Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tankování
01.02.
Přehled po regionech

Benzin i nafta znovu zdražily! Tady natankujete nejlevněji v kraji

Benzin a nafta v minulém týdnu znovu zdražily. Ceny pohonných hmot postupně rostou od začátku ledna. Cena za litr Naturalu 95 stoupla v posledních dnech v průměru na 30,91 Kč, nafta překročila hranici 30 korun. Podívejte se, kde je u vás v kraji nejlevněji.

Tankování
18.01.
Zdraží ještě?

Benzín a nafta výrazně zdražily. Ekonom řekl, co bude dál

Benzín a nafta jsou nejdražší od loňského listopadu. Nafta stojí bezmála 30 korun a benzín se blíží k jednatřiceti korunám. Podle některých odborníků je to proto, že světoví těžaři se dohodli na snížení dodávek ropy. Navíc její cena je prý na světových trzích na několikaletých maximech. A ceny pohonných hmot dál porostou.

Ceny benzínu
09.08.
přehled po zemích

Jedete do ciziny? Benzín zdražuje! Tady natankujete nejlevněji

Snižování cen benzínu a nafty skončilo. Čerpací stanice začaly pohonné hmoty mírně zdražovat. Za litr paliva teď zaplatíme asi o patnáct haléřů více než v minulém týdnu. A podle odhadů bude zdražování ještě pokračovat.

Prásk.tv píše:

benzínka
čtěte o tématu tankování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Harrachov – manšestr už na osmou

Sportovní Harrachov hlásí v únoru bezvadné lyžařské podmínky, o čemž svědčí i provoz černé sjezdovky na Rýžovišti. Nám se tentokrát v Harrachově nejvíc líbil ranní manšestr na rýžovišťské červené pistě a z pochoutek nás zaujala belgická wafle s karamelem.

Tankování
17.06.
ceny pohonných hmot

Jedete na dovolenou? Podívejte se, kde natankujete nejlevněji

Jedete autem na dovolenou? Pak se jistě v zahraničí nevyhnete tankování. Kde jsou pohonné hmoty nejlevnější?

Tankování
28.04.
Přehled po krajích

Pohonné hmoty zase zdražují! Kde natankujete nejlevněji? PŘEHLED

Pohonné hmoty v Česku dál zdražují! Za poslední týden stouply ceny o několik haléřů. Průměrně teď litr benzinu Natural 95 stojí 31,20 koruny, litr nafty 30,23 koruny. Dají se najít ale i levnější pumpy. Kde natankujete za nejmíň ve vašem kraji?

Tankování
aktualizováno 30.11.
Přehled symbolů

Řidiči, pozor! Na pumpách najdete nové značení benzinu a nafty

Řidiče čeká velká změna. Na čerpacích stanicích najdou v novém roce jiné značení benzínu a nafty. Novinka vychází z evropské normy, která chce označení sjednotit v celé EU. Současné názvy mohou pumpaři nechat, musí k nim ale přidat i ty nové.

Výbuch při tankování CNG
02.11.
Jeden zraněný

Výbuch na Svitavsku: Auto na plyn při tankování explodovalo. VIDEO

Televize Nova získala videozáznam, který zachycuje mohutný výbuch auta na stlačený zemní plyn přímo na čerpací stanici. Nehoda se stala letos na jaře na Svitavsku u obce Gajer přímo při tankování. Při výbuchu byl zraněn muž, který stál na druhé straně stojanu. Podle policie se jednalo o technickou závadu na autě.

ČOI přerušila prodej nafty na čerpací stanici v Sibřině - 9
aktualizováno 27.10.
Kde si dát pozor

Tyhle benzínky letos prodávaly nekvalitní palivo! MAPA HŘÍŠNÍKŮ

Inspektoři České obchodní inspekce od začátku roku pokutovali téměř dvacítku čerpacích stanic. Hříšníci dostali od inspektorů pokuty v řádu desetitisíců. Nejčastěji narazili inspektoři na nekvalitní naftu s nižším bodem vzplanutí, než udává norma.

Vrtulník zaparkoval na benzínce na Slovensku
aktualizováno 11.08.
To se jen tak nevidí!

Čech přistál s helikoptérou u pumpy, natankoval a odletěl!

Neobvyklá podívaná čekala na zákazníky benzínky ve slovenské obci Valaská v okresu Brezno. Přistál u ní vrtulník. Pilot tam na ližiny namontoval kolečka, dotlačil helikoptéru na pumpu, natankoval a odletěl.

Výbuch plynu na čerpací stanici
04.05.
hrozivá exploze

Stanicí na Svitavsku otřásl výbuch: Kusy auta se rozletěly po okolí!

Na čerpací stanici u obce Gajer na Svitavsku ve středu odpoledne explodovalo auto na plyn přesně ve chvíli, kdy řidič tankoval. Kusy auta se rozletěly po okolí. Tlaková vlna poničila stojan i další části čerpací stanice.