkaz

Záchranáři bojovali o život pacienta, který měl vnitřní krvácení a zvracel krev. Když spěchali s mužem v kritickém stavu k sanitce, čekal je šok. Naštvaný soused jim za stěračem nechal nevybíravý vzkaz, protože mu sanitka blokovala příjezdovou cestu. Pacient i přes jejich snahu v nemocnici zemřel.