Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pžepadení pumpy
30.04.
čerpací stanice

Záznam přepadení: Muž v masce čerta vyhrožoval obsluze pistolí!

Kriminalisté stále marně pátrají po muži, který se zbraní v ruce v neděli přepadl čerpací stanici na Plzeňsku. Policie nyní zveřejnila záběry z bezpečnostních kamer. Je na nich zachycen pachatel, který v masce čerta vylákal od obsluhy peníze, dálniční kupóny a stírací losy.

Zloděj u Brna zdemoloval benzínku, pak odešel s prázdnou
aktualizováno 16.03.
Nezřízené ničení

Zloděj či demoliční četa? Poberta benzínku u Brna rozmlátil! FOTO

Celou demoliční četu zastal na jih od Brna zloděj, který se v noci vloupal do čerpací stanice ve Vojkovicích. Mimo jiné zničil dveře a proboural se zdí. A nakonec odešel s nepořízenou.

Ohořelý kamion v Praze
aktualizováno 06.02.
velké škody

U pumpy hořely 2 kamiony! V blízkosti byly cisterny s benzínem

Pražští hasiči v noci zasahovali u požáru kamionu u benzinové pumpy. Oheň se postupně rozšířil i na vedlejší nákladní automobil. Majitel odhadl škodu na dva miliony korun.

Prásk.tv píše:

Benzínová pumpa
čtěte o tématu benzinová pumpa na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ÚKLID PEVNÝCH PODLAH SNADNO A RYCHLE

Hladká dlažba i plovoucí a dřevěné podlahy vyžadují specifickou péči.

Majitel ztracených peněz
aktualizováno 06.11.
kauza ze Slovenska

Batoh s miliony se vrátil majiteli. Nálezce odměnu nedostal

Případ pohozeného batohu s 300 tisíci eury, který našel pracovník benzinové pumpy v polovině letních prázdnin u obce Štrba, má překvapivý konec. Batoh i s obsahem patřil bývalému řediteli slovenských železnic Štefanovi Hlinkovi. Policie začala peníze prošetřovat. Dosud však neprokázala, že by peníze pocházely z nelegální činnosti. Přesto se mladík, který batoh s hotovostí našel, nálezného prozatím nedočkal.

Tankování
aktualizováno 30.07.
přehled + mapa Nekvalitní paliva

Tyhle benzínky letos dostaly pokutu. Jsou tam i známá jména

Deset provozovatelů čerpacích stanic už letos dostalo pokutu od České obchodní inspekce (ČOI) za nekvalitní pohonné hmoty. V drtivé většině se provozovatelé provinili prodejem nafty, která měla nižší bod vzplanutí, než udává norma. Ve dvou případech zaznamenala inspekce obdobný přestupek u bionafty, v jednom případě našli inspektoři benzin Natural 95, který měl bod vzplanutí vyšší, než udává norma.

Na řidiče spadl kamion
aktualizováno 25.02.
tragická událost

Neštěstí na čerpací stanici: Na muže spadl kamion, přišel o život

V Žebráku na Berounsku v sobotu večer zemřel muž, který vyměňoval kolo u kamionu. Kamion na něj spadl, jak se to mohlo stát, nyní zjišťují policisté. Na místo byl přivolán i krizový intervent.

Léky
24.01.
spor o prodej

Zmizí léky na bolest a horečku z pump? Lékárny chtějí svůj zisk

Budou ještě k dostání volně prodejné léky i mimo lékárny, třeba na čerpacích stanicích? Zájem lidí i o takové nákupy je veliký a roste. To se ale nelíbí lékárnám, které to připravuje o zisk. Chtějí tak některé léky z volného prodeje vyjmout. Píší o tom dnešní Lidové noviny.

Cesta na dovolenou
aktualizováno 24.06.
Návod jak ušetřit!

Kde tankovat při cestě do zahraničí! Přehled cen v 28 zemích

Tisíce Čechů každoročně vyrážejí na dovolenou vlastním autem. Rozdílné ceny benzínu a nafty napříč jednotlivými státy dávají příležitost ušetřit nemalé výdaje.

Benzín
07.05.
přehled pump

NAFTA A BENZÍN: Kde ve vašem kraji natankujete nejlevněji?

Ceny benzínu a nafty se stále drží na příznivé úrovni. Mezi jednotlivými stanicemi jsou ovšem velké rozdíly. Pokud tankujete plnou nádrž, vyplatí se porozhlédnout se po tom, kde ve vašem kraji natankujete nejlevněji. U korunových rozdílů za litr můžete totiž na nádrži ušetřit desítky korun!

Uzavřená benzínka
aktualizováno 17.03.
nekvalitní nafta

ČOI odhalila nekvalitní palivo, takhle zaplombovala stojany

Česká obchodní inspekce ve čtvrtek dopoledne přerušila prodej nafty na čerpací stanici ve středočeské Sibřině. Důvodem je nesplnění norem.