Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Interiér pražského hotelu po požáru - 6
aktualizováno dnes 13:45
GALERIE Hotel v Praze

Třetí obětí požáru je mladá Němka. Škoda přesáhne 20 milionů

Škoda, která vznikla při sobotním požáru pražského hotelu, přesáhne podle odhadů 20 milionů korun. Příčina požáru stále není známá, kriminalisté si vyžádali další odborné posudky. Na místě neštěstí zemřeli dva lidé, další dvě ženy podlehly zraněním v nemocnici. I jejich totožnost už policisté znají.

Při požáru hotelu v Praze zemřeli dva lidé - 16
aktualizováno včera 13:01
Smrt na místě i v nemocnici

Bilance požáru hotelu v Praze se zhoršuje, mrtví jsou už čtyři!

Požár hotelu v centru Prahy, který budovu zachvátil v sobotu navečer, má celkem už čtyři oběti. Dva lidé zemřeli na místě, dvě ženy podlehly utrpěným zraněním později v nemocnici. Několik dalších lidí se zranilo - včetně dvou zasahujících hasičů.

Praha zažila dva velké požáry během necelých 24 hodin
aktualizováno včera 12:33
Náročné zásahy

Nejdřív hotel, pak lakovna: Prahu postihly dva velké požáry po sobě

Hodně hektické a náročné hodiny za sebou mají pražští hasiči. Během necelých 12 hodin museli vyjíždět ke dvěma rozsáhlým požárům. První byl v sobotu navečer hotel, v noci na neděli pak autolakovna. Na obou místech zasahovalo více než deset jednotek.

Prásk.tv píše:

Hasič zachránil dítě - 1
čtěte o tématu požár na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Při požáru hotelu v Praze zemřeli dva lidé - 26
aktualizováno včera 11:26
Obsáhlá galerie Velký požár

Požár hotelu v centru Prahy má třetí oběť, zemřela v nemocnici

V sobotu večer začalo hořet v hotelu Eurostars David v pražské Náplavní ulici. Hasiči vyhlásili nejvyšší stupeň poplachu, záchranáři aktivovali traumaplán. Dva lidé zemřeli na místě, třetí později v nemocnici. Záchranáři ošetřili devět zraněných.

palma ve sněhu
aktualizováno 19.01.

VÍKEND: Extrémní výkyvy počasí

Extrémní výkyvy počasí nás trápí čím dál častěji a podle klimatologů je to jen začátek. Jan Boublík zjišťoval, zda jednou přijde leden, který strávíme v kraťasech a co všechno teplotní extrémy způsobují v našich zeměpisných šířkách.

Požár bytu. Ilustrační foto
18.01.
Zbytečná škoda

Muž nechal notebook v zásuvce a odešel. Stálo ho to 300 tisíc

Hasiči vydali na základě tohoto případu upozornění pro všechny majitele notebooků. Nikdy neodcházejte z bytu, aniž byste notebook odpojili od elektriky!

V domě na Rakovnicku uhořela žena - 1
aktualizováno 18.01.
foto uvnitř mohutný požár

V domě na Rakovnicku uhořela žena! Její tělo našli v odpadcích

Požár rodinného domu v Krupé na Rakovnicku se stal osudným jeho majitelce. Žena před plameny nedokázala utéct, její mrtvé tělo obklopovaly odpadky.

Dítě vyhozené z okna
aktualizováno 16.01.
Drama u Atlanty

Matce za zády šlehaly plameny, dítě naslepo hodila z okna! VIDEO

Obrovský požár, který zachvátil komplex budov nedaleko Atlanty, postavil rodiče osmi dětí před kritické rozhodnutí. S plameny za zády nebyl čas na to, děti podávat hasičům na žebříku.

Požár stodoly v obci Ločenice - 3
16.01.
přehled zásahů noční požáry

V ohořelé stodole našli mrtvolu! Máma tří dětí skončila v nemocnici

Hasiči v noci na úterý zasahovali hned u několika požárů. V Průhonicích u Prahy vyhořelo patro rodinného domu, ve Šluknově museli evakuovat 30 lidí z bytového domu, vzplála i restaurace obchodního centra v Praze. Po půlnoci pak v obci Ločenice našly jednotky při hašení stodoly mrtvolu, zároveň musely zachraňovat ze sousedního domu rodinu.

Požár v restauraci - 2
aktualizováno 16.01.
Požár restaurace

Požár restaurace v obchodním centru likvidovalo 7 jednotek

K požáru v přízemí obchodního centra vyjížděli v pondělí večer pražští hasiči. Na místě vypukl požár uvnitř asijské restaurace, do zásahu se zapojilo několik jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů.