Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Za přepadení se zbraní hrozí lupiči deset let, přestože si nic neodnesl
aktualizováno 17.02.
loupež na Nymbursku

Lupič zpackal přepadení benzínky, nic si neodnesl a ještě ho chytli

Pěkně nevydařené přepadení benzínové pumpy má za sebou muž, který se zbraní v ruce hodlal v sobotu večer loupit na Nymbursku. Nic si neodnesl a po půl hodině mu na rukou zacvakla policejní pouta.

Srbští fanoušci dělali v Česku bordel - 4
06.02.
krádež a sprejování

Srbští fanoušci řádili na benzínce na D1. Doplatili na graffiti na zdi

Pražští policisté v úterý zasahovali na benzínce na dálnici D1, kde řádili srbští fanoušci vracející se domů ze zápasu. Nejmladšímu z nich bylo podle policie teprve 16 let.

Podezřelé z vraždy pumpařky vedou k soudu
aktualizováno 21.01.
Vražda v Nelahozevsi

Podezřelý se přepadením chlubil v hospodě! Z lupu nic neměl

Ivan H., obviněný z přepadení čerpací stanice u Nelahozevsi, na sebe kriminalisty údajně navedl sám. Usvědčit ho měly stopy DNA nalezené na pultu pumpy. Navíc se svým činem měl chlubit i v hospodě když nadával, jak málo z lupu dostal.

Prásk.tv píše:

Benzínová pumpa
čtěte o tématu benzinka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Jaroslav Ortman k případu loupežného přepadení v Nelahozevsi
18.01.
loupež a vražda

Smrt pumpařky: Proč z vraždy viní jen jednoho? Právník má jasno

Chladnokrevně zastřelili obsluhu benzinky, aby si nakonec odnesli deset tisíc a cigarety. Z přepadení pumpy v Nelahozevsi oobvinila policie dvojici mužů. Ačkoli oba útočníci byli u vraždy přítomni, obviněn z ní byl jen jeden muž, druhý čelí obvinění z loupeže. Proč se kvalifikace trestných činů liší? Zeptali jsem se právníka.

Anketa Vojkovice
17.01.
Videoreportáž Měl problémy od dětství

"Jsme vystrašení!" zní z obce, kde zadrželi možného vraha pumpařky

Ve Vojkovicích na Mělnicku panuje zvláštní atmosféra. Nikdo Davida Š., který byl dnes obviněný z vraždy čerpadlářky u Nelahozevsi, pořádně neznal. I tak se ale bojí. Šeptá se také, že byl mladík ze špatné rodiny a problémový byl už od dětství. Podle správce střediska, kde Davida zadrželi, s mužem ale nikdy žádný problém nebyl.

Loupežné přepadení pumpařky na Mělnicku
aktualizováno 17.01.
PŘEPADENÍ V NELAHOZEVSI

Podezřelý z vraždy pumpařky měl udat druhého! Chtěl prý víc peněz

V noci z pondělka na úterý si policie přišla pro dva podezřelé z přepadení benzinové pumpy v Nelahozevsi, při kterém zemřela čerpadlářka. Policisté zatím k případu podrobnosti neuvedli, spekuluje se však o tom, že střelce udal jeho komplic, který byl nespokojený s částkou, kterou z loupežného přepadení dostal.

Podezřelí muži
aktualizováno 15.01.
Zadržení dvou mužů

Z přepadení a vraždy pumpařky jsou podezřelí David Š. a Ivan H.

Jedním z mužů, kteří jsou podezřelí z přepadení a vraždy osmapadesátileté pumpařky Jany u Nelahozevsi je David Š. z Kralupska. Pro muže si v noci na úterý přišla zásahová jednotka do domu v obci Vojkovice nedaleko Kralup nad Vltavou. Podle starostky obce v obci muž přebýval přechodně. Druhým podezřelým má být Ivan H. z Kralup.

Loupežné přepadení pumpařky na Mělnicku
aktualizováno 15.01.
přepadení v nelahozevsi

Vražda pumpařky: Policie při razii dopadla dva podezřelé muže

Policie v noci na dnešek dopadla podezřelé z přepadení benzinové pumpy v Nelahozevsi, při kterém zemřela čerpadlářka. Zásahová jednotka podle Aktu.cz jednoho z nich zadržela ve Vojkovicích na Mělnicku, druhého v Kralupech nad Vltavou.

Loupežné přepadení obsluhy čerpací stanice na Mělnicku
20.12.
Smrt na benzince

Policie má nové informace ke smrti čerpadlářky! Pátrání běží dál

Lupiči, kteří zavraždili čerpadlářku na Mělnicku, jsou stále na útěku. Policie momentálně prověřuje možné souvislosti s dalšími loupežemi na čerpacích stanicích v okolí. Pumpa v Nelahozevsi, kde se tragédie odehrála, je sice už otevřená, ale personál má stále strach, aby se něco podobného neopakovalo.

Čerpací stanice pohonných hmot - ilustrační foto
18.12.
Noční směny

Ženy za pultem na benzínkách mají strach. Takhle se teď chrání

Vraždu prodavačky na benzinové pumpě u středočeské Nelahozevsi mají všichni v živé paměti. Na začátku prosince ji na noční směně zastřelila dvojice neznámých pachatelů. Jak se nyní pracuje v noci na benzinkách a jak jsou zabezpečeny jsme se ptali přímo zaměstnanců.