Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Trénink hasičů s policejními odstřelovači - 6
včera 11:35
Nečekaný postup

Nový fígl na hašení tlakových lahví? Střílí do nich snajpři! FOTO

Když hoří někde, kde jsou uskladněné i tlakové láhve s plynem, prvořadým úkolem hasičů je nádoby ochladit a odnést od plamenů co nejdál. Nyní ovšem zkoušejí něco úplně jiného a na první pohled strašně nebezpečného - do tlakových lahví střílí z pušek!

Požár lesa na česko-slovenském pomezí - 5
aktualizováno 22.04.
Galerie uvnitř článku

Na česko-slovenském pomezí vzplál les, vyjeli hasiči z obou zemí

Hasiči z Česka i Slovenska se v sobotu odpoledne "potkali" na pomezí obou států u Mostů u Jablunkova na Frýdecko-Místecku, kde začal hořet les. Oheň se šířil poblíž železniční trati, s hašením proto pomáhala i drážní hasičská jednotka.

Cigaretový nedopalek podpálil střechu domu na Vsetínsku
21.04.
Zbytečný požár

Nedopalek v koši podpálil střechu rodinného domu na Vsetínsku

Celkem pět jednotek hasičů likvidovalo v Novém Hrozenkově na Vsetínsku v pátek pozdě večer požár střechy rodinného domu. Plameny se rozhořely poté, co neopatrný kuřák odhodil nedopalek cigarety.

Prásk.tv píše:

Muž omylem zapálil 40 motorek
čtěte o tématu požár na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Hasiči vyjíždí podruhé k požáru domu na Chrudimsku
aktualizováno 20.04.
nebezpečné jednání

Dům hořel za měsíc už dvakrát, podle policie ho zapaluje majitel!

Už podruhé během necelých tří týdnů vyjížděli hasiči k požáru domu v Chotěnicích na Chrudimsku. A vypadá to, že ho má zřejmě na svědomí jeden a ten samý člověk. Podle kriminalistů jde o spolumajitele domu. Místní se navíc obávají, že může dojít i k neštěstí. Při prvním požáru totiž pachatel v domě také pustil plyn. Hasiči si toho ale naštěstí všimli včas.

Muž zapálil karavan, ve kterém byli další tři lidi
aktualizováno 20.04.
ÚTOK ŽHÁŘE

Muž zapálil karavan se třemi lidmi uvnitř. Hrozí mu 12 let vězení

Na pražském nákladovém nádraží zapálil muž karavan, v tu chvíli v něm byli další tři lidé. Muže teď policie obvinila z trestného činu těžké ublížení na zdraví, poškození cizí věci a týrání zvířat. Při požáru totiž zemřeli dva psi.

Oklahoma v plamenech
aktualizováno 19.04.
VIDEO oheň se šíří

Oklahoma v plamenech: Hasiči bojují s běsnícím lesním požárem

Hasiči již několik dní bojují s několika lesními požáry, které se šíří Oklahomou. Největší z nich se šíří ohromnou rychlostí, hasiči navíc nemají nad plameny téměř žádnou kontrolu. V plamenech už zemřeli dva lidé, ohromné množství lidí se musí evakuovat.

Hasiči zachránili z hořícího domu člověka
19.04.
dramatické záběry

VIDEO: Hasiči po ohnivém infernu vytáhli z domu živého muže!

Dramatickou záchranu za sebou mají hasiči z Virginie, kteří vběhli do domu plného toxického dýmu, aby zachránili život muži uvnitř budovy. Celý zásah zaznamenala kamera na přilbě jednoho z odvážných hasičů.

Útok v Rusku
aktualizováno 18.04.
video nepochopitelný útok

Pobodal učitelku a spolužačku, pak třídu se spolužáky zapálil!

Ruským městem Sterlitamak otřásá brutální útok studenta jedné z tamních škol. Sedmnáctiletý hoch vtrhl do učebny s nožem v ruce a pobodal učitelku a spolužačku, pak po místnosti rozlil hořlavinu a třídu zapálil.

Pornohvězda uhořela i se synem
17.04.
útok žháře, nebo nehoda?

Policie promluvila o smrti hvězdy z Peříčka! Uhořela i se synem (†2)

Tragický požár rodinného domu v pražských Záběhlicích, při kterém před dvěma roky uhořela žena s malým synkem, halí temné tajemství. Policii se totiž stále nepodařilo zjistit, proč v budově začalo hořet. Vyšetřovatelé ale došli k názoru, že o útok žháře zřejmě nešlo.

Požár obchodního centra v Rusku
aktualizováno 17.04.
vyšetřovatelé promluvili

Příčina požáru v Rusku odhalena! 64 lidí zemřelo kvůli sněhu

Vyšetřovatelé už znají přesnou příčinu požáru obchodního domu v ruském Kemerově, při kterém zemřelo 64 lidí. Na vině byl podle ruských expertů zkrat v elektrických rozvodech. Ten měl způsobit tající sníh.