Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dobrý anděl_paní Ivana s Ellenkou
13.11.
Nadace Dobrý anděl

Dobrý anděl pomohl nemocné Ivaně vyřešit problémy s penězi

Doposud byla zdravá a ani v minulosti neměli v rodině nikoho s podobnou diagnózou. “Zpětně když o tom přemýšlím, jsem si jistá, že hlavním spouštěčem byl stres. 85 % rodin s nezaopatřenými dětmi, ve kterých jeden z rodičů onemocní rakovinou, se neobejde bez finanční pomoci rodiny, přátel, neziskových organizací či dokonce zadlužení. Díky pravidelným příspěvkům, kteří posílají dárci prostřednictvím nadace Dobrý anděl, zvládne rodina těžkou situaci snadněji a minimalizuje dopad nemoci na své děti.

Mezinárodní den bez podprsenky!
aktualizováno 13.10.
odhalené celebrity

Mezinárodní den bez podprsenky je tu! Kdo ho slaví? GALERIE

13. říjen je Mezinárodním dnem bez podprsenky. A není proto, aby ženy rozptylovaly pozornost mužů. Důvodem je především zvýšení povědomí o rakovině prsu.

Olivia Newton-Johnová a John Travolta v Pomádě
aktualizováno 31.05.
Rakovina prsu

Fanoušci smutní! Mám rakovinu, přiznala hvězda muzikálu Pomáda

Oblíbená herečka Olivia Newton-John přiznala, že jí lékaři opět diagnostikovali rakovinu prsu. Se stejnou nemocí herečka bojovala před 25 lety, teď se jí zákeřná nemoc vrátila. Newton-John, která proslula rolí Sandy v muzikálu Pomáda, kvůli nemoci ruší koncertní turné

Prásk.tv píše:

Anna K.
čtěte o tématu rakovina prsu na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyberete si saně, nebo lyže?

Nahoru za hodinu a půl, a to se saněmi na zádech. Dolů za 4 a půl minuty, ale na saních. Tak se dá charakterizovat výkon vítěze prvního sáňkařského závodu, který se na Černé hoře v Krkonoších jel před 120 lety. Po stejné trase se můžete projet i dnes, jen s tím rozdílem, že nahoru vás vyveze kabinková lanovka.

Deodorant
aktualizováno 12.05.
nebezpečné účinky

Antiperspiranty chce zakázat první země! Prý způsobují rakovinu

Škodlivost antiperspirantů zkoumali vědci už mnohokrát. Jestli jsou ale pro lidský organismus skutečně škodlivé, se nikdy spolehlivě nepotvrdilo. A i názor odborníků na toto téma se různí. Nicméně to vypadá, že ve Švýcarsku nechtějí ponechat nic náhodě a zvažují, že antiperspiranty úplně zakážou.

Operace Běly Valšíkové - 5
aktualizováno 11.04.
detaily ze zákulisí

V Ordinaci půjde o život: Oblíbená postava skončí na sále! FOTO

S rakovinou prsu bojuje Běla Valšíková (Zlata Adamovská) v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 statečně už sedm měsíců, bohužel stále nemá vyhráno. Už dnes večer se o jejím dalším osudu bude rozhodovat na operačním sále.

Sarah Boyle - 1
25.02.
obrovské štěstí!

Nemluvně odmítalo kojení a zachránilo tak mámě život!

Zákeřnou nemoc mladé maminky poznal její pětiměsíční syn. Pokaždé se velmi rozplakal, když měl pít z jejího prsu - ale pouze z toho pravého. Matka šla raději na vyšetření, nad diagnózou zůstala v šoku.

Běla Valšíková bez vlasů
02.11.
Ordinace v růžové zahradě 2

Pravda o vlasech Zlaty Adamovské! Ostříhala se herečka dohola?

Postavu Běly Valšíkové v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 zasáhla zákeřná nemoc, rakovina. Kvůli chemoterapii se teď Běla rozhodla k razantnímu kroku, ostříhala se dohola. Jak to má ale s vlasy herečka Zlata Adamovská, která Bělu hraje?

rakovina prsu
26.06.
Průlom

Vědci se blíží zázračnému léku na rakovinu, odbourá operace

Nová studie prokázala, že lék, který se momentálně používá na léčbu řídnutí kostí, by mohl zvládnout i mnohem nebezpečnější chorobu - rakovinu.

Mamograf
11.03.
Rakovina prsu

Revoluce v léčbě rakoviny: Nádor za 11 dní úplně zmizel!

S novou nadějí pro ženy trpící rakovinou prsu přišli britští lékaři. Novou kombinací stávajících léků dokázali u 87 % pacientek zastavit růst nádoru, aniž by pacientky musely podstoupit chemoterapii. Když lékaři po pouhých 11 dnech hodnotili, jak ženy na léčbu reagují, nestačili se divit. U 11 % žen nádor úplně zmizel!

Zuzana Beranová
26.11.

VÍKEND: Boj s rakovinou prsu

Paní Zuzana Beranová je maminkou čtyř dospívajících synů, která se musí pořádně otáčet, protože je na kluky sama. Ten každodenní kvalt v práci, v péči o domácnost a o kluky se loni v prosinci zničehonic zastavil. Zuzaně lékaři diagnostikovali nádor v prsu.