Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Při požáru v Kanadě uhořelo sedm dětí
včera 20:44
Nezvratný osud?

Rodina prchla před válkou, při požáru přišla o všech sedm dětí!

Kanadský Halifax v provincii Nové Skotsko zasáhla obrovská tragédie. Při požáru rodinného domu tu v úterý brzy ráno zahynulo všech sedm dětí syrské rodiny, jejíž členové přes oceán uprchli před občanskou válkou, která zmítá jejich domovinou.

Požár lokomotivy
19.02.

VIDEO: Požár na nádraží ve Studénce na Novojičínsku. Hořela tam lokomotiva

Požár na nádraží ve Studénce na Novojičínsku večer zastavil vlaky mezi Prahou a Ostravou. Za jízdy tam začala hořet lokomotiva. Strojvedoucí stihl včas zastavit a přivolat pomoct. Zraněn nikdo nebyl. Lokomotiva táhla prázdné nákladní vagóny. Hořet prý začalo ve strojovně už za jízdy.

Požár Petrov
aktualizováno 16.02.
ničivé plameny

Tragický požár chatky u Prahy. O život přišla pětačtyřicetiletá žena

K tragickému požáru došlo v pátek navečer v obci Petrov u Prahy. O životu tu přišla pětačtyřicetiletá žena, okolnosti vzniku ohně jsou předmětem vyšetřování.

Prásk.tv píše:

Daisy Lee - 1
čtěte o tématu požár na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Požár na ubytovně - 5
14.02.
Budova plná kouře

Výbuch a požár ve strakonické ubytovně, ven muselo 80 lidí!

Osmdesát lidí muselo ve středu pozdě večer utéct z ubytovny ve Strakonicích. V budově se totiž podle svědků nejprve ozval výbuch a pak začalo hořet. Sedmipatrový dům byl navíc plný kouře, což záchranářům práci rozhodně neusnadnilo.

V Indii hořelo v hotelu, zemřelo 17 lidí
aktualizováno 12.02.
Velká tragédie

Indický hotel zpustošily plameny, zemřelo nejméně 17 lidí!

Nejméně 17 lidí zahynulo, když hotel v indické metropoli Nové Dillí v úterý ráno zachvátil požár. Plameny levný hotel Arpit Palace hotel pohltily asi v půl páté ráno místního času (o pondělní půlnoci našeho času).

2243923
aktualizováno 11.02.
ničivý požár

Na Nymbursku vzplál country klub. Plameny byly vidět už zdálky

V pondělí krátce po poledni zasáhl budovu country salonu v obci Vykáň ve Středočeském kraji požár. Na místě zasahovalo několik jednotek hasičů. Žádná zranění hlášena nebyla.

Při požáru v Lyonu zemřely těhotná žena a dítě
10.02.
tragédie ve francii

Muž unikl z hořícího domu oknem, dítě a těhotná manželka zemřely

V sobotu v noci se ve francouzském Lyonu stala obrovská tragédie. Plameny zachvátily pekárnu a byt nad ní, ve kterém se nacházela rodina. Zatímco muž se z hořícího pekla dostal skokem z okna, jeho těhotná družka a malé dítě zůstaly uvnitř a zemřely.

Policisté v Plzni našli dva mrtvé muže - 1
09.02.
tragická smrt

Hrůzný nález v Plzni! V bytě po požáru leželi dva mrtví muži a pes

Plzeňské policisty čekala v sobotu na Borech smutná podívaná. V bytě, ve kterém došlo k požáru, našli mrtvá těla dvou mužů a jednoho pejska. Případem se zabývají kriminalisté.

Požár auta u Karlových Varů - 2
aktualizováno 09.02.
pekelný víkend

Dvě hořící auta na Karlovarsku za jediný den! Zbyly z nich jen vraky

Začátek víkendu byl pro karlovarské hasiče ve znamení hořících aut. Od pátečního večera do sobotního poledne vyjížděli hned ke dvěma případům, kdy plameny pohltily osobní auta. Oheň sice obě vozidla sežehl téměř na popel, nehody se ale naštěstí obešly bez zranění.

Požár v paneláku v Karviné
09.02.
Zásah hasičů

V České Lípě hořel panelákový byt, čtyři lidé skončili v nemocnici!

Do nepříjemného sobotního rána se probudili obyvatelé jednoho z panelových domů na sídlišti v České Lípě. Okolo šesté ráno totiž začalo v jednom z jeho bytů hořet. Na místo okamžitě vyjelo několik jednotek hasičů. Osm lidí muselo být evakuováno a pět lidí skončilo v péči lékařů.