Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

dvojnásobná vražda

Požár v Jirkově: Dan zemřel v ohni. Jeho přítelkyně promluvila

Tragický požár v Jirkově otřásl nejen Chomutovskem, ale i celou Českou republikou. Jednatřicetiletý muž zapálil dveře bytu kvůli osobním sporům s mladíkem. Ten v ohnivé pasti zemřel společně se svým otcem. Pozůstalí jsou ze smrti milovaných osob zničení.

Požár rodinného domu na Tachovsku - 8
Aktualizováno 23.2. 2017 13:19
video hořel už potřetí

Plameny šlehaly do výše několika metrů! Rodinný dům lehl popelem

U požáru rodinného domu v Chodové Plané na Tachovsku zasahovali v noci na čtvrtek hasiči. Když přijeli na místo, celý dům byl v plamenech. V současné době v budově nikdo nebydlel, majitele našli hasiči už před rokem v domě mrtvého.

Rozloučení s hasičem
Aktualizováno 23.2. 2017 20:35
Pohřeb hasiče

Poslední sbohem: Stovky lidí se loučily se zemřelým hasičem

Kolegové a rodina, ale i veřejnost se rozloučili s hasičem, který položil život při zásahu ve Zvoli. Při požáru lakovny se Jan Odermatt vážně zranil, po převozu do nemocnice zemřel. Poslední rozloučení se konalo ve strašnickém krematoriu.

Prásk.tv píše:

Hasičák
čtěte o tématu požár na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

Požár v Jirkově
Aktualizováno 22.2. 2017 20:50
tragédie v jirkově

Žena, které upálili otce a bratra, promluvila: "Nemělo se to stát..."

V sobotu přišla Michaela krutým způsobem o bratra i otce. Teď se ale musí postarat především o mámu, která se z tragédie zhroutila. Dva z nejbližších lidí jim zabil muž, který vymáhal peníze založením požáru dveří bytu na sídlišti v Jirkově. Ale zvrtlo se to. Dnes obě viděly jeho tvář, ale neznají ho. "Nemělo se to stát," říkají jen...

Požár bytu v Jirkově
Aktualizováno 22.2. 2017 18:08
Požár bytu

Tragédie v Jirkově: Uhořel jí syn i manžel, teď poslala dojemný vzkaz

V bytě na Chomutovsku uhořel otec Miroslav a syn Dan. Zřejmě šlo o pomstu 31letého žháře, který nalil na vchodové dveře hořlavinu a pak je zapálil. Matka, která v bytě také bydlela, naštěstí nebyla doma. Teď poslala dojemný vzkaz.

Požár
Aktualizováno 22.2. 2017 15:31
Zatkli ho

Otce se synem v Jirkově zabil žhář! Na dveře nalil benzin a škrtl

Požár bytu v Jirkově, při němž zemřeli otec se synem, nebyla nešťastná náhoda. Policisté už obvinili 31letého muže, který měl na dveře i pod ně nalít hořlavinu a zapálit.

Požár
Aktualizováno 21.2. 2017 15:41
policejní vyšetřování

V Jirkově uhořel otec se synem, požár mohl někdo založit úmyslně

Ústečtí policisté stále vyšetřují podezřelý požár a výbuch bytu v Jirkově na Chomutovsku. Při požáru zemřel otec se synem, dalších devět lidí se přiotrávilo kouřem. Desítky lidí museli hasiči evakuovat. Policisté pracují s několika vyšetřovacími verzemi, nevyloučili ani to, že někdo požár založil úmyslně.

Vražedný oheň

"Pomoc! Pomoc!" Při požáru zemřeli otec se synem. VIDEO

V sobotu večer hořelo v jednom z bytů v Jirkově u Chomutova. Dva muži zemřeli, devět lidí se přiotrávilo kouřem a desítky dalších museli hasiči evakuovat. Lidé prý zaslechli před požárem explozi a domnívají se, že v bytě byla varna drog. Tuhle informaci ale policie zatím vylučuje.

Požár v Brně zničil mercedes a poškodil další dvě auta
Aktualizováno 19.2. 2017 22:13
Nehoda nebo úmysl?

V Brně v noci shořela tři auta, škoda je více než milion!

Pořádně horko bylo kolem třetí hodiny ráno ve Francouzské ulici v brněnských Zábrdovicích. A to doslova. Z neznámého důvodu tu totiž začal hořet mercedes a plameny poničily i další dvě zaparkovaná auta.

Požár chatky ve Zlíně - Malenovicích - 1
Aktualizováno 18.2. 2017 21:44
Požáry v Ústeckém kraji

Tragické požáry: Dva mrtví v Jirkově, jeden v Postoloprtech

Dva tragické požáry současně řešili hasiči v Ústeckém kraji. Okolo půl sedmé vyjížděli k požáru bytu Jirkově na Chomutovsku. V bytě našli dva mrtvé lidi. O půl hodiny později vyráželi také do Postoloprt, kde se požár chatky stal osudný jednomu člověku.